Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani ;) nooo faktycznie ;) to zupełnie coś innego ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmiejcie się, ale uwielbiam wizyty w cerkwi, nabożeństwa prawosławne. Za ten mistycym, oprawę, śpiewy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) a to nie przypadkiem przez \" Pod Honorowym Patronatem Lecha Kaczyńskiego Prezydenta RP\" moze po cichu liczysz na jego obecnosć ?? no przyznaj sie :D:D:D:D:D:D:D:D:D a nam tu wciskasz, że lubisz cerkwie :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropność łeb mnie napierdziela tak że mam mdłości ................nic nie pomaga . a do tego jest zimno i wietrzno ....................ja chce do Indii tam przynajmiej jest ciepełko +70 ztopni w słońcu to cos dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystko u mnie wraca do normy .............wstałam na czas , nie boli mnie głowa :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka. Ani, cerkwie i ikony i sztukę cerkiewna i śpiewy prawosławne lubię ale słuchac lubię z płyty, a cerkwie ogladać jak nie ma mszy. Whimka, jak jedziesz do Indii to ja z Tobą kcę, oj kcę. Celi, nie chce mieszkać w centrum Lublina, brrrrr, wogóle nie chcę więcej Lublina niż mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własciwie to nie centrum. Ale ma inną zasadniczą wadę o której poinformuję Cie Celi na @. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny ja tez bardzo kce ..............ale nie wykonalne jak wiesz zaczynaja sie egazminy sesji letniej( taki mały horror) a do tego w sobote dostane sie na kurs na prawo jazdy ( unijny) trochę to trwało i będe miała mało czasu na cokolwiek ...................fajnie sie zapowiada i moze jestem zołza nad zołzy ale za bardzo sie nie smuce że niedźwiadek bedzie siedział w Indiach najkrócej do połowy czerwca . Jak znam życie to wróci w lipcu ............czyli historia sie powtarza wtedy tez wrócił jak byłam na końcówce sesji. Bo patrząc realnie brak jego obecności ma tez pewne plusy ............o minusach wsponinac nie będę bo sie zdołuje na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć poranne ptaszki :) Ja znou udaje Reksia - pyszcze drze się znowu :( Dlaczego nie moge się wyspać??? Wczoraj sen dopadł mnie o 22 - wstałam po 7 i nadal marzy mi ise tylko łózeczko :( Czy to może być wina tych deszczyków???? Buziaczki :) Yennka - ja Lublin pamiętam sprzed 10 lat ;) i wk Zana było nawet względnie ;) Whimka - ugotowałabyś sie tam nawet w cieniu :D:D:D:D:D Ja pamietam wypad na Pag w lipcu gdzie w cieniu było 36 stopni a o 23 nadal było 32 :( , a o 7 rano już 35 to sa wskazniki w cieniu :( Kofana pierwszy raz w zyciu wypijałam dziennie 5 litrów wody i nadal odczuwałam pragnienie :D:D:D:D:D:D:D Więc lepiej zostań z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka nooo tak ;) zapomnaiłam, kilka dni temu w zet słyszałam , ze Lublin jest najbardziej zakorkowanym miastem polski :( że nawet po wawie jezdzi sie , a w lublinie stoi :( 10 lat temu nie było takich jaj ;) Ale pamiętam że przez cały rok akademicki autobusy w szwach pekały :( Ja mieszkałam na dziesiątej ;) wiec nie było tak zle ;) Buziaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym Celiś, te mieszkania są po zupelnie innej stronie miasta niż ulica Zana. Do tych chałupek jedzie się Lubartowską, potem Sp. Pracy, i jeszcze dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sprawdziłam - coś mi się pokręciło :( moja wina :( bo zasugerowałam sie nazwą firmy :( ale doszłam gdzie to jest ;) Ale Yennka to nie Chałupki tylko fajne mieszkania :D:D:D:D:D wiesz, ze w wawie teraz jest trend tylko na tego typu budowanie ;) Poza tym mnie bardzo podoba sie taka bryła budynku ;) Buziaczek :) ps chciałabym aby w b były budowane takie mini osiedla- ale nie muszą wstawiac te pieprzone daszki jak na podhalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh pooglądałam sobie mapkę ;) az zatęskniłam za tym miastem ;) kurde nooo musze J namówic na wycieczke w tamte strony ;) A pamiętam jak mieszkalismy w zagłebiu on chciał być dla mnie miły namawiał mnie na wypad do Kazimierza i Nałęczowa- to ja nie - chciałam jezdzić do Krynicy lub Zakopca :( A teraz to mamy wyprawe na cały dzień :( eehh chociaz nie jest A-4 ale pożniej Tarnów i ruch ślimaczy :( Fuck !! Ale chętnie odwiedziałabym stare śmieci ;) Oj marzy mi się, marzy .............................. jakas wyprawa :D:D:D:D:D:D:D:D Za długo w domku siedzę :D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem osoba która jak dostaje kopa w dupę od zycia to zaczyna działać ..........musiałam zaliczyc dół zeby wziąść sie w garść na całego .............ruszyłam musze załatwic to czego nie mogłam załatwić przez ostatnie dwa miesiące i załatwię poprostuję to wszystko co jest do wyprostowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, mogę Cię znów nękać w kwestii formalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka :) trzymam kciuki ;) ale jesteś strasznie tajemnicza - ho ho ho ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Whimka trzymaj. Buziaki. Popracuję teraz intensywnie, a potem do kanapki znów poklikam z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej whim, co jest??????? celi, whimka, ja Lublin widziałam raz, przejazdem, ale trolejbusiki fajne były:) Zaraz mnie trafi, od rana wydzwaniam do US, nie mogę się dodzwonić....a teraz słychać komunikat: abonent ma uszkodzona linię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia*
Witam, jestem tu poraz pierwszy. Otrzymalam "zaproszenie" od celi i dlugo, dlugo zwlekalam czy napisac... Nie wiem czy dam rade "otworzyc" sie i zadomowic w gronie tak dobrze znajacych sie juz kobiet. Jestem z facetem, ktory jest po rozwodzie. Ma dwoje dzieci z pierwszego malzenstwa. Znamy sie juz 9 lat ale tak naprawde "od nowa" ten zwiazek tworzymy juz na powaznie 2 lata. Zamierzalismy wiosna (tego roku ;) ) wziasc slub i postarac sie o wlasne dzieciatko ale zaczelismy "probowac" starac sie o nie juz zima (tyle teraz sie slyszy o dluuugich probach) no i ku naszemu zdziwieniu udalo sie za pierwszym razem. Slub planujemy na przyszly rok. Teraz jestem w 8 m-cu ciazy. Z M - mimo wielu, wielu przeciwnosci losu, zwiazanych z "przeszloscia" - tworzymy udany zwiazek, od kiedy sie znamy chcielismy byc razem i bardzo sie kochamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia*
Aha, jesli chodzi o wiek, to w tym roku koncze 28 lat. Dodatkowe informacje: pani ex - bardzo nieprzyjazna i utrudniajca zycie... Jesli macie jakies pytania to chetnie odpowiem. Ps. zaraz sprobuje zmienic nick na czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia* - hej kochana ;) cieszę się , ze w końcu odważyłas się naklikać ;) zobaczysz, ze się u nas zadomowisz ;) ps do strego grona ;) to jest ta koleżanka, o której kiedyś wam piasałam ;) Buzia ;) Garni ;) twoja wiadomośc z skype popołudniową dzisiaj dostałam :D:D:D:D:D ja wczoraj miałam kilka awarii netu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i jak zwykle ktos nie umie czytać :P ehhh :( magnolia* - jak tam dzidziuś?? i jak ty się czujesz ;) pisze tutaj Jo* , która tez jest w ciąży i chyba nawet macie zbliżone terminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani nic specjalnego .............zamykam karty kredytowe i wszelkie linie kredytowe - robię porzadek w moich finansach . tak sobie myślę że czas najwyższy na to bo co prawda jestem bardzo sumiennym klientem bankowym ( fajnie to brzmi) ale czas juz skoncentrowac wszystko w jednym banku bo jak dziasiaj zadzwoniłam w kwestii mojej karty Visa to się dowiedziałam że jestem posiadaczką kredytu odnawialnego którego nawet nie uruchomiłam :-) przyznano go mi w drodze wybitnych osiągięć na polu staraności i sumienności wszelkich spłat kredytowych - a teraz musze też go zamknąć . co do finansów to ostatnio dostało mi sie od niedźwiadka a było to tak: potrzebowałam pilnie 50 złotych a ze nie miałam swojej karty bankomatowej przy sobie więc wybrałam z jego ( nigdy tego nie robiłam nie miałam takich potrzeb) . Po kilku dniach zadzwonił i spytał czemu wziełam 50 złotych więc spokojnie mu powiedziałm że miałam taka potrzebę na szybko ..........no i się zaczeło na calego że czemu tylko 50 zlotych? że jak potrzebuje to mam brać? bo nie poto sa pieniądze żebym ja kombinowała jak dac rade finansowo od pierwszego do pierwszego a na jego koncie pieniądze leżą ...........nic nie pomagało żadne moje tłumaczenia że nie potrzebuję że daje radę ..........wcale niechciał tego słuchać ja swoje on swoje aż ja stwierdzialm że nie będe brac pieniędzy bo zbieram na wczasy w Hulgadzie i sam mi je obiecał więc nie bede brała pieniędzy z jego konta bo chce jechac i chce sie dobrze bawić . Poskutkowało przestał mnie strofować że nie biore pieniędzy z konta:-). Może to jest przykre ale mam złe doświadczenia w temacie związek i pieniądze , mam jakąś blokade wewnętrzną nie potrafię zwiąć z jego konta ..........a czasem mam wrażenie że on czeka na to żebym sama brała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Magnolia jak widzisz rozmawiamy tu o wszystkim .................:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka ;) fajnego masz Niedzwiadka :) A ja znowu mam ciśnienie na maxa :P WczorajaJ był znowu na policji w sprawie Edzi :( Policja postanowiła zakończyć sprawę i dać J mandat 50 zł. On się wkurzył i powiedział, ze jesli on ma dać 50 zł to Edzia chyba też musi no nie?? Przecie zto ona darła się wyzywała??? I tak oto jest następna sprawa na policji przecikwo Edzi :P Ani - pamiętasz tą firmę , o kótrej ci pisałam, ze nam przez rok nie zapłacicli i złożyliśmy sprawę do sądu ?? firma nadal kasy nie chce dac i pod koniec maja przejade się DG do sądu :P Fuck !!!!! Fuck!!!! Czy w tym kraju mozna normalnie żyć???? :( Mało tego teraz mi się pokrywają 3 terminy - mam do wyboru sąd w DG , gina lub policję - wszystko w tych samych godzinach - tyle tylko, ze jest to odległość w jedną strone ok 120 km :( Fuck!!! No i jeszcze od 7 rano dzia wierci w ścianach i to brrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrr mnie zaraz wykończy i chyba za chwile nie wytrzymam i jej nawrzucam. Nawet kretynka nie uprzedziła, ze bedzie coś remontowac i hałasować- bo po co - przeciez usłyszymy no nie ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia* ;) nie wystrasz sie mojego zachowania dzisiaj ? ;) noo mam gorszy dzień :( jakoś jak nam się układa tzn nie ma między nami niesnasek to wszyscy dookoła wariują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×