Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość małe pytanko do
Anik 81 dziekuje za odpowiedz a zapytam jeszcze czy przed tym plamieniem czułaś że normalnie idzie na @ czy tak po prostu zaczęło się plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Widzę że dziś jestem pierwsza :) Kolejny dzionek i kolejny tydzień sie zaczyna, hmmm ciekawe jaki będzie, oby taki słoneczny i piękny jak wczoraj :D Klempa - kobietko kopę lat :D Dobrze że sie odezwałaś, bo już się o ciebie martwiłam. Wierzę, że teraz jak już jesteście na soim, to tylko kwestia krótkiego czasu, jak zostaniesz mamuśką, tego ci życzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A reszta kobietek co porabia????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
witam! mam pytanie...staram sie ofasolke od pol roku i jak narazie sie nie udaje... Narazie @ spoznia mi sie 1 dzien (wiem ze to niezbyt duzo) zrobilam test, wynik negatywny. Piersi strrasznie bola i sutki takze, jestem bardzo spiaca... Czy wynik testu mogl byc nieprawidlowy??? po jakim czasie od @ powinnam zrobic test??? pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale dodam,ze piersi bola mnie po bokach a tempka wynosi 37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amel - test mógł sie pomylić, zależy to od stężenia hormonu u ciebie, więc jeśli sie nie pojawi @ to ponów test za jakieś 2 dni. A tempka jest dość wysoka - choć nie wiem jaka jest twoja podstawowa temperatura ciała. Życzę ci aby ci się teraz udało :) Nic więcej nie mogę na razie powiedzieć, choć ta tempka może wskazywać że może to byc ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
dziekuje limetko za odpowiedz:) moja podstawowa tempka to 36,6 myslalam ze dzisiaj spadnie i boje sie zeby nie spadla jutro... test zrobilam quick vue - czytalam ze jest w miare wiarygodny...robiony po terminie @ - dlatego troszke zmartwilam sie ta jedna kreska:( Ale masz racje, jesli jutro tempka nie spadnie to moze jest mala szansa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amel - no to wszystko jest na dobrej dordze, jeśli tempka sie utrzymuje :) Ja robiłam test po tygodniu spoóżnienia i druga kreska nie była aż tak różowa jak ta pierwsza, była bledsza. Tak sobie myślałam, że pewnie gdybym test zrobiła w pierwszy dzień spóźnienia też pewnie miałabym jedną kreskę. Uciebie może jeszcze poziom hormunu może byc niski, stąd jedna kreseczka, ale głowa do góry pewnie juz rodzi się w tobie nowe życie :) Odezwij się jeszcze jak się coś dowiesz :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
oczywiscie limetka:D taka wiadomoscia chetnie podziele sie z calym swiatem :D buziaki dla ciebie i Twojej fasolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Babeczki! Tak cudnie na dworzu .... a ja ciagle czekam ... do 18 chyba ... ale raczej tak.... juz siedze jak na szpilkach... moze tym razem sie uda??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia witaj :) No nie może być inaczej, musi sie udać w końcu boćki już przyleciały więc musiały już zadziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanie.Staram sie o dziecko(drugie),@dostalam14 a dzis jej nie mam Zawsze ciagnela sie tak ze6dni.W sumie to spac mi sie chce bardzo zmeczona jakas,zatwardzenie od tygodnia ale nic pozatym Brzuch napecznialy.Nie wiem co to moze byc.Czy ktoras z was miala podobnie?Nie wiem czy test zrobic Boje sie jednej kreski.Odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Intima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby ten tydzień był cały czas taki piekny (chodzi o pogodę) jak poranek, bo u mnie akurat cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Limetko, ja mam nadzieję, że tak będzie. Całkiem inaczej się wtedy zyje, choć dziś dalabym wiele za to, by móc został w łóżku dłużej... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi - wg mnie test możesz zrobić, bo to aż taki wydatek nie jest, a może \"nóż widelec\" zobaczysz na co tak długo czekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o wydatek,lecz o porazke.Bo od8m-cy to prawie calyczas w ciazy jestem.hahahaI tych testow juz sie poprostu boje dlatego tez pytam czy jest mozliwe miec okres i byc w ciazy.Tzn pierwszy dzien normalna@ a potem plamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi - szczerze mówiąc to nie miałam tak nigdy, ale słyszy się często ze tak jest, więc jak najbardziej to możliwe. Moja znajoma miała przez 2 miesiące okres, bo zawsze miała taki delikatny, a już była wtedy w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) U mnie też śliczna pogoda i humorek dopisuje :D Co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej Anik :) To mi się podoba, gwarno sie tutaj zaczyna robić :) aż miło :) Poczytałam, że już teściowie wiedzą o ciązy :) Suuuuper!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Limetko:) Tak wiedzą. Teraz chcemy powiedzieć moim dziadkom. A tak w ogóle to ważny dzisiaj dzionek, bo mój Men ma obronę o 12...czyli już niedługo!!! I On też będzie mgr inż.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!!!! ale pieknie na dworzu!!!! u nas jest 22 stopnie!! byłam u doktorka- glukozę mam jak młodszy z młodych bogów- tak mi dzi doktorek powiedział, ale za to reszta....pozostawia wieeele do życzenia- zwłaszcza waga i żelazo- wieczorkiem usg- ciekawa jestem czy potwierdzi się syneczek:) wolałabym nie- bo jeszcze taka nadzieja we mnie na dziewczynkę no lae jak juz sam ON ( czyli mój własny osobisty gin ) powie że syn to trzba się wziąść za imię!!! a Wy??? macie już imiona??? ja tak starsznie chciałam Tośkę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtyka- witaj!!! czyzbysmy zostały same??? jakie wybrałaś imiona??? no i jak tam u Ciebie ze starankami:>:>:>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... u mnie to baardzo długa historia, a imiona dla chłopaka Nikodem a dla dziewczynki Amelia albo Liliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj celtyka ja sama nie wiem dlaczego to tak jest..jak myśmy sie starali to wszystko sie we mnie buntowało, że inni nie chca a mają a tu człowiek pragnie ponad wszystko i nie może....ale czas na gorzkie żale minął- w końcu widocznie tak ma być- myślałam i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×