Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość elwirka_z
Czytałam na blogu dr Marka Wasiluka, że ludzie ze skłonnościami do obrzęków pod oczami nie powinni robić sobie w ich okolicach botoksu, bo to osłabia mikrokrążenie i nasila powstawanie obrzęków. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka - tak to prawda, dlatego coraz większą popularnością cieszą się zabiegi Madonna Lift - czyli frakcjonowanie powiek, Dermapen i mezoterapia igłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzie mi proszę co sie stanie j ak wypelniacze zejdą. Miałam tylko raz ostrzyknieta twarz - policzki i brudy nosowe skarbowe. Czy to jest tak ze ciagle sie trzeba ostrzykiwac bo twarz zacznie wisieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenomenka2012
Mam zrobione bruzdy nosowe, były okropne i nie do zaakceptowania. Wyglądałam staro a z wiekiem pogłębiały się (mam 42 lata). Udałam się do dr. Maruszy , który wytłumaczył mi jak to będzie wyglądać zabieg, najbardziej boje się igieł,ale jeśli miałam wyglądać lepiej to nawet igły mnie nie zatrzymają. Po zabiegu byłam zadowolona, ale po tygodniu byłam super zadowolona. Mój mąż powiedział ,że wyglądam tak jak mnie zobaczył pierwszy raz , a przecież minęło 20 lat jak się pierwszy raz spotkaliśmy.Sama widzę ,że wyglądam młodziej , delikatniej. Dr. Marusza to dusza człowiek , a cała klinika czyściutka i przyjazna dla pacjentów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikena
Może warto sprobować akupresury Twarzy. Dziala tak samo, ale bez igly. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikeny
napisz coś więcej o tej metodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi76
Proszę o rade. Wczoraj robłam wypełnianie i jestem zrozpaczona. No więc miałam wczoraj wypełnianie Radiesse. Robiłam zapadnięty dołek w brodzie pod ustami oraz chciałam poprawić lekko owal twarzy przy zaczynających się powoli "chomikach". Lekarz podał mi to taką wektorową metodą kaniulą, tzn wbił mi się od strony chomika i poprowadził preparat liniowo żeby zrobić taką strukturę pod skórą. Tak samo podał mi przy policzkach żeby podnieść trochę skórę i poprawić bruzdy. Zaraz po powrocie do domu zauważyłam, że moje chomiki zostały wręcz powiększone! Wygląda to tak jakbym miała w buzi w każdym rogu kulkę. To są takie wybrzuszenia i nie widać ich tylko jak patrzę centralnie na kogoś ale z boku one wręcz odstają od reszty twarzy. Czy to opuchlizna chwilowa i zejdzie (dodam, że przy policzkach nic takiego mi się nie stało) czy już mi tak na rok zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mimmi76,,
mam podobny problem. robiłam wypełnianie kilka dni temu i zaproponowano mi kaniulę - efekt okropny, jestem załamana. pod skórą czuje i widze jakby paski. dodam, że nawet nie w miejscach w któych chciałam. Chciałam doline łez i brudzy nosowo-wargowe a mam kreski na policzkach - kościach policzkowych a pod oczami mam oczodoły jak trupia czaszka! pod oczami - wygladam jak bokser po walce. mam zamiar iśc z reklamacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiamon
Hej mam pytanie, nie wiem czy ktokolwiek jeszcze czyta ten wątek, ale jeśli tak to prosiłabym o opinie tych, którym cokolwiek wiadomo. Robiłam tydzień temu wypełnienie policzków kwasem hialuronowym Juvederm ultra (mam 29 lat), kwas dobry, lekarz też mam wrażenie zna się na rzeczy, ale po tygodniu prawie nie widze efektu, tzn. zostało z niego na moje oko jakieś 30%, jest tylko odrobine lepiej niż przed wypełnieniem. Kiedy wyszłam od lekarza efekt był fantastyczny, policzki rewelacyjne, kilka razy większe niż te, które zostały, taki efekt utrzymywał się jeszcze następnego dnia, potem z dnia na dzień zaczął ginąć, a dziś po tygodniu hmm czuje się prawie jak przed wypełnieniem. Ok wiem, że efekt bezpośrednio po wypełnieniu to była też opuchlizna, ingerencja w ciało itd, więc po prostu policzki były same z siebie bardziej nabrzmiałe, wiem, że w moim przypadku chodziło o uniesienie policzków, a nie ich wypełnienie, bo i preparatu został podany tylko 1ml, ale czy ten efekt takich fajnych polików nie powinien pozostać w jakichś powiedzmy 70% mam na myśli kiedy zejdzie opuchlizna??? Zaczynam się nad tym zastanawiać, bo 2 lata temu miałam robione kwasem hial. bruzdy wargowo-nosowe i pamiętam, że efekt też zniknął błyskawicznie, też byłam w szoku, ale wtedy myślałam, że to wina preparatu, że był za słaby albo lekarza. Czy może być tak, że na kogoś kwas hialuronowy po prostu nie działa??? Zamierzam o to zapytać lekarza, ale czy ktoś z was spotkał się z takich przypadkiem? Bo jak czytam fora, to widzę że niektórzy są bardzo zadowoleni z kwasów, efekt utrzymuje im się 10miesięcy min 6, a ja nie wiem widzę jak ten kwas znika w oczach i nie wiem czy tak ma być, że z efektu po zabiegu zostaje tylko procent czy po prostu mój organizm tego nie przyswaja? Jak ktoś coś wie, to będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam już kilkakrotnie na wypełnianiu bruzd u różnych lekarzy (tzw. metoda prób i błędów), ale za każdym razem płaciłam za "kawę i ciasteczko" po około 3.000 PLN... Panią dr Małgorzatę Ornatowską znalazłam na portalu Znany Lekarz i tym razem mój męski węch i kobieca intuicja :))) mnie nie zawiodły. Po pierwszym "maleńkim" zabiegu buzia zyskała znacznie młodszy wygląd, a podniesione kąciki ust sprawiły, że wyglądam na uśmiechniętą :). Wczoraj byłam już na ostrzykaniu całej buzi i... stał się CUD. Nagle zniknęły worki pod oczami, których żaden z lekarzy nie potrafił zlikwidować. Ona zrobiła to podczas jednego zabiegu. Twarz już dzisiaj wygląda na 5 lat młodszą, wypoczętą i promienną. Obeszło się bez jednego siniaka, choć ostateczny efekt ma być widoczny za 6 tygodni :). Pani doktor jest niezwykle delikatna. Nie nadużywa niepotrzebnie materiału, narażając nas tym samym na podwyższone koszty. Ceny są bardzo przystępne, a w niektóre dni są promocje i płaci się znacznie mniej, aniżeli w cenniku. Ja za wszystko zapłaciłam 2.000 PLN (pracuje na najlepszych preparatach). Inni lekarze obecnie podczas konsultacji "wyceniali swoje umiejętności" i koszty preparatu na ponad 5.000 PLN... Jest również bardzo rzeczowa i niezwykle sympatyczna. Miałam wrażenie, że znamy się od lat. Personel także jest bardzo miły i kompetentny. Idealna czystość i piękny wystrój. NIGDY W ŻYCIU NIE PÓJDĘ JUŻ DO ŻADNEGO INNEGO LEKARZA PARTACZA, który inkasuje ogromne kwoty nie mając pojęcia o medycynie estetycznej. DZIĘKUJĘ i polecam Wszystkim, którzy nie chcą poczuć się oszukani, oczekują spektakularnych efektów bez jakichkolwiek skutków ubocznych i "wyczyszczenia" karty kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wpisy chwalące lekarzy medycyny estetycznej i postanowiłam napisać o mojej pani doktor. Byłam na ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym pierwszy raz i zaczęłam studiować przed zabiegiem wpisy kobiet które zrobiły sobie ostrzykiwanie. Na kafeterii trafiłam na rzeczowe porady wpisy pani doktor Magdaleny Olejnik. Jest ona lekarzem dentystą, ale również lekarzem medycyny estetycznej. Jestem w pełni zadowolona z efektów jej pracy. Robiłam u niej bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki marionetki. Pani doktor rzeczowo wytłumaczyła jak zabieg bedzie przebiegał, cierpliwie odpowiedziała na 1000 moich pytań, wytłumaczyła jak zachowywać sie po zabiegu:) Wszystko odbyło się w znieczuleniu, efekt jest rewelacyjny. Za 2 ml preparatu zapłaciłam 1300 zł. A jest to cena korzystna jak dla mnie. Wiadomo chcemy zapłacic jak najmniej, gdyż ten "interes" nie jest tani. Ale równiez chcemy żeby wszystko było przeprowadzone jak trzeba. Pani doktor jest przemiła, a ja bardzo zadowolona.Od niedawna została tez moją dentystką- jest bardzo delikatna i kompetentna, zna sie na swojej pracy. A więc dziewczyny polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda55557
Wypełniałam lwie zmarszczki kw.hialuronowym juvaderm ultra 3 , zapłaciłam 1200zł ,a efekt się trzymał jedyne 2 m-ce porażka...kogo stać na wypełnianie co 2 m-ce.... Może jest jakiś inny kwas który dłużej się utrzyma lub inna metoda ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 miesiące to krótko jak na ten kwas... ;/ a ile ml miałaś wstrzykiwane? Może schudłaś w tym czasie, albo się odwodniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestrzegam, mam horror po trzech miesiącach. jutro idę na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do specjalistów. Jak sie wyglada jak kwas zaczyna sie wchloniac? Czy wszystko znika czy coś zostaje. Czy zawsze trzeba sie ostrzykiwac? Jestem wypełniona, policzki, i bruzdy nosowowargowe i mija 11 miesięcy efekt jeszcze jest, ale za dwa miesiące wszystko sie wchlonie? Będę musiała sie ostrzykiwac czy jest tak ze nierówno sie wchlania? Mozna sie tym oszpecic? Czy jest szansa ze nie trzeba będzie sie znowu ostrzykiwac. Proszę o opinie doświadczonych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym było wypełniane ,że trzyma tak długo, u mnie kwas trzyma max 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaanna23
Ja wybieram sie za tydzien na taki zabieg do dr Ornatowskiej w Krakowie. Mam nadzieje ze zaradzi na moje bruzdy nosowo-wargowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zossskowa
Rzeczywiscie jest to bardzo dobry salon medycyny estetycznej. Teraz można równiez skorzystać z zabiegu SilhouetteSoft - to bezpieczna alternatywa dla tradycyjnego liftingu. Zabieg jest małoinwazyjny i można nim korygować opadanie: - Policzków - Linii żuchwy - Łuków brwiowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnei teraz wybieram sie do Bona Dea na taki zabieg wypełniajacy, koniecznie musze coś zrobic z moimi bruzdami. Po prostu te w okolicy ust i nosa nie daja mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w woj. śląskim jaki gabinet polecacie? ' nie mam ich strasznych, ale bardzo wkurzające i chcę "trochę" zrobić, zeby skóra odpoczęła i się nie pogłąbiały i zależy mi na długim efekcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaSzkop
jak się efekt utrzymuje rok, to krótko. Szansa na efekt do końca życia jest nikła. Ja wypełniałam zmarszczki na czole i bruzdy przy nosie kwasem hialuronowym w salonie Perfect Glamour we Wrocławiu. Doktor Nielepkowicz wspominała, że może być konieczność powtórzenia zabiegu. Wiadomo, że nie każdy jest na to finansowo przygotowany, ale zależało mi na gładkiej twarzy wiec się zdecydowałam. Efekt utrzymuje sie od dwóch lat, jestem zaskoczona, bo to długo, ale mam nadzieje, że jeszcze trochę pociąganę bez powtórki. Osiągnęłam to, co chciałam, jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś korzystał z wypełniaczy w gabinecie dr Anity Huryń w Szczecinie - Estetcion. Chciałabym wygładzić bruzdy nososow -wargowe, ale nigdzie nie znalazłam opinii na temat gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić terapię czystym tlenem, zabieg nazywa się Derma Oxy. Ja jeżdżę do Pabianic do gabinetu Krystyny Bartoszek i jestem mega zadowolona. Już po kilku zabiegach bruzdy i zmarszczki znacznie się spłyciły, a skóra stała się bardziej napięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA78
hej dziewczyny, wczoraj miałam wypełniane bruzdy i całe czoło kwasem. Na czole wyglądam jakby mnie ktoś młotkiem potraktował czyli obrzęk i siniak. obrzęk też jest między brwiami...( kiedy to zejdzie?) Jedna bruzda ta głębsza lux, druga - tak jakby kwas przemieścił się parę milimetrów w bok. czy to się wyrówna i nie będzie czuć tych grudek pod palcami????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1256
Moim zdaniem nie warto. Zabieg kosztuje dużo, a efekty są nietrwałe. W Opolu robiono mi taki zabieg- niestety twarz po nim nie wyglądała dobrze. Od tego czasu stosuję energizujący krem hialuronowy hb. Na efekty trzeba trochę poczekać, ale powoli twarz staje się ładnie wygładzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u pielęgniarki? w życiu bym sobie nie dała zrobić... ma wiedzę o twarzy jak nie wiem co... ale kto jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderss
mi się wydaje osobiście, że najlepszym lekarzem medycyny esetycznej jest stomatolog, mam koleżankę po stomatologii i wiem, że na studiach oprócz ogólnych przedmiotów medycznych (normalnie gnekologia, pediatria itd) przykłada się u nich o wiele większą wagę do twarzy i głowy niz u innych lekarzy. przynajmniej wie gdzie leżą jakie naczynia i nerwy i nie wkłuje się w jakiś nerw, a wiadomo, że medycyna estetyczna dotyczy głównie twarzy. dlatego dobrze dowiedzieć się jakiej specjalności jest lekarz, bo na przykład taki demratolog, który uczył się na specjalizacji o grzybicy stóp, to w przebiegach naczyn i nerwow w twarzy nie jest na czasie, no i nie za bardzo ma wprawe a trzymaniu igły w ręce i nie ma tego wyczucia. dentysta cały czas wykonuje bardzo precyzyjna pracę narzędziami i na koniec liczy się efekt estetyczny, także mysle, że po kilkutelniet praktyce, to stomatolodzy najlepiej sprawdzają się w tym zawodzie. Mam szczęście, bo moja koleżanka stomatolożka zrobiła kursy z medycyny estetycznej (dla rodziny o znajomych, bo ją o to prosiliśmy) i teraz robi mi i koleżankom zabiegi i jesteśmy bardzo zadowolone. :D Grunt to lekarz, który ma zmysł estetyczny, patrzy na twarz jako na całość (bo czasem wypełnienie jednej zmarszczki może pogorszyć wygląd całej twarzy), jest w stanie uzyskać subtelny efekt na twarzy, żeby się nikt nie domyślił, że coś się wydarzyło, a po prostu wyglądasz młodziej :)) Powodzenia dziewczyny w znalezieniu odpowiedniego lekarza!!! :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×