Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Dzis termin @. jeszcze nie dostalam..chyba... raniutk wyplynal ze mnie baaardzo rozowiutki sluz a podczas kapieli brazowy i tye.nie czuje sie dobrze,cycuchy bola.to pewnie zwiastun @ te takie plamienie nie?i znow kiszka...aahhhhhhhhhhhh.z araz dzwonie do domku.wczoraj moj tatko z kliniki wrocil.szkoda ze mnie tam nie ma ale chociaz na skype go zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajana-nie chce robic Ci zadnych nadziei bo raz juz tak zrobilam a dziewczyna dostala @ i straszne mialam wyrzuty sumienia. Ale to co teraz masz (rozowy sluz, potem brazowy i bola Cie cycki)jakby to powiedziala moja mama:\"to dobry znak\" :) Zycze Ci zeby to bylo to ale prosze nie nakrecaj sie a badz jedynie dobrej mysli. Moze wtedy sie uda. No i oczywisie daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nie mam jeszcze.ale wlasnie przed chwila znow braz.... Kochana dalas mi tymi slowami duzo nadziei,ale z drugiej strony trudno uwierzyc i nastawiam sie na rozczarowanie,na ti ze te plamienia to poczatek wstretnej @.ahhh,nie ma co gdybac.dam znac.jelsi jednak jakims cudem ona nie przyjdzie np do jutra to pojutrze rano chyba zrobie test.caluskuje i dziekuje:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa - dziękuję ja tym razem za te słowa :) Trzymaj sie kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam pytanko do dziewczyn które już urodziły: dostałyście już okres? Ja przestałam już karmić piersią i zastanawiam sie kiedy dostanę @, choć szczerze to mi sie do niej nie dłuży :) Dobrze mi bez niej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu dzis...to chyb dlatego ze sobota:) to ja lece do ssiadow na kawke. Msze ich mala kruszynke troche pomeczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki!!! Dawno mnie tu nie bylo. U mnie po staremu, oprocz tego, ze jestem po zabiegu laparoskopii. Gin mi powiedziala, ze teraz daje mi 3 miechy na zajscie, a potem, jakby sie nie udalo, to mam sie u niej pojawic w lutym i wtedy zacznie sie u mnie terapia hormonalna. Powiedziala, ze duzo dziewczyn, ktorym sie nie udawalo zajsc w ciaze przed laparo, to po tym zabiegu, zachodzily. Takze dodala mi troche nadziei. Ale dodala, ze z mezulkiem tez musi byc wszystko oki. A jak juz wam wczesniej pisalam, to jego wyniki nie byly najlepsze (badanie w marcu wykazalo, ze ma tylko 18 mln plemniczkow w ml). Oczywiscie powtorzy badanko, bo od pol roku bierze takie witaminki. Mam nadzieje, ze cos pomogly. Dzis moj 19 dc, a czuje sie tak, jakbym zaraz miala dostac @ (bola mnie piersi i podbrzusze). Staranka byly 15 i 16 dnia, ale jak na to wyglada, chyba bez upragnionych efektow. No coz, teraz tylko czekac na @, a potem znowu \"do roboty\"... Mam nadzieje, ze kiedys i mnie w koncu sie uda!!! A co tam u was nowego? Jakajaana, witaj, jak sie teraz nie udalo, to bedziecie probowac w nastepnym cyklu, a potem znow w nastepnym, az do skutku, kiedys w koncu musi sie udac... Pozdrowienia dla Owulki, Limetki, Alutos, Anika, Renika, Intimy, Majki, Kasik kasik, Kasimotylka, Gokatki, Wzetki i calej reszty, ktorej nie wymienilam. A to dla was: 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jakajana, jak nie teraz to potem. Zreszta jak sama wspomnialas to byl wasz dopiero pierwszy trafny stosunek wiec wszystko przed Toba. Na pewno kiedys ta cholerna @ nie przyjdzie. Karina-milo Cie w koncu poczytac, zastanawialam sie co sie z Toba stalo, ze juz nie odwiedzasz topiku i chyba sciagnelam Cie myslami;) Ciesze sie ze wszystko u was na dobrej drodze. Pamietaj ze do zaplodnienia wystarczy tylko 1 sprytny plemniczek. :)Moim zdaniem witaminki pomoga. Najwazniejsze ze nie ma zadnej bakterii, wtedy jest troszke trudniej bo trzeba brac antybiotyki przez jakis czas(lekarze nie mowia ile ,bo sami nie sa pewni). Trzymam kciuki i odzywaj se czesciej troszke:) A tak wogole to chialam napisac wam, ze chyba...poczulam pierwsze kopniaczki:) Jutro zaczne 18 tydzien a od wczoraj od 2:30 czuje co jakis czas lekkie pukanie w dole brzucha. A moze to jakies ruchy jelit, nie wiem:) w kazdym razie nie sa one zbyt mocne i pod dlonia na razie nic nie czuje jedynie w srodku ze cos mi tam o skore sie obija. Pisala ktoras niedawno ze to jak pluskanie ryby...hmm moze troche ale nie nazwalabym tego w ten sposob, wiec moze to nie jest to o czym mysle:( jak sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo w ten paskudny dzień ;) obudźcie sie KOchane!!! Klempa- ja wierze,że przyjdzie ten dzień, wymarzony, wyczekany... że przyjdzie i będzie jak Boże Narodzenie w środku roku!!! zobaczysz \" BO KIEDY BÓG DRZWI ZAMYKA TO OTWIERA OKNO\" :*:*:* dla Ciebie Kasik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *****************************G R A T U L U J Ę*********************************** zazdroszczę tylko tak ekspresowego porodu ;) i tez poprosze o zdjatka- mail pod nickiem ;) Karinka jak dobrze,że sie odezwałaś :* Jakajaana :* i wszystkie moje miłe pisaczki :* Limetko!! ja jeszcze karmię mimo tej diety!!! już mnie nie widać < chlip> ale jakies tam okresopodobne plamienia zaliczyłam tzn miesiąc temu i akurat dziś- bardzo skąpe i tak naprawde nie wiem czy to @ czy nie :) ale napisz mi KObietko dlaczemu przestałaś karmić??????????// ja jestem już u skraju :( jajecznica na przemian z jagurtem śnią mi sie każdej nocy... rano kiedy mam jeszcze ten hmmm posmak w ustach mówię @#$%^&%#$ !!!!! tzn klne że chce jeśc ;) ale później jak patrze na Iwusia to taka mnie nędza nachodzi, no bo jak dla jajecznicy zrezygnować z tych najważniejszych dla mnie chwil - to przeciez taki czas tylko dla nas- kiedy nikt mnie nie zastąpi i jesteśmy tylko my = Iwo cyc i ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Właśnie siedzę sobie z Igorem i piszemy do was :) On mnie trzyma za ręce a ja klikam w klawiaturę, więc jeśli będą jakieś błędy to was przepraszam :) Tak właściqwie to przestałam karmić piersią, bo Ior nie mógł się dopić, bo praktycznie z dnia na dzień pokarm mi znikał, w oszałamiającym tempie. Już 3 dn nie kariłam, a w sobotę troszkę dłużej kąpałam się z dość ciepłej wodzie i momentalnie czułam jak mi piersi rosną, pokarm na nowo zaczął mi nachodzić, tak więc teraz raz w dzień daję mu cycka żeby mi sie zastój nie zrobił. Ale jak to Gokata napisała, te chwle sam na sam z maleństwem przy cycku niczego nie zastąpią, to najpiekniejsze chwile które zbliżają matkę zckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten jaki tam paskudny-u nas piekne zasniezone popoludnie:) Lubie snieg pieknie za onem az sie chce wyjsc na spacer:) Gokatko, wytrzymaj jeszcze troszke. Pomysl sobie ze np ja mam gorzej, bo musialam rzucic palenie i dalej mnie ciagnie:( ale nie moge i wiem ze nie zapale juz nawet po karmieniu. To jest chyba jedyna okazja zebym mogla raz na zawsze skonczyc z tym nalogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie poczulam znowu te pukniecia:) Wydaje mi sie ze to jest to! Jestem wlasnie po malej przekasce i chyba daje znac ze mu smakowalo;) Nie byly to jelita na pewno, bo to cos wystepuje u mnie bardziej po stodku w dole brzucha zaraz pod pepkiem. O! wlasnie znowu puknelo:) Wspaniale uczucie, nie myslalam ze tak szybko to u mnie nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
W ktorym tygodniu, bądz miesiącu mialyście pierwsze objawy ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikaaaa-ja zaraz po spoznionej miesiaczce.mdlosci,odrzut od papieroskow ktore pozerałam,wmioty po kawce i na sam jej zapach,bol cycuszkow,,to chyba tyle.a i krawaienie z nosa.a Tobie @ sie spoznia??jesli tak ile?? Witajce kochane!Alotus,Gokatko...wszytskie!!! Nie odzywalam sie od wczoraj bo musilam sie wyplakac i wyzloscic ze znowu nic.taka wielka mialam nadzieje.najgorsze to ze znowu powrot do dawnej sutuacji.w przyszlym roku bierzemy slub,juz wszytsko zalatwione i teraz nie bedziemy sie starac bo przeciez nie moge w 9 miesiacu tanczyc na weselichu.wsyztsko sie pokickalo.bylam przed chwila u kochanej sasiadki i jej ponad miesieczne corci.cala niedziele spedze z malenstwem sam na sam bo sasiedzi na koncert jada.juz nie moge sie doczekac.to jest tak cudowny skarb.Kurcze,wciaz wracam myslami do utraconego malenstwa.kolezanka ktora zaszla w ciaze w tym samaym czasie co ja 3 lata temu urodzila wlasnie drugie dziecko a ja ciagle tesknie i zaluje za tatmtym pierwszym.ahhhh.przepraszam za te zale smutki i za to ze sie powtarzam,ale tak to meczy-Wy najlepiej zrozumiecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik kasik - przeeeeepięknnnnnny!!!!!!!!! Chodzi mi o Adama :) Dziękuję kochana za fotki, napradę, śliczny bobasek :) Już dziewczyny pewnie się sznurkiem pod drzwiami ustawiają :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, miałabym do Ciebie prośbę. Czy mogłabyś wysłać Kasikowi maila z moim adresem i w moim imieniu poprosić o fotki Dzidziusia?? Proszę Ciebie, bo nie chcę tu pisać swojego maila. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajana-widzisz tak mialo byc. Faktycznie ciezko by Ci bylo sie poruszac jakkolwiek, nie wspominajac juz o weselu:) Ale jakbys np byla w 3 miesiacu to nie bedzie jeszcze widac i moze obliczcie od kiedy moglibyscie sie postrac:) Im szybciej zaczniecie tym szybciej bedzie. Ale trzeba ustalic bezpieczny termin staran w razie czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko - ja miałam laparoskopię w marcu i lekarka powiedziała, że mam pół roku na zajście w ciążę. Okres pół roku słyszałam najczęściej też na forum, więc myślę, że lekarka troszkę skróciła Ci ten okres, ale może za to weźmie się ostro za Was. Mi udało się zajść w ciążę w czerwcu, ale poroniłam. Pół roku od laparo już mi minęło, więc już raczej nie mam szansy. Ale rzeczywiście po laparo dużo kobiet zachodzi w ciążę i życzę Ci tego z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Wczoraj wróciłyśmy ze szpitala. Wiktoria urodziła się w sobotę drogami natury o 16:50 wymęczywszy mamusię tylko 5 godzin i 20 minut. Waży 3360 i ma 57 cm :D I jak taka mała osóbka potrafi przesłonić człowiekowi cały świat? Zdjęcia porozsyłam w następnej wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka gratulacje ogromnniaste z okazji urodzenia córci :D Dla Was 🌻a raczej cały ich bukiet :) Sporo ważyła w porównaniu z moją Nadią ale ja też byłam bardzo szczęśliwa,tak jak Ty zresztą. A co do przesłaniania świata to święta racja - liczy się tylko Maleństwo :) Oby Wiktoria rosła zdrowo i była szczęśliwym dzieciątkiem. Raz jeszcze najszczersze gratulacje dla obojga Rodziców :) P.S. Fotki mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - Gratulkuje!!!! :) Alutos, to napewno są ruchy, ja też zaczęłam je czuć w tym czasie co Ty. Musisz sie czasami dobrze wczuc, teraz już jestem w 22 tygodniu u czuje je wyrażnie, wiec teraz śledz ruchy Twojego maleństwa, a po jedzeniu to już w ogóle. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko-Moje ogromne gratulacje!!!!!:* Ja tez poprosze o fotki bobaskow. Wzetko i Kasik moj email to oxiss@tlen.pl, jest tez zreszta dopisany pod moim nickiem. Aga_w -boli jak kopie juz w 22 tygodniu? Bo ja na razie odczuwam tylko lekkie pukania. Niestety rybki i motylki mnie ominely:) albo po prostu nie bylam dosc czujna i pomylilam to z jakimis fizjologicznymi rzeczami;) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Dawno mnie tu nie było... Wzetko! Gratuluję!!! Bardzo się ciesze, że jestes juz po wszystkim! A ja jeszcze troszkę musze poczekac - na szczęście czas szybko leci, więc i ja sie doczekam. Pozdrawiam Was wszystkie! PS Majka, zaglądasz tu czasem? Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda czas strasznie szybko leci pamietam dokładnie jak sie zastanawiałam czy jestem w ciązy a to juz 7 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Krolcia no jasne że czasem zagladam....Czasem sie wtrącę:) Spodziewam sie siusiaczka (pisałam wczesniej) To juz koniec 24 tc u mnie...czas leci co??? u Ciebie widze że coraz bliżej.....na Święta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Krolcia no jasne że czasem zagladam....Czasem sie wtrącę:) Spodziewam sie siusiaczka (pisałam wczesniej) To juz koniec 24 tc u mnie...czas leci co??? u Ciebie widze że coraz bliżej.....na Święta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×