Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Sylwiu👄 nie wiem czy to miesien...on bardziej mowi o kosci....jakby chcial mu ktos rozerwac noge....ciezko z nim sie dogadac....on sam tego nie umie nazwac ale jak pytam czy lapie go skurcz w nodze to mowi ze nie skurcz....sama juz nie wiem czy on rozumie slowo "skurcz" on mi to nazywa po niemiecku..ale to jakos tlumaczy mi maz ze to znaczy ze go cos tam "rozrywa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ineczko... czyli w-g wynikow z krwi jest ok...to znaczy przynajmniej z tych co zrobili... jutro bede dalej drazyc ten temat u lekarza.... dobrze ze choc wszystko co sie wiarze z leczeniem dzieci jest za darmo...wiec moge wymyslac...tylko wlasnie musze wiedziec co mam wymyslac....... juz sobie zapisalam sugestie Ineczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam Kochani..... uciekam bo jestesmy zaproszeni na grilla....nie bardzo mam ochote...ale jakos nie chce popsuc dzieciaczkom dnia wolnego.... wiec zmykam pod prysznic..... Jeszcze raz Dziekuje🌼 jest mi jakos lzej ze sie wygadalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksnko jeszcze raz: moze jak zacznie płakać że bo boli to pomasuj mu łudkę i tym samym sprawdzisz czy to nie skurcz mięśnia, zapewne mialaś takie skurcze w którejś ciąży, może to świadczyc o niedoborach magnezu Miłego dnia dziewczyny Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane,własnie wróciłam z lezakowania w ogródku i obawiam się że przecholowałam zdeczko:P ja to jak na słonce wywale się to umiaru nie mam a potem kwękam że mnie wszystko piecze mam za swoje .... Ineczko to super ze juz nie krwawisz, bedzie wszystko dobrze:) Wiesz Roksanko ja to jednak mysle że sa to wzrostowe bóle,albo tak jak Inka Ci mówi skurcze może faktycznie magnez mu zacznij podawać i zobaczysz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanka-gdy byłam w wieku twojego synka,tak bardzo bolały mnbie nogi(ale najczęściej w nocy) że zwijałam się z bólu.Ja ci proponuję zamiast faszerować go tabletkami kup maść rozgrzewającą i masuj mu tę nogę.Mój Dominik też bardzo długo narzekał na nogi.Jak nie dałam mu tabletki na noc to w nocy zwijał się z bólu.Teraz gdy ma więcej wysiłku fizycznego(bałam się ze to mu pogorszy sprawę) ze względu na to że jest w klasie sportowej,to te bóle prawie wogóle mu przeszły.Czasami sporadycznie coś go boli,a to ręka,lub noga ale wtedy daję mu apap i po sprawie.Ale musisz wiedzieć w którym miejscu jest ten ból i jaki on jest.Bóle wzrostowe przeważnie są od strony piszczeli a nie styłu.I najczęściej czuć ból od kolan do kostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, wpadłam sie przywitac..wrócilismy z pikniku rodzinnego z róznymi atrakcjami, i wydalismy kupe kasy na jakies bzdety...ale dzieciaki sie fajnie bawiły :-) Roksanko, duzo zdrówka dla małego, będzie dobrze 🌻 a mi rano tempka spadła, juz mam tylko 36, 8...@ nadchodzi jak nic...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co to takie pustki tu dzisiaj są? gdzie się wszystkie podziewacie? a mnie nózki juz tak pieka że nie moge sie dotknąć nie wiem czym mam je sobie posmarować zeby pomogło,kurcze to słonce to jakoś tu inaczej opala,bo poleżałam na słoneczku niecałe dwie godzinki i tak mnie przyjarało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nasteczko🖐️:) kochana maslanka najlepsza na te opalone nozki,sprawdziłam polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewcznki 🌻 Witam Was serdecznie Niestety u mnie zimno i w dodatku jestem w pracy. Mam nadzieję,że na tych majówkach nie zapomnicie o topiku :) Buziaki i milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki,oj ja-neczka obawiam się ze dziewczyny jednak zapominają o nas:( coś cichutko tu.Moniś no wiem że maslanka najlepsza tylko kurde skąd ja tu maslanke wezme:P posmarowałam nogi na noc sudokremem i wiecie ze pomogło? dzis juz mnie tak nie pieką:)A pogoda u mnie tez się troszke popsuła zimno jest i słonko takie przymulone. Zyczę Wam miłego dnia ja tu cały czas na podgladzie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Nasteczko ;) To Ty mulatka będziesz :D Dziewczyny pewnie leniuchuja na maksa. Tez bym tak chciala. Póki co dzień w pracy wlecze się nie milosiernie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze faktycznie mulatka a nie malutka hahahaah widzisz ja-neczka mi to słonce to tez na oczy sie rzuciło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kochane... MISIU KOCHANY, MOC USCISKOW I UCALOWAN DLA CIEBIE I MACIUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 👄 🌻 👄 ineczko, super ze czujesz sie juz dobrze i wszystko ustalo....👄 roksanko jak amadeo??? koko...moja pani gin przyjmuje w rozne dni w roznych miejscach za rozna cene :) podalam Ci centrum osteoporozy bo tam najtaniej, a pierwsza wizyta jest na poczatku taka organizacyjna nazwijmy to...zreszta ona sama potem Cie pokieruje....uznalam ze tak najlepiej... w poniedzialki przyjmuje od 12 do 18 na elektoralnej w warszawie ale nie mam tam telefonu umawiam sie z nia juz na wizycie... a skoro juz o wizytach mowa to kochane dzis z moja gin rozmawialam....ide 8 dc do niej w sobote,,, bo w pn moze juz byc poznawo...ale sie ciesze...to znaczy, ze w weekend dzialam...hurrrrra zreszta wszystko dobrze sie poukladalo, bo moj biedy mezylek zaniemogl 38,5 i zdychajacy caly byl...a tak podleczyl sie juz troszke a do soboty juz calkowicie wydobrzeje... kochane wylegujcie sie na sloncu bo to deficytowy towar niestety, leniuchujcie i bawcie sie dobrze...ja bede z doskoku bo tak sobie tez leniuchujemy ... tylko pogoda mnie wnerwia.... zimno jak cholera mialam obsadzic surfiniami swoj taras jak co roku i niestety zal mi bo padna kwiatki..juz o tej porze w ubieglych latach to mialam sciane kwiatow a teraz.... sciskam was mocno glaszcze po brzuszkach w3szystkie brzuchatki paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasteczko :) Bega= faktycznie super, że masz wczesniej wizyte, a jak dlugie masz cykle? Ostatnio pytalam sie Ciebie o te trzy pecherzyki, jak to dziala czy one sa tak wczesnie widoczne, skoro bylas przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... no niestety @ przyszła punktualnie jak cholera, a w maju nic nie zdziałam, bo w te dni kiedy powinnam działac mój mąz będzie w Niemczech, na I komunii swojej bratanicy, miałam z nim jechac, ale w tym samym czasie mój Miłosz ma Komunie Rocznicowa, więc ja zostaje w POlsce... a w ogóle to jest zimno i mam tego wszystkiego dość...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja kochana,nie przejmuj się tak bardzo wiem że widok @ zawsze osłabia nasz zapał,ale zobaczysz przejdzie Ci,no to jak nie w maju to w czerwcu się uda trzeba optymistycznie mysleć chociaż wiem ze to trudne czasami ale tak jakoś lepiej sie zyje z pozytywnymi myslami głowka do góry bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronju= ❤️ Każda @ to chwilowe załamanie. ja np wiem, że ten cykl i tak jest do niczego, za wcześnie przerwane starania :( Sciskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronju ... uszy do góry!!! Rozumiem Twoje rozczarowanie i ogromnie współczuję🌼 Wiesz wg teorii cylkiczności zajść w ciążę to może faktycznie u Ciebie maj,czerwiec będą szczęśliwe.W końcu Ineczka to ``marcowa kotka`` po raz kolejny ;-) Może do tego czasu jakaś wizyta u gin,żeby zobaczyć czy wszystko ok? A może lepiej jeden cykl odpocząć od tych staranek i myśli czy to już? Trzymaj sięi nie poddawaj dziewczyno !!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nadchodzi @. Wiem bo robiłam test strumieniowy i jedna kreska. Ale te objawy...To chyba nasze marzenia;-) Dzisiaj idę do gin i ....sama nie wiem o co go się pytać i o jakie badania poprosić. Napewno usg dopochwowe, a pożniej???Mam mętlik w głowie. Pewnie wymęczę o te torbieliki,może pozoim hormonów? Zresztą jest znanym i dobrym lekarzem i pewnie sam coś zaproponuje. Mam nadzieje, że będzie tak dobry jak gin Begi:-) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ❤️ Kochana, zacznij od skierowania na badania hormonów, monitoring tez jest dobrym pomysłem. A mierzysz temp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W👄I👄T👄A👄M👄 W👄S👄Z👄Y👄S👄T👄K👄I👄C👄H👄 Dziekuje Wam jeszcze raz za Wszystkie rady i sugestie dotyczace mojego Amadeo...wczoraj dwa razy mial znowu taki atak....w nocy o 11 juz tak plakal ze wezwalismy pogotowie....ale dostal przeciwbolowe i przeszlo.. dzis bylam u naszego rodzinnego lekarza...dzieki Bogu Polak i moglam sobie z nim swobodnie pogadac... jutro na 8 mamy byc naczczo na pobranie krwi i moczu.....powiedzial ze zrobi mu szczegolowe badania...i pojedzie z nami na tomograf.... umowil nas juz na wizyta u ortopedy dzieciecego....ponoc jeden z najlepszych u nas na Bayerach....zobaczymy....dostal jakis specjalny syrop przeciwbolowy ktorego nie musze sie obawiac mu dawac...mam dawac nawet co 6h...zapobiegawczo zeby nie cierpial juz...a powiedzial ze zrobi wszystko zeby wyjasnic co jest powodem bolu... zasugerowal tez to co pisalyscie dziewczyny o bolu wzrostowym....ale powiedzial ze najpierw musi wykluczyc wszystko inne.....jestem dobrej mysli...a przynajmniej mam co mu podawac przeciw--->bolu ja po monitoringu....zaraz wam opowiem Tylko moj M...przyjechal na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko❤️, no to super że masz takiego dobrego lekarza,porobi mu teraz wszystkie dokładne badania i bedzie wiadomo co synkowi dolega zobaczysz że to nic powaznego bo tak mysle ze gdyby to było coś co mogło by bardzo niepokoić to juz w tych badaniach co mu w szpitalu robili by wyszło,ale na szczęście nic takiego nie ma,więc wszystko bedzie dobrze zobaczysz,najważniejsze by znalezli przyczyne bólu.No to czekamy z wiadomosciami jak tam na monitoringu było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis na 16.30 tez do lekarza idę wyjaśniać ta sprawe ze szpitalem bo nie wiem czy mam się na 7 maja nastawiać czy nie no dowiem się dziś wszystkiego co oni tam pochrzanili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko temp nie mierze, bo i nawet nie mam czasu .Rano prędko do pracy. Dzięki za podpowiedź.Napewno będę chciała monitoring i inne badanka.Ten ból jajnika jest niepokojący. Acha! Co do mojego wypowiedzenia to kadrowa była i zabrała i będzie przerabiać wszystki dokumenty na grupowe zwolnienia więc mam jeszcze troszkę czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.....ale mi sie usnelo.....:D:D:D zaciaglam chlopka do lozeczka i katastrofa:D...ale sobie pospalam:p zresza dzieci tez padniete po dzisiejszej nocy.... na monitoringu o 8.00 -> ....pecherzyk 22mm... lada moment mial peknac... jeden ...... ale jest tez plyn w zatoce Dauglasa...wiec nie wiem teraz....czy jest mozliwe ze jeden pecherzyk peknol wczesniej? czy sie wchlonol?ale skad plyn w zatoce D...? znowu tysiace pytan...tyle juz chodze na te monitoringi i nadal cos nowego sie pojawia... lekarka powiedziala tak:\" mysle ze sie ewakulowal\" hmmmmmm....tylko co miala na mysli:D:D:D ale mam zagadke:p nie zapytalam co ma na mysli bo w pierwszym momencie skojarzylam : ze sie wchlonol.......... ale teraz mysle ze moze miala na mysli ze juz peknol wczesniej.... hehehe ...dobraaaaaaaaa...nie zanudzam Was..... dowiem sie w swoim czasie....o ile cos z tego wyjdzie oczywiscie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga123👄 powodzonka u doktorka ...trzymam kciuki za pomyslne wiadomosci❤️ Ronju👄 tule kochana z powodu paskudy@ Agunia33👄 dzieki za te informacje sa bardzo cenne...oby taka byla diagnoza lekarzy....tylko napisz mi prosze czy te bole ktore mieliscie byly az tak bolesne ze nie szlo wytrzymac...? Nastko👄 wiesz ja nie wiem czy on taki dobry lekarz....nie jest tam jakims super specjalista....ale mowi po polsku i co wazne...wszystko o co poprosze da mi....leki...skierowania...badania itd...Bardzo Skromny Mily Facet...Zobaczymy co zadziala.... Lili👄gdzie nam sie zgubilas? Begus 👄ale super to juz niedlugo zaczynasz dzialania:D trzymamy mocno Kciuki za powodzenie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×