Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Whim podoba mi się Twoja choroba :D :D :D Ani to jak już będziesz miała bardzo dużo pieniędzy to kup takie samo i dla mnie..suuuuper.. tylko gdzie ja te foteliki wstawię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kojarzę tę \"gwiazdę\" z \"Ballady o zabarwieniu erotycznym\" czy jak tam to było. Taka nowela dokumentalna w TVP. Gdzie drugim gwiazdorem był oblech Czarek, co sprawdzał namacalnie biusty modelek, czy nadają się na pokazy mody erotycznej. A jej wyczyny.....nie są aż tak dziwne, biorąc pod uwagę to, co mówiła w tym programie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Prawdziwa blondi...podobna mnie skasowała kiedyś:O:O:O:O tylko miała jeszcze bardziej blondyńskie pazurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeżu ..................a ja płakałam że mi nic nie wychodzi - nie jeżdżę żabką , nie gaśnie i nawet potrafię chamować atez jestem blondynką tylko ja jestem z tego pytania - po czym poznać inteligentną blondynkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeznadziejny.
już myślałem,że pójdę na śmietnik:D uff.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja w połowie lipca też nad morze wyruszam ;) i też nad nasze polskie ;) Półwysep helski będzie moim miejscem docelowym, a Ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustka....no chyba, że bedzie lać, wtedy jedziemy na Węgry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Shrek jest fajny... bo osioł ma fajne teksty. Ale tylko pierwsza częśc mnie urzeka, następne już są zbyt naciągane... Samochodziki uwielbiam sportowe. Wprawdze na konkretnych markach i modelach nie bardzo się znam, ale podobają mi się wszystkie sportowe wersje Alfy Romeo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie przepadam za Shrekiem, choć podoba mi się ironia zawarta w tej historii. Ale jak mówię że nie lubię Shreka, to patrzą na mnie jak na dziwoląga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm alfa Brera, moja przyjaciółka marzyła o niej, ale była za droga;) Poza tym, to włoskie auto....cudne, ale awaryjne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacie! Co za blond czerepa... tu już nawet śmiać się nie można a tylko płakać... lub śmiać się przez łzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko, Alfa przez lata miała problemy ze sprzęgłem, hamulcami (pamiętam, że w latach90. z jakiegoś okresu 146 miały wszystkie wymieniane hamulce) poprzeglądaj testy awaryjności...niestety alfa jest na końcu. Nie wiem, czemu awaryjne, tak je robią:O:O:O:O:O http://auto.gazeta.pl/auto/1,52402,267193.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś tu się zapowiadała ze zdjęciami ;) Co do deszczowych i tęczowych fotek, to mnie bardziej tęskno do tęczy. Bo dziś od rana u mnie pada, leje wręcz, a w taką pogodę nie ma się gdzie z domu ruszyć :( Ani, o Wrocławiu wczoraj było głośno w każdych wiadomościach. Fotoreportaż z dnia wczorajszego w Twoim mieście był dla mnie szokujący. A to już któryś raz z kolei jak was tak burza doświadcza, choć chyba pierwszy w tym roku aż tak intensywny... Teraz pogoda zmienia się od krajności w skrajność. Albo żar z nieba, albo diametrlane ochłodzenie, przerażające burze i wichury... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://auto.gazeta.pl/auto/1,52402,267193.html serduszko, to żadne wyjaśnienia..... włoskie auta słyną z piękna nadwozia i sporych usterek:O:O Punto I miał wymieniane sprzęgła i tak po kolei można wyliczać;) nawala tez układ kierowniczy. Ten typ tak ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co rok u nas jest sajgon, choć ta burza dwa lata temu zaraz po Bożym Ciele była gorsza:( Wtedy jeszcze cholernie wiało..... nie mam pojęcia, co jest z linkiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, to chowanie za zasłoną to chyba każde dziecko uwielbia... :D Ale masz to szczęście, że niedługo urodzisz kolejne dziecię, i zanim Niunia zacznie prawdziwe męczyć o to, zebyś ciągle się z nią bawiła w chowanego, w ciuciubabkę i w różne inne zabawy to dorośnie jej siostrzyczka, lub braciszek na tyle, ze to z nim będzie się bawiła i nim opiekowała... To jest dobre rozwiązanie, tak rok, góra dwa przerwy między rodzeństwem. U mnie są cztery i zanim doczekałam się siostry, to zdążyłam zamęczyć i mamę i tatę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko, 4 to mało....... :P:P:P:P Znam taki 17, 18 i ciąże były planowane. Bo różnica 8-12 lat była na porządku dziennym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, jak to nie wyjasnienia, jak wyjaśnienia... Bo mi wytłumaczyłaś, co miałaś na myśli nazywając Alfę awaryjną... Wiesz nigdy nie znałam takich technicznych informacji w temacie włoskich aut... Dlatego dzięki Ci za nie, bo nie wiadomo kiedy mi się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmniej awaryjne to japońskie marki:O:O:O:O:O I volkswagen golf IV a z droższych porsche.... http://www.automoc.pl/awaryjnosc/ i Niemcy sporządzają te raporty... jak sie kupuje używany, warto poprzyglądać się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Ani, pozazdrościć rozeznania... Ja jestem malutka w tych sprawach, ale liczę, że w swoim czasie będę miała od tego osobistego i niezawodnego doradce :) A w czym jest diesel lepszy od zwykłego silnika? Ponoć opinie są podzielone i często jest to też kwestia przywyczajenia... A teraz masz też diesla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×