Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Jeżeli są to tylko tabletki anty to spoko,myslałam,że bierzesz coś innego :-) Cały czas mnie muli,myslałam ,że już ok a tu cały czas kręci mi się w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowną pomarańczkę :-) Widzę,że dorzuciłaś kilka barw,może się przedstawisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz
Tu juz masz odpowiedz nie musisz ptac owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieć zostaję przy DC. tabsy biorę jeszcze tydzień, mam nadzieję, że jak dostanę to jeszcze tylko na m-c i potem koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz
Nie masz za co dziekowac kochanie:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę odpoczać,mam takie zawroty głowy,że chyba skończy się na tym,iż pogadam sobie za chwileczkę z muszlą klozetową :p Kiedy ten wirus mnie opuści ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz
pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity dostałaś odpowiedź na forum,chyba jednak musisz skonsultować się z Panią Ewą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam amirko, na razie jednak nie będe się konsultowac, bo obawiam się, ze konsultantka i tak powie, ze dietka nie jest dla mnie, niedługo znów będę u gin i tam się jej zapytam, myslę, że wiedza konsultantki jest jednak dosć ograniczona w temacie torbieli itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko,Erwinko,Erwinko..........zostaw pracę na później...Strasznie lubię odwrotności ;-) nie wiesz,że najpierw przyjemności a potem praca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w takim stanie,że palcem nie kiwnęłam,nawet naczyń nie umyłam ato do mnie nie podobne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie chwal się przed gin ,że jesteś na cambridge.Ja powiedziałam o tym mojemu lekarzowi i odpowiedź jaką usłyszałam to poszła mi aż do pięt...cytuję \"zrobiła pani najgłupszą rzecz w swoim życiu :p \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ta moja gin, to jest dość nowoczesna i nie tak ograniczona jak większość lekarzy, wydaje mi się, że na pewno mnie nie wyśmieje i do sprawy podejdzie z dystansem i zrozumieniem, plusem jest teśż to, ze sama ma trochę sadełka, mogłaby smiało ze mną konkurować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Serenity o czym Erwinka sobie mysli...mogłaby chociaż zajrzec :-) A może leży pod choinką i liczy igły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity coś czuję,że ta stronka bedzie nasza :-) Chodź zdobędziemy ją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam,mniam dzisiaj grochówka na obiad....pyszności...taka jak w wojsku...aż łyżka stoi,tylko nie wiem czy dam radę jeść z moimi przypadłościami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ładnie,zostałam sama na placu boju :-( Serenity też pewnie myśli,ze w pracy się pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w bibliotece i przywiozłam dwie siaty książek....Autkiem jeżdżę coraz śmielej...jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity @kochana pokażsię,bo jak nie to.....kwiatka nie dostaniesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×