Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość nela44
Nareszcie, na 183 stronie "M- jak Miłość K do sc - wszystko wybaczy" pojawiły się w miarę logiczne wnioski i pytania, tez mnie nurtowało kto zajmuje sie synkiem sc, jej rodzice, potrzebujacy pielęgniarki?? Jednak głupota ludzka jest nieograniczona - ukłon w stronę Einsteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mylicie się ale \"pojechałaś\"!!! Wiesz, słuszne spostrzeżenia!! Szczególnie odnośnie córki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
"a przepraszam tak wogóle, czy na forum bywają same chamy?? (sorry za dobitne stwierdzenie??) Jak ktoś kulturalnie sie odnosi to jest zjawiskiem?? Jakimś ewenementem?? Mam się "wtpić" w tłum i nie odstawać? Bo co? Bo ktoś tak chce? A figa! Zostanę sobą!" nie o to chodzi, ty po prostu jestes taka doskonala i zawsze wiesz jak postapic:) ale widze,ze troche sie irytujesz, wiec doskonalosc peka i bardzo dobrze;) dokonali ludzie sa nudni i meczacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak ...
rodzice pilnuja jej dziecka jak pracuje. Tyle jeszcze mogą... No nie przesadzajcie, pisała przecież o tym. Problem byłby gdyby rozdzielić rodziców i dziecko i zamieszkać z kochankiem osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, ze się irytuję! JAk trzeba to nawet zaklnę pod nosem! :P Jestem tylko człowiekiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie mylicie się
jakby była dyrektorem 3 firm to by nie było problemu z wynajęciem mieszkania za 700 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sc Tak. AGA jest doskonała. Bardzo często mężczyźni opisując ideał kobiety, nieświadomie opisują właśnie AGE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, to troszke nielogiczne Skoro Rodzice jej pomagaja, to chyba nie jest tak, ze to Oni wymagaja opieki, bo w koncu opiekuja sie dzieckeim gdy sc w domu nie ma, a sc pisze ze nie zostawi Rodzicow bez opieki???? wyprostuje mnie, jesli sie myle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... \"oj nie mylicie się\" pisała tez o kontaktach ojca z córką i też o ten fragment chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, to troszke nielogiczne Skoro Rodzice jej pomagaja, to chyba nie jest tak, ze to Oni wymagaja opieki, bo w koncu opiekuja sie dzieckeim gdy sc w domu nie ma, a sc pisze ze nie zostawi Rodzicow bez opieki???? wyprostuje mnie, jesli sie myle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 ło matko! aż poczerwieniałam! zrobiło mi się tak głupio, że szok! babka68, proszę, nie zawstydzaj mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie mylicie się
skoro jej rodzice zajmują się tym dzieckiem to mogliby nadal,mogłaby przeciez podrzucać dziecko dziadkom a skoro teraz nie potrzebuja pielegniarki to dlaczego mieliby jej potrzebować gdyby się wyprowadziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze sc wspominala ze Rodzice tez wymagaja opieki :o i tutaj wychodzi ten wg mnie brak logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej!! skąd macie takie informacje o tych firmach?? jeśli rzeczywiście sc tak pisała, to chyba na brak funduszy nie powinna narzekać! Ja to bym chciała być dyrektorem chociaż jednej firmy...nie trzech czy czterech...echhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholewcia! no to kasę ma! co to 700 zł dla dyrektora, szczególnie dla \"potrójnego\" dyrektora?????? sc jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
ja nie wiem gdzie ona to pisala,ale pisala.Tylko nie wiem jak ona ma czas na tylu forach sie udzielac jak ma te 3 firmy,kochanka,dziecko, rodzicow ktorzy wymagaja opieki.Ja nic takiego nie mam a pisze rzadko,a ona ciagle,codziennie i na roznych topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie mylicie się
wykrety, ze ona nie ma warunków tez mnie nie przekonują aby go przyjąc potrzebuje tylko wolnej szafy i miejsca obok siebie w łózku skoro o pieniądze chodzi to tak byłoby najtaniej a jezeli o córkę jego..............to tak jak pisałam, nieczęsto ją pewnie widuje, a gdyby sie teraz wyniósł nie musiała by być świadkiem wielu przykrych sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba wracać do roboty
A może to jakaś "szemrana" praca...???? Bo zawsze chyba na drugą zmianę. Normalnie sensacja goni sensację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ta cała historia jest wyssana z palca? AGA, wieczorkiem zadzwonie do Ciebie, mam interesa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba wracać do roboty
Efekt będzie taki: okaże się, że historia jest zmyślona, a nas wszystkie wywalą z roboty! I nawet "naszą" nieskazitelną A*G*Ę też...bardzo lubię osoby o tym imieniu! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
no tez sie nad tym zastanawialam, bardzo duzo niejasnosci jest w tej historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
no bo skad ona ma ten czas, z malutkim dzieckiem, nawet jak sie nie zjamuje chorymi rodzicami,jak nie spotyka sie z k, to pisala,ze sama zajmuje sie domem,ze jezdza gdzies na romantyczne wyjazdy no i te 4 firmy! (teraz 4 rozkreca) znacie takiego czasowego czlowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co pisze
sc , wynika ze byla bliska smierci w kazdym razie ja tak zrozumialam , i K byl wtedy przy niej, wspieral ja , wiec wcale nie tak trudno zrozumiec ze go pokochala calym sercem i wierzy bezgranicznie.Fakt ze dla nas czytajacyh wyglada to troszke inaczej a dla kochanek...wrecz standartowo..od typowy asekurant.Osobiscie jestem w stanie zrozumiec wszystko , procz tego dlaczego corka mialaby zamieszkac z ojcem , no chyba ze naprawde calkiem pokojowo i za zgoda matki..a na to sie raczej nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×