Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ale Daily ja go nie miałam wcześniej. Ostatnio mam cykle 25 dniowe i owuacja wypada własnie dzisiaj i tak jak zwykle boli brzuch i tempka spadław stosunku do wczorajszej z 36,6 do 36,2. Przytuanki Beguniu były 3 dni temu więc to moim zdaniem nie ma wpływu....trochę jestem załamana... Dwa lata temu miałam usuwana nadżerkę, a wczoraj wyczytałam że po zabiegach na szyjce mogą wystapic zaburzenia w wydzielaniu sluzu szyjkowego :( Nigdy chyba nie zajdę w ciążę przed owulacją z takim śluzem :O :O :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie bardzo daily, ze dostalas ode mnie mala dawke dobrego humoru...!!!! dzis ma go w nadmiarze, wiec moge sie z kims podzielic... oddam dobry humor w dobre rece calkowicie za darmo...gratisowo dolaczam porcje optymizmu okraszona szczypta nadzieji...ktos reflektuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sluz też zglupial, plodny jednorazowo mialam 13 dc wieczorem i nastepnego dnia mikrośladowe ilości raniutko, ale test owulacyjny najbardziej pozytywny byl w 18 dc, a od 14 dnia nie mialam wogóle śluzu tylko lekkie uczucie naoliwienia i raczej bialy mleczny sluz. Cholera nawet nie wiem kiedy byla owu. zaczyma miec dosyc wszystkich metod nawet tych które stosuje od lat. Niestety wniosek jest tylko jeden PSYCHA!!! PSYCHA!!!!PSYCHa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o 11 jak bede miala wiesci od mikusia to juz totalnie sie wyluzuje... powinnam sie ruszyc i ten moj mega tylek zabrac od kompa bo musze pare spraw pozalatwiac...a tak mi sie jakos nie chce...ale musze sie ruszyc, bo sie nie wyrobie, a dzis po szkole szybko musze z mikusiem do domu leciec, bo pani od angielskiego przychodzi i mam wymierzony czas tylko na dojazd...glupio zeby pod drzwiami slala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex...juz wysylam !!!!!!!!!!!!!!!!!! daj znac jak humor z optymizmem dotra!!!! :D tak sobie pomyslalam enex, ze moglysmy sobie razem zdjatka popstrykac i wyslac dziewczynom...a niech zazdroszcza jak to mamy dobrze i mozemy sie pospotykac na wspolnej kawce w realu!!!! nic to co sie odwlecze to nie uciecze.... daily, dawaj zdjecia...czekam tez!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Daily - nareszcie - dzięki :) :) :) Beguniu - humor wciąż kiepski, ale przynajmniej dotarło do mnie na czym może polegać mój problem z zajściem w ciażę :( :( Przynajmniej nie bedę się łudzić tylko kupie jeszcze siemię, ten syrop - gułajazyl :) czy jakos tak - taki mam plan next month

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam👄🌼❤️ ale jestem zla...wczoraj napisalam posta juz na tej stronie zaraz po Begusi....i go nie ma.....?????jest mozliwe zeby mi go ktos wykasowal... Nic takiego przeciez nie pisalam....do Begi👄 tylko ze super ze juz staranka.....do MONI👄 mowilam dobranoc i do Daily ze trzymam kciuki zeby jednak przeczucie ja zmylilo...i @ nie przyszla....🌼 no ale sprawdzam i nie ma...nawet komp od meza wlaczylam zeby sprawdzic czy przypadkiem mi moj cos nie szwankuje...no i nie ma..... ale ok teraz pisze i mam nadzieje ze nie znikne.... Inka 👄Enex👄Janeczka👄 ja dzis dziwacznie sie czuje....cala noc budzil mnie bol brzucha.....a o piersiach juz nie wspomneeee... i obudzilam sie spocona....jakbym miala goraczke...bylam zmierzyc ale 36.9...a bylam pewna ze z 38....ciekawe co to??? Daily super slodkie te ciuszki....cudne.....❤️tylko kupowac....jak bede miala dziewczyneczke....to chyba wybiore sie na zakupy do Polski:D milego slonecznego dnia🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
fajne fotki daily duży już ten "mały". Ja też muszę się zmobilizować i wysłać Wam mój brzucholek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie i jeszcze DANA to już naprawde STARA BRYGADA jeszcze przydala by się EWELINKA, Agunia i NADZIEJKA :) - czemu sie nie ozdzywasz NADZIEJKO ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda daily stara ekipa na placu boju!!!! cudownie...ale moje kochane mimo iz bardzo bardzo chce z wami byc, to jak nie pojdze teraz to nie zdaze z niczym, a nei moge sobie na to pozwolic niestety...wpadne moze jak uda mi sie pozalatwiac i moze wpadne do domu zanim do szkoly po mikusia??? ale poki co musze leciec...nie piszcie za duzo, bo bede miala duzo czytania !! to byl zart oczywiscie...piszcie sobie piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diewczynki u nas piękna pogoda :) słonko świeci ,ptaszki śpiewają:) aż chce sie żyć!!!!!!!!!!!!!!!!!! enex= ja taż mam problem ze śluzem i właśnie mam zamiar zacząć na dniach pić len:( tylko jak go wypić !!! ochyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!!!!!!!!!!!!!! Ja się wystałam w laboratorium. Prywatne,a tyle ludzi,że myślałam że padnę (z głodu zwłaszcza) Podczytaywałam Was sobie w sobotę i niedzielę,zle nie miałam zbytnio czasu a i weny twórczej jakoś mi brakowało. W sobotę wybrałam się z dzieciakami do kina na SMocze wzgórze no i lody itd, później szybki obiad, wczoraj znowu niespodziewani goście, później pojechaliśmy oglądnąć te drzwi zaległe i kupić rolety okienne. No i dzień zszedł na niczym. Dzisiaj od rana biegam, teraz kawka francuska drożdżóweczka i.....tycie. Wyniki badań ok 16, ale nie wiem czy pójdę dzisiaj, chyba jutro zajadę. Daily, moja córa też jakaś dzisiaj niewyraźna, i sama nie wiem czy ją cos bierze, czy ja jej tymi lodami pomogłam! Tak bym chciała, abyście juz wszystkie spadły do tej dolenj tabelki. Ostatnio dziewczynki, tak mnie chwaliły,że dzielnie ciążę znoszę, no tak nie narzekam,ale mam okropne kurcze łydek i sama nie wiem co z tym zrobić. Najbardziej dokuczaja mi w nocy,a wdzień to po tych kurczach to mnie normalnie całe łydki bolą!!!!! Co radzicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak, ja jestem to wszystkie gdzieś pobiegły. Skoro tak, to ja też pójde chociaż odkurzyć i wracam z...........drugą kawką,, tym razem zrobię sobię tę co Daily polecała z pianką!!!! Mam nadzieję,że wtedy już się któraś pojawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ale nam tu super foteczki wysylasz.... slicznie wygladasz.....a do slubu wrecz PIEKNIE🌼 Poka🌼witaj DANA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ja też wlaśnie postawilam przed kompem kawke, musialam sie ewakuować z laptopa na stacjonarny bo moje dziecko zapragnęlo pobawic sie w matematykę z Kubusiem Puchatkiem. Boże gdyby nie kawa to nie wiem jak bym przezyla dzień. za godzinke musze sie zbierac bo ide do lekarza a jeszcze w miedzy czasie musze wymodelowac wlosy. ALE TERAZ PIJĘ KAWKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ ROKSANKO!!! jak się czujesz??? jak sluzik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko a propos przykurczy to jest to jedyna rzecz która maksymalnie przeszkadzala mi w ciąży. czasami budzilam sie w nocy i blagalam żeby mąż mi zgiąl noge bo sama nie moglam. Okropne uczucie. Musisz jeśc pokarmy pogate w magnez, sód i potas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×