Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Karinko jakbym mogła cię pominąć. Za ciebie też trzymam kciuki i wierzę że wszystko będzie dobrze i liczę że te weekendowe przytulanka przyniosły efekty. Nie ważne jak i ile razy - liczy się ostateczny rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik dzięki za fotki. Fajna z ciebie babeczka. Jjjjjjjjaaaaaaaa byłam wtedy u lekarza i nawet usg mi zrobił. Stwierdził że to nie jest ciąża tylko normalna druga faza cyklu, że była owulacja i że teraz mamy jeszcze poczekać bo albo będzie @ albo się okaże że to jest ciąża. Niestety 14 dni po terminie @ przyszła. Owulka powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka, dzieki bardzo za slowa pocieszenia.Kochana jestes! Arvena, ah tak tylko pytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili jestem w ciąży. W zeszłym roku miałam okres przesunięty o 14 dni. Pisałam o tym wcześniej jak Jjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaa pisała że nie ma @ a testy wychodzą jej negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazureczka
Hej Dziewczyny ! ja też jestem w ciąży i chyba w 11 tyg. Piszę "CHYBA" bo sie juz pogubiłam w tym liczeniu, każdy mi mówi co innego ... :( Może Wy mi dokładnie policzycie który to tydz.??? Ostatnią @ miałam 3.04.2007r. cykle mam 27-29 dniowe. Jeżeli możecie to mi pomóżcie. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazureczka wg mnie to dziś dokładnie kończysz 12 tydzień a jutro zaczynasz 13 bo dziś jest 84 dzień licząc od ostatniej @ czyli równo 12 x 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,jak po weekendzie? Arvena badź dobrej mysli może tydzień w Polsce i zmiana klimatu pomoże...kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to tak czuje jakby wszystko jedno mi bylo, ale moge sie zalozyc ze jak bedzie miala przyjsc@ to bede co chwile w lazience sprawdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołaczam się do was, bo coś mi się wydaje że zaskoczyłam, ale jestem teraz na etapie nadrabiania zaległości z wczesniejszych stron, zanim zaczne zadawać pytania o objawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z wami? Wszystkie uciekły, a tak ładnie się topik rozwijał przez weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wzetka :D ja jestem ale z doskoku bo własnie konczę nauke :D (nie) dziękuje za życzenia :D prawo podatkowe to moje ulubione prawo :D wiec mysle ze nie bedzie źle :D . Klempaaaaaa odezwij sie :) Hej Karinka :) Czyżby jakas wymiana fotek była ???Ja tez poproszę :D Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam bo się burza rozszalała nad Rzeszowem i wolę wyłączyć kompa. Odezwę się może później jak już burza minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie mialam wcale czasu, żeby tu zaglądać. Ponadto padł mi komp. Ale, ale, jestem. Wciąż się staramy. W tym cyklu brałam CLO. Bałam się potwornie tych wszytskich objawów ubocznych, ale okazało si ę, że toleruję go rewelacyjnie. Teraz właśnie mamy fazę walki i może coś z tego wyjdzie i w następnym miesiącu odetchnę z ulgą, ale jakoś wewnętrznie nie czuję, że to już! Dziś 12 dc. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie - stare i nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Eutrapelia. Zycze ci powodzenia we starankach. Dobra dziewczynki, spadam do pracki. Powodzenia na egzaminie Owulcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej eutrapelia, moj dzis 19 albo 20 dc tez sie twardo staralismy, wlasciwie codziennie, maz wykonczony;) moze az do samej @ si bedziemy starac;) tak na wszelki wypadek:) ale jakos nie czuje sie ze sie udalo, a wrecz przekonana jestem ze nie. moze ja sie tak kiedys poczuje jak ty, ze bede czuc ze to juz;) zycze owocnych dzialan;) i powodzenia. a cos szczegolnego polecasz na starania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi, po pierwsze gratuluję, a po drugie dałaś mi nadzieję, bo mam podobne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha tak mnie bola ze sxe za niedlugo zaloze chyba nnogi na glowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha, bez urazy, ale to jest forum publiczne i kazdy moze pisac to co chce i ile razy chce, wiem moze i monotematyczna, wiem ze nawet bardzo, ale gdzie mam sie wygadac jak nie tutaj? nie mam z kim pogadac wiec sobie pisze. titi a moze poradz sie kogos czy mozesz wziac cos przeciwbolowego jak bardzo cie boli. mam nadzieje jeszcza krycha24 ze, ci sie udalo, badz uda w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wyślę ci fotkę to sobie zobaczysz. Na razie przybyło mi w pasie 20 cm więc jak dla mnie to ma on już pokaźne rozmiary. A u ciebie jak? Czujesz już ruchy. Moja mama śmieje się że to po mamusi bo ja też taka wiercipięta byłam u niej w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, fajnie się czyta o takich wiercipietach. Zobaczymy jak to bedzie u mnie. Owulka, jak poszedl egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie bulgotanie miałam na dwa tygodnie przed kopniakami a teraz to jak kopnie to aż mi brzuch podskakuje. A czasami się przewraca to po jednej stronie mi się wybrzusza tak kulka. Śmiesznie to wygląda. Wysłałam maila na tą stronkę co dziewczyny w piątek pisały i też mi napisali że to powinna być dziewczynka więc zobaczymy na ile się te tabelki sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik nie mam jakiegoś parcia na żarcie. Bardziej mi się owoców chce więc sama rozumiesz że od tego się nie tyje aż tak bardzo a w dodatku to tylko w brzuch mi idzie z czego się bardzo cieszę. Nie znamy na razie płci bo choć Maleństwo się ładnie rozkraczyło to miało pępowinę między nogami i nie dało się zobaczyć co to za lokator sobie mieszkanko wynajął..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy całe worki ubranek po bratanicy mojego męża a wszyscy nam wróżą chłopaka tylko te tabelki pokazują że będzie dziewczynka. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×