Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ika0011

usunięcie trzonu macicy

Polecane posty

Gość gość
Miałam mięśniaki, nigdy ich nie usuwałam , wychodziły kolejne tylko teraz usunęłam trzon macicy.Mam kilka znajomych, które miały wcześniej wyłuskiwane i u każdej odrosły z powrotem. Tak, jest nie ważne zdrowie tylko seks, seks , seks , bo tylko o tym mądry gość ciągle pisze, to niech trzyma i się seksi , na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Histerektomia akurat zdrowia nie daje. Nie chodzi tylko o sex ale o mnóstwo rzeczy, wszystko jest dobrze wyjaśnione w postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pelny orgazm dzieki skurczom macicy i tak ma wiele kobiet. Doskonale zdaje sobie sprawe ze po usunieciu macicy sex bylby inny, gorszy. Dla mnie akurat dobry sex jest wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takie było fajne forum to sięwpieprzył jakiś oszołom! czy przy okazji zabiegu z mięśniakami robili wam markery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, gościu powyżej. Wystarczył jakiś baran a ja mam taką depresję po usunięciu trzonu macicy. Byłam pełna nadziei i tak pozytywnie nastawiona, i oto ci chodziło pajacu?. Możesz być z siebie dumny. Mnie nie robili markerów. czekam na wynik histop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam kochane!!!Dorotko dziekuje za trzymanie kciuków:))))) końcu mam to za sobą.Operacja dokladnie 16.02 godzina 8.15 Czuje się różne. Jutro więcej napisze.Ale zaległości w czytaniu;) Sle buziaczki i zycze spokojnej nocy.Pozdrawiam pa Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻE NA DAAAAA gościu :) Aż się ubawiłam czytając te bzdury :) dziewczyny obiecajcie , że ja jestem ostatnim "gościem" jakiego czytacie. Daaaaajcie spokój . Niektórzy wchodzą tutaj chyba tylko po to aby "umilać" komuś życie. A to było takie fajnie i pomocne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa bzdury. Trzeba byc totalnym ignorantem by napisac ze to sa bzdury. Masz wycieta macice to masz ale nie pisz innym kobietom ze prawdziwe informacje na ten temat to sa bzdury. kobiety ktore jestescie przed operacja, zastanowcie sie i przeczytajcie to wszystko co napisali goscie, nie decydujcie sie na nia chyba ze naprawde jest zagrozenie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum jest pomocne jak zawiera rzetelne i prawdziwe informacje by kobiety bedace przed decyzja o operacji mogly sie zastanowic czy jednak nie szukac innych alternatyw. A nie pisanie jednej pani jak to ona dobrze sie czuje po operacji i doradzanie ze to nic takiego. To jest dopiero zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U MNIE BYŁO ! Co ty możesz wiedzieć o problemach innych . Załuję że nie zrobiłam tego wcześniej gdybym tylko wiedziała jak będzie PO. Skończ to obłędnie chore pisanie, każda kobieta najlepiej wie co dla niej najlepsze . Musi Ci być bardzo źle w życiu, że wciąż piszesz o sexie zamiast go praktykować. SEX bez macicy smakuje lepiej- ja to wiem :) a TY ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego ze masz depresje bo po usunieciu macicy w organizmie zachodza nieodwracalne zmiany szczegolnie u kobiet ktore przed operacja miesiaczkowaly a jajniki niestety moga szybko wygasnac. I wtedy jest koniecznosc przyjmowania htz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam nie pisze tylko o sexie ale jest dokladnie wyjasnione dlaczego macica jest tak waznym narzadem i czemu powinno sie ja usuwac tylko i wylacznie w stanach zagrozenia zycia a nie tak nagminnie jak ma to miejsce. Tylko 10 % histerektomii jest wykonywanych z powodu nowotworu, a reszta z powodu zmian lagodnych , juz mowia o tym glosno ze meisnaiki nie powinny byc powodem takiej operacji bo juz mozna je leczyc inaczej roznymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moze byc lepszy sex po usuneiciu narzadu seksualnego, to macica daje najmocniejszy orgazm, bez skurczy macicy dla mnie nie bylby to juz taki intensywny orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciakowna
Jjjjjeeeeżuuuu, ile mozna o tym orgazmie? Nie zbaczaj z tematu już, bo macica to nie pełny orgazm. Na choolereee mi taki orgazm? Ja chcę ŻYĆ a nie się seksić i mieć bajeczne orgazmy. Orgazmy sa sekundami, jak to mam porównać do codziennego życia, które trwa 12godzin????? Nie jestem na tyle bogata i nie mam czasu tyle, by lezeć w łóżku z rozkraczonymi nogami i unosić się z macicowym orgazmem. Kurdeebele gościu, znajdź se inne forum, ja tu na swoje pytania czekam i czekam, a Ty mi mulisz temat. Idź stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota l
Witam te Panie które powróciły na forum. Depresji to można dostać jak się czyta tego gościa. Znam kobiety po usunięciu macicy , które wiele lat po czują się dobrze, znam takie ,które mają macicę, i mają problemy z moczem, pochwą. Nie ma na to reguły. Jesteśmy już po operacji , więc wpędzanie się w stany depresyjne,że mnie na pewno spotkają skutki uboczne mojej decyzji nie ma chyba sensu. Szkoda,że ten gość występuje anonimowo, szkoda,że nie opisuje swoich dolegliwości po usunięciu. Bo chyba przeszedł operację i wypowiada się w oparciu o swój stan obecny. Czy tylko tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie coś uczciwego na ten
a wiecie ile kobiet chodzi po takiej operacji z pielucha, bo nie trzyma moczu a ile sie do tego przyznaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji usunięciu macicy a właściwie trzonu, mięśniaki. Odradzam wszystkim kobietom tą operacje jeżeli chcą być jeszcze sprawne zwłaszcza seksualnie. To koniec życia seksualnego i same problemy, tylko stany zapalne pochwy, suchość i zero ochoty. Wewnątrz stosunek boli a i pocieranie łechtaczki na zewnątrz nieprzyjemne. Nie okaleczajcie się jak nie musicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam że to forum na temat usunięcia macicy a tu takie rozczarowanie tylko sex sex i orgazmy .Jak dla kogoś sex i orgazmy są najważniejsze jego sprawa dla mnie przy podjęciu decyzji było to że po 20 latach leczenia może zacznę normalnie żyć .Dziś cieszę się życiem a co będzie za 10 czy 20 lat na razie mnie nie obchodzi .Czytam ratowanie życia rak to powody do usuwania ano nie tylko miałam czas na przerobienie wszystkiego tabletki zastrzyki zabiegi i co d--a nic nie działało .Jeszcze jedno znalazłam taki sam referat na innej stronie czyli ten gość też tam był tylko już 2lata nikt się tam nie wypowiada albo po prostu przepisał z tamtej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko sex jest upośledzony ale wszystko, sam fakt szybkiego starzenia się i konieczność szybkiego przyjmowania htz już mnie odstrasza od takiej operacji. Htz jak wszystkie leki ma mnóstwo skutkow ubocznych i to nie to samo co naturalne hormony. Tu się wypowiada wiele kobiet już po operacji więc są stronnicze i nie chca przyjąć do wiadomośći już po fakcie, że były niedoinformowane przed operacją ze macica spełnia mnóstwo ważnych funkcji w organizmie. Ja jestem przed operacją i po przeczytaniu tego nigdy takie operacji się nie poddam jesli nie będzie zagrożenia życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z godz7 10 jak długo jesteś po operacji że tak bardzo zmieniło się u ciebie życie sexualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi gościu widzę że z twoimi problemami nie jest jeszcze bardzo żle nie wykorzystałaś wszystkich możliwości leczenia więc walcz jak długo się da tylko nie pisz ''nigdy''bo nie wiesz co cię czeka życzę zdrowia i powodzenia w leczeniu.Ja niestety wykorzystałam wszystko i nie miałam innego wyjścia POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny właśnie wracam od gina i czekanie na wynik wydrukowałam sobie ten referat z niedzieli i pokazałam gin przeczytał i powiedział mi tak to jest wypowiedz gina z prasy dla lekarzy nawet powiedział mi tytuł tego pisma .Przed operacją ja pani wszystko powiedziałem jak to wygląda owszem mogą być takie efekty nie pożądane ale nikt nie powiedział że będą a jeśli chodzi o nie trzymanie moczu czy wypadanie pochwy proszę pani tego nikt nie wie co będzie za 10 czy 20 lat niech pani cieszy się życiem a nie martwi na zapas i przestanie czytać takie mądrości bo do niczego to nie jest pani potrzebne .Na koniec życzę miłego dnia i dużo uśmiechu na twarzy i żadne takie wpisy nie wpędzą mnie w deprechę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CIEPLUTKO!!!! co tu sie dzieje.Przeczytalam pare postow i mam dosc....prosze nie straszyc nas...(kobiety po operacji),jestem obolala ale pozytywnie nastawiona.Nie chce czytac o depresji,itp.... Na ta chwile nie bede pisac i czytać,...odczekam....moze powroci tutaj fajna atmosfera. Pozdrawiam wszystkie po... i przed..... .buziaczki i zycze pozytywnego myslenia i energii pa Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) proponuje na końcu pisać imię, bo poplatania można dostać :) jestem przed. Wlasnie byłam 3 dni w szpitalu na pełnych badaniach, a przy okazji przeprowadziłam obserwacje jak i co. Na oddziale były starsze panie, które pomimo braku mięśniak ów miały kłopot z wypadaniem macicy i nie trzymaniem moczu. Usuniecie macicy nie jest równoważne z kłopotami po. Do sexsownego gościa: za mną ponad 20 lat extra sexu i pigułek. I wiesz co? Żeby mieć super sex nie potrzeba ani macicy ani penisa wystarczy dwoje ludzi. Myslalas kiedyś o tym? Pozdrawiam, Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie wystąpią ale ryzyko jest na pewno znacznie większe niż u kobiet które mają macicę. .Pochwa lub szyjka macicy są po operacji podwieszone chirurgicznie do kręgosłupa więc logiczne jest że musi się to trzymać słabiej niż jak jest macica.A czy pytałaś ginekologa czy możesz robić wszystko tak samo jak przed operacją, np nosić ciężkie zakupy, podskakiwać,biegać, uprawiać intensywnie sport, pływac żabką? A mam pytanie, nie masz suchości pochwy po operacji? Zyczę by wszystko było ok, na pewno niektóre kobiety znoszą to lepiej, inne gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, starsze panie mają wypadanie macicy bo z wiekiem są słabsze mięśnie i więzadła. Kobiety bardzo otyłe też są w grupie ryzyka. Podobniejak kobiety po histerektomii. Ale jak ma się normalną wagę i ma się macicę to praktycznie nie ma ryzyka wypadania pochwy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej do uprawiania sexu potrzebne są narządy płciowe :D Mówię tu o podnieceniu seksualnym a seks się z tym wiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia gość
Tak pytałam o wszystko o jazdę na rowerze o pływanie o chodzeniu po górach o bardzo ciężką pracę fizyczną o bieganie jazdę na łyżwach czy rolkach w jednym zdaniu odp wszystko będzie pani robić w odpowiednim czasie na pewno 6 tygodni nie Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiagość
oj zapomniałam dopisać nie mam suchości pochwy i niczego co miałoby zepsuć nasz sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba o pseudonimie "wreszcie coś uczciwego na ten" pisze też na innym forum. Właśnie , jak pytamy lekarzy , bo kogo mamy, mówią nam,że wrócimy do swoich zajęć jak dawniej. Więc co jest z tym, kogo mamy się w końcu słuchać? Po co są ci lekarze? Kasia, jak długi okres rekonwalescencji jest po tym potrzebny, mówił Ci lekarz? Danusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×