Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Czyżby Giertych dostał się na Nasz topik, albo podszywa się pod którąś moderatorkę:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Łobuzice !!! Od samego rana gadają i gadają i spać nie dają.Serenity złaź ze mnie,nic z tego nie ogrzeje i już...Erwinko rzuć te okropne faje,bez nich naprawdę Ci do twarzy :D Aniołku a przecież pisałam,że zbyt krytycznie na siebie patrzysz,dziewczyny mają rację,wyglądasz super.Tylko powyciągaj więcej kosmyków i szafa gra.Twój ukochany padnie jak Cię zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko sorki,wczoraj miałam Ci o 19 puścić sms-ka,ale miałam gości i wyleciało mi to z głowy.Jak sobie przypomniałam to było ok 23,a wiem ,że już o tej godzinie przewracasz się na drugi bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jak tak piejesz (śpiewasz) to mi kogoś przypominasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie jesteście... Erwina na fajce i kopci jak lokomotywa Serenity śpiewa i udaje wielką piosenkarkę Aniołek pewnikiem przed lustrem i robi się na bóstwo Momirka mysli o ukochanym i rysuje serduszka Majmac dziobie u szefa myśli o podwyżce a Inanka to już nie mam pomysłu,pewnie jakieś wczasy sobie zafundowała a biedna Amirka podtrzymuje topik :D ale już spadam codzienne obowiązki wzywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Amirka to musi czasem nadrobić swoje nieobecności :P No ty zapomniałaś, ja miałam gości, a java nie zamontowana. A spć to ja poszłam baardzo późno, dlatego dziś ledwie zipie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już sprawdzić to nie łaska? ;) Byłam ale znikam, porobię małe co nieco, póki jeszcze jestem troszke tomna. Koło południa z reguły mam potężne kryzysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak jakoś dosyć dzisejszego dnia.. chciałabym do domu, ale wiem że nic z tego. Musze wytrwac dzielnie. Kto mnie utuli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj amirko:-) tak Cię lubię, że mimo skostniałych palców pisze by się z Toba przywitać. jestem soplem lodu. i proszę się nie smiac z moich zdolności wokalnych, kiedys śpiewałam w kościele i nikt od tego nie umarł 😠 a kogo Ci przypominam amirko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku ja Ci wierze, ja mam włąsnie takie wlosy, jak podkręcę, to zaraz się prostują, fryzura nawet po tonie lakieru po paru minutach wraca so normy. a spróbuj może z woskiem, albo żelem, zrób bałaagan na głowie, podnieś z tyłu,może się uda. a do kolczyków radze się przekonac, byłoby Ci do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku koniecznie wyślij tą fotkę!!! Chcę zobaczyć te włoski w całości! Uważam że naprawdę wyglądasz ładnie w tym kolorze, może po prostu nie jestes przyzwyczajona do takich dużych zmian i stąd ten szok. Co do kolczyków to koniecznie kup, takie kolorowe i takie jakby wiszące długie, nie krótkie i nie okrągłe. No takie jakby na jednej nitce. Jak będę takie długie z kilkoma łańcuszkami też powinno być ci ładnie :) Poprzymierzaj sama zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku najlepiej kolczyki a\'la cygańskie. naładuj szybko baterie i dawaj fotkę, zaraz Cię sabat oceni:-D a co myślisz o brwiach i hennie, nie sądzisz, ze to będzie zgrana para z ciemniejszymi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda zwłowieszcza u mnie, pieruńsko zi,mno i do tego głowa ćmi... Na szczęście tylko ćmi a nie boli i oby tak do wieczora zostało. Poza tym koszmarnie jestem głodna i myslę tylko o wyjściu do KFC :D A potem chyba raz jeszcze na lody :) A co mi tam, może humor mi się poprawi. A potem niestety będę biegała jak w ukropie i pakowała ciuchy bo jutro już nie zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino nie ma to jak zdrowa zywność, zazdroszczę Ci wyjazdu, mój na Chorwację wziął w łeb, bo wykruszyło Nam się towarzystwo, a w dwójke Nam się nie chce, no i nie opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety sama wiem jak ciężko zebrać ludzi do kupy na jakiś wyjazd. Ale jednak jak planujecie wdrożyć starania to jednak polecam wam nawet jakiś samodzielny wyjazd. Warto, bo później już długo sobie na to nie pozwolicie ;) Ja na waszym miejscu i tak bym pojechała, najwyżej w inne miejsce :) Pomyśl jeszcze nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zdrowa zywność to moja specjalność :D:D A teraz zastanawiam sie czy można na pusty żołądek łyknąć saridon... hmmm... Nie chcę już niczego jeść bo pójdę na jedzonko za dwie godziny więc bez sensu, a z drugiej strony nie chciałabym żeby ten koszmarny łeb zaczął boleć bardziej, a wyczuwam jego tendencje narastające :O Chyba jednak łyknę. Jak któras wnosi sprzeciw to prosze szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechac w inne miejsce to na pewno pojadę, ale ogranicze się do Polski. ta parka, która miała z Nami jechać była bardzo chętna, ale niestety pojawiła się niespodziewana ciąża i musieli zrezygnować. mieliśmy wstepnie zarezerwowany apartament, na 4 os. było znośnie cenowo, a na 2 osoby wychodzi bardzo dużo, poza tym była to willa nad samym morzem, piękne miejsce, a ja jak się na coś uprę, to albo tak będzie, albo wcale, więc wychodzi, ze wyjazd odłożymy. Zwłaszcza, ze nie mam prawka, a tak jechalibyśmy jednym samochodem, paliwo na pół, no i dwóch kierowców. Zresztą nie a co mowić, po prostu byłoby wesoło. Co się jednak odwlecze, to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, za póxno na sprzeciwy, saridon wylądował w żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwino ja wnoszę sprzeciw...nie łykaj żadnych leków na pusty żołądek. Serenity to moze wspólnie zaplanujemy Chorwację ?? Aniołku dawaj foteczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro bardzo chętnie!:-D ale znając życie niewiele z tego wyjdzie, poza tym nie uda Nam się załadowac na 1 samochód:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Erwinko,Erwinko oj oj oj nie ładnie.Mam nadzieje,że to Ci nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apartamenty w Chorwacji to jeszcze nic, na domkach to dopiero jest korzystnie. Niestey ekipę do takiego domku trzeba zmontować nieco większą co zreguły kończy się klapą.... No ale, właśnie z czasem może w końcu różne przeszkody przeminą i może kiedyś takową ekipę uda sie zebrać do kupy. Przynzaję że strasznie tęksnię za takim wypadem w dużym gronie, bo można sie nieźkle ubawić i naprawdę miło spędzić czas. Plany istnieją, jak to ktoś kiedyś ładnie ujął: co nieuniknione nadejdzie, a co stać się musi znajdzie sposób by zaistnieć. Aniołek pewnie zna autora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wyjazd,to dacie radę.Jak z mężem jechaliśmy to zaznaczam miałam dwoje dzieci na głowie i jednego kierowcę i daliśmy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a co myślisz o Bułgarii ??? Tam mnie bardziej ciągnie...no ale można się dogadać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy też mysleli w drugim odruchu o Bułgarii, ponoć bardzo tanio wychodzi tam wyżywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chciałam powiedzieć, że dostałm zgagi po tym saridonie :O Piecze mnie cały przełyk, za to puszcza głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko nasi znajomi byli w Bułgarii i właśnie potwierdzieli to co napisałaś powyżej...JEST TAM TANIO...i o to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa na zgagę dobre migdały.Jak byłam z córcią w ciąży to zgaga mnie nie opuszczała i lekarz zalecił migdałki-które rewelacyjnie się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez słyszałam, ze w Bulgarii tanio, ale w Chorwacji podobno piekniej. Poza tym amiro ja urlop mam końcówka sierpnia, zahaczam o wrzesień, więc odpada, bo Twoje córcia musi iść do szkoły. no chyba, ze dasz jej wolne;-p taka z niej zdolniacha, że na pewno nadrobi:-D na pewno spodobałby się jej ten pomysł hehehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×