Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

trzymam za Ciebie kciuki odnośnie lekarza, brrrrr...ja niedługo musze odwiedzić gin, bardzo to kocham:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ewa wysłała mi smska, że wysłała 26.09 ....Pani na Poczcie wzruszyła ramionami i powiedziała, że są opóźnienia...jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac z tego co pamietam Amirka też narzekała na tą waszą pocztę. ja tak myślę, że cos tam jest nie w porządku, zawsze macie strasznie duże opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino chyba ogólnie poczta wszedziejest taka powolna, ja czekam na pczkę wysłaną priorytetem srednio 7-8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze Erwinka się kawy domagała jako pomarańczka a ja kawkę postawiłam (jako pomarańczka)jak zwykle świeżą,aromatyczną po prostu najlepszą ;-) no i jeżdxiłam trochę cysterną :D do Serenity.A więc nie zgadłyście. Brawa dla Erwinki i Amirki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac z tego co wiem Pani Ewa jest słowna i zawsze wysyła wtedy gdy obiecuje.To po prostu wina poczty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dupa! ze tak powiem, to ja się domagałam kawy na pomarańczowo!:-D amirko przyznam się, ze Ciebie nie podejrzewałam o tą cysternę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że ja chciałam kawki
:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Amirko... Narzekam w 100% na Poczte, na nikogo innego... :-) Zamówiłam również kimono dla synka na karate na Allegro, mam nadzieję, że do końca roku szkolnego dojdzie :-) Amirko a Ty na jakiej diecie obecnie jesteś? Serenity czy dobrze rozumiem, że nie masz diety mieszanej? tylko SB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac mam SB całkowicie, bo obawiam sie, zegdybym jeszcze na mieszanej jadła saszetki, to nie przeszłabym po 2 tyg. na ścisłą, musze troche odsapnąc od tamtego jedzenia. wczoraj zrobiłam pyszną galaretke z kurczaka i sosik tatarski, musze przyznać, że SB jest całkiem dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majma ja stosuję dietę ŻIW...dobra jest...i nie chodzę głodna...polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna jest jeszcze dieta ŻiT, macie pomysły co może oznaczac ten skrót? często stosuję ta dietkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre Serenity...dobre------>>> Współczuję M.nie chciałabym rybie buzi dawać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a jak nasz zlocik ??? Nic się do tej pory u was nie zmieniło ??? Serenity dostałaś ode mnie sms-ka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a mogłabyś nie chuchać,bo rybę czuję aż tutaj w Trójmieście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki zapomniałam,że ten zapach dobiega z mojej kuchni.Mam dzisiaj pangę na obiadzik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łuuuuups! smska nie dostałam, bo kom. rozladowany, ale w dalszym ciągu jestem na TAK!!!!!! amiro ty musisz szybko przejść na cambridge, bo tego by brakowało, żebym z majmac jadła proszek, a ty wyskoczysz przy Nas ze swoją dietką ŻiW!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity zawsz możesz dołączyć do mojej dietki...uwielbiam szaszłyczki mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeja amiro a nie słyszałaś, ze panga jest trująca????!!!! Podobno to ryba, w którj często można zlapać jakiś zatruty egzemplarz:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się narazie nic nie zmieniło...zlocik aktualny...nie wiem czy z saszetką w ręku :-) bo nie wiem czy dojdzie... :-) Nie mów Amirko, że jesteś na diecie ŻIW...nie uwierzę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×