Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość ewwa33
alutos 80 masz już wszystko dla dzidzi? Ja sie zastanawiam od którego miesiaca zacząć kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwa- nie mam jeszcze nic:) Nie chce za szybko(zabobony), planuje na poczatku marca sie wybrac. Termin mam na 22 kwietnia. Bardzo ciekawe ze piszesz o tym dzisiaj bo mialam tej nocy sen, w ktorym zaczelam wlasnie kompletowac wyprawke dla dziecka:) Ale Ty masz jeszcze czas z wyprawka. Przygotj sie jednak na duuuuze wydatki. Mnie nikt na to nie przygotowal i teraz dopiero zaczelam odkladac jak zobaczylam przykladowy opis tego co trzeba kupic. Masakra:( No ale rodzice mi jeszcze troche pomoga wiec mysle ze nie bedzie tak zle. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny apropo\'s tych infekcji...Wzielam jedna z tych tabletek wczoraj(dostalam 3), nadmienie ze wczesniej nic mi nie bylo, no ale gin zalecil to jednak wzielam-grzybica jest niedobra w ciazy.I dzisiaj sie budze rano i mnie swedzi i piecze:( Tak sie zastanawiam teraz czy to taki efekt splywana tej tabletki, czy po prostu jest cos nie tak. pojde do apteki i zapytam moze farmaceutke o te leki, bo dostalam te tabletki bez zadnej ulotki czy opakowania. Wydzielili mi na trzy dni i tyle. Musialam sie zastanaiwac i dowiadywac czy to by na pewno jest dpochwowe czy tylko doustne. Bo przeciez takie tez sa. Ale w necie nie ma nawet slowa o tym zeby ten gyno-femidazol byl doustny. Wszedzie pisza ze to jest dopochwowe. I tak tez go uzylam ale teraz normalnie zaczelam sie martwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi- termin mam na 22 kwietnia:) Niestety nie znam jeszcze plci dziecka ale moze dowiem sie na kolejnym usg(za kilka tygodni) Aga_w- ostatnio pytalas chyba o obwod mojego brzcha a ja zapomnialam odpisac. Przepraszam. Ale juz pisze, zmierzylam sie przed chwilka i mam 98,5 cm (28 tydzien) czyli przez dwa tygodnie urosl mi 3,5 cm. To chyba nie duzo? A jak u Ciebie z z obwodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stało z Majką
że się nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!wide ze u Was wsytstko dobrze.bardzo sie ciesze!u mnie tez w sumie nie najgorzej.plamienia ustaly.jescze od czasu do czasu poleci cos ale to bardzo jasny sluz,lekko zabarwiony brazem ale naprawde prawie wcale.wiec moze to tez tylko moja wyobraznia.ciesze sie bradzo.caluje Was i lece chyba na maly spacerek bo pogoda jest przepiekna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos nie mam pojecia ile mam w pasie, jestem w 36 tygodniu wiec ju blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki!jednak chyba jutro wybiore sie do gienia nie dosc ze @ brak to jeszcze jakas infekcje mam(najgorsze ze nie wiem z czego sie wziela:().wiec czas odwiedzic lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to sie mamy z tymi infekcjami. Smariuje clotrimazlolum nic innego nie biore i podmywam sie 3 razy dziennie. A kiedy u mnie sie zaznie drugi trymestr? @mialam 20 pażdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo!!now koncu!!koniecznie npisz nam co i jak! No co do infekcji to rzechlapane.ja tez myslalam ze mam ale jednak to nie byla raczej grzybica czy cus takiego. po prosu po 2 stodunkach czulam lekkie pieczenie przy siusiu.ale czulam to tylko zaraz po stosunk,dlzsza chwile potem nie.to raczej byo ze strachu i podraznienia podczas stosunku,bo odbywaly sie one zaraz jak dowiedzialam sie o ciazy.wiadomo ze kobieta na poczatku boi sie wystzksiego. no i na szczescie to mnie chyba omienlo:) Lee gotowac obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie mialam upławów dzis znow mam. Nie wiem od czego to zalezy. Wczoraj przez caly dzien jedna plamka 1,5, na 1,5 cm dzis plama. Noż wściekne sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam grzybicy- wyglada to bardziej a jakies baktrie. Ja siadam na toalety w pracy czy w szkole. Błąd , al enigdy nie ma papieru,zeby oblozyc. My w pracy mam zamykana na klucz, teraz poszlam i patrze naszczane na ziemie, jakby kogos rozprulo juz przed sedesem, popielniczk ektos opróznial, deska zasypana. A same biura sa w budynku? Ciekawe czy te czyste panie tez tak w domu maja:/ Tym pesymistycznym akcentem zakanczam dziisiejszy dzien w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie raczej zdaje ze to cos innego niz grzybek.mysle ze to moze byc jakies otarcie albo uczulenie na nowy plyn do kapieli wyskoczyly mi takie \"pryszczyki\"nie wiem sama jak to nazwac mysle ze masc wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha...........ha.......
u mnie pierwszy objaw to sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde-ja kupilamsobie dzisiaj plyn do higieny intymnej feminy z kwasem mlekowym cos kolo 13 zl. Ale ladnie pachnie i po podmyciu sie czuje sie bardzo swiezo. Na razie nic mnie nie piecze. Moze warto zebys sprobowala, w necie wyczytalam ze ciezarne powinny uzywac plynow do higieny intymnej z kwsem mlekowym ph 5,2 i on taki wlsnie jest. A co do twojego pytania o 2 trymestr to mam dla Ciebie fajna stronke: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337,4037835.html?zmiana=1 wejdz na nia i zobacz. Bardzo ciekawie opisany kalendarz ciazy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, weszlam:) JUż nie chcę Was zadreczać, ale boli mnie krocze od 3 dni, kosć łonowa, taki kłójący ból. Czy to normalne? Bolikilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:((((((((((((( to jzu chyba koniec.dostalam krwawienia dzisiaj,skurcze mam.Boze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bylam w szpitalu,jutro mam usg,nic wiecej mi nie pomoga.umre jelsi znowu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!o Jezu!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- no ale jak to, bylas w szpitalu i nie zatrzymali Cie? Usg dopiero jutro? Moze to w takim razie nic groznego skoro tak to potraktowali. JKochana tylko za bardzo sie nie denerwuj bo to jeszcze moze pogorszy sprawe. Co powiedzieli w szpitalu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Ci Jakajaana. Pomodle sie za Ciebie. Wiesz, moja szefowa w 7 tc dostala skurczy i krwotoku, uratowali dzidzie i ma juz 4 latka. Pomodl sie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- wierze ze wszystko bedzie dobrze. pomodle sie rowniez za Ciebie dzisiaj. Ale musisz odejsc juz z tej pracy. Twoje ciaze sa wysokiego ryzyka. Praca nie jest tego warta! Znajdziesz sobie druga po porodzie.Trzyzmaj sie, jestem z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Jakajaana trzymaj sie Kochana, i mysl pozytywnie.Trzymam kciuki!!! Jesli chodzi o infekcje to ja mam bardzo czesto te przykrosci, tzn mialam bo odkad lekarz kazal mi stosowac plyn do higieny intymnej z serii \"AA THERAPY Ja i Mama\" dolegliwosci zniknely juz na dobry dlugi czas.Dodam,ze plyn jest przeznaczony dla kobiet w ciazy i kosztuje ok.15zl. A co u reszty kobietek? Ja dzisiaj bylam na BHCG bo jakos dziwnie sie czuje.Pewnie to moje fanaberie,ale bylam w laboratorium oddac material meza do badania i tak jakos impulsywnie wyszlo,ze sie zdecydowalam.Jutro rozczarowanie pewnie mnie czeka,ale chociaz bede miala juz pewnosc.Dodam tylko tyle,ze bardzo mnie mecza jajniki,mam podwyzszona temperature. Eh, czemu ja jestem taka glupia i naiwna???:( Trzymajcie sie Kochane cieplutko. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka- wcale nie jestes glupia i naiwna. Po prostu chcesz byc matka, a to nic zlego przeciez. Jesli dzieje sie cos co daje Ci nadzieje to trzeba to sprawdzic. Wiadomo jak z testami jednym wychodza innym nie. A beta daje gwarancje. Trzymam za Ciebie kciuki! jakajaana- wczoraj bardzo sie za Ciebie modlilam. Bog mnie zawsze wysluchal, mam nadzieje ze i tym razem. Tak strasznie mi przykro, ze musisz przez to wszystko przechodzic:( A u mnie zaczely sie bezsenne noce...niestety. Wczoraj nie moglam spac chyba do 3 nad ranem, pomimo tego ze wstalam o 9 rano. A dzisiaj znowu wstalam o 9 rano i az sie boje co to w nocy bedzie. Juz nawet krople na sen wczoraj mi nie pomogly:( Dodam jeszcze ze malenstwo strasznie sie rozpychalo. I musze powiedziec ze to naprawde boli.Nigdy nie myslalam ze te ruchy beda az tak silne. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z kliniki.zrobili mi usg.wdzialam moja malenka fasolke.bilo jej serduszko.mowia ze wsyztsko dobrze.ze to krwawienie to efekt oczysczania,pracy macicy.nie wiem.... prosilam o tabletki ale powiedzieli z enic mi nie potrzeba,a jakby sie cos dzialao mam tam jecha znowu.dzisiaj mnie juz brzuch nie boli,nie leci ze mnie kompletnie nic.troszke i tak dalej sie martwie,bo nie czuje sie komfortowo do konca z ta opieka lekarska ale ajwazniejsze z emoja dzidzia jest cala i zdrowa.wczoraj po prosru zamarlam.nie wiem co bym zrobila gdyby........ Malenstwo przykro mi,ale do gina moz ei tak lepiej sie przejsc,zbadac przyczyne ak dlugiego spoznienia @. Dziekuje ze jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajana napewno bedzie dobrze zobaczysz ale musisz sie oszczedzac mniej pracy wiecej odpoczynku.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×