Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

ineczko= no było by super gdyby i mi sie udało :) ale czas pokaze ,choć i tak nie moge przestać o tym myśleć:(to jest tydzień który sie będzie ciągnoł w nieskończoność!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko=> czasami trzeba pomagać, by wszystko było dobrze. Znam dzieci, które urodziły się z takiej ciąży wspomaganej lekami i są całe i zdrowe. Gdyby nie one pewnie nigdy by się nie urodziły. Trzymaj się kochana, będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko= coś tam mnie pobolewa w brzuchu czy w piersiach ale staram sie na to za bardzo nie zwracać uwagi,żeby sie nie nakręcać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochani!!!!!!! Asik🌼 Agaaga36 🌼Agunia33🌼 Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka🌼 GrubyMiś🌼 Inka🌼 Janeczka🌼 Justina🌼 Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia Trójeczki🌼 Maja🌼 Mamulka 🌼Miśka 123 🌼Moni🌼 Paty36🌼Pola40🌼 Poka🌼 Ronja 🌼Sylwia🌼 Nadziejka🌼 ale jestem dzis podekscytowana....:D:D:D pierwsze najwazniejsze .....Ineczko slicznie dziekuje👄🌼❤️....czekam na przesylke ....dam znac jak tylko dojdzie:)mam nadzieje ze jest adres zwrotny gdzie bede mogla wyslac pieniazki:)duzy buziaczek dla Ciebie👄 POKA i Ronja mocno trzymam kciuki ❤️ czuje ze worek sie rozsypie.....oj czuje:D DAILY❤️ jakbys miala cykl 35dniowy to dopiero w czwartek mialabys owulke...jak 34dniowy wypadaloby w srode....dzialaj dzialaj dzis kochana....ja normalne cykle bez tych tabletek tez mialam owulke w 20/21dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..... zapnialam ze moje jajo juz sobie zniklo z jajnika:D:D:D dzis rano czulam dosc ostry bolok.9.00h ...wiec to chyba bylo to... a u p.doktor juz mnie nic nie bolalo... mowilysmy o tej metodzie +6 na dziewczynke.... mowila ze moge zaryzykowac tak ok15godziny... ale w/g niej mam duze szanse ze wczorajsze z rana przezyja:D wiec nie wiem....wacham sie ....maz mi zagaduje tu.....hehehe....a jestesmy sami w domku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do sklepu ale zaraz o 15 tu będę czekać na wiadomość od ineczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha....musze sie Wam czyms pochwalic.....:D:D:D kupilismy autko.....:D:D:D ale mi sie podoba.....cudooooo...wkleic foteczki??????heheheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Roksanko 🌼 tyle radości wnosisz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
koniecznie !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane............nie odzywam sie bo nie mam czasu...dopadlo mni e10000 spraw i nie mam ani minuty, teraz tez wpadlam zeby szybko poczytac wypic kawe i znow musze leciec...wpadne oczywiscie po 15 (juz znow wroce) zeby usciskac INECZKE 🌼 tak niesmialo tule cie ineczko......mocniej zrobie potem ok? janeczko tobie tez usciski takie narazie malutkie 👄 potem beda mega!!! daily, roksanko, koko, poka i wszystkie moje drogie.....sciskam was mocno i nie moge sie juz doczekac kiedy bede mogla powrocic na stale do was do porannych kawek i pogaduszek...mysle ze juz niedlugo!!! jutro mikus ma egzamin z fortepianu oli ma testy wazne ja latam z noga na zabiegi ale mysle ze od czwartku bedze wolniejsza.... u mnie bez zmian, brzuch nie boli, cera super cycochy bolaw bardzo przy dotyku i ogolnie super... czekam na @ moze jutro? sluz jakby powoli sie rozzedza, wiec juz na dniach @ powinna byc... juz nie rozdzieram szat, nie rwe wlosow z glowy, powiedzialabym to dosadnie ale nie chce az tak tu kalac jezyka....probuje na sile obrzydzic sobie macierzynstwo.. (z mizernym skutkiem jak na razie) ale przynajmniej psychike oszukalam... roksanko pytalas sie mnie jak to robie? nie mam pojecia...chyba czas mi pomogl...ale w sumie u Ciebie tez juz to tyle samo trwa....moze jestem zbyt slaba psychicznie i stad? nei mam pojecia szczerze mowiac sama sobie sie dziwie jak to sie stalo i skad moja postawa taka....ale dzieki Bogu, inaczej bym juz sfiksowala i zaplakalabym sie na smierc..... kochane mamy piekny dzien, oby byl jeszcze piekniejszy dla ineczki.... sciskam was mocno i do niedlugo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam nieskromnie foteczki...:p http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77cd869a1d924707.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31e82da40ec65fde.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f863b52a99fce25.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/933c9f758321f0da.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/202ffc01d1f139cb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9365e85292f220d6.html Begus Kochana Podziwiam Cie Strasznieeeeeeeee❤️❤️❤️ choc trzymam kciuki za Ciebie....bo uwazam ze jeszcze w tym m-cu nic straconego.....wkoncu @ nie ma....👄🌼❤️ DANA👄🌼❤️ jak sie czujesz???jak brzusio sie miewa???? Ineczko i co tam???ja czekam zniecierpliwiona:)jeszcze 15 min...uffff... TY pewnie Biedaku jeszcze mocniej.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj....zle napisalam..... mialo byc \"Biedactwo\" ale brzydko brzmi....Biedaku....przepraszam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaglądam z niecierpliwością-15 się zbliża... Jestem dobrej myśli. Fajnie,ze możemy tak wspólnie oczekiwać:) Roksanka-ja na samochodach zupełnie się nie znam:D rozpoznaję tylko kolory jak mój mąż mówi:D Ale podoba mi się bo duzy. Ale przewidziany na szósteczkę mam nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu jak dobrze ze sie odezwałas:)🌻,roksanko to plan wykonany na 6+:D samochód b fajny i duzzzyyy:) ineczko czekamy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni🌼 dokladnie:D:D:D na 6+ hehehe....dalam sie skusic....mam nadzieje ze uda sie:):):) zreszta jak juz Wam pisalam jest wszystko jedno....moga byc \"jajeczka\":D:D:D Sylwiu🌼jak tam sie miewa Wasza Jagodka:):):) Lili🌼 moga byc nawet dwojaczki.....bo to autko na 7:D:D:D Pokus🌼dziekuje...juz nie moge sie doczekac jak sobie nim po"vojager"uje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się zeszłyśmy fajnie w tym radosnym oczekiwaniu:) Roksi-a jaki to samochód? bo nazwy chyba nie napisałaś? Może i my pomyślimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi=> fajne autko :D A Karolinka ma się dobrze, rośnie w oczach i coraz bardziej kontaktowa jest :D Teraz jest na etapie wstawania. Nic przy niej nie mogę zrobić, bo czepia się moich spodni. Muszę uważać aby się nie przewróciła. Ineczko=> daj nam znak co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniu dziewczyny ale mi sie nic dzis nie chceeeeeeeeeeeeeeeeee.......:D mezus gotuje obiadek.... Amanda poszla z Samuelkiem na rynek pospacerowac.... Amadeo w kinderhorcie.... :D:D:D a ja z Wami w tym szczegolnym \"oczekiwaniu\":):):) Ineczkooooo...bo nas mezowie z domu wyrzoca:D nic nie porobione tylko siedza przed kompem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niestety wiadomosc odczytam wieczorem bo zaraz wychodze.....no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksnko=> mi też się nic nie chce, a mam roboty i roboty. Jak to przed świętami. Nie wiem jak się wyrobię, ale jak będę dłużej czekała na Ineczkę to chyba wcale :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ineczka = pojechała dopiero po wynik:) ? no ale czekamy:) albo z radości jej sie ręce trzęsą i nie może nic napisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups Karolinka:D:D:D a czemu ja sobie zakodowalam Jagodka:p super pocieszka juz co nie???? podesli nam jakies swieze foteczki jak mozesz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko gdzie się podziewasz Roksi super samochodzik :D ,nam jak się rodzina powiększy to tez musimy o takim pomyslec Bega mam nadzieję ,że @ nie będzie :D ,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×