Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Od wagonów i kleksów na firance to jesteś Ty ze swoim mężem szpecem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro myślę, że u Ciebie równiez przyszloby to naturalnie, ale chyba nie przebijemy erwinki i tel. od szefowej buahahahhahaha!!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity może po nowym roku przejdę na saszetki w końcu zostało mi tego paskudztwa trochę a terminy nie są wieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zrobić porządek ze sadełkiem.Majmac jak waga--trzymasz fason ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac to pewnie szprycha, aż się boję pytać, żeby się nie załamać:-o ja też nie mogłam wejść na kafe, podejrzewałam erwinkę, ze specjalnie Nas zablokowała, to szczwany lis, tylko udaje ignorancję w dziedzinie informatyki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko w takim rzie niech ta cała stronka będzie Nasza, zaraz ją przyozdobię swoimi kleksami!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak zdobyłyście stronkę!!!! I nawet jeszcze kawałek! Nie mogłam wpaść z dwóch powodów, po pierwsze wpadło troszkę dorywczej roboty a po drugie jak miałam chwilkę to kafe nie działało 😠 Jak widzę zresztą, was tez doprowadziło do pasji. Dziś mam wieczór filmowy, a na jutro wzięłam wolne żeby sobie odpocząć i potulić się z michem ;) Czasem mam tak dosyć tej atmosferki tu że mnie to przerasta. A tak zrelaksowana wrócę po weeku :) Oby tfu tfu. Tak więc bawcie się jutro dobrze!!! Amirko powinnaś nam cześciej wrzucac recenzje książek. Ja jak idę do księgarni to nor,malnie nie wiem co wybrać, a wybór naprwdę jest niemały. Może więc poopisujesz nam autorów i tytuły no i jak ci się podobało czytało itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko czytam różne książki.Ostatnio czytałam książki o dawnych chrześcijanach o tym jak ich prześladowano.Lubię też książki przygodowe,biografie.Ostatnio przeczytałam książkę pt.Córki księżniczki Sułtany,autor: Jean Sasson .Jest to opowieść o życiu kobiet w Arabi Saudyjskiej.Przeczytałam wiele książek o tej tematyce.Wstrząsającą książką jest \"Tylko razem z córką\" autor: Mahmoody Betty.Nie wiem czy interesują Was takie tematy,mnie np.bardzo. Serenity foch przyjęty ... do tej pory miałam problem z wejście na kafe...:p Teraz ja STRZELAM MEGA FOCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na krówkę : 4 białak ubić na sztywno,dodać 3/4 szkl.cukru---ubijać tak długo aż zanikną całkowicie kryształki cukru.Potem dodajemy 4 żółtka,4łyżki wody przegotowanej.Na koniec dodajemy 0,5 szkl.mąki tortowej,0,5 szkl.maki ziemniaczanej,1 łyżeczkę proszku do pieczenia.Wlewamy do formy i pieczamy tak długo aż się upiecze ;-) Około 40 minut,wszystko zalezy od piekarnika.Po upieczeniu biszkopt studzimy.Na biszkopt wlewamy bitą śmietanę ( 0,5l śmietany 30 % ubijamy gdy jest ubita dodajemy śmietan fix oraz cukier puder w/g własnego uznania,ja zawsze smakuję,czy jest dość słodka.Bitą smietanę wlewamy na biszkopt a na górę polewę tofi tzn.mleko skondensowane słodzone w puszce gotujemy w garnku przez 2-2,5 h.jak jest gotowa to letnią masą polewamy smietane.Ciasto po prostu pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam kochaniutkie... Dzień jak co dzień...nie obyło się bez szwędania...jeśli myślicie, że sobie posypiam to jesteście w błędzie...od poniedziałku wstaje jak do pracy...szykuje dzieci do przedszkola/szkoły i już jestem na nogach...dzisiaj synek miał do szkoły na 9.50 więc jak wyszłam o 9.30 to wróciłam prawie o 14...odwiedziłam stare sąsiadki...z byłego mieszkania...oczywiście nie obyło się bez zakupów...co prawda osiedlowych ale kasa wydana... :-) ...potem szybko obiad...odbieranie dzieci...wpadła koleżanka z pracy ...nawet na kafe nie miałam czasu wejść...a jak miałam to nie mogłam... Dzisiaj mieliśmy pojechać z dziećmi na Mikołaja do centrum...jakieś miały być atrakcje zakończone pokazami sztucznych ogni ale niestety młoda nam zasnęła o g.18 wstała o 20 i nic z tego nie wyszło...ogólnie płacz był i tyle... Erwinko jesteś the best...wiedziałam, że kupisz tą choinkę.... Jutro mój m ma imieniny i jestem w trakcie robienia ciasta...szarlotki...pewnie goście się rozłożą na dwa dni więc znowu sałatki itp. ...lubie gości ale chyba mam już dosyć... :-) Co do mojej wagi to utrzymuję ja narazie w normie, nie chudnę i nie tyję...ale wciągam słodycze... @ mi się przesunęla i cały tydzień wciągałam...poza tym bardzo mi smakują bułki z rana :-) ...musze się opanować... Miłego wieczorku zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej! nie ma kto kawki postawić:-) tylko ja jestem dzisiaj w pracy, czuję się osamotniona kiedy wszystkie się byczycie:-) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już szczyt ja tu się męczę, a wy sobie wypoczywacie w najlepsze:-( macie druga kawkę, może Was skusi: (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> zauważcie, ze kubeczki też zmieniłam;-) no i kwiatek jeszcze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana Serenity! Dzięki za kawkę...z chęcią się napiję...dzisiaj to pospałam, że hoho... dopiero co wstawilam pralkę, zmywarkę i warzywa na sałatkę jarzynową...tak rzadko ją robię...ale nasi rodzice to nie bardzo lubią te nowości więc się poświęcę i zrobię chociaż raz sałatkę jaką lubią.... :-) trochę się zapętliłam...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz Ja strzelam focha... po południu mam gości...a teraz płacze nad sałatką...kroję cebulę...buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Serenity dzięki za kawusię,chociaż jej nie pijam :p wolę herbatkę :-) Majmac u mnie w domciu jak ma być tradycyjna sałatka jarzynowa to wrabiam w to mojego męża :-) robi ją bardzo szybko i jest podobno bardzo smaczna.Ja nie jem sałatek majonezowych ponieważ nie cierpię majonezu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no w końcu ja dzisiaj też pospałam! Kawki nie robię, bo mi się nie chce, mam dziś wolne:-) Amirko majonez to jest podstawa sałatek, nie wiesz co tracisz heh, choć na pewno na figurę nie wpływa, ale prawie wszystko co dobre dodaje kilogramów, niestety:-( Majmac serdeczne dzieki za przemiłą niespodziankę na naszej klasie:-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×