Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ewelinko👄witaj juz sie stesknilysmy za Toba:) Daily...sluzu nie wiele...ale jak jest to dziwny...jakby w dni plodne...ciagnacy...hmmmm wiec nie wiem co to ze mna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne że dzisiaj od rana nasza stara ekipa szturmuje forum. dziewczynki : POKA< MONI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily, podglądam sobie Was co chwileczkę,ale muszę podokurzać,bo nie wiem czy nie iść po dzieciaki do przedszkola przed spaniem. Nie wiem jak tam moja córcia,choć mówiłam panią żeby dzwoniły gdyby cos się działo. Ona tak bardzo lubi do przedszkola chodzić,ale nie wiem czy jutro ją poślę. Zobaczę, co będzie. Daily, ciuszki słodkie, poprostu przesłodkie. Ja kupuję niebieskie z autkami, samolotami itd. Też ładne. Już przywykłam do myśli że będzie to synek, no i chyba mały piłkarz,bo tak mnie kopie,że jak nie zrobi mi krzywdy to będzie cud!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne że dzisiaj od rana nasza stara ekipa szturmuje forum. dziewczynki : POKA< MONI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam,że Moni, to chyba dzisiaj do Mamy pojechała a później z córeczką do okulisty,więc chyba wieczorkiem się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma was,to ja chyba faktycznie wezmę się za to odkurzanie, i będę za jakieś pół godzinki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko gdybym byla na Twoim miejscu to plec dziecka byla by mi obojetna, dlatego, że mialas już okazje zrealizowac sie jako mama obojga plci. zreszta dla Twojego synka (Tego średniego) braciszek jak znalazl. Będzie kiedyś z córunią gotowaly dla swoich 3 facetów. EXTRA!!! Chlopakom bedzie raźniej no i będziesz miala 3 facetów, którzy będą Cie uwielbiać. a jeżeli chodzi o ciuszki chlopięce....hm zawsze mialam z nimi problem tzn, zawsze oglądalam dziewczęce. nawet teraz jak kupuje ubranka dla synka to rzadko co mi sie podoba i raczej kieruje sie firmą niż faktem czy to mi sie podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Daily, wiem. Mam najukochańszą córeczkę pod słońcem. Jest taką moja przyjaciółką,że zawsze trzyma moja stronę, mówi o wszystkim, dzieli się troskami i radościami no i jak na kobietę przystało dzieli się moimi kosmetykami, stroi no i pomaga we wszystkim (nawet ustawiać chłopaków) Ciuszki nadal na nią fajne,bo to wiek \"modniarstwa\" różowe, barbie no i co mamo????? ja chcę tamte spodnie,bo w nich wyglądam \"jak laska!!!!\" Kochane, dobre dziewczatko. SYnek nie może się doczekać towarzysza do gry w piłkę,a córeczka dzidziusia \"lalki\" aby mogła wozić wózek, dawać smoczek no i pokazywać,że jest nieoceniona pomocą. Sama jednak oficjalnie powiedziała,że zawsze będzie ze mną, nawet jak będę starą babcią, dzieci miec nie będzie,bo........nie chce mieć męża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuszki, dla chłopców,no tak nie są tak słodkie,bo nie po naszej głowie, naszej psychice bliższe są dziewczęce ciuszki, ale te chłopięce dla dzidziusiów też są kochane. Ja preferuję firmę NEXT, George i inne angielskie super jakość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie rozmawialam z siostra, narazie spokój. Fajnie by bylo jak by sie już ta nasza Alicja urodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmykam, wloski czekają na nadanie im odpowiedniego ksztaltu, jak teraz nie pójde to bedę musiala je myc jeszcze raz bo za bardzo przeschną. Pa pa, do uslyszenia wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sylwia mam pytanie do ciebie , jaki miałaś śluz po owulacji (jezeli jeszcze pamiętasz) ,bo mnie wydaje sie ,że owu miałam wczoraj ,a dzis jest jeszcze dużo śluzu ,jest przezroczysty .ale są w nim takie białe grudki i nie jest taki juz ciągnący ....sorry ,że tak obrazowo Daily mnie tez się zdjęcia nie otwierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Właśnie daily mnie też się nie otwiera, tylko główna strona fotosika. Madzia czuje się dobrze w czwartek idę chyba na ostatnie usg, myślę że będzie lepiej. Ewelinko - skurcze łydek, co Ci mogę poradzić nie pij kawy bo wypłukuje magnez, no i spytaj lekarza może Maglek B6 a póki co dużo produktów co zawierają magnez. Taka jestem leniwa zdjęcie zamieszczę bo już zrobione tylko trzeba przełożyć. Całuję Was Pa. I Roksankę 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam Wam linka od Daily.....i po prawej stronie macie pomaranczowa czcionka nick \"daily\"tam kliknac i pokaza sie wszystkie foteczki od naszej Daily u nas dzis kochani 20st bylam na godzinke na spacerku...mam nadzieje ze teraz usnie slodko i bede miala chwilke dla siebie.... mieski juz sie piecze...ziemniaczki obrane...jeszcze tylko jakas surowke musze wymyslec i mam labe.... no jeszcze zostalo mi poodkurzac ,ale to juz jak obudzi sie maly... ale cudownie jak tak wszystko budzi sie do zycia.... jak ja Kocham Wiosne🌼🌼🌼 mam ochote na wielkie zmiany...najchetniej jakies przemeblowanie bym zrobila...ale musze wystopowac....bo kurcze jeszcze cos narobie sobie.... czuje sie bardzo\"ciazowo\" i jakas wewnetrzna energia mnie rozpiera... a do tego dzis ....cos Wam zdradze... od dawna tego nie mialammmmm.... nie wiem co to znaczy:p mialam dzis jakies dziwne \"erotyczne\"sny... moze przez to obudzilam sie cala mokra:D:D:D kurcze mam nadzieje ze to hormonki daja o sobie znac:D hehehe ja to wszystko jak zwykle przypisuje temu ze moze jednak jestem w tej ciazy....wybaczcie mi dziewczyny....ale taki juz ze mnie swir:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko👄 a ktory masz dzis Kochana dzien cyklu???? DANA👄 czekamy na foteczki.....:) Ciekawe jak tam dzis sie czuje Moni🌼???? MoniaMonia jak tam test???zrobiony??? a gdzie cala reszta dziewczyn??? zaraz zaczne wyliczac.... :):):):):):):):):):):):):):):):):) pewnie na spacerkach korzystaja z piekniej pogody.... my dzis mamy w planie jechac i kupic rower(dla mnie) u nas juz wszyscy maja....tylko ja nie:p i jak chcemy na jakas wycieczke to musza sami.... a sa od dzis super przeceny...wiec moze sie skusze... ciekawe kto bedzie na nim jezdzil:p Roksii z wielkim brzuchem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka Roksi 🖐️ u mnie dzis 14 dc , a przytulanki były 10 dc ,więc ciekawa jestem czy dożyły te żołnierzyki czy nie u nas tez dzis piękna pogoda , a te zdjęcia jak otwieram ti nie ma napisu Daily,może cos żle robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko:) koko = a ty teraz z testami działałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus tak ,ale dopiero wczoraj wieczorem miałam 2 krechy ,to już nie wiem czy od razu miałabym owu , a ten śluz dzisiejszy to mnie zastanawia co do zdjęć to otwierają się śliczne ubranka dla dziewczynek , daily nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe....POKA mnie uprzedzila:) a ja akurat telefon mialam i sie zagapilam:p Koko w w/g testow kiedy wyszedl Ci ten dzien najplodniejszy?? szansa jest...w dobrym sluzie i 5 dni....nawet gdzies czytalam ze do 7 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi to samo ,nie widze daily ,może ja coś żle robie bo jak pisałam w tych fotosikach to ciemna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i 5 dni tak ,ale zobacz ten najpłodniejszy moim zdaniem miałam wczoraj ,ale dopiero test 2 krechy wyszedł wieczorem , a więc za 24-48 h powinnam mieć owu ,a ze śluzu mi wychodzi inaczej , no nic znów będę się łudzić jak zwykle ...oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to Inka pisala ze chyba jak sa dwie krechy to owulka moze wystapic do24/36h???? a jak mialas przedwczoraj Koko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedwczoraj też sluz ciągnący się ,ale najbardziej ciągnący był wczoraj ,a dzis to takie bałe grudki są w nim ,no nie wiem co o tym sądzić ..hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×