Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witam. Jestem zmęczona. Postaram siedziś napisać do Was. Groszku - było super, Ty piękna i promieniejąca, on zapatrzony w Ciebie jak w obraz, goscie roześmiani. Spadam pracować, a pozatym gdzie są: Ninke Mumi, Garni Jo i inne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, odebrałam wlasnie od rodziców prezent. Ale fajny!!! :D Rewelka. Mój mąż aż głupio zapytał, która to taka zdolna w hafcie jest :D Myślał, że to któraś z was haftowała :P Tak czy inaczej, pieknie dziękujemy. Od dziś kąpiele będą milsze... i zawsze będę mieć suchy ręczniczek. M. już ich nie pomyli :P Postaram się dziś podeslac jezcze jakies ze 2, 3 filmiki .. z oczepin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogubiłam się z tymi prezentami, ale Anouk mnie oświeciła :P Raz jeszcze wielgachne podziękowania ode mnie i od M. Dla Was wszystkich, które tego dnia były z nami myślami :) Buziaki dla każdej z osobna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku :) i Groszkowy :) pozdrawiam ciepło a teraz smuty!! nie czytać!!!! żyję, jestem, taplam się w morzu pechaaaaaaa na dziś niech wystarczy brak prądu [przy remoncie łazienki jak znalazł, więc się "obejście" zrobiło..najwyżej się...spalim], molestowanie siostry ws. spadku, nadal niesprawny mój "żuczek" [więc jeżdżę "hanką"], że jaśniepan pracę stracił..wiecie, w mojej pracy zero podwyżek, alimentów brak, kredyt na remont łazienki wzięty, zatkany kibel co ja komu złego.....?? ach..buziam, niech Was wszystkie Bóg ma w opiece puk puk w niemalowane..boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. Groszkowa WOW!!!! ale pięknie wygladałaś :) normalnie królewna :) pasujecie do siebie :) normalnie jak w bajce :D a teraz ... (...) i żyli długo i szczęśliwie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi:) Po to teraz pod górkę, żeby potem było pięknie:) Ja idę się cieszyc weekendem:) Mój pojechał dziś służbowa, wraca jutro... więc dziś mam wolnę i jadę do koleżanek:D:D:D:D Pogoda boska, spacerek sobie zrobię:D mniej więcej godzinny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Yenyy żal dupę ściska
nie miałąś takiego wesela jak Groszkowa, nie masz takiego zycia jak myslałaś że będziesz miała? skrobiesz te grzyby, robisz te słoiki a ON nadal Ma Cie w DUPIE? ten cały ksiąze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Znów zmęczona po weekendzie, nie pospałam, wczoraj rano pojechaliśmy na giełdę a potem na wieś. Pół soboty też na wsi byliśmy - dziś plecy jeszcze bolą. A w pracy tydzień baaaaaaaaaaardzo ciężki ,zostalismy we dwoje z kolegą tylko. Masakra jakaś. Osładza ten fakt duża premia jednorazowa. Zostałam doceniona, powiem tak - po raz pierwszy jestem zadowolona z wysokości nagrody. To zasługa za-cy szefa, - widzi i nagradza. I nie boi się nadepnąć nikomu na odcisk - jak trzeba to i opieprzy,ale zawsze sprawiedliwie. I potrafi przyznać się do błędu - a to ważne. Pozatym szykuje się bardzo rozrywkowy listopad, nie dosć ze ja mam imieniny a ksieciunio i synio urodziny i juz zapowiedziało się trochegosci, to mamy trzy imprezy taneczne - i chyba z jednej będziemy musieli zrezygnować. właśnie odebrałam jedną sukienkę od krawcowej, a i zakupiłam material na drugą kieckę. A co - raz się żyje ;-) Przez caly okres małzeństwa z ex nie miałam okazju nawet by kupictakie sukienki, bo nigdzie nie bywaliśmy - za to teraz już ich wisi w szafie kilka i zaczyna brakować miejsca. A czy to moja wina, że na tych imprezach bywają te same osoby i nie wypada :-D załozyć tej samej sukienki???? Spadam do roboty, kawa wypita. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys w weekend odpoczywałam..teraz nie. Bilans taki-Mała chora popierniczone wszystko e zmiana czasu...nie spimy od 3.30 smazyłam im nalesniki jadła z tata i była przeszczesliwa i ozdrowiała ;-) Lekarz dopiero na 17.30.....................no coments. Ukradli światła w samochodzie , NM zabrał dokumenty auta-jechalam bo jechalam i czekalam ze akurat mnie złapia ;-) pod sama firma pojawil sie patrol..mam tak dosc wszystkiego ze chcialam im sie oddac :-P z rekoma ku górze. Debet na koncie. Czy któras ma opinie usłyszana lub nabyta samoistnie o kredyt banku-PILNE. Pozdrawiam i czekam na foty De Lux w kiecy ;-) coby sie załamała jaka chuda ona a ja jaka fiona ;-) Wczoraj ogladalismy zdjęcia sprzed 5 lat....boże jaka byłam piekna młoda i chuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kredyt Banku mogę powiedzieć jedynie tyle, że jeszcze w ubiegłym tygodniu wypłacali kredyty klientom. Więcej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale młyn. teraz kanapka + kwa nr 3, padam na pysk. Tempo nieziemskie. Zdjęcia w kieckach bedą po imprezach -wiesz Jo* - pełny rynsztunek - fryz, makijaż, buty, torbka etc. Powiem tyle -jedna jest granatowa ze srebrnymi dodatkami- na tą bardziej balową imprezę, druga jest to princeska w szkocką kratkę(a raczej będzie, bo się szyje), pod spód czarna bluzka z bufkami i czerwone dodatki. Agata, jak znajdę chwilę oddechu to skrobnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI AGATA.TO CHYBA DUZO ;-)bo w millennium oszaleli!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, ja mam kredyt w KB... Jak cuś dzwoń. Wpadłam na sekundę do parentsów. Mam dziś dzień pt. zero energii życiowej. Jak ja nie umyję włosów codziennie to znaczy, że jest kiepsko. I dziś tak właśnie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję teraz kolejną kawę i kiwam się nad papierkami. Tradycyjnie jak roboty dużo to nie działa SAP - czyli dla nas cos co jest podstawą pracy. Bez tego serwera mozna co najwyzej wpinać w teczki deklaracje i inne dokumenty, ew. robić rzeczy odkładane na święte nigdy. Ale, że u mnie jest wpinane na miejsca systematycznie i nie ma zaległosći, to kiwam głową nad meganudnym sprawozdaniem. Akurat termin tego cuda mam na 30 listopada - ale robie dziś, bo nic innego do roboty nie mam. Ew. mogę z Wami popisac... Dobrze, że choć SAB działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Howgh, ja tez mam chwilowy przestój, ale muszę siedzieć na miejscu nie ruszać się:P:P:P:P:P Więc mam podobne doznanie co Ty , yenka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy szczypią od cyferek. ja to się dziwię, ze w ministerstwie są osoby, które takie nudy czytają. Po co to komu to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Groszkowa uciekła, nic nie pisze jak reakcja dziadków :-) I zdjecia studyjne na @ by się przydały, te pozy o których pisała :-) I ogólnie o pożyciu ... miesiac miodowy, te sprawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, sorry ,że tak rzadko piszę Dziewczynki. A jak cały tydzień ma być taki jak poniedziałek to powinnam wziąć urlop. Jak ja nie lubię tej dopiero zbliżającej się zimy, gdy do wiosny do ciepłych dni tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mój zrobił mnie dziś i kupił dynię, w czwartek mamy gości, więc wymyślił około Halloween\'owe picie wódki... żeby się lepiej piło;) Kupił też czarno-pomarańczowe baloniki;) będzie je sam dmuchał:) więc teraz mam pytanie: co można zrobi z farszem, który wydrążę z dyni?????? Czy jeszcze do czegoś się on nadaje? Czy jedynie na śmietnik? Pomożecie????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk....dobra jest zupa z dyni, taka przecierowa z dodatkiem marchewki. Niestety przepisu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dzis znów masakra. Ani, podaję przepis na zupez dyni, przepis sprawdzony - choć ja nie jadłam. Proszę bardzo, wklejam przepis na dyniową. Dla zaostrzenia smaku do zupy można dodawać chilli, gałkę muszkatołową i pieprz wg upodobań. Dynię obieramy ze skóry i wypestkowujemy. Miąższ kroimy na kawałki i gotujemy w wywarze warzywnym lub na lekkim rosołku do miękkości. Miksujemy blenderem na gładko. W międzyczasie podsmażamy na złoto dowolną ilość cebulki. Dodajemy do zupy i znowu miksujemy. Dodajemy mleka do uzyskania ulubionej konsystencji (lepiej rzadszej, jeżeli zupa będzie z grzankami, bo one bardzo zagęszczają). Przyprawiamy świeżo zmielonym pieprzem, jeżeli ktoś lubi - odrobiną ostrej papryki. Do tego polecam czosnkowe grzanki. Chleb (niezły jest tostowy, ale może być dowolny) kroimy w niedużą kostkę. Kilka ząbków czosnku siekamy drobno lub miażdżymy, mieszamy w kubku z olejem, nieco solimy. Na blaszkę wrzucamy chlebek, staramy się w miarę równo rozdystrybuować olej z czosnkiem, podpiekamy w piekarniku do zarumienienia, od czasu do czasu przemieszawszy. Oprócz grzanek można też podać starty na drobnych oczkach żółty ser, bardzo ładnie się rozpuści w gorącej zupie i ciągną się serowe niteczki. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo w milenium dają cud kredyty !! poważnie dopiero co braliśmy ;) i to bez większych ceregieli :D na oświadczenie :P co do innych banków- wiesz citi handlowy wszystkim karty daje, ale kurna to najbardziej zlodziejskie co moze byc na rynku , jak spóźnisz się chocby o jeden dzień - to procenta mają takie ze ojejku i żal nie tylko jak to pomarańczka pisze dupę ściska ale i serce :D:D P.Groszkowa... no cud miód i orzeszki , co chwilkę sobie oglądam twoje foty ;) a gdzie garni ? biznesa kręci pewnie i koleżanki ma w d ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Millennium teraz porażka co czynia z klientami....po podpisaniu aktu notarialnego zmieniaja warunki kredytu....raczej nie pójde do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie celisiu..nie mam w d...biznesa owszem krece a raczej porzadkuje faktury by sie rozliczyc. mam mega problemy z jasniepanem..ale mam to mega w dupie..bo jak nie z nim to... dam rade sama zKubusiem! jak kochać to księcia!! czyz nie?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, znów pół dnia netu nie było. A ja wczoraj kwitnac w pracy do późna zrobiłam przegląd netu - w poszukiwaniu czegoś jesiennego. O zakupach myslałam. A mój zrobił mi wczoraj niespodzianke- kupił płaszczyk jesienny - fajny bardzo. Sama się za takim rozglądałam, szukałam od jakiegos czasu. Jutro nawet miałam jechac do Olimpu - postanowiłam całą premię przewalić w końcu na siebie. A tu niespdziwajka w domu. Ma chłop gust. Wogóle ostatnio stara się i stara. Spacery, koncerty, balety. Ciekawe jak dlugo ;-) Nie ma to jak optymistyczne podejście, co??? :-p A na serio nie narzekam. Zwłaszcza jak widzę jego kumpelstwo z młodym, serce rośnie. A, miałam Wam napisać o sobocie. Muszę się tylko cofnać o kilka dni. Na pewnym forum poznałam swietną dziewczynę. I ta dziewczyna ma bajeczny ogród i doskonałą rękę do kwiatów. Wogóle zdolna bestia z niej. I tak sobie gawędziłysmy o roslinkach, sadzonkach i cebulkach. I okazało się, że ma te cuda na zbyciu. Wiec poprosiłam ja o kilka cebulek. A ta szalona kobieta przysłala mi całe wielki pudło pełne sadzonek, klączy i woreczki cebulek. I jeszcze się śmiała, że wiekszego pudełka nie miała w domu, bo by więcej tego było. No i pól soboty siedzielismy z ksieciem na wsi sadząc, dzieląc i projektując. A potem jeszcze w niedzielę poprawka, bo dokupiłam cebulek w Obi. I mam zamiar jeszcze dokupic, bo póki ziemia miękka to można cebule wpychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, co on znów wyczynia? :( Smutno mi, że się z pajacem użerasz. Ale masz bojowy nastrój, a to dobrze wróży. Ja wierzę, że wszystko ułoży się po Twojej myśli! Yenka, rodzice jeszcze nie wiedzą. Jutro mam wizytę u gina i jak będzie wsio ok, to w piątek jak odbierzemy album ze zdjęciami, to na ostatniej stroni wkleimy zdjęcie wnuka (ew. wnuczki ale czuję, że to ogonek będzie) :) Taką niespodziankę zrobimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×