Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

wypowiem sie ostatni raz na ten temat i powiem ze jakby moj chlopak mnie o cos takiego poprosil tak na powaznie to dostal by po ryju. On ma sie starac o mnie a nie ja jemu dogadzac bo to niczemu nie sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powiedziala \'nie\' i wiecej by nie poprosil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem polega na tym to wszystko zeby sobie urozmaicac, sama czasem mam ochote na cos nowego a wy nie?? Napewno nie bede miała do niego o to pretensji on wie ze jesli powiem nie to nie, ale zawsze warto spróbowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia masz troche racji ale Ty też powinnaś coś dawać od siebie nawet w temacie seksualnym i rozmaicać troszke życie erotyczne a nie tylko wymagać od ukochanego . Mam nadzieje że Cie nie uraziłam bo to nie było moim celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba rozmawiac:) i jak piszecie troche urozmaicac zycie intymne, zeby nie stalo sie rutyna... Ale wszystko w granicach zdrowego rozsadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no cos ty ale ja jestem za rownowaga w zwiazku a ja absolutnie nie wymagam od niego zeby dla mnie tnczyl czy cos takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ale mi chodziło o to że pisałaś że tylko on ma sie o Ciebie starać a jeżeli jesteś za równowagą to Ty też powinnaś sie o niego troszke starać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest sprawa indywidualna dla kazdego zwiazku. Niektorzy lubia rozne ciekawe urozmaicenia a niektorzy wola klasyke:) Kazdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki. Dziewczynki czy prowadzicie jakieś zapiski z tego okresu gdy macie faceta w wojsku? Ja prowadze taki notesik i później dam mojemu wojakowi do przeczytania. Będzie fajna pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie prowadze bo i tak codziennie gadamy i piszemy esy wiec wie wszystko co sie u mnie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zaznaczam w kalendarzu dni kiedy sie widzimy... Specjalnych zapiskow nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie prowadze, musiała bym tam pisac ciagle jak bardzo tesknie, ale mamy tak dobry kontakt smsowy ze na biezaco wiemy co robimy i wogole. on sam sobie robi rozne pamiatki ale tu nie ma co pamietac, trzeba jak najszybciej to skonczyc i zapomniec, przynajmiej ja bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz po jakims czasie fajnie byloby razem powspominac wojsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też codziennie rozmawiamy ale później tych rozmów nie da się odtworzyć a notatki zawsze można przeczytać i wrócą wspomnienia .Raz lepsze raz gorsze ale zawsze będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak sluzba w woju jest waznym kawalkiem zyciorysu mezczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz moze jest ciezko ale kiedys wojsko pozostanie milym wspomnieniem:) widze po moich rodzicach i znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys z duma powiedza ze maja juz wojsko za soba:) a my ze wytrwalysmy bez nich te 9 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wojak sie ucieszył jak mu powiedziałam że prowadze zapiski. Mówił żebym tylko wszystk dokładnie notowała bo później będzie chciał sobie przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny narazie uciekam... Moze pozniej zajrze:) ale juz tak na zapas pisze dobranoc:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jeszcze chwilke bede ale dzis was pożegnam na dłuższy czas, bede tu moze za kilka dni amoze za tydzien lub dwa sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ide i ja musze sie troche przespac bo niedlugo moj wojak wroci z tej pozorowanej wojny i mial mnie obudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem dziś zła bo mój wojak miał dziś przyjehać na stałke ale wczoraj inni żołnerze wrócili pijani ze stałki i dziś mają zakaz wychodzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki nic nie piszecie... :( ide na browarka z kumpelami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chociaż chyba tutaj nikogo dzisiaj nie ma:o pewnie będę sama jak palec!! W sumie to się nie dziwię weekend przysięgi, PJtki:) wszystkim Dziewczynom które dzisiaj mają swoich Żołnierzy obok siebie życzę żeby te chwile trwały jak najdłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×