Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość Agula730
Poka u mnie objawy niby wręcz ksiązkowe, ale dwa testy nic nie wykazaly - ostatni dzisiaj.Co do mojego stanu to mam różne przeczucia. Zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula= no fajnie by było:) a mąż jest zadowolony a ja sie nie dam wykończyć , bo jak tylko zaskoczy to mu sie to skończy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Inka nazwalam to odczucie ``kulką``, ponieważ nie wiem jak dokladnie określić to odczucie. Ale fakt, że też wtedy kladę sie na chwilkę i ból przechodzi. A najlepiej to w ogóle wtedy drzemie sobie.Ostatnio jestem zmęczona. Ale to może być tylko moja wyobraźnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja też termin@ mam na 6 kwietnia ale zrobilam wczoraj test( Bobo-test strumieniowy, który wykazuje już połowę tego hormonu co narmalne płytkowe) a dziś betę i stąd wiem. Jak możesz to zrób rano Betę HCG w labolatorium i bedziesz wiedziała jasno co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Inka wlaśnie dzisiaj rano poczulam ból okresowy u dolu podbrzusza i pojawil się śluz. Teraz jest go troszkę mniej i znowu czuję ``kuleczkę`` wysoko w brzuszku. Pewnie męczę Ciebie moimi wątpliwościami, wybacz:-) Jeszcze raz gratuluję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
We wtorek przyjeżdża mąż i chyba wtedy zrobię to badanie. Kurcze, te wątpliwości są okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko= a nie miałaś problemu z kupieniem tego testu? bo tam gdzie kupowałam nie mieli ,więc nie wiem czy mi sie uda kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Dziewczyny idę do lóżeczka, bo jutro rano wstaję do pracy. Dobranoc! Fajnie, że moglam choć troszkę pobyć z Wami dzisiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ strasznie, strasznie, strzasznie sie cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - troszkę ochłonęłam.....:) :) ufff Witam was serdecznie !!! szalałam troszkę z siostrą - jutro pędzę do Gdańska - Daily, Moni U mnie dziś nadeszła wreszcie @ - tak więc mój cykl był najdłuższy jaki w życiu miałam -32 dni :( następna ok 28 kwietnia - chociaż sama nie wiem kiedy będzie tak naprawdę !! całusek ogromny dla was - INECZKO NAPRAWDĘ BARDZO SIĘ CIESZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka=> to wychodzą tak czy inaczej ponad dwie doby u Ciebie, a może i 3. Trudno na 100% stwierdzić kiedy jajeczko pęka. Jedno szczęście, że nic nie wyszło z tych przytulanek wieczorem ;) Ale przy Twoich cyklach miałaś dosyć wcześnie owulkę prawda. Jednak myślę, że zrobiłaś wszystko tak jak należy na dziewczynkę, reszta już należy nie do Ciebie :D Kiedyś jak byłam jeszcze w ciąży weszam na inne forum i tam dziewczyna polecała na dziewczynkę 2 dni przed owulacją. Wszystkim jej znajomym się udało :D Już widzę nasze emocje jak pójdziesz na USG dowiedzieć się płci ;) Pamiętam jak Agunia i Dana były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INECZKO ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ [ kwiat] ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Kochana, tak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naprawdę,aż mi brakuje słów!!!!!! Uważaj na siebie, odpoczywaj i śpij ile możesz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie OK,ale taka zabiegana byłam, bo w pracy mnie potrzebowali no i na nic czasu nie miałam! Ale dzisiaj był ostatni dzień, jutro rano kawka z Wami! Czekam na dalsze cudowne wieści!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko - dobrze że sie odezwałaś...martwiłyśmy się - mam nadzieję że u ciebie wszystko ok :) nawet sprawdziłam przed chwilką w tabelce który to tydzien u ciebie :) :) :) fajnie że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Enex, żal mi,że i Tobie się w tym cyklu nie udało. Emocje i tak sięgały zenitu,ale im Was więcej spadnie do dolnej tabelki tym milej i radośniej się tu zrobi. Ja czuję się dobrze, choć nie ukrywam,że \"GRUBO\". No,ale to juz zbliża się najgorszy okres ciąży. Mam nadzieję,że ten czas przetrwam. Rozpoczął się 29 tc, maluszek bardzo się rusza i wykopuje różne części mojego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto tabelka *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... .........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. .......04.03 3.Daily................1s..................32........... ...........16.04 4.Koko................3s................27-28........... ......... 26.03 5.Inka67..............3s................29-30........... .........07.04 6.Roksana34.........1c 2s.............34-35....................17.04 7.Janeczka...........2s...............29-31............. .......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................14.04 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s...............26-28............. .........5.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........34.......20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............32tc....27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........29tc.....19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........28tc.....29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650...... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310......wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030..wzrost..49 Najchętniej dopisałabym jeszcze Ineczkę, ale poczekam na jej decyzję!!!!!! W sumie to wszystkie bym was juz pozrzucała!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pójdę się położyć, bo w te ostatnie dni to chyba zbyt duże tempo sobie narzuciałam i wieczorami nie czuję się najlepiej. Odpocznę sobie przez nockę i raniutko na kawce się spotkamy!!!! Dobrano Kochane!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym miesiącu Ewelinko nie miałam nawet cienia nadzieji (skonczyłam na 8dc - owulacja - 18dc) więc czekałam z niecierpliwością na @ - no i teraz zaczynam staranka :) Dzisiaj w bibliotece z dziecmi widziałam dwutygodniowego dzidziusia - ach .... przesłodziak - tak sobie ziewnął malenką buźką - śliczny chłopczyk :) :) :) przyznam że znów mnie podkręcił - a już wątpliwości we mnie rosły ( takie związane z 3 dzieckiem). Ostatnio nie mam czasu ( z przeproszeniem) w tyłek się podrapać - i tak jakos mnie naszło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Enex!!!!! Człowiek nigdy nie jest pewien na 100% czego chce,ale jak nie podejmie wyzwania to czasami poźniej żałuje!!!! Mnie też nachodziły różne myśli,ale wiem,że maluszek da mi siłę i wszyatko się poukłada, zresztą jak zawsze!!!!! Dwa razy juz to przechodziłam, sytuacja się zmienia. I człowiek tez przyzwyczaja się do nowego. Jak miało się urodzić pierwsze dzieciątko,to nie miało się tej wiedzy,którą teraz się posiada, i przez te mąrość człowiek się waha, zastanawia, bo................wie co go czeka!!!!! Al nie martw sie, wszystko będzie dobrze! Całuski, spokojnej nocki i kolorowych snów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonecznym rankiem 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kto na kawusię???? Ja mam teraz chwilkę przed wyjściem do przedszkola, a później dopiero jak wróce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko! Auteczko super!!!!!!!!!!!!!!!!!! Też nad takim się zastanawiamy! :) :) Enex, miałaś kiedyś taką fajną tabelkę z podziałem ciąży na tygodnie i miesiące, masz ją jeszcze gdziś,bo ja odnaleźć jej nie mogę!!!! Ineczko, spać przez te emocje nie mogłam! ❤️ ❤️ ❤️ Tak się cieszę i tak bym chciała,że Begunia i Daily do Ciebie w tym cyklu dołączyły !!!!! 🌻 🌻 🌻 No i oczywiście Janeczka, Poka i Roksanka 🌻 🌻 🌻 Trzymam kciuki z całej siły i modlę się do Ojca Świętego!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę,że sobie słodko spicie! 🌻 ❤️ Zatem idę pościelić łóżka i dzieciaki do przedszkola odprowadzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko DZIĘKUJĘ !!!! Ja też od kilku dni budzę sie trochę po 6.... i stwierdzam, ze to calkiem fajne, troche zdążę zrobic zaczym dzieci do szkołu pobudzę. Dzisiaj zostaję w domku, powoli kończę sprzątanko. Nie kazałam mojej pani Edycie przychodzic dzisiaj bo byla bardzo \'zaprawiona\" pzryjdzie jeszcze w czwartek. Ewelinko poczekam pare dni z wpisem do tabelki. W czwartek idę do gin zobaczymy co mi powie nowego. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×