Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

O jacie... wow... jesteś pewna Serenity, że chcesz nas ugościć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity tylko pamiętaj że zdecydowana większość z nas nie ma samochodu, więc musi być dojazd prosty i taki żeby dało sie w jeden dzień. Z takimi przesiadkami może być za daleko. Może jednak takie miejsce żeby każda miała w miarę normalny dojazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojazd jest w miarę prosty, przynajmniej ode mnie, wy prawdopodobnie musiałybyście przyjechac pociągiem do gdańska, a potem przesiąść sie na autobus, który jedzie już do celu. oczywiście to tylko propozycja, plusem jest to, ze za nocleg nie trzeba płacić, my nie wynajmujemy pokoji, a już od Was nie mogłabym wziąć ani grosza! erwino wysłałam Ci mailika:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :D Właśnie czytam wasze wypociny :D Witaj Kropeczko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jeżeli chodzi o produkty diety cambridge przy Twoich zdolnościach kulinarnych to one naprawdę są tfu tfu tfu Współczuję Ci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie laseczki...jakby co to ja moge zabrać autem z 3 os. z mojego miejsca zamieszkania...Kaszuby nie są mi obce... :-) Serenity jeśli chodzi o koktaile to piłam jakiś czekoladowy ale skończyłam tylko na tym a zupki jarzynowe...hehe...wkońcu sprzedałam reszte zupek koleżance bo ja przy mojej rodzince nie dawałam rady... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ja się wybiorę to mogę zabrać 4 osoby...chyba,że zjawię się z moją rodzinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac jakby co to jedziemy razem,tzn.Ty prowadzisz a ja siedzę Ci na ogonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhehe, a co przeczuwasz, ze będziemy już księzniczkami:-D? a z tą dietką to mnie nie pocieszyłaś, druga część batonika za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity pamietaj,żeby po zjedzeniu produkty cambridge popić go szklanką wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijałam, amirko a odpowiedz mi jeszcze jak robiłaś z napojami, czy lepiej smakują na ciepło i jako budyń, czy lepiej na zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jeżeli chodzi o koktaile to robiłam je w letniej wodzie...na gęsto-czyli w formie budyniu nie mogłam zjeść-tfu tfu tfu...współczuję Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie wszystko fajnie, ale ja Aniołek i Momirka jesli wyjedziemy w sobotę, bo w piątek sie nie da, to dojedziemy na wieczór a w niedzielę rano musiałbyśmy wyjeżdżać, więc trochę to bez sensu. Przynajmniej dla nas. Tak samo byłoby gdybym zaproponowała np karpacz, dałybyście rade dojechać na jedną noc... Myślę, że powinnyśmy sie spotkac w takim miejsu żeby dojechać w piątek na noc i w niedzielę spokojnie wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że zrobi,my zlot w pocuiągu i dołączycie do nas na trasie :D to wtedy spotkanie byłoby dłuższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity fajne miejsce.Erwinko musicie dojechać do Trómiasta i dalej autkiem.Mamy dwa samochody do dyspozycji...a samochodem wszędzie blisko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym możemy tak ustalić termin żeby załapać się na jakiś dłłłłuugiiiiiiiii weekend ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko nawet jeśli autkiem od was to nadal zostanie jedna noc... To tak licząc z wrocka, a dziewczyny do mnie jechały jeszcze 5 godzin.. Według mnie to po prostu nie wykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może samochodem można z gór do wybrzeża dojechać w kilka godzin, ale żadna z nas (z dołu) go nie ma, więc same zobaczcie jak wiele jest pociągów do was, o jakich porach i jak długo jadą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino masz rację, jesli wyjedziecie w sobotę to czasu będzie mało, no chyba, ze jakiś dzionek urlopu?;-) zaraz rozważę jakieś inne miejsca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że ewentalnie z Trójmiasta mogłybyśmy z wami sie zabrać nie zmniejsza ilości godzin w podrózy a jedyn ie ją uprzyjemnia. Po prostu po kilku godzinach w środku nocy znowu jktóraś z was i tak musiałaby nas odwieźć na pociąg. Tak uważam ja, ale oczywiście nie będę zabierała głosu za Aniołka i Momirkę więc cierpliwości. Pewnie po południu wpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh jeden dzień urlopu i tak byłoby mało, bo jeszcze i poniedziałek. Z kolei szkoda go na podróżowanie, juz bardziej wolałabym urlopik spędzić z wami a nie w trasie, to już zupełne marnotrastwo ciężko zapracownych dni wolnego. Ale Aniołek i Momirka moga dysponowac większą ilością czasu, więc może po prostu zrobicie zlocik beze mnie :) A potem opowiecie mi o wszelkich kompromitujących scenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity nie poddawaj się jeszcze, miałaś bardzo fajny pomysł, poczekaj jeszcze na Aniołka i Momirkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×