Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

na ripostę nie mam siły, jeny dziewczyny co się dzieje, ziewam i łzy mi kapią, nawet kawa nie pomogła, tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie, ledwie się kołaczę, ale dzięki wam jakoś się trzymam kupy. W przeciwnym wypadki rozsypałabym się na cząstki, ba, na atomy! Poza tym hehe walkę o pierwsze miejsce pozostawiłam otwartą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, dobrze, niech już amira zostanie tą Łachudrą nr 1, w sumie to jej się nalezy ten tytuł:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dokładnie co masz na myśli???? (ps. Po żeberkach do kawy raczej myslałam o babce hehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah ale na naszej klasie kumpela umieściła zarąbiste fotki z liceum, normalnie oblewam się łzami!:-D jednak warto jest robić zdjęcia, nigdy nie przypuszczałabym, ze w liceum byłam takim szczawiem, wydawałam sie sobie wtedy wielce dorosła!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak zobaczyłam swoją fryzurę z lat dawnych to po prostu doznała załamania nerwowego, ale nieźle się przy tym zalałam łzami ze smiechu oczywiście. Śmnieszne to było naprawdę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza to podobają mi się łazienki :) Choć ewidentnie do tego trzeba duzych powierzchni, ale przecież tobie ich nie brakuje. Jakis konkretny pomysł masz? Fajnie by wyglądała ta ściana z kominkiem... A ja własnie kupiłam sobie taką dużą skórę, spoczywa w gościnnym. Momirko wprowadziłam zmiany w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss... ja jak zwykle... widać ze chochla była na wyrost ;) (_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszta nie dostanie kawy, a co! :P Powody zresztą oczywiste, jedna nie lubi druga na diecie. A tak w ogóle nosa nie wysadziły od wczoraj, kto wie czy to właśnie Amirka nie jest doskonałą kandydatką na pierwsze miejsce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zakupiłam dwa śliczne aniołki z chleba(???). Wyglądają uroczo. Top były ostatnie sztuki więc nie mogłam sobie wybrać innych kolorów sukienek. Mam więc dwa kolory zieleni :) Momirko a jak zdał egzamin ten aniołek którego kupiłaś????? BVył tak przepiękny że nie moge o nim zapomnieć. mam nadzieję, że został p[rzyjęty z r ownie wielkimi achami i ochami i niesie szczęście tehj młodej istocie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz w rynku ustawili takie świąteczne stragany z tak przepieknymi wyrobami, że po prostu można oszaleć. Zwłaszcza dużo jest pięknego srebra, takie cuda... Nie wiem jak długo jeszcze postoją, ale wygląda to cudnie, takei drewniane domki z pięknościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEHE erwino więc niejako poparlaś mój wniosek by zaszczytne miejsce Itopikowej łachudry przypadło amirce:-D erwinko nie rozumiem z tymi usteczkmi, a czym są niby zajęte usteczka momiry?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba będzie moja zdobycz, a tak w ogóle to takie małe ś3więto nam sie szykuje :) Śpiezyć sie nie ma co, ale z tego cow idze to nadciąga wielkimi krokami piękna kolejna \"rocznica\". Niby to nieistotne, ale przecież milutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten piaskowiec w łazience tez mi się okrutnie podoba, ale już za póxno mam kafelki, zastanawiam się własnie nad tą ścian kominkową, chyba oszaleję, napaliłam się tak jak jakaś klempa na jelenia:-D biedny mężuś, znów zadazm mu następny problem do rozwiązania, on już za mną kompletnie nie nadąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie może się biedna doprosić chwili wolnego to pewnie język ma zajęty.. Momirko powiedz \"żółty\" :D:D (zawsze mnie to bawiło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino chyba jednak cos wiesz, a może słyszysz hihihihi o ja Cię, aż mi się wypieki porobiły, moze jej nie przeszkadzajmy, ale swoją drogą to świnia jest, że Nas tak olewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh mój też tak mawia :D Czasem jak mu cos opowiadam i nawijam, to mówi że nie zdążył usłyszeć co i jak i sie pogubił. Albo z nienacka mówi: kochanie zwolnij trochę bo bnie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już nam się zebrało na swintuszenie to jak wraz przybiegnie amirka, stawiam setę na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, jak się ktos nie przyznaje do mniejszego to naturalnych odruchem jest powiększenie nawet małego :D:D To takie słodkie wytłumaczenie na stare, ale jakże jare powiedzenie jak to z igły powstają widły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa Amirka wpadnie, chociaż dałas jej ostrzeżenie, więc teraz dla kamuflażu szybko zgasi kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo moj tak samo, a najgorzej jak coś mi wpadnie do głowy, siedzę, siedzę i nagle ping! lampka się zapala, biegnę do mojego biednego m i z usmiechem, pełna entuzjazmu zaczynam mu wykrzykiwac co wymyśliłam, a potem po tym okrutnym monologu, podpieranym ekspresyjną gestykulacją robię takie oczy psa i czekam co on na to hahahahahaha:-D reszty mozesz się domyślić, zazwyczaj musze wszytsko powtarzać, bo on nic nie rozumie, apotem zaczyna mi tłumaczyc, ze tak to nie przejdzie, albo, ze spokojnie, pomyślimy itp. i ja tego nie znoszęęę!!!!! bo ja chcę już!!!! mój m mówi na mnie: \"mój ty rozpieszczony bachorku\":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty nie ma mowy, ze zgasi kompa, teraz aż się puszy z zadowolenia, że o niej mówimy, ale pewnie, ze się nie przyzna, albo wpadnie i napisze, ze jeszcze nie zdążyła nas poczytać i bardzo przeprasza hehehehe, ale my juz wiemy swoje, pewnie już ja palce świeżbią, ale wciąż powstrzymuje ją obawa przed rozszyfrowaniem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam mojemu m link z piaskowcem, na razie milczy:-( chętnie już dziś bym go zakupiła, albo dowiedziałabym się co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×