Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość anniaaa
pomóżcie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sam
OluSs, przede wszystkim nie zarażaj się ode mnie hipochodnrią. Oczywiście, że nie powinnaś wtedy współżyć, bo grzybica łatwo się przenosi. Po co macie oboje cierpieć? Leczenie wydaje mi się, że zależy od rodzaju grzybka, to już twój lekarz musi stwierdzić. Przede wszystkim stwierdzi, CZY to jest rzeczywiście grzyb. Jak miałam podobne objawy, to mi ginka przepisała takie dziadostwo clotiromazolum czy jakoś tak. Na pewno maść - ją z tego co wiem, to można kupić bez recepty. I jescze globulki dopochowowe. Wpychasz na noc jedną i śpisz słodko. :) przyklejasz wkładkę i masz wszystko gdzieś :) Zwykle są to globulki dopochwowe. Z tego co pamiętam, to brałaś antybiotyk tak? Też brałam. Mi ginka powiedziała, że następnym razem, jak będę musiała brać antybiotyki, to mam powiedzieć lekarzowi, że mam "słabość do grzybków wszelkiego rodzaju" (piszę w formie humorystycznej) i żeby mi przepisał takie antybiotyki/osłonki, żeby cała zabawa się nie powtórzyła. Z tego co mówiła, zrozumiałam jeszcze, że jak się złapało raz grzyba, to trzeba uważać, bo to już jest jakaś dziwna skłonność. :( ale nie przejmuj się, to wcale nie znaczy, że na pewno dostaniesz grzyba następnym razem. :) tylko jak bierzesz 2xanty to masz większe prawdopodobieńtwo złapania. pozdrawiam:) napisz na forum, co to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzamalenka
cześć dziewczyny! :] ja właśnie stosuje plasterki , i gin przepisała mi yasminelle ;] i mam takie pytanko bo czytałam jedna opinie na forum ze te tabletki są do 55kg!!! a ja wazę 78 to mogą nie działać ?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
duzamalenka lekarz by Ci ich nie przepisał jak by miał jakies przeciwwskazania bądź wątpliwości co do Twojej wagi, te tabletki nie są do 55kg ...więc spokojnie Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzamalenka
dzieki aqua , :] przez te forum mozna oszalec jak sie naczyta :P:P:P :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra1234
ja mam dosc! dzis biore 15. tabl. i ciagle krwawienie. okres mialam 7 dni,pozniej kilka dni plamienia i od czterech dni,krwawienie,jak okres mniej obfity. mam nadzieje,ze to tabletki,a nie cos gorszego. poza tym czuje sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
aleksandra1234 musisz troche pocierpieć niestety, ja miałam tak przez cały pierwszy miesiąc;) ale teraz nie narzekam:D Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra1234
aqua, dzieki. mialam nieco watpliwosci,bo moj nowy partner jest dosc "wyposazony" i az sie obawialam,ze mnie uszkodzil...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poddaje się
Witka.Mam wykupione pierwsze w życiu tabsy...właśnie Yasminelle i po przeczytaniu po części tego forum mam takiego cykora,że już rezygnuje z ich brania. Nie chce mieć piersi większych niż mam bo i te już mnie czasem drażnią,nie chce mieć trądziku i być grubsza niż jestem! Współżyję kilka razy w miesiącu zaledwie i narazie odpuszcze sobie chyba takie cuda. Lekarka ze stoickim spokojem zachwalała te tabletki...ale taka jej rola,co nie? Przyznaję się bez bicia...boje się cholernie! Trudno 39zł spisane na straty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumri
witam. niedlugo zaczne stosowac Yasminelle, i tak moje pytanko, jak wyglada sprawa z alkoholem? czy gdy wezme tabletke a potem wypije 2-3 piwka ... to nadal jestem zabiezpieczona? jak to jest w ogole?? z gory dziekkuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie tak zastanawiam nad ich wzięciem choc to nie sa moje pierwsze tabsy (3) boje sie o moja czuprynke bo jak bedzie jeszce gorzej to ju bede calkiem łysa!!! :( tylko ja kocham sex a moj facet juz caly miesiąc sie ze mna nie kochal bo powiedzial ze sex w gumce to nie sex zadna przyjemność \"tak jak by sie calować przez worek\" no i co ja mam zrobic kobitki????Podjać ryzyko i brac czy zrobic sobie jeszce przerwe od tabsow i od sexy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za pomysły z tym alkoholem :O ciągle któraś pyta o to samo. no dobra powiem - ALKOHOL NIE WPŁYWA NA SKUTECZNOŚC TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH! wpływ mogą mieć ewentualnie wymioty spowodowanie spożyciem za dużej jego ilości,w dodatku owe wymioty musząwystąpićdo 4 godzin od wzięcia tabletki (czas 3-4 godzin jest czasem potrzebnym do pełnego wchłonięcia się tabletki)po tym czasie można wymiotować ile się chce :) jeszcze raz ani alkohol ani papierosy nie wpływają na zabezpieczenie. oczywiście nie popijamy tabletki alkoholem, ale tego chyba nie trzeba mówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poddaje się
No właśnie i na dodatek można zostać łysą!!! Wydaje kase na preparaty na wzmocnienie włosów a tu miałabym wyłysieć...! Nigdy nie pomyślałabym,że to jest takie trudne z podjęciem tej decyzji o tabsach! Za dużo tych skutków ubocznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czego wy się boicie....????!!!! Nie każda ma skutki uboczne... Ja np nie miałam żednych... ani nie urusł mi biust ( dzięki Bogu!!!), ani nie przytyłam, wręcz schudłam... włosy mi się polepszyły.... na każdego te tabsy działają inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poddaje się
No właśnie i na dodatek można zostać łysą!!! Wydaje kase na preparaty na wzmocnienie włosów a tu miałabym wyłysieć...! Nigdy nie pomyślałabym,że to jest takie trudne z podjęciem tej decyzji o tabsach! Za dużo tych skutków ubocznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ka to tylko czekam na ciążę, bo zapomniałam już dwóch tabletek :/ jednej w pierwszym tygodniu (ponad 12 godzin), drugiej w drugim(ok.9 godzin). normalnie nie wiem co teraz robić. można sobie pozwolić na seksik czy raczej nie? niby wiem, że nie, ale jak ja wytrzymam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.... nie wariujcie.... i nie siejcie paniki... skutki uboczne sa przy wszystkich tabsach.... te maja taki plus że wody w organizmie nie zatrzymują ( jesynie w bardzo nielicznych przypadkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
jajeczko a mineło 7 dni od momentu kiedy zapomniałaś tabletki ponadd 12h? jezeli nie ja bym uwazała i nie próbowała nic kombinować!bo te 9h chyba to nic takiego, ja też tak miałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
Poddaje się powiem tak yasminnelle to jedne z tabletek które niby mają najmniej szkodzić organizmowi z tego względu ze mają najmniej hormonów:) ja powiem szczerze ze nie mam zadnych skutków ubocznych jestem zadowolona, nie łysieje:P mam bujną czupryne:) nie rosną mi piersi, mimo iż wolałabym zeby chociaz tak ociupinke urosły:P ale nie jest źle, nic mnie nie boli. Jest dobrze:) nie zrażaj sie do tych tabletek przez te komentarze musisz sama zobaczyć jak one działają na Twój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
poddaje sie aaa i schudłam 5 kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anniaaa CZESC DZIEWCZYNY !! PIsze znowu do Was bo mam pewnien problem zauwazylam kilka dni temu ze na piersiach bardzo wyraznie widac mi żyły i nie wiem dlaczego... Tabletki biore juz 4 miesiace wiec to chyba nie od tego... Jeśli ktoraś z Was miała taki problem to prosze odpiszcie bo jestem załamana Buziaki :* hej, ja tez to zauważyłam jakoś niedawno, ale nie wiem czy nie było tego przed braniem tabsów. zaznaczam, że jestem w przerwie po drugim bilistrze. Jeśli ktoś zechciałby sie wypowiedzieć asie na ten temat( martwić się czy się nie martwic?) to byłabym wdzięczna PS. zaznaczam, że to pytanie CHYBA NA PEWNO nie pojawilo sie jeszcze na forum....no przynajmniej nie w takiej czestotliwosci jak inne:P wię sioe nie denerwować prosze stałe bywalczynie:P:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sam
kotka i inne dziewczyny. Nie popadajmy w przesadę. Ilość stron na tym forum rośnie i raczej ciężko by było wszystko przekopać tylko dlatego, żeby ktoś się nie zdenerwował, bo poraz któryś to czyta. Rozumiem to może denerwować ale też bez przesady :) Kotka, na wszelkie zmiany na piersiach zwłaszcza przy braniu tabsów powinnaś zareagować pójściem do lekarza. Tak będzie najbezpieczniej i najpewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała7896
Hej dziewczyny nie wpadajcie w panike po wiekszosci tabletek zyły na piersiach staja sie bardziej widoczne to przez dzialanie hormonów nic wielkiego moj ginekolog powiedział ze to normalne i miałam tak samo ze po 4 miesiacach zyły stały sie bardziej widoczne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniaaa
Dzieki KOTKA :D pomoglas mi nieslychanie :D pozdrufka :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chcialabym sie dowiedziec ile po odstawieniu tabsow trzeba odczekać by zajść w ciąże i mieć zdrowe dziecko???Czy po odstawieniu tab płodnośc wraca od razu czy trzeba pewien czas odczekac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
a ja mam takie pytanie. zazwyczaj biore tabletki o 9 rano a dzis zapomnielam i wzielam dopiero19 napiszcie prosze czy jestem dajej zabezpieczona czy lepiej stosowac przez ten tydzien gumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananikaa
hej dziewczyny, wczoraj wieczorem wzielam pierwsza tabletke yasminelle, dzisiaj popoludniu zaczelam odczuwac cos dziwnego wklatce piersiowej, czasami delikatne klucia i dziwnie oddycham, troszke boli mnie glowa, ale nie sa to dolegliwosci strasznie uciazliwe. czy uwazacie, ze powinnam przerwac stosowanie yasminelle, ktoraś z was miała taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananikaa
hej dziewczyny, wczoraj wieczorem wzielam pierwsza tabletke yasminelle, dzisiaj popoludniu zaczelam odczuwac cos dziwnego wklatce piersiowej, czasami delikatne klucia i dziwnie oddycham, troszke boli mnie glowa, ale nie sa to dolegliwosci strasznie uciazliwe. czy uwazacie, ze powinnam przerwac stosowanie yasminelle, ktoraś z was miała taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananikaa
hej dziewczyny, wczoraj wieczorem wzielam pierwsza tabletke yasminelle, dzisiaj popoludniu zaczelam odczuwac cos dziwnego wklatce piersiowej, czasami delikatne klucia i dziwnie oddycham, troszke boli mnie glowa, ale nie sa to dolegliwosci strasznie uciazliwe. czy uwazacie, ze powinnam przerwac stosowanie yasminelle, ktoraś z was miała taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananikaa
hej dziewczyny, wczoraj wieczorem wzielam pierwsza tabletke yasminelle, dzisiaj popoludniu zaczelam odczuwac cos dziwnego wklatce piersiowej, czasami delikatne klucia i dziwnie oddycham, troszke boli mnie glowa, ale nie sa to dolegliwosci strasznie uciazliwe. czy uwazacie, ze powinnam przerwac stosowanie yasminelle, ktoraś z was miała taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×