Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Szkoda, ze nie ma ikonki wstydzi się :-D Chyba z pół strony bym wstawiła. Serce - ja mam ten sam problem. tzn. ja wiem co mojemu sprawiłoby radość, ale nie mam możliwoście zakupienia mu tego. Raz mi się udało. Napisałam do gostka na allegro, ze jestem narzeczoną tego a tego goscia i niech mi powie co ma do sprzedania w temacie który interesuje mojego. I nastąpiła długa seria wymiany emaili - gosciu pisał do mnie co ma + zdjecia, a ja biegałam po mieszkani ui szukałam czy mój to ma. A jak nie byłam pewna to robiłam zdjęcia i gosciowi odsyłałam i on mi mówił czy to jest to. To trwało jakiś tydzień, bo u mnie różnie komp zdjęcia przesyła. I w końcu znaleźliśmy coś czego ksiec nie miał. I zakupiłam i był very happy. Ale niestety, ten pan już na allegro nie handluje, wogóle z kraju wyjechał. jest jeszcze kilku w temacie, ale nie podjeli tematu jak wysłałam im ofert. więc szukam prezentu dalej - a właściwie trzech - mikołaj, uropdziny i imieniny. Jo - poisz co dalej! Ninke, trzymam kciuki za poztytwne zmiany. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, bardzo Wam dziękuję za życzenia :D Mam nadzieję, że się pospełniają. Buziaki dla Was wszystkich! Jo, a Ty jesteś szczęściarą. Mam nadzieję, że niedługo i moje się uda sprzedać aby odzyskać zdolność kredytową na domek... z drewna i kamienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Oczy mnie szcypią, właściwie sczypią to mało powiedziane. Bolą jak cholera. A spałam dobrze i długo, bo coś po 21 padłam na pysk. Sniły mi się glupoty, to fakt. Mój niby miał jechać do Szczecina (:-D ) i ja tak bardzo sie bałam, bo ślisko, snieg i wogóle nieciekawie. Z mamą nieco lepiej, ale w szpitalu poleży jeszcze trochę. Groszkowa, dziś z okazji imienin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku spóźnione ale wybaczyc musisz -bo powod był istotny-ale szczere zyczenia zdrowia i duzo zdrowia dla Waszej rodzinki coby siła była na budowanie ...domku z kamienia ;-) Szczęśliwości!! no jak co..w ciagu pol roku musze kupic new flat..i wyczynie to!!I Milunia bedzie miala pokoj swój biało różowy i moja taka miła znajoma ;-) sie polecila ze namaluje Jej elfy i wróżki... Oby do przodu. zadatek wsadziłam na lokate..bedzie na waciki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo! Ja wierzyłam, i teraz to już pewna jestem, że z Ciebie twarda Kobita!! Podziwiam szczerze i trzymam kciuki za szybką i pomyślną realizację Twojego planu :) Heh... a mówią, że panuje kryzys... :D Groszkowa! Ty to masz dobrze... święto za świętem :) Wszystkiego dobrego! Pozdrowienia for all!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, Ty też dziś świętujesz więc i ja Tobie życzę wszystkiego naj, naj z okazji imienin :D I dla Ciebie też 🌻 Jo Ty dzielna Baba jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jestem. I wiecie co kupie psa -bigielka choc mam ochote na labradora czekoladowego i moze sie skusze jesli Milunia bedzie miala 3 lata minimum.. ;-) Czekam teraz na mieszkanie dla Nas...musi sie trafic. Yenka-->obys tak piekniała i sie rozwijała jak dotąd - 🌻 i marzenia żeby sie spelniły Tobie..choc co drugie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sorki za pytanie \"z tzw czapy\" ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji nt. szkoły rodzenia :( Od kiedy się do takiej zapisać, jakie są przybliżone koszta? Może któraś z Was coś o tym wie? Będę \"dzwięczna\" za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszeczku...a ja nie chodziłam:) jak masz tvn style jest program \"mamo to ja\" i jakis teraz nowy...wsio tam mówią lub kup sobie \"co nieco o rozwoju dziecka\" pawła zawitkowskiego książka razem z filmem dvd..instruktarzowym co by młoda nowa mama umiała dzidzi przewinąć i pielęgnować!! polecam..do tego jest tyyyle gazet i poradników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam od 8 miesiaca -czyli cały 8 i 9-i to było az nadto ;-) zapłaciłam 150 zł. duzo mi to dało psychicznie-nic poza tym ;-) Ale poznałam szpital kobiety wiedzialam gdzie przyjechac co miec ze soba gdzie dzwonic w nocy...niby nic a dla mnie to było istotne zeby czuła ze panuje nad sytuacja, czułam sie bezpiecznie że wiem czy mam rzucac wszystko i leciec czy mam leżec w wannie i kichac na szpital ;-) no i od której strony podejchac na oddział-bo jak sie naczytałam jak sie drą na rodzącą na izbie przyjęć to mialam stresa. to tyle.acha-fajne filmy puszczaja i sa mile dla Tatusiów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodziłam. I nie poszłabym nawet jakby mi dopłacali. Serio, nie podoba mi się ro. Obejrzałam film z zajeć i odechciało mi się. Leżałam na patologii, mogłam chodzić w szpitalu - nie skorzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźniona jak zawsze :P Groszku kofany wsiego dobrego i dżo zdróweczka ❤️ no i wsiego dobrego dla wszystkich kaś :) Groszku ja do szkółki nie chadzałam, na wsi nie było :P a bielsku za 500zł i do tego te dojazdy dla mnie wtedy makabra :O jesli juz to decyduj się na ostatnie miesiace :) co do luzu "co ,jak, kiedy " ja dlatego wybrałam prywatną klinikę :) ale ja panikara jestem :D:D:D:D:D:D mała własnie ujeżdża konia :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zajrzalam do skrzynki dziewczyny kochane :D:D ale miałam co oglądać :D:D Garni żłobek cudny :) Ninke - fryz I klasa, a jakie masz piekne włosy :) Yennka- wybawiłas się kobieto za wszytskie czasy co ??? Jo poprosze jakies nowe foty Mili ;) brakuje mi zdj. mieszkania Ka :P co jest ???? no i obiecane foty Ani gdzie są ??? Mumi słońce podłużcie świnię tej lusi i już :D:D ja tam nie wiem, ale moze by ją jakoś wystawić ?? wysłac do dyra itd , wiesz takei dziecinne żarty sa najbardziej dobijające dla takich lusiek :D:D:D:D buziaczki aaaaaa Jo gratuluje sprzedania domku :) a mnie marzy się chatka na kurzych łapkach :P mała działeczka :P oj pomarzyć można nic nie kosztuje to se marze :D:D:D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam zyrandol w tonacji złota do srebrnych wykończeń mebli. Jestem idiotka. Idę sie utopić. Żegnajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale jestem zmęczona. Wczorajsze imieniny kiepsko - bo nastrój niezbyt ciekawy. Mama - chyba bedzie operacja. Pozatym młody przyniósł 5 z polskiego i czekoladki, a ksieć też sie sprawił - dostałam dodatkowe prezenty. Idę pracować, albo się utopić :-p Ifka, Ty masz morze przynajmniej. A ja nie mam w czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki-duzo zdrowia dla Waszych Mam,a siły i nadczasu dla Was ❤️ choc wiem ze nic to nie da ze napisze ale mysle ze trzeba wierzyc zawsze wtedy nawet cierpienie ma sens, wszystko jest po cos, nie warto z losem sie bic...Każdy dzien to dar, nawet w cięzkiej chorobie. Dacie radę i mamy z Was będą czerpały siłe 🌻 duzo pomyslnych wiesci i spokoju Wam zycze. Macie plany na sylwestra?Pojechalabym w gory...pojade palcem na mapie raczej.... ;-) w pracy mam milion kwestii, głowa peka od szukania mieszkania..dobrze! kolejny rok zycze sobie by zaczał pomyslny okres w moim zyciu,zeby był ciepły udany ...Wam tego tez zycze ;-) Kupilam duzo ozdób na choinke -w tym roku tonacja biało fioletowo zielona -z naciskiem na biel , piekne elfy kupilam białe..jak ja lubie puszczac pieniadze na takie kwestie ;-) kocham Galerie 🌻 w weekend posprzatam i przygotuje dom do mikołajek..Milunia mam nadzieje wykaże radość i tylko to sie liczy dla mnie. Jak ona pieknie mówi-powtarza -super! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, a co z Ryśkiem z Klanu? On wie, że mieszkania szukasz? On będzie z Wami czy Ty planujesz cichcem dezercję? :P Sylwester hmmm dobre pytanie.... planow żadnych nie mamy, prawdę mówiąc nie wiemy nawet czy mężulo będzie w pracy czy wolne będzie miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po południu. Zmęczona jestem. Po prostu padam, a dzień dziś będzie bardzo długi. Nic mi się nie chce. buuuuuuuuuuu 😭 Sylwester - hmmmmmmmm, nie wiem jeszcze. Nie bardzo chce mi się wychodzić, odpoczywać lubię ;-) Po świętach zwłaszcza. Jo - no właśnie co z Rysiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozerwana21
Yenka, wysłałam wczoraj liścik do Ciebie. Nie odzywasz się. Czyżbyś nie otrzymała go? Buźka, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś nie w temacie ale rysiu chyba nadal z grażynką nie??? buziaczki i masa fluidków dla chorych mam ❤️ będzie dobrze :) musi być !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku a jak ty się czujesz? odpoczywasz , spacerujesz i co tam dla małej Fasolki wyczyniasz - donos i to juz ;) no i jak Twoja Fasolka ?? ma się dobrze ?? czujesz ze masz lokatora?? :) Jo co to za zmiany ? nie mam zadnej wzmianki w emilkach? czy wy czytacie między wierszami ? u mnie zawierucha - istna śniezyca :P dobrze ze spacerek juz za nami :P yennka w kwesti prezentów pomoge tylko tyle- szczeniaczek-uczniaczek, laptop , może jeszcze trochę innych zabawek :P tez mam przeciag w głowie i nie mam pomysłu dla J. wiem, ze tylko jedno by go zadowoliło ale mnie nie stac 911 :P więc jaki zamiennik ???? ehhh co za pech :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za dobre serce...Rysiek jest nadal w naszej rodzinie ;-) i nie mial głosu w sprawie ale wie o sprzedaży-nowe mamy kupić wspolnie. Z tym że nie na pewno :-P Szukam mieszkania z wtórnego rynku,3 pokoje..znalzłam moich marzen ale 2 pokoje a to stanowczo za mało-chce miec sypialnie gdzie bede czytac Musierowicz gdy mimi przyprowadzi kumpele i bedą spiewac britney ;-) Celi--> my kumpele z gg..tam sie wiecej działo onegdaj stąd wtajemniczone w ....Klan ;-) Posłałam foty-jak kogos ominelam zgłaszac protesty! buziaki...a w poniedzialek przyjada bony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, pół biedy jak będą śpiewać Britney :P Mogą, tak jak nasi sąsiedzi, naparzać heavy metar i ciężki rock :o Już im raz policję o 24 wezwałam :P Skończyło się bycie miłym... raz, i drugi raz byłam i prosiłam uprzejmie by ściszyli. Uprzedziłam też, że 3 raz nie przyjdę a wezwę policję. Odpukać - od tamtej pory cisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą britney-z mamunia spiewa britney to nie ma innej opcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam z banku plan spłaty kredytu, który wedle umowy miałam zacząć spłacać za dwa lata po wypłaceniu ostatniej transzy... Mówię o kredycie studenckim rzecz jasna... Poza tym moja mame zabrało dziś z pracy pogotowie, tak ją ścięło z nóg... kręgosłup... Dołączam do tych, które chcą się utopić. Siedze i rycze bo nie mam już siły na ten dzien i na nic potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×