Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

aniołku nie martw się, możesz jeść czekolade gorzką, bez cukru:-D ja sobie czasami tarkuję w zastępstwie za kakao na ten deser serowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyomniałam sobie, że miałam wczoraj bardzo głui sen. Śniło mi się, że pojechałam z mężem w odwiedziny do amiry, była też erwina. Zabawiliśmy trochę w jakiejś obskurnej piwnicy....potem pojechaliśmy do erwiny gdzie czekał na Nas jej mąż. Dom erwiny okazał się jakąś paskudną sutereną, a mąż erwiny pijakiem hehehe. Spędziłam tam z mężem nocleg, przy okazji obgadując ohydnie amirę....strasznie durny sen:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Szwagier dochodzi do siebie.Mam nadzieję,że wszystko jakoś się ułoży.Na pewno będzie utykać,ponieważ stracił duży palec u nogi ,no ale da się z tym żyć. Aniolku ❤️❤️❤️ cieszę się,że jest ok. Serenity rzeczywiście paskudny sen :p :p :p Momirko napisz mi na GG kiedy będziesz mogła porozmawiać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. nie mam nawet sił Was czytać, tylko się melduję w celu wyżalenia się. Wróciłam z badań okresowych, OB mam 55 i za wysoki cholesterol, już tam kit z tym cholesterolem, ale OB:-( Wróciłam do pracy i normalnie płakać mi się chce...dziś idę do gin, boję się, ze coś się stało. Proszę trzymajcie kciuki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku doczytałam o kawie. W sumie nie wolno jej pić, ale ja nie dam bez niej rady, więc piję z bardzo odtłuszczonym mlekiem lub słodzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity trzymam kciuki.Czy brałaś ostatnio antybiotyki ?? Czasami OB podniesię się przez zażywanie leków.Nie zwlekaj z lekarzem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj amirko! jednak wizyta będzie jutro, nie dałam rady zarejestrować się na dziś:-( nie wiem kiedy ten koszmar się skończy! myśl o powrocie do szpitala napawa mnie grozą:-( tak się boję odnowienia tego paskudztwa, albo powikłań..... antybiotyków nie brałam, nie wiem co może być przyczyną takiego ob, bo nic mnie nie boli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... a ja dalej zapierdz....po 10 godzin i soboty...PADAM NA TWARZ!!! U mnie tez nie ma spokoju...moja mama była na kontroli u ortopedy i okazuje się, że jej ta reka sie wcale nie zrasta...i znowu ma skierowanie do szpitala...a tam znowu terminy...i do tego strajki...co za koszmar...poza tym w niedziele zginął piesek mojej mamy...jakiś głupek go potrącił na polnej drodze, kiedy sobie siedział spokojnie i czekał na moją mamę na spacerze...nie zauważył i nie odskoczył i zginął na miejscu...teraz moja mama ma dopiero doła...nie dość, że z tą ręką tyle problemów i służbą zdrowia to jeszcze nie ma swojego pieska...teraz to dopiero umiera z nudów... Trochę posmęciłam i zabieram się do pracy....jestem przemęczona i nic mi się nie chce... Serenity trzymam kciuki za Ciebie, żeby było wszystko w porządku... Miłego dnia laseczki....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sereniyty_
dzięki dziewczyny za podtrzymywanie mnie na duchu. dziś jestem strzępkiem nerwów, nawet mnie nie obchodzą te afery w pracy...nawet zjeść nic nie moge, tylko wymiotowac mi się chce, WIĘC NIE MAM problemów z menu SB. Wczoraj płakałam cały wieczór i w końcu poszłam spac około 20. Tak bym chciała, zeby było juz po wszystkim:-( Aniołku kombinuj, mi też obrzydziło jajka, jedz na przykład szynkę z papryka i sałatą....jak się lepiej psychicznie poczuję, to powklejam jeszcze jakieś przepisy, teraz przepraszam Cie bardzo, ale nie mam do tego głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie byłam u pielęgniarki jak zobaczyła moje ob, to powiedziała, ze to coś strasznego i na pewno nie od zęba, ani nic z przeziębieniem tylko coś bardzo poważnego, ja na to: rak?! a ona: noooo nie wiem.... naprawdę uż nie mogę, żyć się odechciewa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Serenity głowa do góry.Musisz być dobrej myśli.Jestem z Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki wynik OB to żaden nowotwór. Wynik OB przy chorobach nowotworowych oscyluje w granicach 100 np. 100/160 albo 110/112. Norma u młodych ludzi (do 35 roku życia) wynosi do 10mm/h u kobiet oraz do 6mm/h u mężczyzn. 20/50 to raczej stan zapalny organizmu. Należałoby zrobić dokładniejsze badania i koniecznie skontaktować się z lekarzem. Prosze zrób dokładniejsze badania białek krwi, to może wiele wyjaśnić np. czy nie występują niedobory w organizmie (żelazo, wit. B12) albo czy wątroba, nerki, śledziona pracują poprawnie. Pamiętaj, że istnieją stany organizmu, gdy OB zwiększa się fizjologicznie i nie należy się tym martwić, np: -po obfitym posiłku -w czasie ciąży -w porze popołudniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro ty zawsze umiesz pocieszyć, popłakalam się w tej pracy jak głupia, wszystko we mnie tak siedziało, ze w końcu wybuchłam. Swoją drogą to ta pielęgniarka ma cos z głową, bo nie powinna wygadywac takich rzeczy....powiedziala mi jeszcze, że na pewno lekarka nie podpisze mi badań okresowych, tylko da mi na miesiąc kontrolne. W glowie rodzą mi się potworne myśli...myślałam, ze to już koniec, a tu widać dopiero początek:-( pytałam też czy to może być wyniki diety niskowęglanowej, powiedziała, ze nie. jutro rano jeszcze raz zrobię sobie ob wraz z morfologią, ale zrobię odpłatnie, bo może w tym szpitalu coś źle zrobiły.... no nic, nie ma co dalej się domyślać tylko czekać na tą 17.30....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jeszcze raz głowa do góry.Zrób sobie jeszcze raz badania.Jak będziesz w laboratorium to pokaż im poprzedni wynik badań OB i niech Ci powiedzą jakie jeszcze powinnaś wykonać badania,żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.Bądź na czczo !!! Buziam i ściskam Cię mocno. Dzisiaj w nocy wyjeżdżam,jadę do Łodzi i Warszawy.Coś czuję ,że zaszaleję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity czekam na sms-ka.Koniecznie napisz jak będziesz po wizycie lekarskiej. Zmykam do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity... Musi być dobrze... MUSI :) Z tego co słyszałam to OB tzw rakowe jest trzycyfrowe, więc ta Twoj pielęgniarka jest osobą mało kompetentną chyba. Poza tym jak można w ten sposób z kimś rozmawiać? ? ? Amirko... może damy radę dzis pogadać, co? :) Jak będziesz mogła to zostaw mi wiadomość na GG 🌼 Aniołku...a Ty gdzie się włóczysz? Nie powiesz mi że znów randkujesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na wizycie u gin wyszło, że wszystko jest w idelanym stanie. Nie mam żadnych zmian, nawet nie widac, ze jakąś operację miałam. co do OB to gin powiedziała mi, ze nawet od zmian pogodowych kiedy bola stawy ob może się podwyższyć...po wizycie jestem uchachana jak nie wiem co. tej pigule głupiej nalezy się niezły opier... tak mnie przestraszyła. amirko przepraszam, ze nie wysłałąm eska, ale wciąż nie kupiłam ładowarki, wysłałabym z komórki męża, ale nie miałam numeru, bo przecież jest w komórce. dziękuję Wam dziewczyny za otuchę, WIELKIE CAŁUSYYYYY!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo laseczki, mamy przesrane jak erwina wróci, topik jest w oplakanym stanie:-) koniec wagarów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello.... Serenity to superaśnie!!! Cieszę się, że wszystko ok u Ciebie...niepotrzebnie się tyle napłakałaś przez tą pigułe.... A ja wkońcu bede mieć kompa z naprawy...3 tygodnie juz minęły...pewnie skrzynke mam zawaloną...także bójcie się bo Majmac bedzie czyscic skrzynkę...hehehe... Jutro oczywiście w pracy no chyba, że dzieciaczki mi się rozchorują poważniej bo coś dzisiaj mocno kaszlały...także wtedy oleje robote...w końcu... Serenity pozapisywałam sobie pare przepisów sałatek na SB i zapomniałam wczoraj zabrać ze sobą, wpadłam do warzywniaka i robiłam zakupy na żywca....aż w koncu nic nie zrobilam sobie do pracy i zjadłam jablko...hehe...ściśle wg siety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kompa w domu!!! wow... właśnie wróciłam z pracy i zastanawiam się nad obiadem...znowu wydałam kupe pieniędzy w warzywniaku...hehe...tym razem mam chyba już potrzebne produkty...lece do kuchmi...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Solenizantko! Wszystkiego Naj...naj.... naj... i spełnienia M.arzeń ;) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 najpierw kawa, żeby nie było że zaraz wstanie Aniołek i tez naparzy i potem po dwóch kawach będziemy nabuzowaneeeee że hej! ;) c c c c c c c c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam wolne :) Zastanawiam się co robić... Pewnie trochę posprzatam, coś poczytam i będę się obijać :) :) Nawet nie macie pojęcia jak dawno się nie obijałam, a przydało by się. A tu by już trzeba bukiety układać i wiersze piasać na cześć Matki Naszej Założycielki - Miłościwie Nam Panującej - ERWINKI... (nie to żebym się podlizywała :P) To ja pozwole sobie zacząć a Wy kopiujcie i dopisujcie dalej :) Erwino, coś na obczyznę wyjechała Wracaj nam zdrowa i cała! Niechaj Cie Opatrzność prowadzi wedle woli I progi domu Twego przekroczyć pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwino, coś na obczyznę wyjechała Wracaj nam zdrowa i cała! Niechaj Cie Opatrzność prowadzi wedle woli I progi domu Twego przekroczyć pozwoli. Niech Cię prowadzi prostymi drogami Byś szybko mogła spotkać się z nami Niecierpliwie czekamy Twego przybycia Żebyś swą osobą nasze umiliła życia My tu na Ciebie wszystkie czekamy Twojego posta codzien wygladamy Bys opowiedziała nam co się działo No i jak ubranko co sen z oczu spędzało Się sprawowało ( :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poetki!!! Ja nie mam głowy do wierszy...znowu w pracy ale nie zamierzam tu być długo...przez ten nowy program i nowy plan kont mamy poslizg z dokumentami że hej....jutro 20 (podatek)a my jeszcze księgujemy...jest jazda...jestem już taka padnieta, że włóczyłam nogami dzisiaj do pracy...najgorsze, że dzieciaczki moje są chore i nawet z nimi na spacer nie bardzo można wyjść a ja potrzebuję powietrza... Aniołku gratuluje wytrzymałości...ja też dzisiaj zrobiłam sobie sałatkę...w końcu...hehe...wygląda apetycznie...powoli się przymierzam do tej diety...narazie ograniczyłam jedzenie...zobaczymy jak będzie... Miłego dnia życzę koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwino, coś na obczyznę wyjechała Wracaj nam zdrowa i cała! Niechaj Cie Opatrzność prowadzi wedle woli I progi domu Twego przekroczyć pozwoli. Niech Cię prowadzi prostymi drogami Byś szybko mogła spotkać się z nami Niecierpliwie czekamy Twego przybycia Żebyś swą osobą nasze umiliła życia My tu na Ciebie wszystkie czekamy Twojego posta codzien wygladamy Bys opowiedziała nam co się działo No i jak ubranko co sen z oczu spędzało Się sprawowało ( ) Twa nowa fryzura pewnie wszystkich zachwyciła I męską część gości na kolana powaliła Lecz nie łam już serc mężczyznom nieskromnie Bo mąż Twój zazdrosny będzie ogromnie Nam także tęskno za Tobą niezmiernie dlatego codziennie czekamy wiernie Posty nabijamy na Twoje przybycie Byś z nas dumna była należycie! Znając Twą dobroć przypuszczamy nieśmiało Że i nas czasem pomyśleć Ci sie zdarzało Że podjadając makowce i sznycle Przemkneła gdzies myśl o Aniołku i Momirce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwino, coś na obczyznę wyjechała Wracaj nam zdrowa i cała! Niechaj Cie Opatrzność prowadzi wedle woli I progi domu Twego przekroczyć pozwoli. Niech Cię prowadzi prostymi drogami Byś szybko mogła spotkać się z nami Niecierpliwie czekamy Twego przybycia Żebyś swą osobą nasze umiliła życia My tu na Ciebie wszystkie czekamy Twojego posta codzien wygladamy Bys opowiedziała nam co się działo No i jak ubranko co sen z oczu spędzało Się sprawowało ( :P ) Twa nowa fryzura pewnie wszystkich zachwyciła I męską część gości na kolana powaliła Lecz nie łam już serc mężczyznom nieskromnie Bo mąż Twój zazdrosny będzie ogromnie Nam także tęskno za Tobą niezmiernie dlatego codziennie czekamy wiernie Posty nabijamy na Twoje przybycie Byś z nas dumna była należycie! Znając Twą dobroć przypuszczamy nieśmiało Że i o nas czasem pomyśleć Ci sie zdarzało Że podjadając makowce i sznycle Przemkneła gdzies myśl o Aniołku i Momirce No i rzecz jasna o dietce Amirki I co tam u Majmac słychać rodzinki Jak Serenity ze zdrówkiem stoi I czy kto nowy nas nie niepokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Wybaczcie moją nieobecność,ale miałam wyjazd służbowy.Wierszyk suuuuuper,niestety nie umiem wierszy pisać. Kupiłam sobie śliczną kurteczkę !!! I nowe buciki !!! I piżamkę dla synusia !!! A z wierszem jeszcze pomyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwino, coś na obczyznę wyjechała Wracaj nam zdrowa i cała! Niechaj Cie Opatrzność prowadzi wedle woli I progi domu Twego przekroczyć pozwoli. Niech Cię prowadzi prostymi drogami Byś szybko mogła spotkać się z nami Niecierpliwie czekamy Twego przybycia Żebyś swą osobą nasze umiliła życia My tu na Ciebie wszystkie czekamy Twojego posta codzien wygladamy Bys opowiedziała nam co się działo No i jak ubranko co sen z oczu spędzało Się sprawowało ( ) Twa nowa fryzura pewnie wszystkich zachwyciła I męską część gości na kolana powaliła Lecz nie łam już serc mężczyznom nieskromnie Bo mąż Twój zazdrosny będzie ogromnie Nam także tęskno za Tobą niezmiernie dlatego codziennie czekamy wiernie Posty nabijamy na Twoje przybycie Byś z nas dumna była należycie! Znając Twą dobroć przypuszczamy nieśmiało Że i o nas czasem pomyśleć Ci sie zdarzało Że podjadając makowce i sznycle Przemkneła gdzies myśl o Aniołku i Momirce No i rzecz jasna o dietce Amirki I co tam u Majmac słychać rodzinki Jak Serenity ze zdrówkiem stoi I czy kto nowy nas nie niepokoi A w naszym życiu wciąż się coś dzieje codzienne troski, nowe nadzieje Lecz jak przystało na dzielne babki Nie damy się wygryźć przed inne topiki Erwinko teraz nam Ciebie brakuje tak jak niebu gwiazdek błyszczących Lecz wkrótce do nad dołączysz i znowu będzie jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×