Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

dziś na pewno nie, mało mnie też w necie będzie, bo spędzam dzień na działeczce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a co robisz na tej działeczce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity podoba Ci się moja stopka ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gwarno i wesoło :D Serenity to faktycznie źle cie zrozumiałam ćwicze około 40 min na steperku a reszta to brzuszki tak koło 20 min z przerwami bo w całości na brzuszki to jeszcze nie ta forma. W sumie wychodzi godzinka, ale tak jakl pisałam nie odczuwam napięcia mięśniowego więc trzeba zwiększyć czas. Zamiast tego od przedwczoraj na steperku nabieram maksymalnej prędkości i robię w około 7 min 500 stepków. Naprawde pracuje wtedy ostro i szybko i wtedy odczuwam mięsnie. Tyle że wówczas nie wszystkie ,mięśnie a określone partie. Dobry będzie ten sposób na pozbycie się kalorii po obżarstwie. Na modelowanie sylwetki pozostaje niestety cierpliwość ;) Amirko będzie oki z córeczką a ty ćwicz \"nowe\" aspekty rodzicielstwa :) Momirko jak widzisz jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzialeczce moja droga koleżanko sadzę, ryję w ziemi, pielę i doglądam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino może ty mi pomożesz i odpowiesz mi na pytanie odnośnie minimalnej podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kurnkik chetnie, ale po 20 maja I przypominajcie mi o tym programie do ściągnięcai. Amirko proponuję żebyś puściła mi o 19 smska może być z gadulca, żebym męza przypilała o jave :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie pamiętam co do tej podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro gałgan ze mnie straszny bo nie wiem co to ten kwas foliowy:-o tak samo nie mogę dopatrzeć się co tam masz w tej stopce pod tekstem, wytrzeszczam gały i nic....czy to może króliczek?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino proponuję Ci byś ambitniej podeszła do tematu i ściagnęła sobie sama, ja dałam radę, a kapusta ze nie straszna jeśli chodzi o kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha zadzwonił telefon i zapomniałam coi to ja miałam napisać, starość nie radość ;) A juz wiem! To Serenity jak będzie paskudna pogoda to sie działeczką nie wywiniesz :D Zgarniemy cię do kurnika i koniec kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie mam sloneczko, a ty nie zapeszaj czarownico jedna 😡! no i co z tą stopką, amira mnie dobije, nie mogę tego rozgryść, a kwas foliowy...zawsze coś takiego powiecie, że ja biedna myślę i myślę, a wstyd się zapytać 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Serenity rozłozyłas mnie na łopatki :D:D:D:D:D:D:D Rycze tu ze smiechu po prostu łzy mi az poleciały Po pierwsze to piesek, a po drugie zobacz co tam pisze :D A o kwas foliowy też cię już pytałam. Idź do apteki i poproś a potem wcinaj jedną dziennie. To konieczne przed planowana ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino czy ja dobrze zrozumialam, zamierzasz zainstalować sobie Javę???!!! trzymam kciuki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy jest wytrącany przez sters i picie kawy itp. A jest niezbędny w organiźmie matki bo zapobiega wielu chorobom dziecka i uszkodzeniom płodu. Dlatego koniecznie trzeba go uzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino a jaj sobie ze mnie nie robicie, jak spytam w aptece i mnie wyśmieją to Was zaduszę!!!! 😡 a ten piesek to gdzie on niby ma narządy, ja tylko widzę nosek, a łapki? czy on do gory nogami leży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, mężusia zgwałcę żeby to zrobił ;) Przyjemne z pożytecznym, a nie ma to jak łączenie w jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piesek ma oczy, nosek, ogon oczy i łapki czyli wszystko co trzeba. Chyba nie podejrzewasz że Amirka mogłaby wyeksponowac jakieś jeszcze narządy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde widzę tego pieska! amiro musze przyznać, że z rysunku na pewno mialaś same pały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak tak erwino, amirę podejrzwałabym pierwszą o takie bezeceństwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Com do duszenia to się nie boję ;) Najzupełniej poważnie mówię, żebyś łykała kwas foliowy. W aptece możesz powiedzieć też że prosisz o \"folik\". Jedno i drugie jak powiesz to dostaniesz co trzeba. Każdy gin przed planowaną ciążą to zaleca!!! Pierwsze co to właśnie folik!! I powinien go brać także małżonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakład, że jak się dobrze dopatrzysz, to ujrzysz TEN narząd:-D amira pomyślała o wszystkim:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Amirce chodziło w stopce dokładnie o ten kawałek: Schudłam 17 kilogramów...odchudzam się dalej... ...bo Serenity mnie ściga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jestes okropna. Teraz biedna Amirka będzie zmuszona zmienić stopkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WIEM erwino to już widziałam:-D Napisałam jej dlatego, ze jest niesamowita, ale przy okazji moją uwagę przykuł ten quasi piesek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmuszona to za dużo powiedziane, to miało być oczywiście żartobliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×