Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Fajnie że masz możliwość. Też bym chciała ale do wyboru mam dwa miasta Lublin albo Kraków. Obydwa daleko. W Rzeszowie już nie mają usg 4d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje samopoczucie jak najbardziej ok :-) mam dziwne przeczucie że się uda za pierwszym razem :-) wiem że byc moze jestem nawina, ale coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miętaa myśl pozytywnie i bierz przykład z Titi. Ona trafiła za pierwszym razem więc uszy do góry. Kasik ale mnie rozśmieszyłaś. Powiedz Aliemu że ty więcej schudłaś jak miałaś wymioty bo tak ogólnie to ja dopiero 2 kg przytyłam. Wcześniej odrabiałam straty ale z tego co pamiętam to ty więcej schudłaś ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On chyba myśli że kobieta w ciąży to powinna być jak słonica albo wieloryb. Bez przesady norma to od 10 do 14 kg więcej w ciąży, niektóre źródła podają że do 17 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam bo trzeba kolację zrobić a potem od kompa trochę odpocząć. Trzymajcie się cieplutko i myślcie pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) egzamin zdany i nieskromnie sie pochwale ze na 5 :D, jeszcze tylko jeden i wakacje........ dzieki za życzonka :D pomogły :D Dziewczynki przeslijcie zdjecia z brzuszkami :D miło sobie popatrzeć :D Klempcia gdzie jestes, cos czuje ze masz dla Nas dobrą nowinę :D Mieeta skoro czujesz ze uda sie za pierwszym razem, to gratuluję Ci takiego optymizmu to napewno pomaga ja jestem pesymistka i moze dlatego odganiam od siebie dzidzie :( Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam! Owulka, gratulejszyn! Choć to było do przewidzenia ;-) U Was też tak leje? Własnie siedze w pracy i dobrze żem sama ;-) bo se suszę nogi ;-) Ale nie narzekam, chwilami miałam dośc tych upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Intima dlaczego do przewidzenia ???? :D dzieki U mnie tez leje 😠 ale paskudnie, az sie nie chce z łóżeczka wychodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ciekawe co sie z klempa dzieje, juz dwa dni sie nie pokazuje:( u mnie wczoraj caly dzien padalo, raz bardzo mocno raz strasznie lalo, potem delikatnie, nawet jak slonce swiecilo to padalo. co za pogoda, a dzis tak chlodnawo jest i troszke pochmurno. jeszcze nie odczulam zadnych wielkich upalow, ale pewnie jak sie zaczna to bedzie okropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta. :) mam wątpliwości; można powiedzieć, że kochanie się z moim chłopakiem to był stosunek przerywany (bo tak naprawdę członek nie był ulokowany głęboko w pochwie), mój nieco zaniepokoił się bo powiedział, że był mokry :) okres mam zazwyczaj regularny ale spóźnia mi sie już kilka dni -sądziłam, że będzie w terminie bo miałam typowe objawy; bóle w dole brzucha, powiększone bolące piesi huśtawka humorków - trzy dni bez bólów, a od wczoraj znowu tylko teraz piersi mam bardziej wrażliwsze, bolące, senna jestem ,zmęczona nie wiadomo czym. Może to być ciąża? Boję się bo dziecko planowałam na drugi rok (mam teraz 26 lat) po ślubie, martwię się bo nie mam przygotowanego organizmu do ciąży :) Poczekam jeszcze kilka dni i zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie po jednej burzy i coś mi się zdaje że zaraz będzie następna. Intima ten filmik to rewelacja :) . Ogólnie drażni mnie ten program więc go nie oglądam. Owulka gratuluję zdania egzaminu. Cieszę się że nasze kciuki pomogły :) Malionella sądząc po tym co opisałaś ciąża jest mocno prawdopodobna więc zrób test to będziesz miała jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No Owulka, GRATULACJE... A Ty Klempa, gdzie sie podziewasz? Co jest z toba grane? Wracaj do nas, martwimy sie o ciebie!!! Nie cierpie prasowania!!! A mam tego caly stos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy to członki się lokuje? ;-) Powiem Miśkowi, żeby mi dziś ulokował ;-) a tak na serio to dlaczego tak długo zwlekasz z testem albo betą??? Są dziewczyny które test chcą robić juz w kilka dni po bzykanq, a Ty na co czekasz??? Śmigaj do apteki i dawaj znać o wyniq, bo wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują na... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dziewczyny to nas do rozstroju nerwowego doprowadzą. Najpierw Titi trzymała nas w napięciu a teraz Klempa się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLEMPA; KLEEEMPA; KLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMPA, czy slyszysz moje wolanie??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ciekawe co sei z nia dzieje, moglaby chciaz napisac ze wszystko oki. marnie sie czuje, wtorek dopiero a ja juz zmeczona, chyba ta nuda w pracy, he he,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello babeczki jak tam staranka wam idą?? Mój bąbel był dzis mierzony i wazony --jest juz co na rękach nosic. Wazy 4600 i mierzy 53cm Jestem z niego naprawde dumna :-D A u was ile zaciążyło juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka, matko jedyna ja Ci chyba nie pogratulowałam jeszcze :-( Błagam o wybaczenie! Kochana, pewnie będę ostatnią osobą, ale co tam, lepiej późno niż wcale;-) Gratulję Ci z całego serca!!!! Pewnie juz dawno oswoiłaś się z nowym Człowieczkiem :-) oglądałam nawet Wasze zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima nie jesteś ostatnia ja też nie załapałam że to już. Kuleczko mróweczko gratulacje. Życzę ci żeby Marcel był pogodnym, spokojnym i radosnym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima mi się zdaje ze mi gratulowałas na czerwcówkach :-) Ale dzięki bardzo :-) Tak ten mały człowieczek narobił trochę zamętu w naszym zyciu ale jestesmy juz zaprzyjaznieni i oswojeni. Ale tego brzuszka ciążowego brakowało mi na początku,takich fajnych kopniaczków. Ale wiecie co ten mój urwis jest słodki. Usmiecha się juz patrzy na nas :-) normalnie miłosc ze az......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ostatnia, chociaz cie nie znam mroweczko, to serdecznie gratuluje, i zycze duzo sily i wytrwalosci, jak najmniej nerwow, zdrowego spokojnego i pogodnego synusia i niech sie zdrowo chowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kuleczko ja mam wiercipiętę bo nie ma dnia żeby sobie nie poszalało. Czasami mam wrażenie że chyba aerobik ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×