Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

Staramy się unikać glutenu jak tylko sie da, w sumie dostaje tylko w zupkach z kluseczkami, a po ciasteczkach od razu ja wypryszcza, tylko nie wiem czy to właśnie gluten czy nie np białko jajka kurzego którego jeszcze nie wprowadzaliśmy do diety. Chcę zrobić coś dobrego tylko dla niej na 13 marca. I wiecie mnóstwo fotek :) oficjalna impreza urodzinowa będzie 18 marca w niedzielę z dziadkami, wujkami i chrzestnymi... sama nie wiem co już z tym zrobić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki i nawzajem dziewczynki wszystkiego naj....naj....naj...najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż późno ale też wszystkiego najlepszego- Należy sie nam !!! 🌼 ❤️ kwiatek] - A to dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny czemu sie nie odzywacie?/ Tak fajnie na podwórku pewnie spacerujecie?? Błękitny motylku- nasze dzieci są w tym samym wieku- jak ubierasz swoją małą teraz na podwórko?? Tak dla porównania chce wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julli - my wychodzimy ale troszke pozniej, mala dzis wczesnie poszla spac i jakis kwadrans temu wstala, wczoraj bylo cieplutko wiec ubralam ja lekko, rajstopki, spodnie, skarpetki, buciki, kurtka wiosenna, golfik z frotki i body z dlugim rekawem, i oczywiscie czapeczka, mam taka w sam raz na teraz, nie za ciepla i nie za lekka, wzielysmy ze soba kocyk na nozki w razie czego, juz nie zakladalam okrycia, nie wiem jeszcze jak dizs ja ubiore ale juz chyba kombinezon zimowy schowamy...... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jak tam DZIEŃ KOBIET minął? ja też napiszę o ubieraniu, jesli można , bo przeciez mój mały jest tylko 1 miesiąc młodszy. ja ubieram podobnie jak Błękitny Motylek- włascie to tak samo:czapeczka na teraz nie za ciepła, kurtka wiosenna, itd. wczoraj miałam kocyk ale nie był potrzebny. dodam że jezdzimy już spacerówką parasolka, i wymuszczam małego zeby troche pobiegał. Ale wam dodam jeszcze ze na 1 dziecko sie dmucha i dmucha a na drugie to już nie , mówie z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti27
hej dziewczyny,tez mieszkam w Bialymstoku na Zielonych Wzgorzach.Obecnie jestem w 9 tyg ciązy i za 2 tyg wracam z emigracji...umówilam sie juz do dokt.Arciszewskiego i chcialabym tam rodzic.jesli macie jakiekolwiek doswiadczenia z ta klinika lub informacje na temat lekarzy prosze dajcie znac...jakie są ceny,przebieg wizyt,atmosfera itpDzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! I witam nową koleżankę 🌼 mam nadzieje że będziesz często sie odzywać, pytaj o co chcesz, nie krępuj sie :) A co do ubiorów patrze że podobnie ubieramy nasze dzieci, ja też już zmieniłam czapeczkę na wiosenną i wózek na spacerówkę!! Też biore kocyk...ah te mamy...Nieuważacie że jesteście czasem przewrażliwione na punkcie swoich dzieci?? Ja tak , mój mąż mówi że jak wychodzimy z malym to skacze nad nim i sprawdzam ciągle czy mu nie zimno, zawsze biore kocyk nawet jak jest ciepło i takie tam...A tak zmieniając temat, co zamierzacie robić na weekend?? Ja to dziś ide do mamy na obiad, a jutro pewnie czekają mnie zakupki, bo Misza ma urodziny 13.03...nie wiem czemu ale tak je przeżywam jak jakieś nieziemskie wydażenie, nie wiem mam stracha...Odzywajcie sie dzis !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nowa Białostoczanko, napisz coś o sobie? julli, błekitny motylek- co kupujecie soim dzieciaczkom na urodzinki, jaki prezent? my w domku, bylismy juz na spacerku, mąz w pracy moze jeszcze raz pojdziemy bo słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już jesteśmy po obiedzie, zaraz pojdziemy pospacerować :) Milena właśnie szaleje po domu :) Na prezent kupujemy stolik edukacyjny chicco na allegro i zabawkę typu sorter. Jak na nasze mozliwości finansowe to drogi prezent ale pierwsze urodzinki ma się tylko raz w zyciu :) Korzystajcie ze słoneczka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słoneczko dziś piękne. Byłam z małym rano w parku, potem na obiadku u mamy i znowu na spacerek- naprawde fajnie sie zaczyna robić . A co do prezent5u to napewno dostanie od nas coś fajnego pewnie jakąś zabawkę- tak myśle nad stolikiem edukacyjnym (także) . A dziś kupiliśmy mu baloniki na urodzinki, świeczkę w kształcie 1, czapeczki urodzinowe itp.Szykuje sie niezła impreza!! ;) Dziewczyny nie uważacie że mało sie dzieje na naszym topiku?? Musimy się sprężyć i pisać nawet o banałach- w końcu i takie małe sprawy są ważne teraz w naszym życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc kochane:) Oj szykują nam się urodzinki na topiku:) Myśmy wybierali się dzisiaj do parku ale i pogoda nie tego i mąż się rozchorowal :(. Właściwie to nic go nie boli tylko ma temperaturę. Mam nadzieję ze nie zarazi mi synka. JA wracam za 3 tygodnie do pracy i już ustawiam małemu jedzenie tak jak będzie jadł jak mnie nie będzie. i mam jeden problem bo on nie chce pić. I boję się że bedzie mial zatwrdzenie bo juz mu wprowadiłam mleko modyfikowane, desreki i zupki. Jak gorpzekonać do picia? Myśmy wczoraj wózek przerobili na spacerówkę bo w gondoli juz mu było ciasno. Jakaś mała ta gondola, jak byśmy mieli duże dziecko to by był problem :). I mam pytanko,gdzie w Białym można kupić fajne i w miarę niedrogie ciuszki? Szczerze mówiąc ja Marcinowi do tej pory kupowałm sporadycznie bo dużo dostał i dużo mamy po synku siostry, ale musze mu kupić jakąś wiosenną kurteczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mały tez zachorował odemnie sie zaraził :( Jestem zła jak nic!! A niedrogie ciuszki to w Auchan!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma z Antoniuka
Witam kobietki! Ja chciałabym być w ciąży, ale mamy pewne problemy z mężem. Teraz jestem za granicą. Może wiecie ile w Białym kosztuje in vitro i gdzie najlepiej robić? pozdr. serd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwala- podobnie jak julli - ciuszki niedrogie i fajne w auchan.:) nieznajoma z antoniuka- witamy na forum, tak sie składa ze moja znajoma bedzie teraz podchodziła do in vitro, lecza sie w kriobanku, i tam chyba najlepiej, bo wczesniej chodzili z mezem przy akademii medycznej, ale lekarze bez podejscia, nie mili i nic z tego nie wyszło. zmienili na kriobank. co do ceny to razem z lekami hormonalnymi to ok. 8tys.jest narazie zadowolona z leczenia i podejscia lekarzy do sprawy. jak bedziesz chciała coś wiecej wiedziec, to pytaj. wejdż na stronkę kriobanku, :) julli- taka pogoda, dzisiaj znowu nieciekawie. pozdrowionka dla Miszki, niech szybko zdrowieje, bo urodzinki niedługo.:) bł.motylek- ile czasu bedziesz jeszcze karmić piersia? kiedy masz zamiar odstawiać?:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dziś paskudna pogoda. Byliśmy w dziś w Auchan........koooooszmar ale mąż chciał kupić buty, obskoczyliśmy butiki a potem na hale......fak ciuszki są fajne w Auchan i niedrogie. My już mamy kurteczke a chcialam dokupić czapkę wisenna i zdziwiłam się bo czapek nie znalazlam. Widziałam body za 4,99zl biale z aplikacja. Kupilismy takie tam Milenie jakiś czas temu i jestem zdziwiona bo swietnie sie trzymaja. Ciuszków nie kupujemy narazie bo mamy cała szafe głównie od znajomych, babci i z Allegro. agilko - nie wiem jeszcze kiedy skoncze karmienie. Mała ząbkuje i cycus bardzo ja uspokaja. Liczyłam ile razy ssie. Od 5 do 7 na dobe. Pije tez soczki, wode i herbatki ale najbardziej lubi mleczko. Jeszcze troche pokarmie...chyba sama tez jeszcze nie jestem gotowa na to rozstanie :) prezenciki juz przygotowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- jakie robiłyście dodatkowe(płatne) szczepienia maluchom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agilko my narazie szczepilśmy przeciwko HIB. Mamy w planach tez przeciwko żółtaczce typu A - to chyba nie jest bezplatna szczepionka a chcemy zaszczepic bo to paskudne choróbsko, ja na to chorowalam jeszcze w podstawówce i wole dmuchac na zimne. W przyszłym roku chcemy ja wyslac do przedszkola lub żlobka wiec pewnie pomyslimy i pneumokokach - juz rozmwialismy o tym z lekarzem ale to jeszcze odkladamy. Milena nie cierpi szczepienia.... Paskudna pogoda - ble...a jak powspominam te w ubieglym roku: snieg mróz i konca zimy nie widac to i tak lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy szczepić przeciw HIBB jak skończy rok, bo lekarka nasza powiedziała ze jak Patryk był szczepiony to nie przyniesie z przedszkola, i wtedy beda tylko 2 dawki , coś takiego. oglądacie\"Skazany na śmierć\"? spoko film, mój mąż obejrzał już wszystkie odcinki , ktoś tam mu dał, nawet już drugą serie kończy oglądać. a taniec z gwiazdami już sie robi nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dziś znowu paskudna pogoda a tak już ładnie było. Ja też myśle o porzuceniu gondoli i przejsciu na spacerówke bo malej juz ciasno i sie wydziera a tak bedzie jej luzniej i wygodniej W auchanie sa naprawde fajne ciuszki i co mnie mile zaskoczylo dobre gatunkowo jedne z lepszych jakie Majka ma Ja czasami kupuje jeszcze na allegro można kupic naprawde cudeńka Marti27 ja rodzilam w klinice arciszewskiego ale jego samego jako lekarza nie polecam Jak ja rodzilam to akurat rodzia jego pacjentka- dziecko mialo zlamany bark i dodatkowo zakażenie Ja wypisali a dziecko odwiezli do dsk Sa tam inni dobrzy lekarze Ja chodzilam do Dr Zbrocha, super jest też dr Lenczewski jakos tak JeSli chodzi o ceny to 800 porod naturalny 1400 cesarka ze wzgledów medycznych jesli na życzenie to drozsza Klinika daje ci ciuszki dla dziecka do wypisu wiec nic nie musisz brac koszule tez daja podpaski itd W razie pytań pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o co chodzi z tymi zawalonymi noskami?? Milena tez ma cos takiego raz na jakis czas ale zadnych objawów kataru czy przeziebienia..nie wiem co myslec.....wlasnie chrapie....zrobilysmy dzis zakupy i po zakupach usnela :] Ja uwielbiam \'skazany na smierc\' . Na polsacie nie ogladam, mam sciagniete z netu, 2 sezon tez....obejrzalam jeden odcinek na polsacie ale nie pasuje mi tlumaczenie.....jest baardzo ugrzecznione......... nie znam dobrze angielskiego ale jak slysze co oni tam mowia i jak to tlumacza na polski to boki czasem mozna zrywac.....moj maz zna angielski doskonale to w ogole wymieka....... :] justynax - wa jakim wieku jest Twoja córcia?? Dzissobei z mezem wspominalismy rano dzien przed urodzeniem córci......a jutro o 10.00 bedzie juz roczek :] Wszystkie mamy sie tak podniecaja urodzinami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam w Auchan i kupiłam małemu bluzeczki, ale nie ma zbyt ładnych teraz ciuszków. A mnie znów pech prześladuje...wczoraj leżqałam z małym bo mi nie chciał usnac i usłyszałam jak maly \"świszcze\" oddychając, przeraziłam sie i pojechałam z nim na pogotowie i okazało sie że znów ma zapalenie oskrzeli, 2 raz w tym miesiącu. Jestem załamana!!! Jutro urodzinki a mały sie nie bardzo dobrze czuje. A jako prezent kupiliśmy taki samochodzik a jak sie go rozłoży to jest jakby chodzik, ale z przodu rączka i tak jakby do pchania...chciałam st6olik edukacyjny, ale nie mogłam znaleść a neta to by za długo szło (za późno pomyślałam...) Ale sie boje tych urodzin, tez tak przeżywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julli 🌼 - u nas po zapaleniu uszek jak tylko Milena potrzyma za uszko troszke dłużej to sprawdzamy czy nie ma gorączki. my zamówiliśmy na allegro bo w bialym nie znalizlismy takiego stolika jakie chcielismy. Milena jeszcze nie chodzi wiec zabawka miala byc stacjonarna zeby mogla sie nia juz teraz cieszyc....z tego co wiem dziadkowie kupuja dla niej malutki rowerek chodzik a babcia- tesciowa huśtawkę. Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękitny motylku- Ty tez masz jakąś panikę przed tymi urodzinami?? Ja to myślę że nie wyrobie sie z niczym, nie pomieszczę gości itp....jakś chyba przewrażliwiona jestem...A mam pytanko jaki rozmiar ciuszków nosi Milenka?? I ile waży?? tak dla porównania bo mój to duży, on jest bardzo wysoki na 89cm ciuszki nosi...w sumie jak miał 4 miesiące to stał na sztywnych nogach jak sie go postawiło, nieżle co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem ile córa waży, do lekarza idziemy we srode albo czwartek, ciuszki zakladam 80-86 zalezy od rzeczy. Milena jest długa i raczej z tych szczupłych dzidziusiów...tylko nózki i rączki troche bardziej tłuściutkie, pewnie od czworaczkowania......Rozwój miesci sie w normach.....niestety mala urodzila sie za wczesnie, podejrzewano wmozone napiecie miesiniowe, na szczescie nie musielismy rehabilitowac.....Milena to gadułka, spiewaczka i tancereczka.......buziulka sie jej nie zamyka w ciagu dnia....... :) urodzinki to chyba kazdy bardzo przezywa......dziadkowie również.......w sumie pierwsza wnusia, tesciowa ja ubóstwia - Milenka jest bardzo podobna do męża, a mąż do mamy, wiec Milenka jest bardzo podobna do babci - i babcia kocha swoja wnusie nad zycie......zreszta jak sie tylko dowiedziala do ciazy to powiedziala ze MA BYĆ dziewczynka i nic innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile spia wasze maluchy w ciagu dnia? Milena 2 godziny, wczesniej spala wiecej, a terz mamy horror wieczorem, jest padnieta, idzie spac po 18tej a wczesniej duzo placze.....prubóje polozyc ja spac po polodniu ale gdzie tam, za bardzo zajeta swoimi sprawami......nawet jak daje piers to troszke possie a potem domaga sie laskotania i przytulania :) moze dac jej herbatke uspokajajaca dla dizeci?? jak myslicie pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×