Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Beata moj tez nie.. pewnie wieczorem napisze.. Wyslalam Ci juz fotki Teraz wysylam do Madzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ale Wy jestescie sliczni! Naprawde piekna z Was para:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam powysylac ze starej poczty, bo ta nowa cos szwankuje.. chyba chora tak jak wlascicielka :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko dziekuje :D bo sie zaczerwienie.. Ja nie lubie zdjec, jakos zawsze dziwnie wychodze, dlatego mam tylko kilka fotek z wlasna osoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam.. Oj, deszcz cos u mnie kropi.. senna pogoda. Chyba sie zaraz na troche poloze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Pati, ja mam podobnie:) nie lubie byc fotografowana, dlatego mam tylko stare fotki... A moje kochanie ma takie ktore uda mu sie mi zrobic, kiedy ja nie widze:) bo ja naprawde tego nie cierpie... Sama nie wiem dlaczego, bo to przeciez nie boli;) Ale ja juz tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!!! Pati ALe ŁAdna z was parka.... a To gdzie Ty mieszkasz ze u Ciebie Deszcz pada??? u mnie swieci sloneczko jak narazie ale wolałabym deszcz .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja.. Moj nie raz sie ze mna wykloca, ze tylko jedna, tak dla niego :P albo kabinowal, zeby mi zrobic.. A ja nigdy nie lubilam fotek, na uroczystosciach rodzinnych zawsze uciekalam gdzies w kat jak wkraczal aparat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam tam gdzie zawsze pada :P hihi zartuje.. Mieszkam kolo Gorzowa Wlkp w takim malym miasteczku jak Kostrzyn nad Odrą-czyli tam gdzie odbywa sie Woodstock ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ALe Ci dobrze to niedaleko od mojego Zuotqa , bo moj chlopak jest w Czarnym kolo Szczecinka a to juz chyba od Ciebie kawałek , ja jestem z Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojego tez masz blisko bo jest w Choszcznie pod Szczecinem:) ale u mnie tez pochmurno, tylko jeszcze nie pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zlozylo, do Waszych blisko tylko do moich daleko. A w Choszcznie to moj wujek mieszka z ciotka.. jakos pod koniec czerwca sie do nich wybieram. ;) 12h autem.. ja bym umarla, nie znosze jezdzic samochodami czy autobusami. ble..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie tydzien temu byłam na przysiedze u niego w Czarnym i wyjechalismy wieczorem o 19 a bylismy rano na 7-30 miałam juz dosc myslałam ze umre nawet tabletki na chorobe lokomocyjna nie pomogly i tak wymiotowałam hehehe . bo ja tez niemoge jezdzic:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam zdjecia ze slubu mojej siostry, bylam swiadkiem:) sa to dosc aktualne fotki bo z sierpnia zeszlego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, mozesz ze mna ;) I tak pewnie cale dnie bedziesz siedziec pod jednostka, bo ja bym pewnie tak zrobila ;) To dawaj ta fotke ;) Magda, ja wlasnie tez mam ta wstretna chorobe.. normalnie przerypane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, przysle jak tylko cos wybiore bo jest ich peeeelno:) pewnie ze bym siedziala pod jednostka... Zawsze blizej, co nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak.. i piszczala na widok swojego..Mi to by chyba musieli dac jakies srodki uspokajajace bo bym jeszcze do niego pobiegla :P hihi zartuje.. ale opanowana nie byla bym na pewno.. A no 100.. Wiec mozna zaspiewac 100lat!! Magda, to juz te 70 km to nie bedzie duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tak samo zrobiła , jak go widziałam za ta siatka to az mi sie cos działo ze niemoge do niego podejsc...ale cale szczescie pozniej byla juz przysiega i po przysiedze go juz miałam ;) No Pati dla mnie te 70km to bedzie zut beretem w porównaniu do Czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam chwile, kiedy go zobaczylam.. ale nie mialam szczescia zobaczyc go przed przysiega.. Ale jak juz bylo po wszystkim, to nie moglam mowic ze wzruszenia.. Rzucilam sie na niego i cisza.. Ah, te wspomnienia.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×