Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ja slyszalam ze chusta ok 200 zl.. Nie moge powiekszyc tych chust ;/;/ glupia straona ;/;/ Ale z daleka ladnie sie prezentuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, bardzo ładne chusty-napewno się ucieszy:) Zamknij oczy-nie wiem dlaczego ty nie możesz powiększyć, ja normalnie powiększyłam. Całusy dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia jak chcesz to moge Ci przysłac na poczte zdjecie chusty mojego rezerwisty:) ma u samej gory ten sam wierszyk ktory napisałas:) no i zapłacił za nia 200 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia jak mozesz to przeslij na ewusia_07@wp.pl a ja jeszcze pogadam o tej chuscie z moim misiem ale tez mysle ze bedzie sie cieszyl. A do niej sa jeszcze jakies dodatki wiec coraz bardziej mnie korci zeby zamowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pół godziny Marcin wyjeżdża... Teraz pojechał pożegnac się z babaciami, a ja zostałam u niego w domku... Mam napady płaczu i nie mogę tego powstrzymac... Najbardziej boli mnie to, że nie bede miała z nim zadnego kontaktu, bo zabiora im telefony... W dodatku musze isc dzisiaj do pracy ;( Jutro egzamin na prawo jazdy... Wszystko mnie dziś drażni i nie mogę sobie znaleźc miejsca... Proszę o jakieś słowa wsparcia... Odezwę się dopiero wieczorem po powrocie z pracy... Miłego dnia wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny! Ewcia mi też się ta chusta podoba ja od razu bym ją zamawiała:) Shamanka na tamtym temacie jakiś posrany jełop się odezwał tak się wkurzyłam że nie przeczytałam do końca. Jeżeli chodzi o to pole to nic nie da chyba że będzie jedynym żywicielem rodziny albo nie będzie miał się tym kto zajmować to przysługuje mu odroczenie na rok! Ale nie rozumie czym on się przejmuje skoro studiuje! Jak skończy studia to przecież musi tylko odrobić 3 miesiące!!! Sylwia Baka nic się nie martw może jakoś przemyci ten tel. może mu nie odbiorą... a miesiąc szybciutko zleci zobaczysz będziemy z Tobą!! Zamykam kope lat!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój wojak nie chce chusty bo ma tylko 10 km do domu i stwierdził że nie ma gdzie w niej chodzić ale będę mu wyszywała beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do chusty, to mój mówił, że chyba tez nie będzie kupował, bo szkoda kasy (ale znając jego, jak koledzy będą kupowali to on tez zmieni zdanie:p), ale mówił za to, że napewno kupi sobie beret:) Paulinia, ja też chciała bym zobaczyć tą chuste:p Jak możesz to prześlij na beacia-89@o2.pl Ja dzisiaj lece na jazde. Czym dłużej jezdze tym bardziej mi się nie chce:( Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja mialam dzis 3 godziny jazdy a jutro o 9 egzamin... wczoraj jezdzilo mi sie fatalnie ale dzis juz dobrze i instruktor powiedzial ze jest dobrze tylko czasem czegos zapominam :( a moj wojak powiedzial ze sam sobie kupi szelki i cos jeszcze juz nie pamietam. Sylwia babka powiedz chlopakowi niech schowa telefon do kosmetyczki u mojego niektorzy tak wniesli i nie łam sie jestesmy z Toba! czas do przysiegi szybko zleci a potem bedzie juz z gorki! a nam niestety znow kadra pokrzyzowala plany... to sa tacy idioci ze szkoda gadac w kazdym razie w tej chwili to 20 sierpnia moj misiek ma 2 urlopy na raz w jednym dniu... ale zaraz pojdzie i bedzie gadac choc juz tam nerwowo z nimi nie wytrzymuje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia to trzymam kciuki za prawko:) ktoś jeszcze tez jutro zdaje chyba tylko zapomniałam kto. A ja mam 21 sierpnia egzamin:(Jak sobie pomyślę to mi sie nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) nie bylo mnie troszke tutaj ale jak niektore dziewczyny wiedza- non stop nie ma mnie w domciu. NECIA masz pozdrowienia od Mariusza Walczaka z FSMu. Szkoda ze cie nie bylo. Normalnie zal bylo wyjezdzac. Duzo wiecej osob niz w tamtym roku i... nie da sie tego opisac slowami. To trzeba przezyc. Moj wojak 10 sierpnia bedize w domciu. Juz odliczam dni. A tak ogolenie to zostalo mu sie 83 dni :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakiej imprezie mówisz? Cos mi to nazwisko mówi, ale nie mogę sobie skojarzyć i skąd ten Mariusz wie , że mnie znasz???:) Z jakiej miejscowości Ty jesteś? Bo zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku faktucznie zmylil mnie twoj pseldonim. \"necia\" mi sie skojarzyla z natalia. a ja jestem w piwody kolo jaroslawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zla 😠 wszystko mialo byc tak pieknie... Bartek mial miec urlop za 9 dni i akurat u nas jest swieto i u mnie by byla cala rodzinka i chcialam zeby i on byl a tu nic z tego :( i znow musze czekac prawie miesiac a potem urlop ustawowy moze wyjdzie kolo konca wrzesnia normalnie tylko usiasc i plakac. A takie mielismy fajne plany :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:)🌻... Pamiętam że dwie z Was maja jutro egzamin na prawko,a więc życze powodzenia:) i trzymam kciuki!:)..napewno się uda:).. Dowiedziałam się..że dziewczyna,mojego byłego robi mu rogi:D.. on o tym ponoć już wie,teraz tylko musi mieć dowod.Haa...z jednej strony się ciesze..za to co mi zrobił,nalezy mu się.Ale z drugiej jest mi szkoda..zwierzał mi się ostatnio.I to było bezczelne tak mi się wydaje..slowa typu \'\'na maxa się w niej zabujałem i oszalałem dla niej\'\' wrr... Ale teraz to już moze tylko wspomnąć że ja przez 2lata nie zrobilam mu czegos takiego:) a ona po 2 miesiącach:D... Mój były wyjeżdza w Grudniu..gdzie?! do Awganistanu!! :( wysłał podanie...odpowiedzi jeszcze nie dostał,ale odmownych nie przysyłają więc pojedzie... mogłam się tego spodziewać po nim..ze wpadnie na tak genialny plan...:( nie zalezy mi już na nim,ale nie ukrywam sentyment do niego mam..i raczej wolałabym by mu się dobrze wiodło. Co do tych chust...są świetne:):) naprawde mi się spodobały,sama bym komuś taki prezencik zorbiła:D hehe ale nie ma komu..buuu:P Pooozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
widze że nie tylko ja mam taki problem:( mój chłopak dzisiaj stawił sie na jednostce:( za 3 tygodnie ma mieć przysięge i to mnie pociesza. Jak długie są przepustki i od czego to zależy?? szkoda tylko że jest daleko ode mnie bo aż w Ustce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
Miiisiiiaa a co do tych chust to można je gdzieś kupić czy to sie ręcznie robi?? to był by świetny prezent??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×