Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam Rodzyneczke89:) Moja Kuzyneczke:) To z Nia pierwsza moglam sie podzielic moimi przezyciami z wyjazdem Lubego...jej zawdzieczam wsparcie internetowe.Zazdroszcze jej tylko jednego...ze zostalo jej duzo mniej dni do wyjscia Wojaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzyneczka czemu mowisz ze byl okropny przed przysiega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rodzyneczko,witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jusinko jak sie masz???????? ja dzis jestem szczesliwa,przysiega 1 a i przyjaciolka jest u mnie,idziemy na zakupki , jak pomysle o tym to juz mi lepiej,heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinko a mailas jakis kontakt ze swoim,czy tylko wtedy co pisalas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzyneczka89
Okropny był czas przed przysięgą jak rzadko sie odzywał mój luby... czasami zadzwonił od kolegi na chwilę. A jak go usłyszałam to łzy mi same po policzku spływały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rodzyneczko,ja tak mialam do niedawna,jakis 1 tydzien,ale od kilku dni jest mi lepiej,dzis 12 dzien dopiero jak sie nie widzimy,ale trzymam sie,a ile jestes juz ze swoim i gdzie go zabrali????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie odzywa sie do mnie od tamtej pory...nie wiem co mam robic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki,wpadlam na chwile zobaczyc co u Was i widze ze jest dobrze w miare.dziekuje Andzela za wiadomosc o przysiedze,czekalam na to caly czas,nawet w nocy spac nie moglam,dobrze ze to 1 i juz sie doczekac nie moge,mam tez nadzieje ze ich z tej Ostrody po przysiedze bedą czesto do domciu puszczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak było przed przysięgą... teraz jest dużo lepiej... Grześ dzwoni prawie codziennie, przyjeżdża co 2-3 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tobie jusinka moge poradzic jedno,czekaj cierpliwie a sprawa sama sie rozwiąże,ale piszesz ze on na wesele z przyjaciolką idzie?dziwne to.On ją przed wojskiem znał?to niemozliwe ze przestal sie odzywac tak po prostu do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ty tą \"przyjaciolke\" wez na boczek i z nią pogadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,powróciłam:) Ale mnie dzis dolina złapała,dlaczego te pjtki trwaja tak krótko:( Chociaz jest nadzieja ze za tydzien znow przyjedzie..tym razem na weekend:)))) Poza tym u mnie ok spędziłam z miskiem duzo czasu,podładowałam się troche tylko to pożegnanie smutne jak zawsze... Widze ze tu niezle stron przybyło:) A i witam nowe forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mam pytanie,te pj tki trwają 48 godzin? i czy po przysiedze czesto są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Tobą suri3... dla mnie tez pjtki są za krótkie.. nie zdążę sie nawet nacieszyć moim słońcem a już musi wyjeżdżać... bez sensu... ale za to odbije to sobie w sierpniu jak na urlop przyjedzie...10 dni tylko z nim -))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie bede czekac cierpliwie a z ta przyjaciolka to sie zna od gimnazjum kolezaka z klasy a ja sie tez z nia znam przed przysiega gadalysmy razem i wogule bylo spoko. Ona tez byla na przysiedze a teraz jak pisze do niej od momenty jak moj mnie zostawil to ona sie nie odzywa do mnie wogule....:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka,nie chce cie martwic ale na moj rozum to moglo ich wczesnie cos łączyc,jesli on bedzie na tym weselu z nią,a ty na tym samym sama to zrób sie na bóstwo i dobrze sie baw nawet jak w sercu bedziesz czula żal i złosc,albo wez kogos,ale wydaje mi sie ze to nie jast dobry pomysl jednak,niech sobie mysli ze tylko on tak szybko sie pocieszyl a tobie nadal zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monias ty widzialas te moje zdjecia na jednym jestem z moim i tam mam czarne spodnie z cyrkoniami takie zdobione i pomyslalam ze pojde w tych spodniach do tego moze gorset i mam fajne szpilki z duzymi brylancikami.....wystarczy zeby zrobic sie na bustwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam i od razu zwrocilam uwage na twoje ciuszki,ze są swietne,mysle ze to dobry pomysl,po prostu załóż to,w czym mu sie podobalas i to bardzo a zobaczysz ze wzroku od ciebie nie bedzie mógl oderwac,bo wydaje mi sie ze jak byliscie ze sobą dluzszy czas to on po prostu NIE MOGL zapomniec ot tak sobie o tobie,sprobuj zrobic na nim wrazenie niezaleznie od tego czy bedziesz sama na tym weselu czy nie,i pamietaj,tylko nie placz przy nim ani nic z tych rzeczy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem chce tak zrobic pomimo wszystko chce zrobic wrazenie na nim...Ale nie mam pojecia co zribic z wlosami mam dlugosc taka sama jak na tym zdjeciu moze troszeczke dluzsze ale kolor juz nie czary tylko z refleksami zlota i brazu...co bysmi doradzila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie widzial ze cierpisz. A tak pozatym to ktos kiedys powiedzial mądre zdanie,a mianowicie,że nic tak nie wzrusza meżczyzny jak łzy kobiety którą kochac zaczyna i nic tak nie wkurza męzczyzny jak łzy kobiety,którą kochac przestaje...,albo mu sie wydaje ze przestal,w kazdym razie,GLOWA DO GORY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te włoski co masz sa bardzo ladne,ale odcien mozesz zmienic a pasemka to dobry pomysł:) zmien cos a może chociaz troche ci sie humor poprawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie ujrzy na weselu taką odmienioną i piekną to mu od razu serduch mocniej zabije... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety w nowej fryzurze juz mnie widzial bo zrobilam sobie je na przysiege wlasnie zeby wygladac inaczej i spodobac mu sie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Witam nowe Forumowiczki:) Monias , Rodzyneczka89 widzę że grono kobiet Wojaków się powiększa:) bardzo się cieszę:) Czy mogę prosić o Wasze zdjęcia:) ncisowska@onet.eu zaraz odeślę swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pjtki trwaja 72 godz chociaz w Ostrodzie mojego puscili raz nawet na 5 dni:)))) Jusinka tak opowiadałam mu,u jego kumpli z pokoju nie zdarzyła sie taka sytuacja prawie wszyscy maja laski,jednego chłopaka zostawila dziewczyna załamał sie tez podobno przed wojem było ok a tu nagle po miesiącu stwierdziła ze ona myslała ze go kocha ale jak go nie ma to juz wcale za nim nie teskni... Zastanawialismy sie z moim nad ta sytuacja,on twierdzi ze kumple z woja nie maja przynajmniej na niego wpływu wiec wątpie ze na Twojego tez by wpłynęli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha suri bardzo dziekuje ze poruszylas moj temat. Teraz wlasnie z monias omawiamy to wesele na ktore mam isc..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monias mogłabym prosić o Twoje zdjęcie,yorkshirre@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×