Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Paweł powiedział: tylko nie drób.:), uciekł, żeby Bolek go nie zagdaczył, Rysiek został bohaterem miesiąca, koledzy z pracy podrzucali go do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież Kinga wróci do
Michała prędzej czy później, bo Oskar zwiąże się z Hansem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Oskar zwiąże się z Hansem - jest gejem? Dziś odwalili fajny numer z babkami z Zusu, Michu tyak zrobił je w konia, nawijał aż zbaraniały hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko, nic ciekawego... Oglądałam jednym okiem. Paweł wychodził do pracy i zobaczył samochód firmowy Bolka. Błagał panią Stenię, żeby powiedziała, że go nie ma! :D Schował się w łazience. Ale okazało się, że to tylko pracownik Bolka przywiózł żarło dla Lubiczów :) Aga dyskutowała z Weroniką, w tym czasie zadzwonił Miron i mówil coś chyba, że wybiera się na przepustkę i chce się spotkać. Potem Aga rozmawiała o tym z Markiem, a Zosia słodko wypakowywała zakupy z toreb :) Rychu coś tam wygrał, ale nie bardzo wiem, o co chodziło... W każdym razie Bożenka z Kasią zaczęły się na niego rzucać i krzyczały Lubiczowie górą! Potem Rychu wyszedł do Mariusza, a tam wszyscy kumple taksówkarze zaczęli śpiewać mu sto lat i podrzucać go do góry! :D I na tym się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Koleżanko! 🌼 Można na Tobie polegać. :) Od jakiegoś czasu jestem na tropie tych bransoletek. Zastanawiam się którą wybrać. Chyba na taką z ostatniego linku, bo cel szczytny. ❤️ http://www.papilot.pl/ciuchy/9522/GADZET-DNIA-Bransoletka-Lilou.html http://lilou.pl/web/pl/article/show/id/12/tag/paulina-holtz http://lilou.pl/web/pl/article/show/id/7 http://lilou.pl/web/pl/article/show/id/53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście! :) Właśnie usiłuję obejrzeć wczorajszy odc. klanu na str. TVP. Wydałam na to 6 zł i coś mi nie idzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw był problem, żeby w ogóle zaczęło się odtwarzanie, a teraz się zacięło... To już przegięcie! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wielu trudach udało mi się obejrzeć! :) Widzę, że sypialnia Lubiczów została odświeżona! Jakaś nowa tapeta, lampki, ozdoby... No i wreszcie zmienili doktorostwu piżamy!!! :D A Krysia, oprócz pełnego makijażu, śpi w czarnej bluzce pod bluzką od piżamy. Chyba zimno mają w tej chałupie! :D Pawełek powinien częściej robić im takie naloty z rana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem szczęśliwą posiadaczką lilou z koniczynką :) ale u Krysi nie zauważyłam, będę musiała się przyjrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imprezie zabrakło oczywiście Krysi i Pawła. To dziwne, bo zwykle jedno przychodzi, żeby nie natknąć się na drugie, a tym razem oboje się nie pojawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie Was czytam od dluuugiego czasu i ciekawa jestem czy zauwazyla ktoras, jak grubo ubrane sa postacie w domu? 1- Agnieszka w golfie pod sama brode, 2-Zosia w niezbyt cienkim sweterku sweterku, 3-Grazynka w tradycyjnym grubym bezrekawniku na koszule z dlugim rekawem - nie wiem, moze oszczedzaja na ogrzewaniu? Ja nie wyobrazam sobie chodzic po domu tak wyubierana, u mnie stroj "domowy" to zawsze cos z krotkim rekawkiem i jakies spodenki, rybaczki, ewentualnie dresy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko Malino, chyba masz rację! :) Dobrze, że chociaż Junior i dziewczyny reprezentowali rodzinę! :) No mnie akurat to ubieranie nie dziwi! Sama mieszkam w bloku i też zwykle chodzę w krótkim rękawie, ale jak jestem u rodziców, którzy mają duży, mimo, że ogrzewanie jest, mnie jest zawsze zimno. I chodzę tam ubrana na cebulę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett, mnie też to dziwi. Nigdy tak grubo ubrana nie jestem. A już w kuchni, przy garach to wręcz nieprawdopodobne! Jakiś czas temu podnosiłam kwestię chodzenia po domu w butach. Ani ja, ani nikt z moich bliskich tak nie czyni. Powrót do domu równa się wskoczenie w bamboszki, kapcie, klapki, japonki... no co kto lubi. Ale buty, nigdy! Może jacyś tacy dziwni jesteśmy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×