Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Obstawiam, że za kilka odcinków przyjdą wyniki konkursu na szczeblu MIĘDZYNARODOWYM i okaże sie, że Małgosia ma zadatki na drugiego Picassa :D Cześka z Darkiem też mnie rozkładają na łopatki:P On albo pracuje u Moniki, albo w przedszkolu robi za kucharkę. Proste ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka piśka
CZESKA NA STÓWĘ JEST W CIĄŻY ALE NIE DOMYŚLA SIĘ JESZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Jutro znowu będą nas katować scenami z HERBUŚelona Pietruszka. Jak ja nie znoszę wątku tych liliputów. Wolałabym już cały odcinek oglądać humory Zyci. Ona przynajmniej jest żenująco-zabawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro Herbuś będzie nawet do zniesienia ;) Zabawna scena, jak Bolek się spinał przed nią na spotkaniu , a ona nie uzyskując od niego żadnych konkretów, potem wpadła w szał na próbie. Oberwało się każdemy - i Bożenie i Miłoszowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Martyny - nie znam sie na chorobach, ale ona chyba nie ma ZD? myslałam, że porażenie mózgowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Justi 41
"Michał wyssał naiwność chyba z mlekiem matki, druga Ela w spodniach, która niczego nie kojarzy i wszystkim wierzy.Powinien od razu wyczuć, co znaczą owe "nadgodziny" w pracy Na dłuższą metę ta ich dziecięca naiwność jest mocno wkurzająca. O postawie "świętej" Elżuni to już w ogóle szkoda gadać - co za hipokrytka, jak tak można Michałka świadomie i z pełną aprobatą pchać w stronę Kinguni, już dawno mówiłam, że jest to jakby nie było grubo nie w porządku" Kobitki tak mają, że lubieją swatać swoje dzieci pośrednio, czyli ułatwiają im bzykanko z dobrą kandydatkom na żone a utrudniajom ruchanko ze złom kandydatkom na żone. Moja starsza zawsze wbijała się do domu jak miałem posuwać fajne laseczki, które jej nie podpasowały albo wysyłała ojca albo sąsiadkę, a jak pukałem laseczki które podobały się mamci, to mamcia potrafiła być dyskretna i przychodziła jak już było po i ubrani oglądaliśmy TV albo rozwionzywaliśmy krzyrzówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzynarodowy Konkurs Plastyczny :D ******************************************************************** Klan - odc. 2198 Lubiczowie komentują wyjątkowo udany wieczór sylwestrowy spędzony razem z Vujkovicem i jego nową przyjaciółką. Kamila próbuje poprawić humor Bożence, która nie ma żadnych wieści od Miłosza. Tymczasem na przerwie koleżanka opowiada, że na ekskluzywnym balu sylwestrowym spotkała Miłosza w towarzystwie Marty. Na dowód pokazuje zdjęcie wykonane telefonem komórkowym. Bożenka jest załamana, chłopak powiedział jej, że musi jechać do chorej matki. Ola w towarzystwie kuratorki Ewy odwiedza swoich podopiecznych. Po wizycie kuratorka karci dziewczynę za niepoprawną formę rozmowy z podopiecznym. (ojojoj biedna Oleńka) Miłosz odwiedza Bożenkę, ale dziewczyna nie chce z nim rozmawiać. Klan - odc. 2199 Miłosz ma straszne wyrzuty sumienia z powodu okłamywania Bożenki. Rozmawia o tym z Martą. Rano Igor nie zastaje w pracy swojej sekretarki. Odsłuchuje od niej wiadomość, a potem próbuje się z nią skontaktować, ale bezskutecznie. Tymczasem Zyta dochodzi do wniosku, że potrzebuje trochę czasu na przemyślenie swojej sytuacji. Po rozmowie z matką postanawia wyjechać do ciotki nad morze. Na miejsce jednak nie dociera. Ola opowiada Norbertowi o swoim konflikcie z kurator Ewą. Chłopak radzi jej, żeby w pracy zachowała emocjonalny dystans. Klan - odc. 2200 Zdenerwowany Michał jedzie do biura, gdzie pracuje Zyta w nadziei, że dowie się czegoś na temat jej nagłego wyjazdu. Rodzice Zyty rozważają zgłoszenie zaginięcia na policję. Ustalają z Michałem, że zawiadomią policję, jeśli do wieczora nic się nie wyjaśni. Tymczasem Bożenka wciąż myśli o Miłoszu. Kamila udziela jej cennych rad. Przed sądem Stefan czeka na swoją przyjaciólkę - Ewę. Ewa narzeka na współpracę z Olą Lubicz, proponuje zamianę opiekuna stażu dla dziewczyny. Stefanowi jest przykro, prosi, żeby wstrzymała się z ostateczną decyzją. Wieczorem do domu wraca Zyta, przyznaje się Michałowi, że jest w ciąży. Klan - odc. 2201 Rano Michał wyprowadza się od Zyty do kawalerki Waldka. Kurator Ewa przeprowadza z Olą trudną rozmowę, proponując zmianę opiekuna stażu. Ola jest zdezorientowana, nie wie, jaką decyzję powinna podjąć. Danuta udaje się na konsultację do Pawła Lubicza. Chce pozbyć się szpecących blizn. Bożenka za namową Kamili spotyka się z Marcinem, który potwierdza romans Miłosza i Marty. Załamana Zyta skarży się matce na Michała, który odszedł od niej. Bożenka udaje się do szkoły tańca, żeby porozmawiać szczerze z Martą. Zjawia się tam również Miłosz. Bożenka pozbywa się złudzeń. Klan - odc. 2202 Miłosz przyznaje się Marcie do wyrzutów sumienia w stosunku do Bożenki. Marta stara się bagatelizować wyznania chłopaka. Bożena opowiada Kamili o wczorajszej wizycie w szkole tańca. Zarzeka się, że już nie weźmie udziału w tanecznym przedstawieniu Marty. Michał bardzo przeżywa swoją obecną sytuację,. W pracy skarży się na niewierną żonę i jej kochanka. Jerzy proponuje Michałowi, żeby przeniósł się na Sadybę. Tymczasem Ojciec Zyty jest zachwycony, że zostanie dziadkiem. Joanna odwiedza Grażynkę w Elmedzie i przyznaje, że bardzo tęskni za Kubusiem. Zostawia dla niego prezent. Na Sadybie Jerzy z wnukami przygotowuje pokój dla Michała, który wkrótce pojawia się tam z bagażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoliberek
Czyli Zytka od razu powiedziała, że to nie dziecko Michała? Dziwne, dziwne..z ukrywaniem tego byłby materiał na parę miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi--
Heh bo Zytka święcie wierzy, że Rutka się z nią ożeni. Ciekawe czy ją kopie w dupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Kim jest Danuta? To ktoś nowy czy może ta surogatka od Anny Surmacz? O>M>G Wyciągaliby takie postaci z Klanowych odmętów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły burdel w tym Kłanie wymyślili ci beznadziejni scenaarzysci. Zytka będzie się szczenić około sierpnia czyli na bank wylatuje z tego filmu. Michał wróci do paszteta i będą żyć długo i szczęśliwie. Tylko nie rozumiem po co wciskają na siłę te kulawe wątki z Miloszem, ani to ciekawe ani edukacyjne. No i wygląda na to, że Maciusia będzie mniej. Może ktoś mu przeczytał to forum i zbuntowal się na planie filmowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaLL
No właśnie kto to jest Danuta? może jakąś nową postać wprowadzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BodyShape
A mnie się wydaję, że ta postać kiedyś była i właśnie" wyciągnęli ją z odmętów":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pułkownik będzie zachwycony
,że puszczalska Zyta będzie miała dziecko:), myślałam,że padnę Michał powinien skopać jej tyłek za nadstawianie się Ruteczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Danuta miała na imię gosposia zajmująca się profesorową ale to na pewno nie o nią chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BodyShape
To może jednak dziecko okaże się Michała skoro Zytka mówi, że Rutki? W telenowelach wszystko jest pokręcone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutki na pewno, od dawna
odpycha Michała, uczucie zgasło, Michał był ślepy, a Zyta skończoną idiotką, szef zostawi ją na lodzie, niech załamie się, zasłużyła na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor M
Jestem 60-letnim prawiczkiem i promotorem pracy doktorskiej doktora L znanego też jako zaaal. Lubie sobie marszczyć freda pod Grażę i Krychę, a potem woncham ser spod napleta :P Uważam że niepotrzebnie sie czepiacie zaaala vel doktora L gdyż chodzenie w laczkach Kubota i przesiadywanie na kafe przez 25h na dobe to fajny styl życia dla nowoczesnego singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BodyShape
Szkoda, że scenarzyści nie pokażą tych balów sylwestrowych. Mogliby ewentualnie pokazać je jako wspomnienia bohaterów albo nagrania z ukrytej kamery. Fajny motyw byłby jakby Krycha złapała fazę, że Paweł ma romans z Grażą i zaczęła ich śledzić na balu, i miałaby Krycha takom samom suknie jak Oleńka Wielka Pani Kurator Lubicz, i wtedy Ogr mógłby mieć taki sam strój jak jego teściu Paweł, i Ogr mógłby przez pomyłkę, po paru głębszych, zapłodnić w toalecie Krychę zamiast Olenki (byłoby tak jak w "Modzie na sukces", yeah! :classic_cool:) Jestem na bank pewien że Michał na razie wróci do Kingi, a Oskar zejdzie się z nową koleżanką Knura i Elżuni, i na tym zakopńczą Klanik :( ale jak by za kilka lat wznowili Klan to się okaże, iż dziecko Zyty jest tak naprawdę Michała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm :) dalej po mnie jedziecie ciemnoto no więc zaczynam nową batalię - będę bronić każdego bohatera Klaniku, który NIE MA zespołu Downa, no bo skoro Maciuś i jego laseczka są pod specjalną ochroną i czego by to nie zrobili ani słowa krytyki nie można napisać bo zaraz zaczyna się pojazd bo ciemnota czytać ze zrozumieniem nie potrafi no więc z drugiej strony - nabijacie się z Michałka, Zytki i Czesi i wielu wielu innych (no dosłownie cały Klanik musze bronić) no więc będę ich bronić przed wami bo oni nie mają zespołu Downa i nie ma ich kto obronić. Aha! pominąłem rudą i Ogra no ale ich też będę bronić także odwalcie sie od nich, to nie ich wina, że nie mają downa. Jutro jak Maciuś i lego laseczka wyłudzaczka będa chcieli polecieć na Marsa bo wygrali wycieczkę w konkursie SMSowym zupki w proszku to oczwiście polecą i nie będzie można nic napisac na forum bo zaraz sie rzucą prostaki i będa wypisywac durnoty w ich obronie bo są chorzy itp tylko kogo to obchodzi, że są chorzy? tu nikt nie komentuje ich choroby tylko zachowania a przede wszystkim głupot wymyślanych przez scenarzystów. Niestety wiele osób (chociaż pare nawet tutaj zauważa) nie widzą nawet tych durnot bo większosc odbiorców Klanu to osoby mało wykształcone, z rejonów wiejskich i dla nich widzieć durnote na ekranie to jak widziec ją w swoim domu i otoczeniu i stąd niektorzy tu bez mózgu nie są w stanie nawet się jej przeciwstawiać. Ja się przeciwstawię durnocie w Klaniku i jeśli na to mają iść publiczne pieniądze z abonamentu, żeby jakieś durnoty oglądać to będę prostestować, może niedlugo Klanik podzieli los Plejbaniii i będzie zdjęty z anteny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal ma rację
czemu nie można nabijać się z ZACOWANIA deutu M&M a innych można😡My się nie nabijamy z choroby M&M a jeydnie z ich durnej roli i durnych zachowań wymyślnych przez durnych scenarystów!Trochę dystansu ludzie!!!!!! Czy ktos tu sie śmieje z samej choroby Downa,NIE!!Śmiejemy się z głupich ról M&M!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiejszy klan nuuuuuuudyyyyy
💤 Aga jak zwykle naburmuszona,z pretensjami do wszystkich:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoliberek
Hej klanomaniaczki co dzisiaj było? Bo nie oglądałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Zamiast Danuty wolałabym aby wróciły: Matka Norberta, Donata i dr Edyta. Beata też ale to nierealne. Trochę to dziwne, że Donata w ogóle nie zareagowała na jej zniknięcie i nie wykorzystała sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka lubicz to taka
wyniosłs wywłoka - uważa, że wszyscy muszą się opiekować jej bachorem z czarnym próchnem na resztkach zębów..dziś Norberta schozofrenika ściągnęła do dziecka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa też
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta mała Zosia z kupą na zębach niedługo pęknie z tej swojej otyłości. Jak można tak tuczyć dziecko? Powinni wymienić tą aktorkę na normalny egzemplarz. Ogr, będąc z nią na osobnosci powinien w ataku szału wypatroszyc ją z tego tłuszczu. Herbuśka pokazała wczoraj pazura. I słusznie. Postawiła do pionu tego kurzego błazna i bandę przychlastów. Dobrze, że chociaż paszteta wczoraj nie było, po tej poczwarze nie mogę zjeść normalnie kolacji ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie temat o manieczkach
wiec tu nie będziemy gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha, ależ ten Błażej
nie Błażej, a Miłosz, sorry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×