Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witam. Ja zbieram się by do was napisać zbiorówkę i nie mam czasu, w pracy masakra, a w domu kompa niet - młody zawirusował i poszło do repreacji... Nawet zdjeć nie mam jak powysyłac. A pozatym - oki. Mumi, pisz częściej. Dla reszty - uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ani stypendium pewnie mam - tylko nie wiem ile no i kiedy ......... bo jak to mawiał jeden z wykładowców ( z wadą wymowy ) w dziwkanacie nic nie wiedzą :-(. U mnie spokój po ostatnich wydarzeniach wręcz sielanka ...........niedźwiedź pojechał dziasiaj dokończyć naprawiadź sharana ..........nawet mi się pisac niechce jakie szkody wyrządzila woda ze spryskiwaczy . Prace czas zacząć pisać bo zaczynają się kolokwia ............... sesja nadchodzi brrrrrrrrrr........ W czwartek jade sie pokłonić Neptunowi - a to zwiastuje że zostanę sama na jakis czas:-P ....... ale dam radę - będę miała więcej czasu na naukę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa Mamo-->dzidzius dziala cuda...i miłosc ❤️ jak jest wszystko jak trzeba los jest łaskawy. Jak usg? ❤️ Pozdrawiam Was i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, mojej mamie bardzo się podobają te rzeczy :D Kto wie może jej cosik na święta kupię u Ciebie :) Jo, usg jest dziś. A teraz lecę z mężem mym załatwić parę spraw. Całusiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Groszkoa, koniecznie po USg daj znać co i jak. Mnie mój wkurwił dziś do łez prawie wrrrrrrrrrrr A w pracy jak to w pracy - mam masakrycznie dużo roboty i zamiast robić to siedzę i zastanawiam się od czego zacząć... Dodatkowo koniec roku - sprawozdania z wszystkiego i sprawozdaniania ze sprawozdań. i o dziwo nikogo nie zastepuję. ;-) Będą płacić premie za 4 kwartał. Marnizna się szykuje podobno. Groszkowa - dobrze, że z pracą się poukładało. Będzie dobrze. Mumi - Ty też uszy do góry. A co do tycia... kochanego ciałka nigdy dosć. Kiedys pytałam Cieo cenę mikrodermabrazji na ciało... Ile to złotówek mieć trzeba??? Garni - piękne te Twoje wyroby. Powiedz mi - czy masz kubki do ziółek??? takie z przykrywkami??? Przypominam pytanie z wczoraj - DO MŁODYCH MAMUŚ!!!!!! jaki prezent dla rocznego chłopczyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka-->tirluliluli...czyli po naszemu Teletubisia ;-) tanczącego lub grającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) groszku ;) yennka- to zalezy co ów chłopiec juz ma :D:D ile kasy chcesz wydać na prezent ???????? w biedronce są cale zestawy dla maluchów :D teletubis ok 100zł kosztuje :P chyba ze podróba to ze 20 :D ale zabaweczki drogie oj drogie :D:D jeśli symbolicznie to np tel komórkowy dziecinny ma sie rozumieć co gada dzięń dobry, dowidzenia zadzwon do mnie itd - mała ma i strasznie jej się podoba :D albo jakiś duży plastikowy samochód - małe będzie w nim siedziec a rodzice ja ciągac :D:D oj wiesz kupić można wsio - najwazniesze to trafic w gust malca :D jako kura poddaję się :P pleców nie czuję, kurna teraz dopiero od rana usiadłam na dupie :( i niech mi ktos powie ze dziecko i dom to pikus to go kopnę w 4 litery i pośle na księżyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim :) Jesteśmu po usg i widać jak rośnie nam dziecko :) Ma wszystko na swoim miejscu, organów rozrywkowych (jak to określił mój gin jeszcze nie widać). Posłuchaliśmy bicia serduszka. Malec ma 6.40 cm i wiercipiętka z niego. Nogami i rękoma wywijał, jak to dziecko koszykarza :P Tatuś jego był zszokowany, że tak dobrze widoczny jest szkrab :P Kręgosłup, paluszki, stópki, uszki, nosek :) Mamy nowe fotki do kolekcji, a ja kolejne niezbite dowody, że mimo tak świetnego samopoczucia, ciąża nie przyśniła mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Ciemno, mokro i ponuro. brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Groszkowa - gratulacje. Celi - dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Groszku gratulacje :-D. pracuje .....................bo nie mam wyjścia , ale jakoś nie mam serca ostatnio do papierów ..............cos mnie rzuca na ich widok , może to zmęczenie materiału a może ogólna apatia jesienna - sama nie wiem . Co prawda w piątek poszłam zaszalec na zakupy z córką .........i kupiłam nawet co nieco , ale dzisiaj wiem że o kant dupy można potłuc mój wybór - spodnie rybaczki miały być dopasowane i takie były a po pary dniach już nie są spadaja mi z dupska bez rozpinania guzików - materiał sie wyciągnął do granic mozliwości .............. i tak to wygląda - jak mawia moja mama miało byc pieknie a jest jak zwykle do dupy. Wracam do papierów ................musze zrobic plan co po koleji bedę robić - bo inaczej nic nie zrobię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka, jak ja doskonale Cię rozmumiem, mam do obrobienia góry, dosłownie góry papierów! I nie mam serca do tego, na dziś miałam ambitny plan zrobienia chcoć z 1/3. I nic z tego nie wyjdzie, będę musiała wyjść służbowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim-->jak ja Cie rozumiem..z tymi spodniami..kupie spodnie super-zaloze w domu wyjde do pracy usiade z 6 razy...i juz spodnie mam ala Sindbad ;-) ;-) nienawidze kupowac spodni! Groszek gratulacje!!!! Serce-->co z Toba? Garni-->🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Co tu taka cisza??? ja mam dołka, wczoraj dzwonił prezes firmy z której mam umowę zlecenie od lat - i chyba nie przedłuzy umowy na ten rok - kryzys :o Szkoda, bo liczyłam na tą kasę przynajmniej jeszcze przez ten rok. A jest mała szansa, że będzie. Ksieć wczoraj mnie wkurzył - własnie o kasę poszło, jaki on jest nierozumny w tych sprawach to szok! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yennka :D:D wiesz kryzys chyba wsyztskich dotyka, mój wczoraj w nocy chciał zostać rolnikiem :D:D:D bo se chlop wymyslił ze nic nei będzie robil i będzie zył z dopłat unijnych :D:D:D:D:D groszku kochana trzymaj się cieplusio , bo u ciebie dzisiaj ma być zimno brrrrrrr siedź kochana pod kocykiem i leniuchuj , a co ? :D:D moje dziecko przez 2 dni miło mega temp. dzisiaj poki co normalna temp. i za cholere nie wiem co to? zeby , trzydniówka? ehh pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Yenka-->Ty sie dziewczyno zmus i fote bez narzuty wysyłaj ;-) a Zazdrosnicy...cóz czasami mija czasami sie nasila z czasem..w zaleznosci od przyczyny zazdrosci ;-) wlosy masz moich marzen kolor-super! Celi-->może zabki!Nadaj foty jakies nowe poleconym ;-) na maila! Garni-->❤️ Serce-->❤️ Dla koszyka :-) małego-->❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, nie wyślę, bo nie mam zrobionych - a nawet jakbym zrobiła to nie zrzucę na kompa - bo kompa i netu w domu niet - jeszcze dośc długo. Ale jak zrobię to przeslę. Celi, moze Jo ma racje - ząbki. Buziaki dla reszty! A, u nas nie ma Basi???? Bo dzisbarbary w kalendarzu. Ninke - odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z newsów, oczywiście in minus :-( Dwa dni miałam skoki ciśnienia i było mi niedobrze... Myślałam, ze zaciązyłam, bo intensywnie pracowalismy. Przed chwilą dostałam okresu. Kurwa mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he wcale sie nie dziwie ze był zły, wygladałas bajecznie :) włosy miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_groszek79
Ja tak jak Celi uważam, Yenka - że nie dziwota że zazdrośnik jeden :P wyglądałaś szałowo :) Celi, ostatnia fotka a`la wampirek powaliła mnie. Wesoła taka :) Byłam dziś w pracy, poszłam żeby swoje rzeczy osobiste popakować. I kurna musiałam się natknąć na mojego dotychczasowego szefa................ reszta w mailach w wszystkich. Proszę Was o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Celi - zdjecie Wampirjka boskie! Od razu humor mi się poprawił. A co do cyklu - robiłam testy owulacyjne - była owulka. Groszek - rady jutro, w domu netu niet jak pisałam. Buziaki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę, żęby dziś było dwa tygodnie później......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej., wiecie co - jak u mnie się wali to wszystko po kolei. Prawo serii. Doła mam. ksiec mnie wkurzył, dziecko zdenerwowało, brat doprowadził do łez i z matką też nie najlepiej.Do dupy z tym wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja matka w godzinę po zdjęciu szwów pojechała do pracy. Siedzę i nie wiem czy się śmiać, czy płakać. O_o I cholera, czemu zdolna ambitna młodzież (znaczy się ja:D) nie może w tym kraju znaleźć pracy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kici .................. twoja mama przebija wszystko :-D. Co prawda moja tez wczoraj błysneła i to bardzo - idzie 16-tego na operację dwa -trzy dni w szpitalu i do domu ( taki standart jest w Matopacie ). To ze idzie było wiadomo - tylko że mój tato potrzebuje opieki 9 84 lata po ciężkiej chorobie stale na lekach), więc postanowiłam że przyjedzie do mnie na te pare dni a po szpitalu mama też przyjedzie do mnie . No i wczoraj usłyszałam , że po szpitalu to ona jedzie do domu a ojciec zostaje sam w domu .......... powiedzialam że nie ma mowy i nie maja dyskutowac bo nie ma oczym - ja nie będe sie martwiła o mamę w szpitalu a o ojca że sam w domu i nie będe jeździła jak wariatka po 40 km w jedna strona 3-4 razy dziennie . Tak więc chyba nic mnie nie zdziwi w wykonaniu moich rodziców. Ps. nie mam wanny - zapchał się odpływ i jest wesoło ............... za dwa trzy dni będzie mnie czuć nwet przez neta :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka jednak przygarneła kropka :O to nie zęby . juz po wizycie u lek. moja mała królewna wygląda jak biedronka :( całuski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×