Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Howgh, a u mnie w nocy lunął deszcz. więc oczekujcie również. Teraz jest OK, ciepło i po deszczu. Mnie to cieszy bo alergię mam niemiłosierną. Wczoraj moja alergolog zaczęła testować nowe leki - nowe- więc zabójczo drogie, ale jak mi coś przejść, to mogę płacić:( Mój pojechał kupi odpylacz powietrza, czy CUŚ... Kicham, więc jestem:P whimcia, musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia- będzie dobrze :) myszorku- musisz z większą siła przebicia się wgramolic do skrzynek dziewczyn, to nie bedą cię omijać :D:D:D:D:D:D ani- a wiesz, ze moja mała zapowiada się na taką samą wrazliwą istotkę jak ty ! powoli przeszliśmy za radą lekarza z mleka HA na zwykłe i po tyg zwykłego mała była cała w krostach i plamach ! co widac na zdj przed kąpiela w łazience ! znowu mamy HA i kupę kremów i paciek ! i tylko do tego brakuje mi kataru siennego u małej :O a zastrzeliłaby się od razu! Ninka nadal tęskni za babcią- ciągle gapi sie w fotel ! a wczoraj az sobie popłakała za nią !! ehh a ktoby przypuszczał, ze 4 miesięczny niemowlak w tydz. się tak przyzwyczai??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobrze że już końcówka pracy bo głowa mi pęka - jakis horor mam ostatnio z moja łepetyną :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani- dzieki za ostrzeżenie deszczowe :D:D:D:D bo moja stacja meteo cały dzień pokazuje chmurkę :P a świeci słońce :P i pada deszcz, lecz chmurek niet :O a ja zdążyłąm rano uprać małej ciuszki i wrócić ze spacerku przed deszczem :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana - jaka ja jestem padnieta.A w sobotę praca nr 2 -cóż, wyjścia nie mam. Pozatym znośnie - chocten deszcz mnie wykończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Yenka ty dospac nie możesz czy jak? Dla informacji byłam w czoraj u endokrynologa - skutek jest taki że na jod aktywny nie pojadę - za duże przewężenie tchawicy pani doktor twierdzi że żaden lekarz nie zaryzykuje bo po podanym jodzie tarczyca mogła by spuchnąć i trzeba by wstawic rurkę . Lekarka zabrała wyniki i sama będzie uzgodniać termin operacji - bo najlepsza była jej reakcja na wyniki powtarzała \" o matko boska \" i co ja mam sobie pomysleć - że jest tak źle że potrzebana pomoc matki boskiej ........................... a reakcja mojego szefa na wieść że bede miała operację była jeszcze lepsza kazał siebie powiadomić jakbym planowała zejść a jezeli będę to chciała zrobic to najlepiej latem bo kwiaty są tanie - dziadek jest de best ( zawsze go lubiłam własnie za poczucie humoru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, fajna...nasza też \"piękna\" nie była, ale miała klimat:) Ten stuletni parkiet, domek myśliwski:) Whimcia, będzie dobrze:) Zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, będzie dobrze. Czy ja dospac nie moge - cóz, jakos tak jest ze padam, wstaję nawet wyspana, a potem, ok 8 rano zaczynam ziewać - dziwne ziewanie którego nie mogę opanować, czuje się ospała i zmęczona. W ciąży nie jestem - po tygodniu dostałam okresu - moze to jest właśnie powód tego zmęczenia. Groszek - restauracja bardzo ładna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim-->ale masz szefa-usmiałam sie! Ale gdzie Ty dziewczyno byłas jak chodowałas te cuda? :-| Bedzie dobrze troche odkroją troche naciągną ;-) Bedzie dobrze. I niekoniecznie ten slub bierz o lasce ;-) Żabeczko--> very niceeeeee ta weranda!od razu skojarzyla mi sie z kawałem ale to innym razem ;-) masz kalendarz na scianie z odliczadełkiem ;-) zazdroszcze ..... Ja mam katar od pt taki ze kubełki smakowe wyszły krew oddac-jem i nie wiem co jem!!!!!!!!!!!!!!! A Mili nauczyla sie robic uniki zeby nie walic głowa o szczebelki w lozeczki jak sie rzuca na nie ;-) zdolna bestia! macie foty jej? Myszorek - U 2? Pozdrawiam. Jutro trzaskam nadgodziny-Ministr-ant przyjezdza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozatym u nas znów się w pracy kotłuje, wymiana kadry kierowniczej - dyra juz zmienili, teraz kolej na nizsze stołki. Dobrze być jednak szeregowym pracownikiem. takich nikt się nie czepia, bo ktoś czarną robotę odwalać musi. Powiem Wam - przez te kilka lat pracy w resorcie wyzbyłam się ambicji, ja mogę awansować na kolejne "tytuły", komisarzy czy inspektorów ale na pewno nie na kierownicze stołki! O, co to to nie! Napatrzyłam się na takie zmiany i pomiatanie ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, u nas to wciąż trwa. Najzabawniejsze jest to, że się sami między sobą zaczynają szarpać :P Chyba stołków zaczęło już brakować... nie tylko tych wolnych, więc się teraz bądą sami wygryzać. Imbecyle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo jak to gdzie byłam .....................w pracy i na studiach zaliczałam sesję :-P. A tak na serio to cholerstwo rosło w dół pod mostek nie było widac jak zaczeło wywalac na szyję to okazało się że jest rozrosniete nie możebnie . Jakby tego było mało to drapało mnie gardło i miałam chrypę ale w tym czasie rzuciłam na kolana swój nałóg - papierosy więc chrype zwaliłam na efekty porzucenia przez ukochane ciałka smoliste i inne trutki ukryte w papierosach . I tak suma sumarum wyszło tak jak wyszło :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądze ze trzeba nadac depesze ku Niedzwiedziowi coby sie zajął Toba bardziej wnikliwie bo moment nieuwagi i Obcy urósł ;-) niemożebnie jak to powiadasz. Czy Twoj raczek tez tak wszystko na odwrót? ratunkuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój raczek ................ połączenie mulicy z żólwiem z odrobiną lisa. teraz juz okiełznalam jej upór ................ale zanim znalazłam sposób na nią to mineło ładnych kilka lat . dzisiaj wiem że trzeba było od kołyski nie pozwalać .................niech by tupała nogami a tak nie dośc ze tupała to i potrafiła pokrzykiwac . Jo nie martw się ..................... masz inteligentną cwaną bestyjke w domu jak rozwinie skrzydła to nie wyjdziesz z podziwu:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia ;) trzymaj się :) bedzie dobrze, a lekarze często gadając pod nosem nie zastanawiają sie, ze pacjent może na opak interpreować ich podszepty :P a Jo ma rację, Niedxwiadka ci potrzeba :) Groszku- knajpka sopoko maroko :D bedzie się działo oj bedzie w październiku , ze hoo ho :D:D:D Yennka- to chyba okres tak dobija, ja męcze się ze swoim juz 12 dzień :P i końca nie widać, jak byłam u gina to mnie uprzedziała babka, ze mam powiekszone endometrium i teraz przy tych tab. bedę się \"oczyszczac\" , ale kurna zapomniała dodać, ze to będzie 100 razy gorsze od połogu :O padam na pysk ........... rozlazła przez to jestem, o drazliwości nie musze chyba pisać :D:D Sciskam wszytskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj rano doszlam do wniosku że jestem połaczeniem osła z mrówką ............... czemu bo głupiam jak osioł a pracuję jak mrówka - to chyba moje fatum na te doczesne zycie :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim... dopiero teraz doczytałam... jestem z tobą i wierzę, że wszystko zakończy sie pomyślnie dla Twojego zdrowia... I masz tu przestrogę na przyszłość, aby sie kontrolować!!!! Jo, ja nie mam żadnych zdjęć... Obraziłaś się na mnie, czy jak?? Myszorku, ja ciebie też pomijam?? Czym prędzej wpisuje Twój adres do swojej skrzynki i obiecuję poprawę... Buziaki dla was... a później wystosuję maila o temacie powyższym, bo normalnie dopiero dziś otrząsnęłam sie z wielkiego zdumienia... A to co sie stało, stało sie w niedzielę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Serce - trzymam kciuki za koronę! Ale będe mieć koleżankę, fiu fiu Czekam na sprawozdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękować, dziękować ;) Sprawozdanie poszło na @. Ps. Groszek... Restauracja milutka :) A jeszcze milsza będzie, gdy Was ugości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
Hej, whimcia, ty sobie trochę dopuść:P pozdrawiam wszystkie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
Nie mam maila:( A co Serduszko nam się za mąż wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
A co za korona? Cięzko wyczaić w czym rzecz po waszych wpisach, a bez oryginału:P:P:P: Spadam do roboty, deprawowania umysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co za korona?? oczywiście najpiękniejszej polki :D:D:D:D:D:D:D Serce tak się ciesze :) i trzymam kciuki :) Whimcia ty faktycznie zwolnij obroty :P bo nam padniesz :( ściskam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo - Mili przesłodka na zdjeciach!:D:D:D:D Wyglada bosko, a te balerinki! Miodzio:D Serducho - Boże, jakaś ty ładna i młoda:D liczę, że ci się uda pójśc wyżej! Whim - ja też mam problem tarczycowy, ale o wiele mniejszy niż Twój! Celi - Ninka normalnie rośnie w oczach! jest przeurocza!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo mam jedno zdjecie twojego raczka i dwa zdjęcia jej nowej karety ................. żadam wiecej zdjęć pieknoty:-D. Dziewczyny obiecuje że zwolnię po 1 maja .................... od poniedziałku przychodzi pani do mnie do pomocy więc będę miała trochę spokojniejsza pracę . Co do kontrolowania to bardzo regularnie chodziłam do lekarza ( od czasu operacjiczyli przez osttanie 10 lat co pólroku ) i na poprzedniej wizycie kazano mi odstawić hormony ................. efekty widać teraz:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×