Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

anastazjo ja tez tak czasem mysle ze nie potrafie dzieci wychowac ale nie mozna byc za ostrym bo to nie wojsko i za lagodnym tez nie tylko gdzie tu znalezc zloty srodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny się rozmodliły chyba:D albo posnęły na tej modlitwie:D No to wylądowałyśmy.UFF Teraz czekamy na owoce. I to bardzo konkretne owoce!!!! Rumiane i pachnące...wiecie jak nie? Pokuś-posłałam Ci linka Janeczko-a Ty w ogóle dostałaś maila? A mamulka to rozwalasz mnie tymi swoimi tekstami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula no ja mysle młot w ruch i bedzie ok:Pheheheh mamula ja jutro sie powyzywam:P bo tym razem maz zarósł ja agrest na wiosne:P zapomniał opotrzebach zonusi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tu jestem:) Lili- to czekam aż do mnie dojdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= a ty przed starankami czy po ? bo już sie pogubiłam z tymi ciotkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili tak dostałam, w czasie kiedy pisałas swoje zapytanie, wysłałam Ci odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go nie widzialam 2 miesiace.......... to koszmar ja juz tak nie chce i on tez nie kasa z tego taka sobie,ale ja nie jestem materialistka i mam w dupie pieniadze,rzecz nabyta niestety bedzie musial tam zostac do czerwca,bo ma kaucje za mieszkanie i 3miesieczny okres wypowiedzenia pozatym musimy odlozyc na zycie cis mocno na gorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu ja przekładam staranka, a owulke mam miec koło 4.03,wiec jeszcze chwilka na relaksacyjne przytulanka:),a pózniej z zabezpieczeniem, ooo nie juz dzis 1.03,o matko to juz jutro trzeba uwazac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kochane moje-w związku z Waszą decyzją karnie was przenoszę do mnie-na górne pietro;) Tylko muszę ją odszukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stało się;) *****DOPINGUJĄCE****** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3.Moni...............1c.1s.................... 4.Mamulka...........2s................................. ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s.................26-28......................08.03 2............................... 3 Justina33........... 1s1c..............28-32.......................0... 4............................ 5.Daily............. .... 1s...................32.........................15.03 6.Koko............ .......3s....... ........27-28......................25.02 7.Inka67................3s..................29-30....... ...............07.03 8.Roksana............ .1c 2s.............34-35......................10.03 9.Janeczka..............2s................29-31......... .............03.03 10.Anastazja ........ ..3c............... 30-31......................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30......................5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28......................4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...............2c.1s..................... .20.05 synek Maciuś 2.Dana......................3s..............28tc...... 27.05 córeczka 3.Ewelina76...31.........1c 1s..........24tc.......19.06 synek Igorek? 5.mama trójeczki..31...2s.1c.........22tc........29.06 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 Jakub synek Nadzieji ur.............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni.. ur. 23.02.07..waga...3030...wzrost..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde.........ale narobiłam:D dziewczyny mnie zjadą...za dopingujące:D:D Widzicie ile nas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE****** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3.Moni...............1c.1s.................... 4.Mamulka32...........2s ******STARAJĄCE SIĘ****** 1.Bega.................. 2s.................26-28......................08.03 2............................... 3 Justina33........... 1s1c..............28-32.......................0... 4............................ 5.Daily............. .... 1s...................32.........................15.03 6.Koko............ .......3s....... ........27-28......................25.02 7.Inka67................3s..................29-30....... ...............07.03 8.Roksana............ .1c 2s.............34-35......................10.03 9.Janeczka..............2s................29-31......... .............03.03 10.Anastazja ........ ..3c............... 30-31......................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30......................5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28......................4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...............2c.1s..................... .20.05 synek Maciuś 2.Dana......................3s..............28tc...... 27.05 córeczka 3.Ewelina76...31.........1c 1s..........24tc.......19.06 synek Igorek? 5.mama trójeczki..31...2s.1c.........22tc........29.06 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 Jakub synek Nadzieji ur.............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni.. ur. 23.02.07..waga...3030...wzrost..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE****** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3.Moni..............1c1s.......................... 4.Mamulka...........2s...................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s.................26-28......................08.03 2.Justina33........... 1s1c..............28-32.......................04.03 3. 5.Daily............. .... 1s...................32.........................15.03 6.Koko............ .......3s....... ........27-28......................25.02 7.Inka67................3s..................29-30....... ...............07.03 8.Roksana............ .1c 2s.............34-35......................10.03 9.Janeczka..............2s................29-31......... .............03.03 10.Anastazja ........ ..3c............... 30-31......................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30......................5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28......................4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...............2c.1s..................... .20.05 synek Maciuś 2.Dana......................3s..............28tc...... 27.05 córeczka 3.Ewelina76...31.........1c 1s..........24tc.......19.06 synek Igorek? 5.mama trójeczki..31...2s.1c.........22tc........29.06 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 Jakub synek Nadzieji ur.............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni.. ur. 23.02.07..waga...3030...wzrost..49cm szcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lili wszystko ok ,dobrze pozmieniałas w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili= doszedł:) wiesz byłam pewna że o to chodziło:) mi też sie to bardzo podoba:) super! a moni= no ja jakoś myślałam że jeszcze ten miesiąc był brany pod uwage:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to czasem mysle ze chcialabym zaliczyc wpadke:P i wtedy decyzja nie nalezalaby do mnie,tylko zycie by ja nadalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja juz chyba za stara jestem na wpadki:P no przeciez umiemy sie zabezpieczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokuniu, kochana ja w tym mc do pracy ide, to nie chce isc tam z mdłosciami;)bony dydy tylko jak mi na tej kasie fiskalnej pujdzie??? jeszcze nigdy nie działałam na kasach....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko = to nie takie łatwe niekiedy! u mnie przez 13 lat bez zabespieczeń i dupa a nie wpadka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= nie martw sie o kase fiskalną , bo to łatwe jak budoea cepa:) zobaczysz w mik załapiesz o co chodzi ! te kasy wszystko liczą same ! ja bardzo lubiałam na kasie pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje pokuniu:),dziewczynki koncze dobranoc🖐️,kochane miłej nocki .....kolorowych słów🖐️i 👄 na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= dobranoc kochana👄 :) jutro popołudniu zaglądne ! ja też mówię dobranoc ,bo rano musze wcześnie wstać bo jeszcze przed kursem na zasiłek muszę podjechać👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×