Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

hej dziewczyny byłam dzis na badaniach no i jakoś przeżyłam , ta glukoza rzeczywiście bardzo słodka, ale do zniesienia,wiecej strachu niż to wszystko warte. ja miałam 75g i po 2 h znów pobieraną krew... ja bede znała wyniki to dam znać... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie mam o czym pisać ale czytam Was... jaaaaaaaaaaa798 przykro mi że oceniłas mnie tak jak oceniłas móiąc że jestem niedojrzała ale zrobiłas to czytając moje ostatnie posty a nie czytając wszystkich!!!! Nie hodzi o brak ciaży i dziecka bo skoro byłam już w ciazy to wiem że moge mieć z nim dziecko ! Chodzi o to że w naszym zawiązku pojawił sie alkohol, wieczne kłótnie własciwei o nic, podejrzenia o zdrade, mój M znowu zaczął słuchać tylko mamusi a tego dawno nie robił i tylko jej słowa sie liczą a to że ona mnie \"nie trawi\" to inna sprawa ! Trzeba była doczytać a nie oceniać Jesli Cie czymś uraziłam to sory ale taka jest prawda!!! Basieńko fotki dosłam i widze że ładnie już wyglądasz i brzuszek już widoczny !!!! Super dziękuje.... Franiu nie podjełam jeszcze decyzji... Pozdrawiam wszystkie i Michałka i Majeczkę i resztę dziecikaów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Lolu, nie przejmuj sie takimi wpisami! 🌻 Ja też uważam że jeśli jesteś z nim tylko z przyzwyczajenia czy litości to nie ma to sensu. Nie bój sie, na pewno niczego sobie nie zrobi. Mnie też paru straszyło :P Basieńko, dziękuję za zdjęcia :) Kurcze, Twoja ciąża jest o tydzień starsza od mojej a wydaje mi sie że mój brzuchal o wieele większy, zazdroszczę Ci figury. Z glukozą też będę sie męczyła w przyszłym tygodniu, pamiętaj o cytrynie :) Ja trochę sie boję badania bo w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę ( na szczęście na diecie sie skończyło, nie musiałam brać leków), mam nadzieje że wszystko będzie ok. Acha, wiesz że Majki to niezłe łobuzy? :P Balbinko, mnie też meczą skurcze, najgorzej jest już od 17 do wieczora, wtedy mam wrażenie że to jest jeden nieustający :( Niby ciągle jem magnez, łykam nospę ale coś czuję że niefajnie jest. W ciąży z Mają już w 26 tygodniu leżałam na patologii i od tamtej pory brałam Cordafen, odstawiłam go w 38 tygodniu bo podczas badania okazało sie że jest rozwarcie i nie było go sensu powstrzymywać wg mojej pani doktor. Teraz wizyta u gina dopiero za 2 tygodnie i trochę mam stracha. Trochę nagrzmociłam ale mam nadzieję że wiesz o co mi chodziło :) Franiu 🖐️ Miśka 🌻 ja też mam kota, miałam podczas poprzedniej ciąży, koty wychodzące i nawet mi do głowy nie wpadło żeby sie ich pozbyć. Trzymam sie z dala od kuwety i to wszystko. A tokso nie przechodziłam. Iloniczku, jak humorek, lepiej? Zastanawiam sie co takiego zrobiły ci koty że ich tak nienawidzisz? Przecież to takie czyściochy i przytulaki :) Psy też kocham żeby nie było :) Smutna 🖐️ Napisz co u Ciebie, tak ogólnie, niekoniecznie w temacie :D Pozdrawiam ciepło i idę dalej leżakować w ogrodzie. Mam radochę bo od wczoraj jest chłodniej. Buziaki, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nawet czasu dzis Was poczytac.Wpadlam tylko po to zeby Wam powiedziec ze widzimy sie za 2 tygodnie.Jutro juz bede na Rodos.Wszystko Wam opowiem po powrocie. Trzymajcie sie kochane😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie macie wyniki badań krwi bo ja mam bardzo duzo białych ciałek az 14 tys i martwie sie, oststnio miałam 10 i lekarz nic nie mówił ze cos jest nie tak, glukoza wyszła oki 80 na czczo i 108 po 2 h- bo miałam glukoze 75g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że mnie jeszcze pamiętacie:) żyje sobie... spokojnie- w miarę;) mam i będę mieć pracę (mój największy ból przez ostatnie kilka miesięcy), robie prawo jazdy, jestem już nurkiem z uprawnieniami i generalnie- do przodu:) bujam się to tu to tam... jest fajnie... spokojnie i trochę samotnie ale cóż- nadal czekam;) pzdr Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja sie tylko przywitam i spadam bo nie mam o czym za bardzo pisać.... Balbinko życzenia Ci juz złożyłam na naszym forum papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie ogólnie dziwna atmosfera, ciesze sie ze jutro wraca mój mąż, a smuce sie bo z babcią coraz gorzej, juz prawie nie kontaktuje :-( byłam dzis sobie na cmentarzu, a potem zajrzałam do sklepu, który poleciła mi koleżanka i okazało sie ze jest to ogromniasty sklep z artukułami dla dzieci- jest tam dosłownie wszystko, chyba ze 200 wózków stało- cos czuje ze bedzie sie ciężko zdecydować, i było takie łóżeczko które sobie w necie wybrałam, poza tym tysiące ciuszków , pieluch , zabawek, buteleczek, nawet dla mam dużo rzeczy, dosłownie wszystko.... cos czuje ze to bedzie mój ulubiony sklep... OSTATNIA NOC , KTÓRĄ SPĘDZE SAMA...CZEKAM I TĘSKNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Basienko noc mineła więc juz po fakcie ale jak twój mąz wyjechał to żadnej noecy nie spędziłaś sama bo Majeczka była i jest z Toba :p Pozdrawiam Wszystkie koleżanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Przepraszam, ale ja tylko wpadlam sie przywitac, bo nie mam za wiele czasu. Balbinko wszystkiego naj naj naj spoznione, ale szczere zyczenia w rocznice slubu. Basienko i widzisz zlecialo maz wraca. Pewnie go na chwilke nie wypusciusz z ramion. Ja z rodzicami sie dzis wybieram do takiego fajowego sklepu z artykulami dzidziecymi. A u mnie wszystko ok. Czuje sie dobrze i rosne w oczach. Powiedzielismy rodzicom, ze podoba nam sie imie Collin no i juz wszyscy go tak nazywaja, wiec chyba tak zostanie. Pozdrowienia dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , nie mam za duzo czasu, bo sprzątam i obiadek robie na powrót mężusia, hehe no i nie wiem kiedy zasiąde przed kompem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Siadłam dziś do kompa na chwilkę (bo mam schizy, że zaszkodzi fasoli) więc wpadłam Was pozdrowić :D. Lolek może powiedział, a jak nie to puszczam informejszon, że to już 9 tydzień :D. Mała (bo wiem, że to babka będzie; )) spóźniła się 2 tyg i wg USG dopiero 7. Dzięki za foteczki kobitki :D. Dobra idę bo już z pół godz siedzę. Cmoki- smoki i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja tu tylko na chwileczkie i takie wspaniale wiadomosci czytam :) Daga suuuuuuuuuuper gratuluje z calego serca, ciesze sie niesamowicie. Fajowo!!!! Wpadaj do nas czesciej. Pozdrowienia dla wszystkich 🌻 Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dzisiaj troche mi smutno, bo rano musialam pozegnac rodzicow. Pojechali z powrotem do Polski i teraz przyjada dopiero pod koniec grudnia, a ja sie juz nie chce pchac z brzuszkiem w tak daleka podroz :( Daga napisz cos wicej, skad wiesz, ze to bedzie dziwczynka, juz widizialas? Jak sie czujesz, dolegliwosci dokuczaja? Balbinko jak tam Michas no i znowu ciekawa jestem Twojego brzuszka ;) Basienko maz wrocil to pewnie wyjechaliscie sobie nad morze tak jak wczesniej pisalas. Bawcie sie tam dobrze i wpadnij na kafe po powrocie. Pokilaj Majeczke od ciotki Frani. Lolus co u Ciebie? Metoda jak tam dzidzilka? Pozdrowienia dla wszystkich, Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Na początku gratulacje dla Dagi !!!!!!!!!!!!!!!!! dziś byłam u gina no i jak sie okazało moje wyniki są normalnie tzn norma białych ciałek do 15 tys , a leukocyty w moczu do 10wpw, czyli wszystko w normie. Powiedziałam mu ze czesto kuje mnie cos w brzuchu wiec przepisał mi luteine na zmniejszenie skurczów macicy i no spe- rozkurczową, moze cos pomoże bo czasem cięzko mi wstac rano z łózka, a i bywały takie dni ze nie mogłam sie wyprostowac tak mnie kuło w boku... ogólnie jest oki, następna wizyta 29 sierpnia no i juz będzie przygotowane zwolnienie dla mnie , bo jak wiecie ja mam teraz wakacje, wiec zwolnienie mi niepotrzebne, ale za miesiąc juz tak... jeśli chodzi o wyjazd nad morze to czekamy na pogode i jak narazie niema optymistycznych wieści... dzis byłam z męzem w sklepie z art. dziecięcymi i wózkami sobie pojeździliśmy, hehe moje typy to x-lander, impklast, atlantic i coneco... teraz trzeba wybrać , a wybór cięzki, w sumie te wszystkie wózki są bardzo podobne i ceny tez, ech...za to łóżeczko juz mamy wybrane- dobrze ze podoba mi sie tylko jedno, to chociaż z tym bedzie mniej kłopotu, hehe... buziaki dla Was dziewczynki i dla dzidziusiów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja dzisiaj znowu w b smutnym nastroju, nic mi sie nie chce i ciagle sama jestem, bo maz musi pracowac i to podwojnie bo jego wspolnik ma dwa tygodnie wakacji. Ale przeciez nie bede Wam smucic. Basienko ale zbieg okolicznosci, jak moi rodzice tu byli to mama zabrala dla mnie z Polski katalog pokoikow dziciecych no i wlasnie spodobalo mi to lozeczko co Tobie i jeszcze inne z podnoszonym bokiem, ale oby dwa w kolorze bialym, bo chcemy biale mebelki. Mama ma sie dzisiaj dopytac i zdecydujemy, czy zamawiamy w Polsce czy tutaj. Przesylam linki tego innego lozeczka, ktore nam sie podoba tylko biale: http://www.klups.pl/szablon.php?z=29&t=lozeczka&p=lozeczka Balbinko super, ze wszystko ok. U mnie tez przewaznie maly lubi wieczorkami sobie pobrykac jak juz czas spac isc. Czekam z niecierpliwoscia na zdjecie. Ja zrobie dopiero po 15 sierpnia, bo moi rodzice odkupili od nas aparat, a my zamowilismy i dopiero bedzie po 15. Lola dziekuje za pozdrowienia, napisz cos jak bedziesz miala dostep do internetu. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam pytanie co do materacyka, jaki jest najlepszy, bo tutaj sa calkiem inne i nie wiem na co mam zwracac uwage. Czy gryczano kokosowy 9 cm jest ok? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko oby wszystko było oki... trzymam kciuki, Franiu z tego wynika ze mamy podobny gust, hehe A ja dzis z męzem wybraliśmy sie do Torunia wydac troche kasy, hehe. Kupiłam sukienke i bluzke i mam nadzieje ze wejde w te rzeczy do końca ciązy, chociaż lekarz mnie zmartwił ze teraz to sie dopiero zacznie, ech. Słyszałam jednak ze w ostatnim miesiącu ciązy juz sie tak nie tyje, wiec sie łudze, poza tym musze stosowac luteine a podobno po niej ptzybiera sie na wadze, ech... jeszcze jej nie wykupiłam, ale jutro to zrobie na pewno bo odczuwam twardy brzuch a to chyba nie jest dobre... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Balbinko jak sie czujesz, mam nadzieje, ze przygotowane rzeczy w domu nie byly potrzebne? Dzieki za odp o materacyku. Poglaskaj Michasia 🌻 Basienko wlasnie dzisiaj zamowie to lozeczko, bo znowu musze czeakac az go dostana, bo moj bialy kolor musi byc specjalnie zamawiany a akurat jest teraz ktos w Polsce kto moglby mi go tu dostarczyc. Zdecydowalam sie na tego Radka, bo Rafal byl troche za drogi. Nie martw sie napewno nie przytyjesz za duzu tylko tyle ile jest potrzebne. Ja juz przytylam 4,5 kg i waga ciagle rosnie. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka daj koniecznie znac jak wrócisz.... Franiu ja na pewno kupie to łóżeczko , co do tego jestem pewna i taki kolor co ci przesłałam bo mi taki akurat pasuje... dzis zakupiłam tą luteine i od jutra zaczne zarzywac, bo kazał rano 2 tabletki dopochwowo i 2 tabletki nospy... mam nadzieje ze nie zaszkodzi , bo jak mam brac tyle leków to juz mnie przestało boleć, hehe. Jeśli chodzi o wage to ja juz 6,5 kg do przodu, ale w sumie tylko w brzuch mi wchodzi, wiec jest oki, po porodzie jest szansa ze sie powróci do swojej wagi.. u mnie jeszcze według planu zostały 3 miesiące, albo raczej aż 3... dzidzis sie wierci i mam wrażenie ze on tez by juz chciał wyjść, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, Balbinko jak tam po wizycie, mam nadzieje, ze wszystko ok. Basienko lozeczko juz zamowione teraz tylko 2,5 tyg czekac. Juz sie nie moge doczekac jak zaczniemy pokoik dla malego urzadzac. Dziewczyny meldujcie sie i piszcie co u Was. Milego weekendu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pisze mało bo z komórki Z Balbinka mam kontak telefoniczny Lekarz zostawil ja w szpitalu ale wszystko ok Jeszcze nie rodzi! Lezy pod kroplówka i dostaje leki rozkurczowe! Daga wiedziałam o ciazy jak nitk nie wiedzał ale nie powiedzialam nikomu nic! U mnie i u Pawcia ok i jego mama nadal w komplecie :-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola dzieki za informacje, bo cos za dlugo Balbinka sie nie odzywala. Mam nadzieje, ze wroci szybko do domciu🌻 Balbinko 🌻 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Balbinko fajnie, ze juz jestescie w domciu i ze Michas zdrowy. Jak sie dzisiaj czujecie? W ogle co to byly za skurcze, ze musiala byc interwencja szpitalna? Wybacz moja ciekawosc ;) Odpoczywajcie i poglaskaj Miska ode mnie. 🌻 🌻 🌻 Dziewczeta co u Was? Gdzie Wasze wpisy? Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znowu ja :) Czekam az sie ktos wpisze!!! Moj maly od wczoraj tak wariuje w moim brzuszku, raz jest z lewej potem z prawj a nawet z lewej i sprawej i w srodku jednoczesnie. Mam nadzieje, ze mu nic nie dolega. Apropo co czuja dzidzie w brzuszku wim ze maja czkawke, ale czy np. moze je brzuszek bolec, albo czy placza? Hmm... ciekawe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×