Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

myszorku ;) ale teraz dla odmiany otwiera mi się jakas laska co się rozbiera :O zmykam dalej próbować ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Mrówa, ja śpie nie płacze. Płakać nie ma powodu :-D A co ja robiłam w nocy... cuda i dziwy i wianki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi - młoda była u lekarza wczoraj ma jakies kremy pudry itp. Yenny masz @ .................rozpisałam sie troszkę ( sama siebie nie poznaję ). O jeżu cały czas ziewam i ziewam ..................a żadnych wiankow cudów w nocy nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka - to moze był chociaz bardzo interesujący sen?? z Misiem w roli gólwnej ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :) ps to fajnie, ze córcia była u lekarza - i tak ma ok 2 tyg wyrwane z zyciorysu :O ale lepiej zacząć wcześniej niż pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie!!!!!! Moi znajomi (radosny konkubinat z 4-letnim stażem) postanowili się pobrać. To pierwsze zdziwienie. Ona w sytuacji takiej jak większość z nas;) 2) Ślub 07-07-2007 (wyjazdowa impreza z weselem) 3) postanowili się pobrać w ubiegły piątek, załatwili USC, ośrodek i wesele (ich znajomy jest właścicielem i im pomógł), sukienka, garnitur i inne takie. I jak się upewnili, że wszystko gra, zapraszają gości:):):)obrączkiitp. ALe jaja. Ale jedziemy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka - ty sceptyku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ani - miłej zabawy ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A ja swoimi wczorajszymi szaleństwami i wariacjami z czosnkiem cytrynka malinkami itp pokonałam przeziębienie... Został tylko kaszel i jemu dam radę :) Garniera, a Ty tak ciągle brrrr, albo aaa psik :D Ale dla takiego uradowanego słodkiego pyszczka to ja bym się nawet za klowna przebierała i rożne inne wygibaso-odgłosy wydawała z siebie.. Urrrroczy uśmiech! :) Whimka, dasz rade... A niedźwiedź oby nie musiał więcej wyjeżdżać. Ani, wspaniałej zabawy!!! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celixx
hej pracusie :) troszkę wolnego sobie zróbcie ;) Buzia :) idę po nastepną kawkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D własnie mineła burza, a ja ziewam i ziewam, czyżby nastepna czekała w kolejce ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, jakaś pomarańczka nam się tu przyplątała... Mandarynko;) Jaaacie, co ja mam teraz im kupić? Dziś myślę, jutro jadę. Jakieś pomysły, dziewczynki? I przypominam się w kwestii chrztu bejbika w bliskiej rodzinie (chrzestnymi nie jesteśmy)... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpowiedźcie coś, bo ta srebrna łyżeczka odpada, mojemu się nie widzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ślub to zależy czego potrzebuje młoda para... jeśli całe wyposażenie mieszkania mają kompletne, to można skupić się na czymś przyjemnym... Moja znajoma dostała od swoich przyjaciół wykupiony pakiet zabiegów kosmetycznych dla siebie i dla męża w gabinecie kosmetycznym Ireny Eris w mieście w którym mieszkają,czyli w Bydgoszczy, do wykorzystania w określonym przedziale czasowym, ok dwóch tygodni. Pakiet obejmował chyba po trzy zabiegi na jedną osobę w ciągu jednego dnia, także wyszło to ok 600 zł. Co do prezentu na chrzciny to nie mam pomysłu żadnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra na chrzciny jako jeden z prezentów dostała oprócz kartki i gotówki, srebrna monetę jubileuszową solidarności z wizerunkiem Papieża Jana Pawła II na odwrocie... Taki wtedy nie dość kosztowny drobiazg, a dziś z każdym rokiem zyskuje na wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani...ale taka lyzeczka (opcjonalnie smoczek, grzechotka srebna- z ursztynem...) to super pamiatka...grawerowane imie data urodzenia kubus nie dostal...a bardzo chcialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój się nie chce zgodzić, choć ja bym chciała bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma koncepcji Ani. Pozatym ok, słuchałyscie Kultu w \"trójce\". Boski koncert. jeszce tylko niecaa godzina i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo od mojej mamy kuuś dosał komplet sztućcy...oczywiscie po 1 sztuce- specjalne dla dzieci- srebne mała łyzeczka lyzka nóz widelec...na rączce ma grawerowane kazuszki ikroliczki- boskie to jest ze srebra oczywiscie...taakie słodkie!! kasiora jest bezosobowa- choc uzbieralismy nawet duzo(wg mnie) moja psiapsióla dała fotelik do karmienia, był tez w prezencie nosidełko- ale sama je chciałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko, właśnie w tym jest problem, bo ja coś takiego planowałam kupić. On się zaparł, że nie! Ma zakodowane z domu nieco bardziej użyteczne prezenty. A muszę liczyć się z jego zdaniem, bo to bejbik z jego rodziny. i klops. Bo znalazłam przecudną łyżeczkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten pomysł dziecięcych sztućców, jak dla mnie świetny... A ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani- podpytaj teściów- mówiłas że masz z nimi dobry kontakt, a oni jak nikt ci powiedzą co by się młodym rodzicom przydało ;) Skoro tam jest zwyczaj dawania podarków \"potrzebnych\" nie ma co na siłe tego zmieniać ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ślub nie mam pojecia :( moze jakies szkło fajne ;) jakiś nietypowy wazon ? nie wiem ........ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jeszcze jedziemy na zakupy...ciuchy;) i poszukać tych nieszczęsnych prezentów;) Dziwne, ktoś gra na pianinie....a to nie ja? Czyżby sąsiad z dołu ub z góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ave Maria..... wcześniej był w starym kinie, a chwilę wcześniej: boże coś polskę..... załamka....poszukam nuty Bethovena;) i zrobię łubu dubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam wam maila...sory za mój egoizm który przez niego przemawia..ale tym raze chcę coś tylko dla mnie, nie chce mi sie poswiecac..dla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni - no i mam cię :D:D:D:D:D:D:D:D:D potępiłam cię w czambuł :P wyżyłam sie na tobie jako złej macoszce a co :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: masz już zwrotkę ;) co do poświęcenia , możesz pożyczyć sobie moje ulubione powiedzonko ; mnie na aureoli cierpiętnicy nie zależy :P i dlatego nie mam zamiaru sie poświęcać :P Buzia :) ps bedzie dobrze , tylko delikatnie to rozegraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniera Twoje uczucia i odczucia nie są złe, są uzasadnione i słuszne... To Ty i Kuba jesteście na pierwszym miejscu, a Ty nie deklarowałaś się na bycie matką dwójki, lub może nawet trójki dzieci, a na bycie kobietą jednego mężczyzny i matką jednego dziecka póki co... Twojego dziecka... Waszego dziecka! Więc robisz dobrze i nie wątp w to, nie jesteś zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×