Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość fufcia
Celtyka współczuję Ci tego,że mąż nie chce.Boi się odpowiedzialności, tego że nie wyjdzie juz potem na imprezke tak często, nie będzie miał czasu na komputery.Kasa to jest tylko wymówką.Musisz go jakoś przekonać.Dobrze,że przynajmniej nie myslisz o tym obsesyjnie wtedy są większe szanse na wpadke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
celtyka, moja mama starala sie 6 lat z drugim dzieckiem fufcia i DZIEWCZYNY jestes super! ja nawet nie mam z kim pogadac o tym, wiec dodatkowo dusze to w sobie... tak sobie mysle, ze ok. przestane wyliczad dni plodne itp. ale jak znowu sie nie uda to wroce to starych, durnych nawykow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Kasik ja też nie mierzyłam, no moze kiedys wyliczałam cykle i ciągle byłam zawiedziona, bo zawsze @ przychodziła na czas.Potem tato zachorował i były inne problemy i od razu za pierwszym podejściem sie udało.Teraz też, bez wyliczanek.Jeszcze sie śmieliśmy z mężem,ze wcześniej zaczniemy, bo znowu ze dwa latka zleci nam na próbach i starankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
z kolei myslesobie, ze jesli cos jest nie tk (tfu, tfu) to lepiejm sie zbadac i kontrolowac swoj cykl...i pomoc sobie jesli bedzie taka potrzeba...badalam progesteron- jest b. niski, moze to przez to...z kolei wiem ze jednak wazniejsza jest owulka, bo bez niej ani rusz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fufcia jeszcze niedawno myślałam o tym obsesyjnie, , musze sobie sama dać rae jakoś z tym, większość uważa że jestem za młoda jeszcze na dziecko itp. ale instynkt macierzyński nie wybiera, wszystko byłoby wporządku gdyy nie te durnowate sny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
tak czy inaczej bardzo mi pomoglyscie swoimi radami:) moze rzeczywiscie co ma byc, to bedzie... Tak jak mowilam, moja mama starala sie 6 lat i sie nie udawalo...zaszla w ciaze jak jej ojciec byl bardzo chory...dzidzius pojawil sie dopiero jak zmarl jej tata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
tak, jak chyba tez poddam sie ,ale losowi:) nawet nie wiecie ile znaczyla dla mnie ta rozmowa:) i Wasze rady i spostrzezenia:) teraz czuje sie jakbym w jakis ocknęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
kasi, celtyka, fufcia ile macie lat?? ja 26 i wzielo mnie z tym instynktem...moze pozno ,ale za to dosc mocno hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
w jakiś sposób ocnkęła, miało być - przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
hihihihi kasik, to na pewno bedzie Wam w trójkę wesolutko :D zaraz, zaraz, nie mieszkasz w polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
ja z łodzi celtyka, ale masz bosko...morze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
kasik hhhmmmm!!! nic dodac nic ująć taaaaki klimat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
niedawno zastanawialismy sie z mezem, gdzie prysniemy na urlop..na pewno tam, gdzie jest duuuzo wodym, wiec celtyka - moze dane nam bedzie sie zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
kasi az mi cairki przelazły.... no wiecei, hmm, no w łodzi tez jest ładnie :P wiec tez zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
ja zdecydowanie morze 🌻 🌻 🌻 dziewczyny- czuje sie swietnie :D dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mi się śnił mój niemowlaczek, masakra , jakbym się jeszcze tych snów pozbyła to bym jakoś dała se rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
jejku, ale sobie spowiedz urzadzilam...:) jak cos, to za miesiac tez tu bedziecie:P albo zeby sie ze mna cieszyc albo znowu do pionu przywrócić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
ja mam podobnie z moim mezem, to ciekawe co bedzie jak bede w ciazy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
ja tez spadam, bo koncze dzisiaj wczesniej prace, a i tak mam dzisiaj duuuze luzy:P kasik, fufcia, celtyka 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×