Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

moj misiek jeszcze nie byl na stalce a kebaby to im do jednostki dostarczaja :P ale to nie od tego bo tylko on jest chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kilku chorowalo ale wieesz jak to jest z grypa szczegolnie w \"zamknieciu\" jeden od drugiego sie zarazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, przeziebienie i jakies tam dreszcze, to standard...przeciez jakbysmy my od 6 rano biegały, to tez bysmy tak miały ;] nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak wymiotują, to moze byc np grypa zołądkowa, bardzo popularna ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc u pawła juz na kuchnie poszły kontrole...sraczka i wymioty poszły na 20 osob, po obiedzie ;] czyli papu było vbrudne, albo ktos nie mył sztucców ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc paulunia :* no ja juz nie wiem lamia ale dzis sobie przypomnialam ta historie takiej Gosi co tu napisala nie wiem czy pamietasz i tak sie troche obawiam ale mam nadzieje ze na strachu sie skonczy i niedlugo sama z siebie bede sie smiac ze taka panikara jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slysza;lam o grypie zoladkowej ze sie rozprzestrzenia.....nom jak Michal kiedys wychodzil na zaprawy to jak przemoczyl mundur (a na sniegu to jest norma)to potem tak musieli siedziec w mokrym, ale teraz ich zaprawa wyglada tak ze przejda jadno kolko wokol boiska i koniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie nie wiem o co z ta gosią biega, bo czytałam tylko pozniej, ze jakies zale miała...ale nie wymawiajmy tego słowa, czyzby yu niej było najgirzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lamia jak chcesz to wpisz w google interwencja i jak bedziesz na stronie tego programu to wpisz w polu szukaj \"s..... w wojsku\" i obejrzyj reportaz to jest krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kidys to tez było tylko nie wiedzieli jak to sie nazywa i media tego tak nie rusząły, moj ojsciec przezył 20 pare lat w woju i było okej! a kiedys nie taki był syf jak teraz, tylko gorszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lamia jak chcesz to wpisz w google interwencja i jak bedziesz na stronie tego programu to wpisz w polu szukaj \"s..... w wojsku\" i obejrzyj reportaz to jest krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ewcia nie wole nie...ale po prostu powiedz mi czy było najgorsze...bo cos pisano ze zall im tej dziewczyny itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lamia jej chlopak umarl i nawet sie z nim nie pozegnala... paulunia moj Bartek tez nigdy nie chorowal a teraz zaczal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Lamia to bylo najgorsze..........................domysl sie jak sie skonczylo!!!ale to byl przypadek !!!waszym dzielnym zolnierzom nic nie grozi!!!!!!!!nie zamartwiajcie sie tak sloneczka!!!bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrrrrrrrr... zejdzmy na inny temat bo to jest niedorzeczne! :( Ewcia to co dopiero na swieta sie widzicie, a tak jak o tej porze to gadacie sobei/. moj jak ma capstrzyk to nie dzwoni ;/ bo ponoc kontrolują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe ja podejrzewam ze dzisiaj pojde spac o 4 rano a wstane o 8 bo jedna zmiane mam podarowana...moge spac:D:D:Dhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dopiero w swieta o ile nie bedzie mial sluzby a piszemy ze soba od rana prawie caly czas :P i dzwoni 3 razy dziennie a wieczorem to gadamy od 22 do 24 a raz to 2:30 :) kontakt mamy ogolnie super. On mnie obudzi a wieczorkiem mozna powiedziec ze z nim zasypiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z pobudkamam to samo...wez najgorszy jest eseemes o np 6:11 \"dzien dobry kochanie, sliczny dzien , wstawaj :* \" no zaje. tylko szkoda ze tak wczesnie :D dla nich 9 rano to srodek dnia buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardowo bys dolowala sie przy smutnych piosenkach :) Mariola jaki on dla Ciebie dobry hehe :D a Bartek mnie pyta czy jestem zla za te gazetki mowilam ze tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znavzy ja akurat lumie smety, jak ich słuicham to tak sie lekko dołuje, ale ogolnie to miło mi posłuchac i powspominac;) Mariah carey- My all....noo piekna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj paweł jak ma dyzur to pozawala chłopakom nawet filmy takie oglądac... a sam to nie wiem, mnie to nie przeszkadza, czasem tez dla jaj z nim oglądałam, teraz jak jestesmy starsci to juz nic zw tym takiego zabawnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to zalezy w jakim nastroju sie tego slucha :) jak Bartek byl w cywilu i tego sluchalam to bylo tak milo i romantycznie a teraz to plakac sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh....ja miałam tak, ze jak przykechał po przepustce, to juz pierwszego dnia wieczorem wyłam ze za 2 pojedzie ;] i tak kazdego , w dzien normalnie, a wieczorami kiedy trzebabyło dac buzi i wyjsc z samochodu, to wyłam...;/ ciekawa jestem kiedy przywykne i mi przejdzie, chyba nigdy...mariolcia? a ty jak? doswiadczopna to nam powiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×