Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Dziwne uczucie , gdy jest okazja do dłuuugiego spania , a oczy otwierają się nieraz juz o 5 rano.... Poczytałam sobie , co dziewczyny piszą poźnym wieczorem i nocą i z racji tego , ze doświadczenie mam po obu stronach , powiem cos od siebie Nie zawsze zdrada wpływa na małżenśtwo pozytywnie, ze po opamiętaniu sie jednej ze stron , wraca miłość i cementuje związek . Jeśli przestanie sie kochać , to nie ma siły- miłość nie wroci. Można wrócić do żony , czy męża ...starać się , udowadniać , ale tracąc uczucie , robimy to tylko z wyrachowania, wygody , tchórzostwa...bo tak nam będzie lepiej -mniej strat i jak najmniej decyzji. Przeważnie dotyczy to par z tym dłuższym stażem małżenskim, bo tutaj już najmniej siły i chęci zeby cos w tym życiu zmieniać . Zdrada się wydaje , oczywiście decyzja jedna- rodzina najważniejsza ...wracając na \"łono\" , delikwent stara się , zabiega , ale po to aby uśpic podejrzenia wobec niego , bo on już wyszedł z tego amoku , bo on zrozumiał jak wielka krzywdę zrobił żonie i dzieciom itd... Przedtem żyli praktycznie nie ze sobą a koło siebie a teraz całuski na dzień dobry...skarbeczku dlaczego taka smutna jesteś? ...cmok , cmok....komedia.... Komedia , bo on już szuka kontaktu z kochanka na nowo ... bo to ją kocha nad wszystko... Można tłumaczyć takiego , w rózny sposób..że tchórz ,obłudnik..można z dobrej strony , ze troszczy sie o dzieci , nie chce rozwalac rodziny.. Wszystko można takiemu dopisać , tylko miłości do nikogo tutaj jakoś nie widzę , co najwyżej miłośc do samego siebie. Myslicie ze tylko jest taki pojedyńczy przypadek jak opisałam? Takich jest mnóstwo ...mężczyźni to urodzeni aktorzy i wbrew pozorom silniejsi psychicznie od kobiet. Oni świetnie dają sobie radę w tych podwójnych rolach , bo kobiety nie wytrzymuja napiecia , nie potrafia tak zrecznie manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dzien Chłopów :D a ja tak se z rana po chłopach pojechałam :( Nieładnie Natalka oj nieładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
Natek -- masz bardzo duzo racji ,. tylko jak by tak nie wierzyc , nie ufac , nie , nie nie, ,. to po co zyć ? kazdy czlowiek chce , ufać i być szczesliwym ,. tylko ze bardziej to faceci , łamią te wszystkie piekne wartości ,. i dlaczego ...? nie wiem , i chyba zadna z nas nigdy sie nie dowie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pójdę w koszty i kupię swoim po tulipanie:classic_cool: skąd ja to znam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł :-D nawet w koszta nie pójdę bo wyrwę kilka z parapetu:-p A może roślinkę mięsożerną;-) Ale ze mnie wredne babsko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigra--- ja wiem , że każdy chce tego zaufania, wairy w drugiego człowieka i każdy chce byc szczęśliwym....To co napisałam , dotyczy jednego przypadku, ale napewno jest takich wiecej . Napewno też jest tak , ze panowie kończą z podwójna jazdą i faktycznie te wartości rodzinne , nie sa tylko wyświechtanym słowem w ich ustach . Ale to co napisałam , jest takim dokładnie , te słowa , te buziaczki z rana ....a poźniej do kochanki - bo tys mi najdroższa , bo ...ble ble No powiedzcie same , co za pożytek z takiego pieruna ma żona , co za pożytek ma kochanka , oczywiście jak już przejrzy na oczy..? On sam kręci sie w kółko , tu by chciał i tu ...bo w domu swojsko i wygodnie a kochanka to przecież miłośc jego życia:D No to do k....pytam sie , skoro taka miłosc wielka, to co on robi jeszcze w tych swoich wygodnych kapciach? Brak mi słow .... Ale w niektórych przypadkach trzeba jednak zaufac na nowo , bo warto .Nie każdy jest taki , jak ja to opisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka- ale w większoście przypadków tak własnie jest :O Faceci to egoiści i własnie pasują im te wygodne kapcie i miła odskocznia z \"miłoscia swego zycia\"- czyli kochanką ;) Wciskają kit kazdej- i zonie i kochance. Kochance mówią, że żona do niczego, że juz od dawna nie sypiają ze soba, że niedługo się rozwiedzie- stła śpiewka :P I kłamia ję, dopóki zona sie nie dowie, a jak sie dowie- to kochanka przeważnie przestaje być \"miłościa zycia\" lecz staje sie problemem :P Tak z regóły jest- ale oczywiście przypadki są różne i sa kochanki szczesliwe- jak np sc :P, choć nie bardzo w to wierzę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriamko żona k sc należy do tych nieświadomych.......no może podejrzewa. Jakby było gdyby było...........(dowiedziała sie)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee... :) Pewnie byłoby tak jak u większości...:P K sc miałby wielki problem a sc pewnie przestałaby sie czuc tak pewnie w ich związku (czyli trójkącie :P) i nie byłaby juz taka szczęsliwa :( A żona K ??? współczuje jej niezmiernie, choć tak naprawdę nie wiemy jakie tam sa układy- wiemy tylko z opowieści sc, a te opowieści pochodzą z ust jej kochanka, czyli tak naprawdę, to jest wszysko mało prawdziwe :P A meżczyźni naprawdę dbaja tylko o własne ego- dlatego i żona ani kochanka maja przerąbane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriamka--- a bo też mi sie zebrało na wywody dzisiaj...:D Ale ta konkretna sytuacja o której pisałam , jest o tyle dziwna ,że żona wie , od długiego czasu. Były zerwania z kochanką i powroty -tez wiedziała. Teraz \" na razie\" nie wie, że on znowu startuje do kochanki... Ona myśli , ze\"tym razem\" już jest w porządku , a tak nie jest i tylko od niej czyli kochanki zależy, czy nie wróci do poprzedniego stanu Co będzie , jak zbajeruje kochanke od nowa? Co bedzie jak żona sie dowie? Znowu piekło? Zapewne tak by sie stało , bo on nigdy nie wybierze ani jednej ani drugiej Gdy kochanka bedzie stanowcza , wiadomo, on da sobie spokój po czasie...Po czasie też przestanie nadskakiwać żonie -wszystko wróci do normy...Znowu koło siebie a nie ze sobą. Tylko jak już zacznie sie ta normalność , czy nie skorzysta z okazji jeśli kiedyś taka bedzie miał i nie zdradzi ponownie? A niech im dzisiaj z okazji tego święta lepsze i mądrzejsze pomysły do głowy przychodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kółko graniaste... A na takiej karuzeli mozna zwariować, jedynie facet dobrze sie bawi, bo korzysta z życia :( I oni nie siedzą na forum- oni nie mają takich problemów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają tylko problem, jak uniknąć problemu- czyli co zrobić, żeby zonka sie nie dowiedziała o kochance i jak to rozgryźć, żeby bez przykrych konsekwencji utulac się w ramionach tejże kochanki- bo to takie inne, podniecjące i z dozą adrenalinki :P A jak zonka sie dowie, to lepwiej wrócić, nałozyc ciepłe kapcie i udawać, że nic się nie stłao :O Bo przeciez skoro już nie zdradza- to wszystko jest ok :o Tak jest w ich mniemaniu :O :O A my kobiety meczymy się z tymi wiarołomnymi i tchórzliwymi facecikami i mamy nadzieje, że zrozumieja swoje błędy. Tylko czy zrozumieją ???? Oto jest pytanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , oni nie siedza na forum , nie dziela włosa na czworo... Zauważcie ,że rzadko piszą mężczyźni zdradzeni , nie widać ich tutaj ..a nawet tych co maja kochanki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka ;) Bo dla facetów to pierdoły i właśnie rozdzielanie włosa na czworo ;) Oni mają inną psychikę i inne podejście do zycia :O Zupełnie inne :P Tylko nie wiem czy lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nich jest inna mentalność -nie to , że już nie zdradza to jest ok... Jest wszystko OK , jeśli tylko nikt sie nie dowie o zdradzie , mogą tak latami i uważają ,że wszystko w porzaku W myśl przysłowia---czego oczy nie widzą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dziwię się kochankom- bo one przecież z regóły wiedzą...i godza się na taki upokarzający układ- bo przecez zawsze do momentu rozwodu sa tą drugą :P, a jeszcze czasami twierdza że są w takim układzie szczęsliwe :p. Nie wierzę absolutnie w takie szczęscie. A zony są latami nieświadome, bo faceci potrafią byc dobrymi aktorami. Ale gdy zony sie dowiedzą, dzieci- to dopiero tragedia- dlatego dziwie sie postwom kochanek- to jets dla mnie zycie na krawędzi :O pozbawione godności i bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriamko 🌼 czasem się nie godzą....:( Pracujesz w każą sobotę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ka.. 🌼 Masz rację, że czasem się nie godzą, ale często ciągną ten romans latami, nawet wtedy gdy facet się nie deklaruję, nie rozwodzi... :( Przeciez wtedy to jasne jak słońce, ze nie chce zostawic zony. I wtedy wszyscy trwają w tym toksycznym związku, a włascieiw trójkacie :O A ja niestety mam taka pracę, że zaliczam soboty :O ale już sie przyzwyczaiłam :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
dzisiaj ide na babski wieczór ,. bedzie nas 5 , ale bedzie fajnie,. wymyslamy rozne fajne rzeczy ,. i plotkujemy o facetach ,. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
dzieciko do babci ,aaaaaaa nie z mężem zobaczy ,jakfajnie czekać haha,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co .
Wiecie co? A może sc ma racje ? Może ta chora sytuacja naprawde jest najlepsza z możliwych? Żona ma męża dziecko, dom, rodzinę i może sobie pisać na szczęśliwie żonatych io szczęśliwych mężatkach. On jest szczesliwy bo ma i zone i sc i nie musi wybierac. Sc jest szczesliwa, bo jest z nim i jednoczesnie jest sama i jest jej dobrze. Dwoje dzieci ma ojca , tylko w innych godzinach... No pozazdrościć normalnie. A jak sie wyda??? Jeden dom sie rozleci, żona przejdzie na topik : Gdy mąż ma dziecko z inna kobietą". Jago córka straci ojca i jego idealny obraz. Sc bedzie musiała go znosic na co dzien prac sprzatac po nim itp itd I wszystkim sie pogorszy. Wiec po co to zmieniać ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujęłaś to rewelacyjnie mimo że ironicznie -podoba mi się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkreta
DLA STOPKA STOPKA DZIEKUJE , NIE MIALO ZABRZMIEC IRONICZNIE NIE NIE , POPROSTU NAPISLAM CO CZUJE , DO TEJ PORY JUZ MINELO DWA LATA A JA WCIAZ MAM TAKA ZADRE , ZE INACZEJ NIE UMIALAM UJAC ABY NIKOGO ZADNEJ ZE STRON NIE URAZIC .....POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annkreta to ironicznie było do postu nade mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkreta
do stopka STOPKA STOPKA OK PRZEPRASZAM POZDARWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×