Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

odpoczywaj sobie,jesli lubisz to pij herbatke z cytryna, miodem i sokiem malinowym:) Nie daj sie i wracaj jak najszybciej do zdrowka, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki👄 ja juz po szalenstwach weselnych i nareszcie w domu:) Nawet nie macie pojecia co ja przeszlam, istny wysyp w mojej rodzinie, naliczylam piec brzuchatek i az mi sie wyc chcialo, ze ja nie jestem nastepna:( najchetniej urwalabym sie od razu po slubie, ale za bliska rodzina, wiec musialam przetrwac jakos to wesele. Muzyka byla swietna i wogole bylo milo, tylko ja mialam podly humor:( heh przeciez musi sie udac....... Caluje Wac mocno👄 Teraz bede juz czesciej zagladac❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Kasiu, skarbie kuruj się, zagoń męza żeby sie poprzytulał i wykopcie to chorobósko;) Grypa jest straszna :O życzę zdrówka :) Gosiu, doskonale rozumiem jak się czujesz, mam nadzieję że choc jeden brzuszek wygłaskałaś ;) tez się doczekamy ;) Kruszynko ❤️ Dziewczynki-hop, hop, gdzie jesteście? nie mówcie że całymi dniami i nocami uskuteczniacie staranka :P To chociaż zdajcie raporty :P Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale jak zawsze zagoniona :) i troche zesrana juz bo za dwa dni lece samolotem. @ w pełnym rozkwicie, coć to juz 3 dzien, ale nadal leci jak z wiadra- ale to chyba dobrze. postanowiłam ze w tym cyklu juz się staramy, ale na razie bez ziółek i pomiarów. zobaczymy co z tego bedzie. gos, mam nadzieje ze wygłaskałaś równo te brzuchy- teraz twoja kolej :) kasiu, zdrowiej nam, mi zawsze pomaga gripex noc, wezmę ze dwa dnii wszystko przechodzi. sciskam was wszystkie i o ile samolot się nie rozleci lub nie spadnie to odezwę się w przyszłym tyg. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm! Dzięki za ciepłe słowka:) Juz dużo lepiej, chyba wczorajszy seksik pomógł;) Troche nos jeszcze zapchany, ale już normalnie funkcjonuję. Byłam u ginka i teraz owulka ma byc z prawego...moze bedzie szczesliwa, bo ostatnie 2 czy 3 byly z lewego. Pęcherzy rośnie,ma jakieś 16mm czy jakoś tak i tak mi wyliczył, ze peknie gdzieś w piątek lub w sobote rano....a mam sie pokazac w poniedziałek. I teraz sie zastanawiamy czy wstrzymac, żeby były silne czy kochac jak leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, daj mężowi godzinę przed do wypicia szklankę coca coli, rzekomo plemniczki dostają powera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z \"rana\" na chorobowym:) Powiem że całkiem przyjemnie pobyc w domku, chociaż własnie mama wzięła mi synka na zakupy, a ja zostalam sama w domu.... Dzis temp. rano 36,7 czyli jeszcze nie...ale śluz sie robi taki ciągnący...sami nie wiemy kiedy \"uderzyc\".... A coca cole na pewno kupimy....a co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 kasiek, uderzaj - jak zobaczysz pierwsze oznaki ciagnacego sluzu...:) Ciesze sie , ze jutroi wolne, bo tez chetnie sobie pobede w domku, tudziez z mezusiem gdzies sobie wyskoczymy...:D janeczko - 👄 wczoraj kupilismy specyfiki dla chlopakow ;) ale pani w aptece mowi, ze pierwsze slyszy, ze ten lek ma pomoc na nasionka...hmmmmmmmmmm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia-przeslij troche zdjec jak bedziesz nad chmurami :P eeemilkaaaaaaaaaa - gdzie Ty sie podziewasz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszko, właśnie sprawdzałam czy Emilka ma podanego maila :) Niestety nie ma :( Emilko!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Kruszko, może pani w aptece się nie zna :O ????, ale pamietajcie nie wolno wątpić, w końcu wierzymy w cuda i na pewno się uda!!! :D Kasiu, Kruszka ma rację, niech sobie mężuś chlupnie colę i do działania!!!! :D Trzymamy kciuki Minimoniu, zyczę szerokiej drogi w przestworzach i pamietaj nie ważne co w gaciach czy torebkach paierowych, ale jakie wrażenia !!!!! Do szybkiego \"zobaczenia\" U mnie ostatni etap, którego najbardziej nie lubię, wyczekiwanie na test, wyszukiwanie objawów na ciąże lub na @.... jednym słowem STRES. Czasem zastanawiam sie czy ja sobie tych objawów jakoś nie wmawiam... Na razie temp.wysoka, ale zaliczyłam juz syfka na brodzie, ...chyba @ się zbliża.No i powoli deprecha mnie ogarnia. Nie wiem trochę czy to nie za wcześnie bo do terminu jeszcze całe 6 dni :O ale najwyżej będę chodziła jak nastolatka z pryszczami na twarzy :( Wczoraj zrobiłam mały eksperyment jak wyszłam z pracy to powiedziałam sobie że jak zobaczę trzy kobiety z brzuszkiem to znaczy że jestem. Zobaczyłam dwie... już myślałam ze nic z tego, ale jeszcze przed domem wstapiłam do sklepu i za mną w kolejce dziewczyna w ciąży tak około 5 miesiąc!!!!! Chyba wali mi już na głowę:( Ściskam Was bardzo mocno i życzę miłego dnia. Ja dzisiaj jeszcze w pracy ale potem aż 4 dni wolne Ale się wybyczę, bo ciągle jestem zmęczona. Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko, to witaj w klubie :D:D:D hihihi:D ja wczoraj zrobilam dokladnie to samo co Ty...:) tylko, ze ja poszlam na łatwiznę, bo pomyslalam,ze jesli zobacze 2 kobitki z brzuszkami to sie uda w tym cyklu, a zobaczylam nawet 3 :P Tez chyba jestem na etapie \"oczekiwania\"... jestem 7 dni przed @ Raczej sie nie łudze...teraz jak juz wiem co jest cięte, jestem tak spokojna i pogodzona z potencjalną porazka, jak nigdy wczesniej... Jednak lepiej jest wiedziec niz nie wiedziec i zycz złudzeniami, ze moze teraz sie uda...Narazie zyje sobie nadzieją, no i ...wiarą 🌻 Tak jak w naszym topku ❤️ trzymam kciuki za nas wszystkie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to już chyba tak bedzie póki nie pojawią sie II kreseczki. Stres stres i 100000000000000000000000000000 stres.... Ja jeszcze jestsm w tej \"lepszej\" fazie, bo bede sie tulic i tulic,a Wy teraz wyczekujecie..... Własnie wiara jest najważniejsza....ale ten los hmmmmmmmm Oj jakoś tak gaworzę sobie...synek śpi, mąż w pracy... Buziaki dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek, to wytul cos w tej fazie:P jakiegoś wiercioszka rosnącego przez 9 m-cy w brzuchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszko ❤️ jak fajnie, że razem będziemy wyczekiwać Ty wtorku, ja poniedziałku...no chyba, że jak razem to i podwójne uderzenie w czerep :P Teraz sobie wynalazłam, że chyba mam za dużo śliny w ustach(jeden z objawów) ale schodząc na ziemie to może tez być objaw po luteinie :O Och ...:O Przed chwilą o mało co nie zwiałam z pracy, bo już myslałam że dochodzi piętnasta a tu jeszcze ponad godzinkę... :( Kasiu-Ty się staraj i przytulaj i rób co tylko zechesz, oby tylko owocnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Troche mnie nie bylo ale przynajmniej jest co poczytac hihi... Moniu,szczesliwej podrozy i czkamy na relacje. Kruchutka,Janeczko hmmm...ja tam zawsze wierzylam we wrozby/ale tylko te dobre naturalnie/.Ciekawe,ktorej z was szybciej sie spelnia?Ja oczywiscie zycze wam obydwu powodzenia. U mnie niezbyt ciekawie-cykl bezowulacyjny.Tak sobie zrobilam tescik owu- bo mialam wrazenie,ze owu nie bedzie,no i nie mylilam sie.Znam juz swoj oranizm lepiej niz moj lekarz hihi.Ale co tam!Mam jeszcze tyyyle czasu do 40-tki! Dziewczynki,wszystkim wam zycze owocnych staranek.Na pewno w koncu sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - nareszci ❤️ kochana, proszę zagladac tu czesciej:D bo tesknimy!!! Emilko nie ten cykl - to w nastepnym porządzisz :D janeczka - to ty niezla agenciara jestes :D :D :D moze nie zauwazyli by w pracy, ze zniknal jeden pracownik :P odrobine szybciej niz powinien hihihihi 🌻 Fakt, gdyby nam sie udalo - to bylaby mega akcja ❤️ No, to czekamy do przyszlego tygodnia na bramki naszych mężow:D ja objawow standardowo nie mam...ale u Ciebie moze nie tylko ta luteinka daje o sobie znac...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko tutaj....pewnie wszystkie poszłyście na procesję...tak jak i moja rodzinka, a ja chyba pierwszy raz w życiu nie jestem na procesji:(((( Ze zdrowiem nie jest tak źle, ale mam to cholerne zwolnienie \"leżące\" i nie bardzo, by mnie oglądali...tak więc zostałam i piszę i chyba sie pouczę.... Chcę wam powiemdziec, że naprawde mam widoczny ten płodny śluz...ciągnię sie jak diabli:) fajnie, ze jest to takie widoczne w moim cyklu, widocznie siemię zadzialało!! Ale tempka rano jeszcze 36,4 wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ❤️ kasiek to dzialaj, dzialaj !!! ja wczoraj spedzilam dzien rodzinnie :) janeczko-jak tam pbjawy?? cos nowego doszlo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ❤️ Kruszko 👄 nie chcę być monotematyczna i pisać tylko o sobie. Lepiej Ty sie pochwal jakie masz objawy, bo mnie już koncepcji brak :P A tak na trochę serio, to chyba cycki mnie bolą , ale jak nacisnę :P no i mam manię zaglądania w majtki :D Co chwilę sorry za dokladność ale mam taki lejący śluz :P a ja dostaję na glowę bo myślę ze dostałam @ ... taka jestem naiwna że nawet podpasek nie kupiłam:P Kasiulku, jak tam ? Mam nadzieje że dałaś nieżle popalić :P Emilko, przywołuję Cię do porządku, pisz częsciej kochana buziaki dla Was i prosze się odmeldować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko kochana---moje objawy to standard jak co miesiac :P Dzisiaj tez mnie bolą cycuchy. i normalnie jak szybko ide to czuje takie dwa ciezkie melony :P A do tego taki dzisiaj skwar ze chyba ich \"ciezar\" czuje podwojnie :P hihihi to tyle :D Hihihihi, dobre z tymi podpaskami (ja tez raz to przerabialam,ale jak @ mnie \"zaskoczyła\" w malo ciekawych okolicznosciach,to juz teraz sie pilnuje...:D ❤️ przesylam Wam buziole 👄 kasiek,emilka, minimonia i wszystki inne kobitki 👄 👄 👄 wlasnie trzaskam rybe po grecku...juz dawno nie robilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana pipi
krucha >>>przeczytalam ze Twoj maz ma niezbyt dobre wyniki nasienia ????????? moj tez mozesz mi krotko powiedziec jak to leczycie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszko, od przepisu się nie wywiniesz :P To idziemy kochana łeb w łeb, trzymam kciuki za nas obie :D A te podpaski to tak aby zaczarować los... od biedy mam tampony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana pipi-narazie leczymy sie androvitem i salezinem (ma selen i cynk), planujemy tez dorzucic mace. Ale co z tego wyjdzie - jeszcze nie wiemy...Lekarze poza androvitem, o niczym innym nie wspominali...Kazali go brac i po 3 m-cach zrobic ponwne badania. Jesli nie bedzie poprawy- to czeka nas inseminacja. Janeczko - trzymam kciuki , zeby chociaz tobie z bas obu sie udalo!!!!! Przepis jest prostacki:) marchew+pietruszka+seler zetrzeć na tarce (na grubych oczkach) poddusić troche, doprawic solą pieprzem i czym tam sie lubi :) W miedzyczasie usmażyć rybkę i dodać ją do warzyw. Mozna tez dodać troche koncentratu pomid. i gotowe:) Smacznego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu napisałam po chińsku :P mam nadzieję ze chociaz Tobie uda sie w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszko, jesteś kochana, ja mam nadzieję że uda nam się obu :D Podczytałam trochę bociana i tam dziewczyny piszą że leżą już po: 20-30 minut,bo plemniki upłynniają się po 20 minutach... a mnie się nie chciało za długo :( A i wyczytałam jeszcze że na plemniki działa bardzo dobrze witamina C, co ona im robi to nie wiem ale laski pisały że też to dawały swoim facetom. Kruszko, a Twój pali? Bo jak tak to też o 50% je osłabia i ileś tam niszczy... A za przepis dziękuję zrobię to w któryś wieczór, ogólnie za rybą nie przepadam no chyba że bardzo dobrze doprawioną, a do tego przepisu to ja na pewno sporo przypraw dowalę :P A rybki i tak robić muszę, bo wiadomo zdrowe :P Też czasami pisze po chińsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kasiuku nie spytałam się, byłaś na monitoringu, jak jajo? No i zajrzyj czasem bo chłopa zamęczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko 👄 ----moj maz nie pali i nie pije (tzn. tylko okazjonalnie) i z tego co wiem, to zawsze uwazal, zeby nie zaszkodzic chlopakom...totez sie zdziwilismy jak dostalismy te cholerne wyniki ...no coz, moze taka jego uroda :) i tak jest mega dzielny ❤️ A przyprawione jedzonko tez lubie (podalam wersje lagodna i zaznaczylam ze mozna dorzucic cos od siebie - ja np. dodalam dzisiaj eksperymentalnie imbir...) :P i jakos dało radę:) O wit. C nie slyszalam ale obzeramy sie czasami pomaranczami (jak cos nas najdzie) to troche tej wit. skubniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×