Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

ojejku mam nadzieję, że amira nie uciekła i nie płacze w kącie:-o amiro dałabym Ci 3 na szynach za tego pieska, już nie będę przesadzała z ta pałą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Amirka noska na chwilkę wychyliła i uciekła. Momirka usprawiedliwiona bo pewnie pognała do pracy. Właśnie znajomi przełożyli wizytę na 19... nie pasuje mi bo to godzina moich zmagań bna seperku, ale cóż zrobić.. Musze ulec bo wielokrotnuie oni bardzo bardzo mi pomogli. Jakoś to zniosę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity Ty @ @ @@@@@@@@@ ja taka porządna kobieta !!! Chodzi mi o napis a nie o pieska. Schudłam 17 kilogramów...odchudzam się dalej... ...bo Serenity mnie ściga :D Erwina to dopiero klasa,wszystko kapuje :D Serenity i nie bój się farmaceuta na pewno nie pęknie ze śmiechu jak poprosisz o folik czy kwas foliowy....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Amirka lubi pały:D W tym wieku w końcu można sobie na to pozwolić :D Jejku czuję, że mnie ponosi, Amirko wracaj sie bronić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, Amirko Serenity to spryciula i tez doskonale od poczatku wiedziała o co biega tylko nas podpuściła :D I widzę że to my dałyśmy się wkręcić jak małolaty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co serwuje??? Pojęcia nie mam. Tym zajmuje się małżonek :D A to mam dobrze co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity gdzie Ty widzisz te upragnione narządy u tego biednego piesia ??? Głodnemu to zawsze chleb na myśli.Odkąd pamiętam zawsze miałaś robaczywe myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro ty gamoku ja już wcześniej widziałam stopkę, ze Cię ścigam, a piesek mnie zainteresował przy okazji!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko masz niesamowite poczucie humoru i ciekawą wyobraźnię ...chodzi mi o post z 14:59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już wiem Serenity,Ty lubisz wszystko co się rusza....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ taki robaczek może być całkiem pożywny i smaczny,. nie Serenity ;) I pożyteczny, no i daje pewność że rzeczona rzecz jest w pełni wartościowa i zdrowa. O takie jabłko np. Robaczywe jest na pewno s,maczne i zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino normalnie padam z krzesła, mialam napisać prawie to samo co ty, ale nie śmiałam w końcu hahahhha:-D Tak, tak nie zawsze jest źle pałę mieć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Amirko, palma mi własnie odbiła na całego, ale kocham śmiać sie z wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEPIEJ JUŻ nie wjeżdżać na te niebezpieczne tematy, amira zaraz globusa z nerwów dostanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki odwrócony system wartości dla dorosłych ;) O np u mojego chrzesniaka w szkole to jest właśnie tak odwrotnie, więc u nas może być tak w odniesieniu do wielu pozaszkolnego :D Jak to cudownie móc powiedzieć dostałam pałę i cieszyć się jak głupi do sera bez żadnych wyrzutów sumienia i poprawek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do tego folika, to nie jest jak rozumiem na receptę? no i czy mogę już teraz to brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to już idę gdzies w ciemne miejsce ostygnąć z radosnych uniesień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino a ty widze lubisz TEN temat, bo cały czas go ciągniesz...... temat ciągniesz, a nie to co myślisz zbereźnico!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,wczoraj rozmawiałam ze znajomą która prowadzi sklep odzieżowy.Wczoraj do niej wpadłam po spodnie dla córeczki na wycieczkę a ta prawie beczy,bo musi uspać psa.Okazałam się bardzo wyrozumiała i słuchałam co ma mi do powiedzenia.I wyobraźcie,że nieźle się uśmiałam.Otóż cała jej rodzinka ma bzika na punkcie zwierząt.W ogrodzie ma grobowiec a w nim są pochowane nowo narodzone kocięta,żółwie,myszki,psy,rybki itd.Powiedział mi ,że kiedyś miała chińską myszkę która zachorowała na raka skóry,postanowiła ją leczyć.A wyglądało to tak: dwoje dzieci rozciągało myszkę za łapki przednie i tylene a ona takim maciupkim pędzelkiem za pomocą lupy musiała smarować miejsca chore.Potem stwierdziła ,ze myszka za bardzo się męczy i pojechała z nią do uspania.Komedia podobno była w weterynarii.Poprosiła weterynarza aby nie spuścił jej w klozecie,bo ona chce zrobić jej pogrzeb,że ma w swoim ogrodzie grobowiec gdzie spoczywają jej wszystkie zwierzęta.Powiedziała,ze lekarz spojrzał na nią z politowaniem,ale spełnił jej prośbę i myszkę uspał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujesz bez recepty i łykasz co najmniej kilka miesięcy przed planowaną ciążą. Sugeruje też wykonanie kilku badań przed, pomyślenie o różyczce, zaszczepieniu sie na żółtaczkę, oraz zbadanie toksoplazmozy. Powinien o tym wszystkim powiedzieć ci lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja już spadam. lecę załatwiać telefon :) Serenity wiesz że lubię się smiać i lubię te nasze tematy :D Frajda na całego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do ubikacji, bo siku mi się chce ze śmiechu, paskudy jeeeedne:-D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do ubikacji, bo siku mi się chce ze śmiechu, paskudy jeeeedne:-D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś poszła do weterynarza z chorą rybką :D Jej dzieci stwierdziły,ze rybka jest chora i koniecznie musi iść do doktora.Rybka krzywo pływała-poważna sprawa :D.Znajoma wzięła słoik,wlała do niego wodę i wsadziła tam chorą rybkę.Wsiadła do auta a za pazuchę wsadziła słoik z rybką bo była zima i żeby jej zimno nie było.Gdy weszła na poczekalnię a było tam mnóstwo ludzi i zwierząt,lekarz wyszedł i zapytał się -Pani Ewo z czynm pani tym razem przejechała.A ona mu na to że rybka jest chora i musi koniecznie do doktora.Przekazała mu słoik ale za szybko go puściła i słoik trach na posadzkę.Ewka w panikę i szur na podłogę a tanm psy,koty i inne dziwadła.Lekarz poszedł w jej ślady po chwili oprzytamnial i powiedzial ,ze ta rybak warta 1-2 zł żeby poszła do zoologiczne i kupiła nową a dzieciom ma powiedzieć ,ze rybkę wyleczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jedna prawie się posikała....ja też zmykam,synuś czeka na swoją kolej przy kompie.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz tez już do domku lecę! no i erwina mi wykrakała, bo widze potężną chmurę, zaraz lunie!!!! to chyba do jutra:-) erwino miłego spotkanka z gośćmi, bo róznie to bywa.... przypomniało mi się właśnie jak ostatnio przyszło do Nas kuzynostwo. Długo nie mogli mieć dzieci, aż tu nagle udało się. ich synek ma dwa latka, ale jest straszliwie rozpieszczony. Siedział sobie przy stole, i co przewracał szklankę, co ojciec poprawił, to on za chwilę bach! mój mąż skwitował go w końcu błyskotliwie i ze śmiechem: \"złośliwe bydle\"..... ale było, zapadła cisza, za chwilę poszli, myślalam, ze go zabiję za to nieokrzesanie!!!! ot mały zarcik, a obrazili sie prawie smiertelnie:-o amirko z tymi zwierzątkami to nawet śmieszne nie jest, to jakaś choroba, ludzie mają czasem pomysły. no dobra miałam się pożegnać, a rozgadałam się jak zwykle. zmykam!!!! buzialki dla wszystkich!😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku puść fotkę z nową fryzurką.Może zbyt krytycznie na siebie patrzysz.Czekam...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×