Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Hej dziewczyny!!! Taka moja rada: ZADBAJCIE O ZĘBY PRZED CIĄŻĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dziś byłam u dentysty, ale nic konkretnego mi nie zrobił, no bo jestem w ciąży. Najpierw musi mi wyleczyć dziąśło przy \"8\" bo za bardzo spuchło a potem dopiero ten ząb który mnie boli. Coś mi tam włożył, jakieś lekarstwo, ale jak nie przestanie boleć to jutro z powrotem do niego 😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulku, w sumie OK, tylko głowa mnie dziś boli:( ale to chyba przez pogodę. A poza tym nie chce mi się w pracy siedzieć :P Od kiedy jesteś w domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wyda Ci sie to dziwne ale dzisiaj wrocilam z zakopanego:p, musialam dopiac swego, a ze doskonale sie czulam wiec zaryzykowalam i mi sie oplacalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wczesniej mowilam ze jestem \"stuknieta\" :P To drugie moje oblicze hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, a ile dni tam byłaś?? To fajnie, odpoczęłas sobie i oderwałas od tego wszystkiego:) Ja też bym chciała sobie gdzieś wyjechać:( A zapomniałam, że jedziemy z Kasią na Bora Bora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, nie ma sprawy...wyjeżdżamy w piątek!!! Tylko czy masz mapę albo globus :P bo ja jadę globusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez zaopatrze sie w mape:p Ale super do Was wrocic po takiej przerwie:) Stesknilam sie za Wami:) A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Anett ale musze zmykac.Bede wieczorkiem:) A od jutra wracam do Was na stale ponownie:) Buziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA - 81 odbierz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! dzieki Anik... narazie jeszcze nadal nic ... ale jak znam swoje kulawe szczescie to wieczorem sie pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Już poprasowałam, więc tak całkiem leniuchowato nie było :P Teraz zato boli mnie głowa. Anett witaj w klubie bolących głów. A widziałaś pod jaką palmą zbiórka na Bora Bora? Jak nie, to wejdz tu i sprawdz: http://www.puzzle-sklep.pl/puzzle-1000-bora-bora-p-942.html :D Limetka biedne to Twoje dziąsło :( Współczuje serdecznie. Żeby mniej bolało 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWULCIA ODB POCZTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktos Was obgaduje...:) a ja wiem kto:) to bardzo nieładnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktos jeszcze oprócz tych dwóch pomarańczowych głuptasek???? ktoś madrzejszy i bardziej dorosły....ech ale dziecinada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×