Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Aniołku... nie odbierasz ... obraziłaś sie... ja radząc Ci cieniownie chciałam dobrze... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku... ja się chyba kompletnie nie znam i muszę być \"pryszczata na jedno oko\" bo mnie sie bardzo podobasz na tych fotkach. I możesz mi wierzyć - jestem najzupełniej szczera! Jak dla mnie jest zdecydowanie lepiej niż wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! A oto pachnace espresso :) > Szczegolnie dla Aniołka... bo pewnie za kilka chwil wpadnie tu po swoj kubek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIOŁKU!!!1!!!!!! Wyglądasz naprawdę bardzo ładnie!!! I prosze absolutnie nie dekoloryzuj włosów, bo tylko sobie i im zaszkodzisz! Kolor jest serio ładny z przebłyskami rudego, twoja twarz stała się bardziej wyrazista dzięki temu. Dla mnie super!!! I nie martw się absolutnie odrostami! Pamiętasz jak z miesiąc temu zafarbowałam na ciemny kolor? Wtedy nie puściłam fotek, ale powiem ciże po miesiącu miałam swój kolor wyjściowy czyli blond. Stawiam więc na to że za 4/5 tygodni twoja farba też się wypłucze!!! Proszę nie męcz juz włosów Chciałabym cię tylko zobaczyć w całości fryzurki. Nie spinaj jej tylko właśnie tak naturalnie zostaw trochę podnieś, trochę kosmyki powyciągaj. Zobaczysz że będzie super. Zobaczysz że za kilka dni polubisz swoją fryzurkę, teraz to dla ciebie po prostu duży szok. Naprawdę wyglądasz super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Aniołku ja równiez odebrałam zdjęcia, zgadzam się z momirą, w tej fryzurze wyglądasz o niebo lepiej, na drugim zdjęciu podobasz mi się bardziej z takimi właśnie sterczącymi włoskami. Rozumiem, ze pewnie długo zajmuje Ci ukladanie, ale po jakimś czasie dojdziesz do wprawy:-) Jeśli moge cos jeszcze doradzić, to uważam, ze powinnaś do nowego, ciemniejszego koloru włosów, zrobić sobie brwi henną u kosmetyczki. Wtedy nie będzie takiego kontrastu, bardzo jasne brwi i ciemne włosy. pewnie na rzie jesteś w szoku dlatego takie sceptyczne masz podejście:-) Po jakimś czasie stwierdzisz, że jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz można poczęstowac się kawką i dobudzić ;) Dzisiaj to już kompletnie padam na pyszczek i nie wiem jak dam radę :O Mam za to nowy telefonik, własnie słucham sobie radyjka, wzięłam tez instrukcję obsługi, bo nie wiem o nim za wiele. A ma to cudo tyle funkcji że aż głowa mała. Ma też Mp3 :D Wczoraj nie zdążyłam się nim pobawić bo ledwie dopadliśmy do domu to przyszli goście.... Poza tym strasznie nic mi się nie chce, a w szczególności być tu gdzie jestem bo szaleńczo myślę o urlopie!!!!! Niby za bardzo nie odpocznę, ale nie trzeba będzie wstawac z rana i przychodzić w to samo miejsce. Czasem to po prostu czuję się jak koń w kieracie hehehe... Te same wydeptane ścieżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Serenity! :) Widzę, że tez poranne cynności wdrażające poczyniasz ;) Ale ten deszczyk wczorajszy to nie moja sprawka!! hehehe co najwyżej wrocławski deszczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja też jestem dziś padnięta, na dzialce nie byłam, bo cały czas coś kropiło, poszłam więc poćwiczyć, zrobiłam 8 abs na nogi i pośladki, niby tylko 16 minut, ale dziś jestem zrąbana. Mogę stwierdzić tylko, ze moja kondyzcja jest w opłakanym stanie:-o to pewnie przez szpital też, ale i tak jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dołączam do prośby Serenity - Aniołku możesz pomyślec nad ładną henną. Wprawdzie mi się to w oczy nie rzuciło, ale myślę, że faktycznie jak ją zrobisz będzie rewelacja na całego. A jeśli nosisz kolczyki, to proponuję ci takie ładne wiszące, czyli długie wąskie i koniecznie kolorowe :) Np czerwone, niebieskie, zielone. I koniecznie lakier do włosów w dłoń i postaw je trochę, powyciągaj te kosmyki co je pochowałaś. Zobaczysz jak będziesz pięknie wyglądała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity róznice w kondycji zauważysz po tygodniu. Ja tez tak miałam. Jak zaczęłam ze steperkiem to po prostu przeżyłam załamanie nerwowe... :O:O A teraz już się nie poznaję :) Tak więc do dzieła!!!! Nie poddawaj się!!! Tylko wytłumacz mi prosze co ty ćwiczysz bo ten skrót nic mi nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to nie była imprezka, goście przyszli hurtem po pomoc... wiesz jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino kolczyki to bomba pomysł, zielone będą najładniejsze! aniołku do dzieła, rób się na jeszcze większe bóstwo. M padnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewino w sieci krążą takie filmiki, są to 8 - minutowe odcinki, każdy na co innego. Można je zassać i ćwiczyć, są naprawdę bardzo dobre, wczoraj paliły mnie mięśnie, ale najgorsze było to strzelanie, trzeszczenie, skrzypienie stawów, starucha i wstrętny grubas ze mnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz pooglądałam sobie zdjęcia aniołka i upewnilam sie w tym, że brwi trzeba przyciemnić, a włoski \"nastroszyć\" lakierem, obcięte są bardzo ładnie. Aniołku zazdroszczę koloru oczu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku wracaj, czytaj i do dzieła!!!! Aaa, więc takie jakieś ćwiczenia. Ja jak wzmocnię sobie mięśnie brzucha, to zacznę ćwiczyć 6 wiedera. Serenity a ty przy ćwiczeniach musisz brzuszki na razie odpuścić sobie, wiesz czemu. Ja przez kilka lat nie uzywałam mięśni brzucha ze strachu i na wszelki wypadek. Nie chciałam nabawić się paskudztwa jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino brzuszków nie robię, i wzbraniam sie przed jakimikolwiek ćwiczeniami na brzuch, choć moja lekarz po 3 miechach od operacji powiedziała mi, ze moge spokojnie ćwiczyć i brzuszki robić. i bądź tu człowieku mądry:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirka mi za chwile zdzieli ścierą, ale idę na fajkę... Cholewcia! Ale własnie przyszła znajoma i chce pogadać a to jedyne miejsce mozliwe, więc pewnie się nie oprę. Nsadzieje pokładam w wyjeździe do siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Serenity oni ogólnie mają to gdzieś, bo w razie czego to przecież ich nie dotyczy i co takiej miałabyś później zrobić??? No nic.. a kłopot gotowy. Wiem że okres dwóch lat jest czasem dosyć niebezpiecznym. Lepiej uważać na siebie i nie polegac na słowie tych konowałów. Ja tam mało życia przez gn.. nie straciłam!! 😠 Gdybym ich słuchała iż od kilku lat miałabym m1 na cmentarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino masz racje, niby nadmiernie pieścić sie tez nie można, ale trochę ostrożności nie zaszkodzi. Dlatego brzuszków nie robię, tylko nogi i bioderka:-) erwino a czy są jakieś postępy w rzucaniu nałogu, czy znów wróciłaś do punktu wyjścia. mam nadzieję, ze chociaż jakieś super lighty palisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooo matko, ale mi zimno, w pracy ogrzewania nie ma już od kilku tygodni, bo przecież wiosna, maj, a ja ledwo wytrzymuję brrrrrrr:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dokładnie to samo, zimno strasznie, siedze w dwóch grubych swetrach... :ORęce mam skostniałe, nos wręcz zamarznięty.. Ja pierdziu! Po prostu koszmar!!!! Na szczęście mam grube jesienne buty, ale i tak mi w stopy zimno. Nienawidze zimna!!!! Ja powinnam mieszkać w ciepłych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś bluzkę na guziki i wsio:-o ale głupia, głupia, głupia za mnie kwoka. mam sine rąsie. męzusiu przybywaj ze swoim ciepełkiem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby amira tak nie chudła to ogrzałaby mnie swym sadełkiem, a teraz co? kościotrup:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nałogu to wciąż mam wahania... raz mniej raz więcej. Staram się, własnie mam nadzoieję że pomoże mi wyjazd do siostry. Nie będzie stresów itp Trochę cieżko będzie bo pali i brat i jego żona i moja mama i siostra... Ale postaram sie zaprzeć w sobie. Momirko prosze o radę!!!! Jak najlepiej to zrobić? Co sobie powiedzieć???? Jakiś sposób??? Cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ! Wcięło mopjego posta!!!! VCo jest grane????????? Przecież widziałam go już na kafee tuz pod Serenity a teraz nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomyłka;-o ja nie widziałm Twojego posta, jak skopiowałaś, to wklej jeszcze raz. o czym tam pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fajczeniu cd tam było. i ne mam zwidów, bo widziałam tego posta!!! 😠 Normalnie klikn ęłam odśwież i zniknął 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może o fajkach nie mozna, zaraz sprawdzę: A JA PALĘ FAJĘ LALALALLALAL, PALĘ FAJĘ ZA FAJĄ LALALALALLALALALLLLLLLAAAAAAAAA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×