Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani ;) a miałam taki fajny nastrój :O nie będę już czytać twoich linków :O :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Napisz lepiej jak impreza karnawałowa ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka ;) takie są twoje przekonania i oki ;) ale mnie właśnie przypomiało sie jako wb tygodni J był w wawie z pracownikami i oni pierwszy raz widzieli czarnoskórych - dla nich to było takie niebywałe zjawisko, ze przez cały posiłek w pizzeri gapili się na murzynów, az J było głupio :O Oni nawet byli zdziwieni, że oni mówią po polsku :O Wiesz Simona nic nie usprawiedliwia, ale ja bym az tak nie dramatyzowała, że każdy czarnoskóry mieszkaniec naszego globu to nosiciel :O Rosja tez ma wysoki wskaznik zachorowalności :O a przecież u nas jakoś sie ich toleruje ;) buzia ;) PS mnie też moda na egoztycznego nażeczonego nie przypadła do gustu, więc mój jest polakiem ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zastanawiałam się nad lansowaniem czarnoskurych ludzi w naszym kraju, ani nad tym jaki w wiekszości status społeczny jest przez nich reprezentowany w naszym kraju. Nie przytocze argumentów, ale zgadzam się z tym, co pisze Ka. Nie sądzę aby był to przejaw rasizmu bądź czegokolwiek innego( czyt. złego ) z jej strony. Jest w jej wypowiedziach sporo, jak nie całość racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam tyl;ko powiem,ze \'\'kazdy ma swojego Molla, który go gryzie\'\'.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mnie tam murzynki... Mam teraz inną sprawe na głowie... bardzo poważną... chodzi o dzieci mojego A. i moje z nimi zapoznanie, które już nie długo.... A ja sobie dopiero teraz uświadomiłam, jak bardzo obawiam się tego spotkania... Tak samo bardzo się go boje, jak bardzo chcę by do niego doszło... I tutaj mój zwrot w kierunku Garni... Bo Twoje relacje z dzieckiem Twojego Ł. są bardzo poprawne i zastanawiam się czy Ty też miałaś taki paraliżujący strach zanim je poznałaś, czy raczej bardziej wzięłas to na luz i stad jego pozytywne nastawienie do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko :O - nie pomogę :O Net ;) Widziała któraś z was juz film \" Świadek koronny\" ???? Bo chciałam bardzo zobaczyć, ale po opisie na gazecie mi się odechciało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka , co ty oglądasz????? lub czego słuchasz?? jaki gol? o co chodzi?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELI- MISTRZOSTWA SWIATA W PIłCE RECZNEJ, GRAMY Z NIEMCAMI O ZłOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KIBICUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka......niech zostanie ,że takie Twoje zdanie. Ja tematu nie chcę rozwijać, myślę inaczej i już. Dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś jest czarny czy biały, Polak czy nie. Heartbreaker.......też bałam się tego pierwszego spotkania z jego dziećmi. Było nijako. Ja jako powietrze. Tyle,że mojego dzieci są w wieku podstawówkowym. Plus tego taki,że z ich matką mój nie musi nic ustalać jeśli chodzi o nie. Te spotkania zawsze były dla mnie stresem i nie tylko dla mnie. A ile lat mają dzieci Tojego mężczyzny? celi......a ja akurat słyszałam pozytywne opinie o Świadku. Chyba Yenny pisała ,że była. Tez się wybieramy i to bardziej ja chcę niż mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki będe kibicować , tylko na którym programie ?? :O bo I telexpres, na 2 panorama, tvn i inne taż ma swoją ramówkę ale nigdzie nie ma meczu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) to mnie pocieszyłaś ;) ja ciekawa jestem obrazka nawróconego gangstera, J raczej z ciekawości, bo on ich miał w realu pod dostatkiem swego czasu :O - wpólne miasto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem zła na siebie ...................mogłam sie wszystkiego spodziewać nawet oblanej mikroekonomii ale tego że bede miała tróje z rachunkowowści ....................wstyd mi jak cholera tak zawalić . Moze jedynym pocieszeniem jest to że jestem w grupie 50 osób które zaliczyły na 300 piszących ...................ale słabe to pocieszenie oj słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wśiekła, jak patrzę jak przegrali na własne życzenie... a w przerwie mój tata udowadniał wszystkim, że dalej umie podkęcać piłki... KURDE, na własne życzenie przegraliśmy.... ;:(:(:(:(:(:(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, mówisz 1/6?????? Zmieniłam zdanie o sobie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) GRATULACJE 🌼 i żaden to wstyd ;) słowo honoru ;) rachunkowość ma to do siebie, ze nie kazdy jest w stanie ją w lot załapać ;) więc nie marudaj nie masz powodów ;) tylko stawiaj flaszeczkę :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej Małysz wygrał:P Whimka, gratuluję również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wszystko jest niby ok tylko ja jestem praktyk 20-letni a tam była teoria . Dzisiaj miąłm dwa koła jedno z prawa było ciekawie a drugie z rachunkowości z cwiczeń tu sie trochę ponudziłam :-). Flaszkę nie jedną ...............ale za tydzień po ostatnim egzaminie z prawa ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Booooooooooooooooooo, chlip, chlip........ mogli wygrać, gdyby Jurasik i Lijewski nie mylili się..... Lijewski jest całkiem, całkiem, ale......kiepścizna ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat ma łzy w oczach..... Sam gra, sędziuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka ;) ja juz doczekac się nie mogę ;) Tylko czego ci życzyć, połamania pióra ? czy dobrej pamięci? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądają ślązacy mecz: - Dobrze grają nasi. - Bardzo dobrze....ale Polacy też nieżle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że kibicem nie jestem, bo bym się tylko denerwowała. Fajnie, jeśli Polacy by wygrali , ale co tu gdybać. Jest srebro i to też może cieszyć. Za to Małysz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, sztuka przegrywania też wielka rzecz;) Ale........ :(:(:(:( Ale przynajmniej Jurasik powiedział prawdę i zachował się wspaniale i pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :O ale dowcip :O 😭 masz poczucie humoru jak mój teść :O jak go I raz widziałam, nie wiedział czy jestem ze śląska czy nie to mi opowiedział ; A wiesz za I rozjechanego hanysa to tylko mandat dają :O 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, to jest humor sportowy...dość specyficzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kocham, jak sportowcy odpowiadają na pytania i mówią tym zmęczonym od treningów głosem:P \" z gardła\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×