Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Krzys-Mistrz
karolina widzisz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys-Mistrz
widzisz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys-Mistrz
jaka jest u was pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co tam slychac? Moj K jeszcze ze mna tydzien zostaje :) Caly tydzien jakas niewyspana chodze bo wstaje wczesnie a pozno spac chodze. A wam to pewnie juz sie tak dluzy mimo ze to ostatnie dni , ale to tak zawsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie fajnie...ale tez sie naczekalam...szczegolnie ze baaardzo rzadko byl na przepustkach...no i jeszcze ta odleglosc. Nareszcie zbliza sie koniec tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i chlopacy również juz powróciłam do was jak same widzicie ...misiu był na 10 dni ustawowych ...był to dla nas obojga magiczny czas ...niestety wczoraj czar prysł i misiu musiał o 14 wracac do jednostki . Skarb byl od srody -9.01 do wczoraj czyli 19.01 .W sobotke tamtą robilam moją osiemnastke ,powiem wam ze bylo bosko ,niedziela z misiem wstalismy i dopiero po 14 poszlismy do niego , ponadto spotykalismy sie ze znajomymi , w piatek 18.01 poszlismy na dyskoteke ,powiemm wam ze ten czas byl boski , tak pieknie spedzilismy te chwile ,ze az wczoraj sie po płakałam na dworcu bo nie chciałam go puścić . Bylo mi trudniej niz przypuszczałam , po prostu tak sie przyzwyczailismy ze jestesmy razem tutaj ze bylo nam wczoraj strasznie ciezko . Misiu jedzie w srode na poligon wiec zobaczymy sie gdzieś za półtora miesiąca ..:( już mi smutno ...mam nadzieje ze ten czas szybko zleci . Ogolnie te 10 dni spedzilismy bosko (oczywiscie tu napisalam tylko pare zdań ,ale gdybym miala opisywac wszytsko to wyszla by z tego niezła lekturka :) . a co tam u was ?? jak spedzacie ferie jesli je w ogole macie ?? mi juz tydzień ferii tak pieknie miną a drugi tydzień chce poswiecić na nauke . ____________________ a ja ma tak jak andzelika ...u mnie wieczne 500 ...niby jest 94 dni do cywila ale tak naprawde to w sumie to nie powinnam odliczac ich . ___________ coś tak cichutko na tym forum ,nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh moj mial miec tak samo ustawe i pipa bo w piatek poligon ale wiem juz ze na pewno na 2 tyg ale ...hm moj bogdan chce zostac w wojsku ma mozliwosc zostania jako nadterminowy i był by kierowcą karetki... fucha nie zła...ale hr to zawsze wojsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady gggg
Mysle ze przezywam kryzys z moim facetem z powodu woja. Nasze smsy polegaja na pytaniach "co robisz?" itp. Nie wiem o czym z nim pisac, jest to dla mnie dziwne bo gdy jestesmy razem jedno drugiemu wrecz przerywa - tyle mamy sobie do powiedzenia. Nie wiem tez macie cos takiego? Zostało mu tylko 3 miechy do konca a ja sie boje co bedzie. Macie jakies sposoby na radzenie sobie z takimi sytuacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz rozmowa przez smsy nigdy nie zastapi normalnej rozmowy...u mnie np. odkad pamietam nigdy nie potrafimy rozmawiac przez gg...a ile sie wted nazłoszcze...bo ja mu cos pisze a on odpisuje po dlugim czasie i to jeszcze jakas krotka odpowiedz. A jak wyglada sytuacja u Was jak jest np. na przepustce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo nigdy nie potrafilismy rozmawiac przez gg bo mnie zawsze wkurzalo ze on odpisuje dopiero po chwili a nie od razu , z sms to roznie ostatnio tz tak mialam ze nie bylo o czym gadac doslownie tylko \"co robisz\" \"tez Cie kocham\" itp.NAwet kiedys nie wiedzielismy o czym na przepustkach gadac ale teraz jest juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo nigdy nie potrafilismy rozmawiac przez gg bo mnie zawsze wkurzalo ze on odpisuje dopiero po chwili a nie od razu , z sms to roznie ostatnio tz tak mialam ze nie bylo o czym gadac doslownie tylko \"co robisz\" \"tez Cie kocham\" itp.NAwet kiedys nie wiedzielismy o czym na przepustkach gadac ale teraz jest juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie smsy zas przychodza od niego tak co kilka minut :) wysylamy ich mnostwo...czasem nawet na tydzien po 600. Mozemy sobie po kilkanascie razy pisac zwykle smsy typu Kocham Cie albo poprostu :*. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie amcie swoich chlopow juz czasem dosc?:P Bo widze ze zawsze sie tak nad nimi rozczulacie : misiaczek slonko rybka :D Tzn kazdy ma swoj sposo na wyrazanie uczuc ja to rozumie :) ale nie za bardzo im slodzicie i rozpieszczacie? dasz palec wezma cala reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta sama lubie jak On do mnie mowi...Skarbie...albo jeszcze inaczej ale tak z czuloscia...wiec czemu do Niego i o Nim tak nie mowic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek mój żołnierz był na pj i w ostatani piatek tez jada do domu obowiazkowo wracaja na jedna noc i CYWIL! ahhhh to juz koncówka tego koszmaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×