Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

No widzę, ze od nikogo kawki się nie doczekam, mówi się trudno, ehhhhhhhh....> Majmac jak się udała imprezka mężusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Serenity też sie cieszę... Imprezka ok, ciasto i sałatka znikły w mig, dzisiaj musze robić nowe...hehe...bo dzisiaj ciąg dalszy gości...trochę młodsze pokolenie...ukm...z rana też miałam gości...przyszła znajoma z dzieckiem z którym synek chodził do przedszkola...przemiłe spotkanie...zreszta pierwsze...teraz mam jakieś dwie godziny na sałatki i ciasto a mąż pojechał do sklepu i go wcięło... :-) a ja nie mam produktów...hehe... Życzę miłego wieczorku... Serenitki dzięki za kawkę... Amirko naprawde sałatki bez majonezu a zapiekanki bez sera są bleeee...ty naprawde masz zadatki na diete bez męk... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobiety!!!! Spędziłam przeuroczy czas z mężem, potem on pojechał do pracy a ja wzięłam się za pracę :D domową... Poszorowałam wszystkie szafki itp. przemeblowałam mieszkanko i pozmieniałam choinke po raz trzeci chyba ;) Ciągle przewieszam, ściągam, zakładam :D jak na świrka przystało. Miejsce w ferworze zmian też kilkukrotnie zmieniała. No a ostre porządki zakończyły się solidnymi zakwasami!!! Ledwie się kulam, a założenie butów już daaawno nie było takie bolesne... W pracy też mam niezłą manianę przez te remonty.. ogólnie masakra!!! Majmac a do ciebie mam pytanko, bo masz syna w podobnym wieku jak mój siostrzeniec. Powiedz mi jaki zespół muzyczny jest na topie wśród takiej młodzieży?? Ja wiem, że tak z rok temu mój słuchał strasznie Tokyo Hotel, ale podejrzewam że te płytki ma juz wszystkie. Może mi podpowiesz co jest na topie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a może mi powiecie co myslicie o tym zestawie dla chłopców z sephory???? Reklama jest tuz obok, a tam link dla dzieci. Co myslicie o tym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity no już daj spokój z tym swoim uroczym fochem ;) Przychodź na plotki i pochwal sie remontem! A tak w ogóle to zrezygnowałas z tego wc koło wejścia?? Jestem strasznie ciekawa jak ci to wszystko wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej erwino! już zapomniałam o fochu! wpadłam w wir pracy:-D ale już się odwirowuję:-D erwino co do prezentów to ja Ci nie pomoge, bo sama nie wiem co kupić, z reguły wszystkie nowinki dzieci już mają:-o no a remont....wciąż trwa, kibleka oczywiście nie mam, w ogóle nie mam ścian, jest jedna przestrzeń i wygląda to prześlicznie! od razu Ci wykorzystam i zapytam o poradę. Mam na ścianach belki wsporcze, wcześniej były one malowane hebanową bejcą, a teraz ten kolor nijak nie pasuje, myślalam by pomalować to tą samą farbą co ściany, ale pewnie zacznie sie łuszczyć....zależy mi na tym by nie musieć tego szlifować, czy są jakieś farby do drewna, które pokryją bejcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu mnie masz Serenity hehehe nie mam pojęcia co z tymi belkami. Ja czesm eksperymentowałam u siebie. Np pomalowałam kaloryfery i rury zwyczajnie emulsją, nie zmywając wcześniej olejnej. Do dziś się spoko trzyma farba i nic nie odpada. tEN EKSPERYMETN mogę więc polecać, ale belek żadnych nie mam więc i brak mi pojęcia. Na moje oko to te belki powinny slicznie wyglądac w takim ciemnym brązie... chyba bym je zostawiła. :) A możesz rzucić okiem na tą reklamę sephory obok i powiedzeć co myślisz o tym zestawie Boy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije drugą kawę i tak bardzo chce mi się spać.. walcze z powiekami.. Właśnie zalałam biurko i kilka papierków.. :O trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam po bułkę, ale mam zakwasy... ledwie nogami włóczę!! Normalnie szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino ja też tak samo grzejniki malowałam i wyszło dobrze! belki mają ciemnobrązowy kolor, taki wpadający w czerń i będą wyglądac ohydnie! chyba zaryzykuje z ta zwykłą farba, a jak się złuszczy to będę myśleć. co do sephory to ja osobiście siostrzeńcowi męża nie kupiłabym tego....sama nie wiem, to chyba niezbyt dobry pomysł, ale wszystko zalezy od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No walnij śmiało krytykę, to przynajmniej zaczę mysleć o czyms innym. Też niezbyt byłam zachwycona, dlatego proszę o opinie... Jakiś dziwny ten zestaw, a z drugiej strony co znowu wymyslić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony mój chrześniak to elegancik, ubiera się w super sklepach, ma wszystkie fajne gadżety, stroi się, ma modne fryzury itd itp... Oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino jak jest takim modnisiem to moze prezent być dla niego calkiem trafiony! ale chyba nie z sephory, bo ten zestaw rzeczywiscie jakiś dziwny:-o może znajdzesz we wrocku jakiś sklep z większym wyborem...wiem, ze siostrzenic męza w zeszłym roku bardzo cieszył się z takiego wypasionego portfela i latarki z róznymi bajerami, mało nie umarł ze szczęścia. nie wiem czy dzieciaki jeszcze kleją modele, ale kiedyś to był ekstra prezent, jakaś łódź podwodna, czołg, czy f4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...mam tylko chwilkę bo lece do fryzjera na g.12, pisząc jeszcze wieszam pranie i gotuje zupe... :-) Jeśli chodzi o prezenty to Ja osobiście nic jeszcze nie mam dla synka i nie mam pojęcia...mój jeszcze jako tako nie słucha muzy, żeby zbierać płyty, napewno bardziej lubi czarne kawałki raperskie i ma to po mamusi...hehe...co do kosmetyków to napewno bym mu nie kupiła...on jest w I klasie...i nie uzywa jeszcze takich rzeczy....najbardziej jest napalony na kompa i wszystko z nim związane, zażyczył sobie też szachy bo chodzi na kółko szachowe i bardzo mu się to podoba....a tak to bym mu kupiła bluze z kapturem w czachy itp. motywy... :-) chyba jednak Erwinko to są dwa inne światy...musze konczyc...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... no własnie Serenity zestaw jest dziwny.. może faktycznie poszperam po innych sklepach. Grunt to mieć pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się nie śmiejcie za głośno, mam dzis białą bluzeczkę i różowy sweterek hehehehe No i różowy naszyjnik, który dostałam od mojego chrześniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam z linka w ulubionych dobić do kaffe 😠 Musiałam tutptać okrężna drogą przez portal itd..... Właśnie sie dowiedziałam że mam dziś koło 20 tej gości... no rewelka, jutro padnę, przecież wiecie jaki ze mnie śpioch topikowy. Jestem ciągle przemęczona. Mój mąż stwierdził ostatnio że tylko raz przez te 10lat usłyszał ode mnie że się wyspałam ;) nieźle.. Ja po prostu nie lubię wstawac z rana!!! Jakiś pokręcony ranny ptaszek wymyślił te głupoty. Poza tym musze wam powiedzieć, że przez ten ogólny styl pracy Polacy są bardziej schorowani. Po pierwsze organizm się nie wysypia, więc nie regeneruje tak jak trzeba, po drugie szybciej przez to starzeje się skóra, po trzecie brak przerwy na lanch powoduje że mamy zniszczone zawrzodzone żołądki, po czwarte jak wygłodniali rzucamy sie na obiad po powrocie do domu to nie mamy siły potem ćwiczyć, a rano przecież nie ma na to czasu, więc brak ruchu sprzyja chorobom kręgosłupa i otyłości, która wywołuje całą masę chorób. No i ten brak ruchu to oczywiście krążeniowo też szkodzi.. A wystarczyłoby chodzić do pracy na późniejszą godzinę i mieć przerwę na obiad.. życie byłoby piekne a my o wiele zdrowsi!!!! Szkoda że żaden \"pajac\" od ochrony zdrowia na to nie wpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się nieźle pożaliłam. ;) a teraz zabijam gł od miętusami powiększając swe wrzody żołądkowe i czekając na ich powiększenie poprzez szybkie jedzenie po godzinie 16.... cóż za perspektywa.. No i nie zapominajmy o gościach wieczorem. Byłoby fajnie oczywiście gdyby nie \"glupi\" rozkład dnia. Gdyby nie to, to przecież wieczoramui spokojnie byłabym jeszcze na chodzie i nawet fajnie by się ćwiczyło, ale tak...wrrr 😠 to mam humorek.. Powtórzę się, ale po prostu mnie to wpienia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to ja sobie sama posiedzę na kafe. Serenity a co z silikonem?? na co się zdecydowałaś?? Ja oczywiście zapomnia łam w miłych ramionach micha żeby ci p[rzesłać zdjęcia...a sama nie umiem.. I prosze mi tu nie imputować że umiem jak nie umiem ;) (to rzekomego blokowania :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z radością dnia dzisiejszego obserwuję sobie jkak płynie czas. Na całe moje szczęście - tfu tfu - nie zatrzymał się jeszcze w miejscu. Jak zwykle nie mam pomysłu na wieczór, czyli co podać, więc podam ciastka i chipsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko nie przeżywaj tak;-) dasz radę! majmac wpadnij przy okazji do mnie, co to za problem dla Ciebie!:-D z tym kompem to chłopcy w tym wieku mają zazwyczaj hopla na tym punkcie, i najczęściej najlepszym prezentem są jakieś akcesoria do kompa, płyty z grami itp. erwino moze nie kupuj zestawów, tylko kup po sztuce z każdej rzeczy, np. żel, portfel, jakiś grzebyk...itp. i zapakuj ładnie w całości. co do godzin pracy, to ja nienaiwdze wstawać wcześnie, ale wolę chyba to niż praca np. od 9 a powrót o 17 i nawet przerwa mi tego nie zrekompensuje, marzeniem dla mnie ŚPIOCHA jest UWAGA! praca od 6-14!!!! zwłaszcza latem, bo jest jeszcze fulll czasu w domku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko serdecznie dziękuję za przepis na krówkę,,,, niestety cholewcia wygląda na skomplikowane dzieło :O:\"O a zatem nie wiem kiedy ewentualnie podejmę się jego wykonania.. szkoda że nie mieszkasz bliżej, bo mogłabym sobie wskoczyć do ciebie na kawę i się nauczyć, czyli roboić to pod twym wprawnym okiem instruktora ;) A tak niestety mogę sobie pomarzyć.. Dziękuję ci tez za recenzje książek. jeśli możesz to pisz nawet wtedy jak cię nie pytam, chętnie posuiądę ta wiedzę a potem wykorzystam w księgarni. Nie wiem wprawdzie kiedy będę dysponowała czasem na czytanie, ale przeciez książki mogą sobie poleżeć. Tymczasem mammie zakupiłam aż 8 sztuk różnych arcydzieł, z których żadnoi nie mówi mi kompletnie nic. Zaglądałam na opis na okłdce i tak jakoś na czuja wybierałam. Czy coś fajnego to nie wiem.. zobaczymy :) A tak Amirko dzięki umieszczanym przez ciebie słowom nie będę musiała się tak męczyć w wyborze. Wybór wq księgarniach jest zaiste przeogromny i spędziałam tam dobre kilka godzin, a i tak jak widzisz raczej strzelałam. Na wakacjach ja czytałam dobrą książkę, po prostu rewelacyjną! Niestety nie dane było mi ją skończyć, bo pożyczyłam mamie i do dziś jeszcze jej nie odzyskałam. Autora niestety nie pamiętam, ale tytuł był: \"zapiski oficera armii czerwonej\" albo podobnie, Polecam, bo można się świetbnie przy niej ubawić. Mam nadziehję że podczas tych świąt skleroza nie będzie mnie za bradzo męczyła i zdołam książkę odzyskać a nastepnie przeczytać zaczynająvc od samego początku. Może wtedy wpisze tu na topik kilka cieklawych fragmentów żeby was zachęcić :) Amirko także liczę na ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino a co za problem kupić jakieś wędliny krojone, nawet sałatki znajdziesz gotowe w każdym supermarkecie:-D nikt się nie pozna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity ja z kolei byłabym zadowolona taką dłuższą nawet pracą, byleby przerwa była rozsądna, W tym czasie mogłabym wiele pozałatwiać, a wieczorem i rano czułabym sie wypoczęta :) No a przeden wszystkim byłabym znacznie zdrowsza niż jestem teraz!! Ale już sie nie powtarzam ;) Chocia z kto wie? :D Bo przecie z wam najczęściej się mog ę pożalić :) I za to was strasznie kocham!!! ❤️ Między innymi oczywiście!!! Co do prezentu to właśnie tak pomyślałam, że musze pochodzić po sklepach i poszukać coś takiego oryginalenego i fajnego i żeby dało się skompletować. Szkoda że nie mam przewry w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino zapiski oficera armii czerwonej to książka Sergiusza Piaseckiego, jest wyrąbista, choć tak naprawdę bardziej tragiczna niż smieszna, cosik mi się wydaje, ze kiedyś ją tu polecałam;-) Jak już jesteśmy przy tym autorze, to polecam gorąca \"kochanka wielkiej niedźwiedzicy\" to o przemytnikach;-) oczywiście z zycia autora wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że wydaje mi się, że moi znajomi są już \"przyzwyczajeni\" do tego że u mnie nie ma za bardzo co liczyć na jedzenie jeśli to P nie robi impry, więc raczej mają pełne brzuszki :D To jak zrobię duże zakupy i wyskocze z jedzonkiem to może wyjśc niezbyt zręcznie i jeszcze w dodoatku zostanie mi to żarło i się popsuje, a ja nie lubię jak się ma jedzenie marnowac, :( Tak więc chyba zostanę przy tradycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino ja się muszę przyznac, ze dziś właśnie w godzinach pracy byłam na prawie dwugodzinnych zakupach :-D kupiłam sobie kozaczki i prezent na imieniny, bo dziś daniela:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze Serenity, zaczynam mieć wrażenie, że przeczytałaś wsyztskie ksiązki świata i teraz pochłaniasz tylko nowości!!! ;) Jestem pod wrażeniem kochana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×