Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Jo, ciężar złożony na barki mojej koleżanki. Bo to jej specjalizacja. Powiedziała, że zobaczy, co ma i prześle. Masz maila na miejsce pracy. Dziś noc powrotu PANA MĘŻA:D:D:D: kruca bomba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha paniusia nade mną wkroczyła do mieszkania swego wynajmowanego o 22: 45 na szpilkach i....puściła FEELa:(:(:(:( Mam juz teraz o niej do cna, do ostatnich ostatności najgorsze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Mam globusa, a właściwie to głowa mnie napierd... Sorki za określenie, ale tylko ono oddaje to co się dzieje. W pracy miałam istny cyrk, głowa bolała coraz bardziej, przyszłam do domu, sąsiedzi się remontują (czyt. burzą ściany), moje dziecię mnie wkurzyło bo piłką poobijało świeżo pomalowaną ścianę u siebie w pokoju. No i mam tego globusa, więc Ani, gdyby ktoś potraktował mnie przez sufit szpilkami to miałabym o nim złe zdanie, a jakby potraktował mnie Feelem to zabiłabym. Nie wiem co to za mania, wszyscy (prawie) znajomi z telefonem w Erze w opcji granie na czekanie wybrali właśnie feela. I ten koszmarny anioła cień czy głos. jak dzwonię do kogos i słyszę w słuchawce ten uroczy głosik Kupichy to mnie od razu trafia. Tak jak Ty Ani miałaś niedawno z Rubikiem(Rubik w lodówce), to ja tak mam z własnie z Kupichą. Rubika nawet lubię. Kupichy nienawidzę. Przypomina mi się reklama z nim, jakas akcja gdzie główną nagrodą była kolacja z nim. Zachowywał się tak jakby łaskę robił, że wogole zgodził się na udział w tej akcji. A małolaty i nie tylko zamiast wysłać smsa na UNICEF czy inny zbożny cel to wysyłały na tego idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny Kupicha ma przezwisko -> kopytko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zauważyłyście, że w pierwszej wersji tej reklamy nie było zakończenia o kopytkach? Ktoś się chyba też skubnął, że Kupa kichy gada jakby komu łaskę robił iże to fatalnie wygląda. U nas dziś jakoś wiosennie ale ponoć od poniedziałku znów ma wrócić zima :o Nie chcęęęęę już... no chyba, że spadnie śnieg :P Maluszek mi się od wczoraj tak tłucze po brzuchu, że ześwirować idzie ;) Ja nie wiem, czy to dziecko nigdy się nie męczy? ;) Miłego dnia wszystkim i dla każdej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopytko - dobre ;-) Groszkowa, ja jak pierwszy raz tą reklamę zobaczyłam, to odruchowo na jego "no dobra poświęcę się" powiedziałam - w dupę mnie cmoknij gosciu. Jak moznsa być takim bucem jak on??? Tragedia. Dlatego wolęRubika, bo ten przynajmniej nie sprawia wrazenia, ze łaskę słuchaczom robi... Grochu - piszesz, że maluch Twój energiczny - a Ty co - spokojna? ;-)Jesteś babka energiczna, tatuś maluszka też nie z kamienia - to i maleństwo się miało w kogo wdać :-p I jeszcze trochę pokopie - a tak przy okazji to na kiedy masz termin dokładnie? Buziolki, spadam pracować, zaraz słuzbowo wybywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a mnie jeden i drugi działa na nerwy. I ich muzyki też! U mnie wiadomo co: znów po ósmej będę doma. Makabraaaaaaaaaaa!!!! Ale w niedzielę już wybywamy na narty. Tydzień laby. Dlatego muszę się do soboty ze wszystkim wyrobić. Makabraaaaaaaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg ostatniego usg termin mamy na 31 maja. Ale było już: 8 czerwca, 6 czerwca. Tak więc do końca nie wiem. Przełom maja i czerwca - zapewne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna dziewuszka. Piknie Groszkowa. Werandowanie Ci odpadnie, będziesz mogła od razu na spacerki śmigać. Ani, współczuję. Pracy nie nart oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho od 3 godzin już nie śpię...cos mi się pokiełbasiło ze spaniem, max 3-4 godziny a potem oczy jak 5 zl :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Mumi, witaj w klubie. Kładę się spać max o 22, chcę zasnąć, jestem padnięta a tylko przysypiam i za chwile się wybudzam i tak trwam do rana w półśnie, makabra. Dobrze, że masz oczy jak 5 zł - bo duże i ładne, ja po takim niedospaniu mam szparki zapuchnięte i rano muszę lod przykładać by je otworzyć. Nic to - weekend przed nami, młodego nie ma to trochę odeśpię. Mamy gości co prawda,ale dam radę jakoś wygospodarowac godzinkę dla siebie by \"podżemać\". Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chora. Miałam okazję dorobić sobie w weekend extra kasę, ale nie dam rady, bo mnie rozłożyło. Wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowiej Serce. Paskudne te grypska, wygrzej się i odpocznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutinacea nam sie rozłozyla ?;-) Okład z młodych ...rak sobie zafunduj Mała ;-) i naprawde wyleż to dziadowstwo! z pewna dozą niesmialosci zapytam Ani - czy cos sie znalazło? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasencje jest akcja. Wszystko wieczorem na @. Kolejne zmiany i kolejna przeprowadzka nam się szukuje... Tymczasem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno się znalazło, ale są prawa autorskie jakiejś firmy szkoleniowej...ale znajomy znajomego...więc teraz sprawdzamy, czy autor uprzejmie wyrazi nam zgodę:) Jestem dobrej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutinacea... Dobre... Ale poważnie! Nigdy czegoś takiego nie miałam...jakby mi ktoś gardło i klatkę piersiową w żelazny pancerz zakuł i ściskał i ściskał... Boli i tyle, kaszlę-boli, nie kaszlę-boli, oddycham-boli, nie oddycham- boli... I dostałam jakieś leki i biorę i leżę, a tu zamiast lepiej to coraz gorzej... A najciekawsze jest to, że wedle opinii lekarza płuca i oskrzela mam czyste, żadnych szmerów ni słychu, ni widu... Tylko gardło zauważył, że czerwone. A to, co mi przepisał wywołuje u mnie odruch wymiotny... No to się poużalałam. Ale jak Boga kocham, no nigdy czegoś takiego nie miałam... No nigdy dokąd tylko pamięcią sięgam :( Reklama z Kleopatrą spoko. A teściowa nie do podrobienia :) Groszkowa gdzie ten mail??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! głowa mi pęka. Czy u Was w nocy był taki mróz jak u nas? Rano wszystko było bielusieńki, a szyby na samochodach wymalowane w piękne wzory. teraz słonko swieci, cisnienie idzie w górę, a mnie jak napisałam ... globus dopadł. Wczoraj pojechaliśmy po południu po zakupy - dzis goscie. Zakupy zrobilam, a jak, ale nic wiecej. Siedziałam cały wieczór nad ksiażką, potem film jakiś i palulu. I nagle ok 22,30 uswiadomiłam sobie, że dzis na 12 goście. A ja nic nie zrobiłam, a miałam placek piec. Kurcze, rano zryw o 6 i do roboty, w tym do sklepu musiałam skoczyć(tzn. na bazar - u nas w sobotę przyjeżdza taki znajomek z ubojni i sprzedaje świeżutkie, przebadane, tanie mięsko) No i placek.Miałam robić słonecznikowca Groszkowej, ale za mało czasu. Kurcze, szarlotka najprostsza - robię. Ciasto zagniotło się super, ostatni słoik antonowki zesmażonej dałam, wsio cacy... Dziewczyny, zrobił mi się taki cudny zakalec, ze aż się popłakałam z nerwów. Pierwszy raz spieprzyłam szarlotkę. Ksieć pojechał na miasto i kupił jakieś ciacha. A ja mam z tego wszystkiego "globusa", wziełam już dwa ibupromy i nic. Teraz juz siedzę, obiad gotowy, tylko zupę zaprawić, a ksieć pojechał na dworzec po gości. Nie wiem jak przeżyję cały dzień, a dodatkowo sąsiedzi dalej się remontują. Groszkowa, mam jakieś problemy ze skrzynką, napisałam do Ciebie i zżarło mi - pojawił sie jakis dziwny komunikat dot. skryptów i logowania, wywaliło mnie na koniec ze skrzynki całkowicie. Jak jutro już będzie spokojnie, to napiszę Wam zbiorówkę, wiecie - pzyjechała siostra ksieciunia to i akcja musi być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* a czy Ty wiesz laska, że wczoraj minął dokładnie rok i 11 miesięcy jak zawitałaś do nas???? szykuj szampana na 6 marca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja skrzynka pusta!😭 Nikt o mnie nie pamieta!😭 Wiem, mało sie udzielam, ale...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ ja nie zapisuję wysłanych maili, mam prośbę o przesłanie @ mumci :) Garnierka, prześlesz mi jeszcze raz te fotki z ferii? Proooszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jak mi szkoda, że weekend sie konczy. I znów cały tydzień wstawanie o 5 rano, brrrrrrrrrrrrrrrrr Śniły mi się dziś Garni i Serduszkowa. Dajcie znać co u Was- Garni, jak Kubuś - zdrowy? A Ty Serce - lepiej? Ani pewnie na narty się szykuje. Groszkowa -wiadomo. Mumi - w pracy??? Ninke co z Tobą???? Jo - a Ty szkolisz juz czy dopiero zaczniesz? whim - walczysz z bilansem i brakami kadrowymi? Ja chwilowo sama w domu, zaraz siadam do zbiorówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny! Dziękuję, jest tak w miarę, choć nie lepiej... krtań mam styraną jak rura wydechowa w fiacie 126p. Nie spałam dziś całą noc, dopiero jak moja siostra wróciła ze studniówki to zasnęłam, a to było po 5 rano... A tak co 30 min sprawdzałam godzinę na telefonie. No właśnie też ostatnio dużo myślałam o Ninke. Odezwij się koleżanko. Dla reszty pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy walczę ? chyba tak ale z własnymi słabościami no i sesją . Ale jest jak na razie OK ...............zostało mi 4 egzaminy z 16 -tu ........... w tym j. angielski jak dla mnie to koszmar połączony z horrorem . Bardzo bałam się tej sesji - wczoraj pisałam finanse międzynarodowe chyba jest OK bo wiem na pewno że mam tylko 1 błąd i to nie wynikający z mojej niewiedzy tylko ze sposobu zadania pytania bo jak ktoś sie pyta o unię gospodarczo i walutową to dla mnie jest oczywiste że 27 państw w tym 16 wprowadziło euro - tylko że odpowiedź była albo 27 albo 16 zaznaczyłam 27 okazało się że pani doktor chodziło o unie walutową czyli 16 ..............no cóż tak też można było zrozumieć pytanie :-D. Dzisiaj leniuchowałam :-D teoretycznie bo cały dzień coś dłubałam ........a najgorsze że nie widać efektów ...............jestem roztrzepana do granic możliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, nie piszę ale jestem z Wami. Ten tydzień był szczególnie ciężki. I strasznie dużo nerwów mnie kosztuje jeszcze każdy kontakt z wiadomą osobą. Teraz to najprawdopodobniej w sądzie dopiero sie spotkamy. Na samą myśl denerwuję się i nie mogę powstrzymać emocji. Nie wiem jak ja to przeżyję. I pozew miał złożyć on. W końcu po co ja miałam sobie koszty robić i latać po sądach skoro to on tak chciał odmienić swoje życie i żyć teraz w prawdzie tyle ,że nie ze mną. I dobrze, że nie ze mną. Bo i tak zaufania do niego nie miałam i pewnych rzeczy które zrobił nic by nie naprawiło. Mam nadzieję ,że oddał ten pozew, choć pewności nie mam, a nie chcę mieć z nim kontaktu i sie upewniać. I prawdą wydaje się powiedzenie, że człowieka poznaje się nie po tym jak zaczyna , a po tym jak kończy. Mnie on strasznie zastraszył i teraz czuję ulgę gdy go nie ma. Całe szczęście ,że skończy sie to wszystko a ja już więcej z nim nie będę musiała mieć do czynienia. Będzie jak ten koszmarny sen, z którego się budzę i żyję dalej. I żyję lepiej. Sama , bo sama nie koniecznie szczęśliwa, ale spokojna i nie bojąca się go. Pozdrawiam Was, oby do wiosny , oby te wirusy już odpuściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymaj Ninke! Ani... w Tobie moja wiara, bo lekarzom już nie wierzę, choć jutro się wybieram. Ty jako nauczyciel, najlepiej mi doradzisz, co zażyć aby móc znów mówić, aby ulżyć krtani?? Powoli mi zanika głos. Nawet nie wiem, jak jutro zadzwonię do pracy aby im powiedzieć, że nie mogę przyjść pracować, bo pracuje głosem, a tu głosu brak... MASAKRA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Dziewczyny, dzieki za info co u Was. Co u mnie - to wiecie z @. Wczoraj młody miał wrócić, nie wrócił, dzis dopiero zjedzie. Ale dał nam dodatkowy wieczór wolny ;-) co skwaplwie wykorzystaliśmy. No i weekend minął, znów w pracy. Ciezki tydzien się zapowiada. Ale byle do piatku. Buziaki - i piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×