Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Przecież teraz widać że są znakomite, a Olka czesto paraduje bez stanika pod ubraniem wiec widać ze sprężyste super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie obwisło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zwróciłam uwagi żeby była bez stanika. Skoro nimi świeci pod bluzką to pewnie chętnie pokaze jak jej ktoś zaproponuje, co zapewne nastąpi już niedługo skoro będzie w Twoja twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale temat porównujecie nawet tą część..Co powiecie o Bożence ona zawsze była przecież taka święta a jak teraz jest ze swoim boyem to pokazuję własnie w związku te rogi swoje i nie to, że jest aż taka bardzo grzeczna..Pamiętacie co się stało z taką postacią Daniela przecież dawno go nie było i teraz niewiadomo gdzie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że nawet przyjemny ten odcinek. Szkoda takiego ładnego bukietu. Nieco przesadzają z tak dużymi chłopakami żeby sami nie mogli na trening pojechać. Na pewno do Pruszkowa jeździ jakaś komunikacja miejska. Biedny Tadeuszek nie umiał okłamywać Wigi. Ale się zdziwiłam, że Tadek i Wiga po imieniu. W Klanie zawsze sobie paniują latami a tu taka niespodzianka. I już bez przesady, że Agnieszka wyrodna matka bo Zosię puściła do Brukseli. Wyjazd był zorganizowany jechała opiekunka, mama innej dziewczynki. Fakt, że jak już Janusz miał zaplanowany wyjazd to mógł jechać. A nie pojechał dlatego, że jego klient się rozchorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wyczuwam, że związek Pawła i Wigi nie potrwa długo... a Paweł powiedział dzisiaj, że jest słabym aktorem. :D Pewnie niektórzy odebrali to jako sugestię o grze Stockingera. Już zanim Wiga podniosła kwiatki, to wiedziałem, że je wyrzuci. :D Taka klasyczna scena w serialach. Monika wspomniała przeszłość Daniela. Jestem za tym, żeby wrócił. Mogą nawet dać nowego aktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożena tragiczne cycki z reszta to rodzinne po Grażynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Wiga dziś focha walnęła. Ale moim zdaniem, Paweł się w końcu opamięta, przestanie spotykać się z Barbarą i zostanie z Wigą. A niebawem zaczną nam serwować sceny łóżkowe Wigi i Pawła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi żal było dzisiaj Wigi. Jedziemy tu po niej, ale też co się dziwić, kobita samotna tyle lat, nie układało jej się, miłość nieszczęśliwa, potem śmierć dziecka. Niefajnie, że wskoczyła do łóżka facetowi, gdy jego żona umierała, ale tak naprawdę to winę za wszystko ponosi Koniak, i jeszcze teraz ją krzywdzi bo silikon mu oczy przesłonił. Mam nadzieję, że nie będzie z tym Michaelem Jacksonem w babskiej skórze i toto wyleci w ogóle z serialu. A ten tekst że jest kiepskim aktorem był żenujący, chciał odwrócić uwagę i zbagatelizować swoje kłamanie jak dzieciak :O W ogóle to jak widzę Pawła to zaraz wypatruję Krystyny, szkoda jej na maksa, dzisiaj to sobie uświadomiłam. Oni mi się nierozerwalnie kojarzą, przy niej miał klasę, teraz jest żałosny. Może tak to właśnie wygląda? Skądinąd rozsądny facet traci życiową podporę i nie wie już co robić iczego chce, miota się jak nastolatek. Wątek jazdy Elki z tymi dzieciakami beznadziejny, co w ogóle te sceny wniosły do serialu? :O Klan celuje w takich zapychaczach,a ja nie cierpię tego oglądać. Ale Kaczorowskiej szybko włosy urosły, przecież nie tak dawno ścięła się na ciotkę Klotkę a już takie długie ma jak wcześniej czy nawet dłuższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Paweł podrzuca syna na trening i jedzie na randkę do Jadwigi. Z ich planów na romantyczny wieczór nic nie wychodzi. Zawstydzony mężczyzna szybko opuszcza mieszkanie partnerki..." Czyżby Koniak miał jakiś...problem?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też brakuje Krysi! :/ Rzadko oglądam klan, ale jak już to robię i pojawia się Truskawiecka, to czekam na Krysię. Zapominam, że już przecież jej nie ma! Nadal jej brak jest bardzo widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie pokazali lanchu z Barbara-moze po tym lanchu cos bylo miedzy koniakiem a MILF Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniak strzelił minetę MILF Barbarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lanchu nie pokazali bo jakby Orman miała jeść to by jej "twarz" pękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A koniakowi przy minecie wypadłaby sztuczna szczeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z brakiem Krystyny macie rację, też się często na tym łapię. Np jak się szykowali na ślub Alicji i Wiga Pawłowi dobierała krawat. I sobie pomyślałam, że to Krystyna powinna robić. Nic nie mogę poradzić na takie przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajdzie spokój Barbarze. Przecież ona ma te usta od jedzenia czereśmi:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też o tym pomyślałam jak szykowali się na ślub Alicji. To Krysia powinna być jej świadkową... :/ A to zaraz minie rok,od kiedy ją uśmiercili,a prawie dwa lata,od kiedy zniknęła z planu. Szkoda, wielka szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Wiga zrobi taki numer, że zaprosi Barbarę do siebie na kolację i Koniak tak się zawstydzi, że zwieje?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Barbarę ząb rozboli i przyjdzie do Wigi i ta będzie mówiła "Szerzej, szerzej" i się Barbara rozpadnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPOILER: Już wiemy, że Jerzy nie będzie chciał odnawiać kontaktu z Aliną. Kobieta będzie mu się naprzykrzać, zapraszać na kawę, a Jerzy będzie próbował ją zniechęcić do siebie. Czyli powtórka z kilkuletniego wątku Jerzego i Małgorzaty. Wtedy też Małgorzata naprzykrzała mu się, a on próbował się od niej odpędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Alina pokaże swoje gigantyczne piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te Jerzy taki z******ty że tylko się na niego rzucać, obleśny czerwony burak :O Paweł beznadziejny, ale chociaż dziany, no i wolny teraz jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się! Paweł jest przystojny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko z córką zabierzcie w końcu tą męczącą Barbarę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosko Elżbiecie zakleili na przodzie znaczek firmowy na samochodzie :D w ogóle nie było widać tej żółtej taśmy, w ogóle... ;) Ewa mimo, że ma lekki rozgardiasz na głowie , to i tak uważam, że w tym kolorze i w takiej długości włosów jest jej o niebo lepiej, niż jak była obcięta maksymalnie krótko jak od patelni... Wiadomo kto odebrał życie Rozłuckiemu ? Laura Łącz ostatnio udzieliła jakiegoś wywiady ( on chyba nawet jest na fb Klanu ) i powiedziała w nim, że Trojanowska jest wg niej piękną kobietą i mobilizuje ją do dbania o siebie. Sorry, ale jak jak patrzę na nie obie, to jest wg mnie zupełnie odwrotnie - Trojanowska przy Łacz wygląda jak stare pudło... Zresztą Trojanowska swego czasu też chyba dobre dawała w palnik i to dziś po niej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie w moim umyśle też Trojanowska funkcjonuje jako stare pudło, ale jak jej się przyjrzeć, to policzki ma gładkie i w ogóle młodą twarz. Wydaje mi się, że jest jakoś źle wyeksponowana przez te włosy, a swoją drogą mogłaby po tylu latach zmienić fryzurę, nieładnie jej w tej grzywie. Kwestia gustu, mnie się Paweł w ogóle nie podoba, nawet za młodu, w "Znachorze" mi się nie podoba, nie mój typ, nudny i pospolity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej Kamila się dobrze bawiła w klubie bo te dwie dziewczyny były wyraźnie znudzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×